Vai Dogecoin ir labs ieguldījums? Dogecoin nākotne

Dogecoin: joks, kas kļuva par daudzsološu kriptonauda

Tehnoloģiju nozarē ir bijušas daudz anekdotes, kur nelieli nenopietni eksperimenti ir izrādījušies lieliski izgudrojumi. Bet ne daudzi varētu uzskatīt, ka joki vai ņirgāšanās var arī novest pie kaut kā pārsteidzoša un daudzsološa. Tas ir stāsts par Dogecoin – vienu no monētām, kas parādīja solījumu palikt.

Īsa monētas vēsture mums stāsta, ka Dogecoin sākotnēji tika izveidots Džeksona Palmera joka rezultātā 2013. gada novembrī. Pēc šī joka programmētājs Bilijs Markuss sazinājās ar Palmeru un viņi nolēma Dogecoin pārvērst realitātē. Saliekot Dogecoin, Palmer un Markus paredzēja šo monētu noformēt kā draudzīgu, pieejamāku kriptovalūtas formu, kas varētu sasniegt katru lietotāju visā pasaulē un galu galā pārņemtu lietotājus, kurus atbaida Bitcoin aukstā sarežģītība..

Jums varētu patikt arī: Elona Muska kriptogrāfiskais savienojums virzās tālāk, sasniedz Dogecoin dibinātāju Džeksonu Palmeru

Dogecoin kopiena savā izaugsmes procesā kļuva par vienu no aktīvākajām kopienām un turpināja bieži vākt līdzekļus labdarības mērķiem – no 2014. gada ziemas olimpiskajām spēlēm līdz NASCAR. 2014. gadā Dogecoin arī dodas uz pirmo bankomātu, uzsākot darbību Vankūverā.

Viss noritēja labi līdz 2015. gadam (vismaz mēs pieņemam, ka tā ir), pirms Džeksons Palmers paziņoja, ka viņš no kriptonauda kopienas izmanto “pagarinātu atvaļinājumu”. Saucot ekosistēmu par „toksisku”, Palmeris izmantoja iespēju, lai uzspridzinātu nozares aspektus, vienlaikus mudinot dogekoīna lietotājus nepamanīt savas jautrās un rotaļīgās saknes.

Kas ir Dogecoin

Dogecoin ir kriptonauda, ​​kuras pamatā ir vai jūs varat teikt, ka tā ir izveidota no Luckycoin (kas savukārt balstās uz Litecoin). Sākotnēji Dogecoin tika izstrādāts, lai būtu daudz pieejamāka alternatīva Bitcoin, Litecoin un citām kriptovalūtām. Izņemot vīziju par kopēju un lietotājam draudzīgu kriptovalūtu, nav nevienas novatoriskas funkcijas, kas atšķirtu Dogecoin no iepakojuma.

Monētas attīstība ir palikusi nemainīga, un kopš Džeksona Palmera aiziešanas 2015. gadā tā nav mainījusies vai atjaunināta, taču tā ir guvusi ievērojamu labumu no Litecoin koda uzlabojumiem.

Kaut arī attīstība nav bijusi monētas atšķirība, tas, kas to faktiski izceļ un dod pievienoto vērtību Dogecoin, ir spēcīga, dzīvespriecīga, dinamiska un visaktīvākā sabiedrība, kas ir izveidojusies ap to un ir saglabājusi Dogecoin uguni.

Dogecoin inflācijas raksturojums

Koda ziņā Dogecoin, iespējams, daudz neatšķiras no citiem, taču raksturīgi, ka Dogecoin atdala sevi no lielākās daļas citu kriptovalūtu. Monēta ir inflācijas līmeņa, nevis deflācijas kriptonauda. Bitcoin un daudzas citas kriptovalūtas ir veidotas ar monētu cieto piegādes vāciņu. Potenciālā problēma ar to ir tā, ka, sasniedzot ierobežojumu, kalnračiem vairs nebūs izdevīgi turpināt uzturēt sistēmu. Tas vai nu novestu pie nepieņemami augstām nodevām, lai iedrošinātu kalnračus, vai arī ļoti ilgu darījumu laiku, jo nebūtu stimula apstrādāt tīkla darījumus.

Dogecoin radītājs, būdams novēlots spēles dalībnieks, centās atrisināt šo problēmu, nodrošinot, ka kalnračiem vienmēr tiks atalgots ar jaunu Dogecoin, un tāpēc vienmēr būs stimuls rakt vairāk monētu. Tika izstrādāta arī uz inflāciju balstīta pieeja, lai aizstātu zaudētās monētas un saglabātu Dogecoin stabilu 100 miljardu monētu līmeni.

Lai dotu priekšstatu par to, ka Dogecoin ir inflācijas līmenis, Džeksons Palmers 2014. gadā rakstīja:

“Valūtas mērķis ir uzturēt apgrozībā aptuveni 100 miljardus monētu – tādējādi pēc 100 miljardu Dogecoinu izveides atlīdzība turpināsies ar 10 k katrā blokā. Tas palīdzēs uzturēt kalnrūpniecību un stabilizēt apgrozībā esošo monētu skaitu (ņemot vērā pazaudētos maciņus un dažādus citus veidus, kā monētas var iznīcināt) 100 miljardu apmērā. ”

Dogecoin ieguves diferenciatori

Galvenais iemesls, kāpēc tik daudz lietotāju iegūst šo konkrēto kriptovalūtu, ir tas, ka tai nav nepieciešams jaudīgs dators. Jebkurš personālais dators viegli pārvēršas dārgās monētās. Lielākajai daļai kalnraču viena bloka aprēķināšana aizņem apmēram trīs minūtes. Pats ieguves process neatšķiras no citu kriptovalūtu ražošanas. Lai sāktu darbu, kalnračiem ir nepieciešams tikai maciņš Dogecoin un jāinstalē īpaša programmatūra. Ieteicams to lejupielādēt no uzticamām vietnēm – tādējādi viņi var aizsargāt ne tikai datorus, bet arī pašu maku.

Dogecoin lietošanas gadījumi

Dogecoin ir piesaistījis cilvēku interesi, jo visa vēsture un ceļojums ir domāts kā satīrisks un tikai izklaides nolūkā, lai kļūtu par svarīgu pamatu kriptonauda pasaulē. Šīs popularitātes dēļ cilvēki ir lietojuši Dogecoin dažādu iemeslu dēļ.

  • Tā kā Dogecoin ir neticami zemas darījumu maksas un ātri darījumu laiki, kā arī salīdzinoši stabila vērtība, daži tirgotāji to izmanto kā apmaiņas līdzekli. Piemēram, ja kāds vēlas izņemt naudu no kriptovalūtas biržas, tas var būt ļoti dārgi, ja valūta ir bitcoin. Tāpēc daži tirgotāji var izvēlēties vispirms tirgot savu bitcoin par Dogecoin un pēc tam izņemt savu valūtu kā Dogecoin, pirms vēlāk atkal pārveidot par kaut ko citu.
  • Tā kā katras Dogecoin vienības cena ir tik zema, daudzi cilvēki to izmanto tikai spekulācijām. Ir iespējams iegādāties daudzus miljonus vienību, neiztērējot bagātību, un jebkurš neliels cenu pieaugums var radīt saprātīgu tirgus pieaugumu.
  • Dogecoin ir arī ļoti plaši pieņemts gandrīz katrā lielākajā biržā, kā arī vairākos tūlītējās apmaiņas pakalpojumos, piemēram, Shapeshift un Flyp.me. Tā kā Dogecoin ir integrēts Shapeshift, to var izmantot, lai samaksātu par dažādiem pakalpojumiem un precēm, kurās ir iebūvēta Shapeshift API.

Kas veicina dogekoīna cenas? | Dogecoin apskats

Pat pēc tam, kad Dogecoin ir bijis samērā stabils, tas pats par sevi ir bijis ļoti nepastāvīgs un pakļauts lieliem uzplūdiem un lieliem kritumiem. Jo īpaši Dogecoin ir piedzīvojusi diezgan nemierīgu vēsturi un ir pakļauta diezgan straujām cenu izmaiņām.

Pēdējo trīs mēnešu laikā monētas cena ir pieaugusi par gandrīz 20%, kas ir tās pamattehnisko rādītāju maisījums. Tā ieguves efektivitāte, lielāka iekšējā vērtība, zemāka cena ir pamatelementi, kas padara Dogecoin interesantu.

Kāpēc Dogecoin var pieaugt nākotnē?

Inflācijas valūta: Var šķist pretrunīgi saukt inflāciju par labu, jo tas individuālo DOGE padara mazāk vērtīgu nekā tad, ja būtu trūkums; tomēr tā ir funkcija, kas var labi nodrošināt Dogecoin izdzīvošanu nākotnē. Liels skaits monētu var tikt pazaudētas vai sabojātas, jo lietotāji zaudē aparatūru, aizmirst seifa paroles utt. Tas jo īpaši attiecas uz kriptovalūtu, piemēram, Dogecoin, kur lietotāji regulāri tērē savas monētas. Inflācijas monēta var palīdzēt nodrošināt pastāvīgu piegādi un ka kalnrūpniecība būs vismaz daļēji rentabla.

Spēcīga kopiena: Dogecoin bez šaubām ir viena no labākajām kopienām kriptogrāfiskajā pasaulē. Viņi arī ir savākuši naudu labdarības organizācijām, mēģina uz Mēness uzlikt fizisku Dogecoin un regulāri nosūtīt Dogecoin kā padomus citiem lietotājiem kā atlīdzību par izklaidējošu vai informatīvu saturu, padarot tos pieejamu, draudzīgu un izpalīdzīgu. Šī kopiena ir ļāvusi Dogecoin izdzīvot tik ilgi, un tas nozīmē, ka kriptonauda, ​​visticamāk, nemirst drīz, tāpēc jūs, visticamāk, nekad nezaudēsit visu savu ieguldījumu.

1 Doge vienmēr būs 1 Doge: Dogecoin kopienas kopīgs atturēšanās ir tāda, ka neatkarīgi no tā, līdz cenai dolāru izteiksmē pieaugs, 1 DOGE vienmēr būs vienāds ar 1 DOGE. Būtībā viņi saka, ka vēlas izmantot monētu kā darījuma valūtu, nevis spekulatīvu aktīvu. Tas faktiski ir ļoti laba lieta no tirgotāja viedokļa. Tas nozīmē, ka, lai arī Dogecoin varētu nebūt progresīvas tehnoloģijas, daudzi lietotāji to uzskata par pareizu valūtu, kas nozīmē, ka tam ir lietderība.

Gadījumā, ja esat nolēmis iegādāties Dogecoin, tad jums vajadzētu apskatīt mūsu ceļvedi – kur un kā nopirkt Dogecoin.

Šeit ir daži ar rokām izvēlēti raksti, kurus jūs varētu interesēt lasīt tālāk:

  • Ethereum nākotne: vai tas ir miris, vai arī celsies?
  • 7 labākais kriptonauda portfeļa izsekotājs & Pārvaldības lietotnes (2019 ATJAUNOTS)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me