Trezor vs Ledger: Labākā aparatūras maka salīdzinājums un pārskats (2019)

Drošībai vienmēr ir vislielākā nozīme ieguldījumu veikšanā. Tā kā investoru grūti nopelnītā nauda ir uz līnijas. Tāpēc investori meklē uzticamas biržas, kurās ieguldīt un tirgoties.

Diemžēl kriptogrāfijas nozares uzplaukuma dēļ ne tik daudz biržu ir spējušas nodrošināt šo komfortu investoriem, un ir bijuši atkal un atkal uzlaušanas gadījumi, kas vienmēr viņiem atgādina, ka viņu naudas nav drošas. The karsti maki, tas, kurš ir tiešsaistē un kuru pārvalda biržas, lai uzglabātu lietotāja kriptovalūtas, ir kļuvis par visredzamāko hakeru uzlaušanas vietu, jo viņiem ir daudz digitālo aktīvu.

Pateicoties tam, šie uzlaušana un pastāvīgie draudi, kas pastāv ap karstajiem maciņiem. Daudzi analītiķi un ielu eksperti uzskata, ka labākais veids, kā nodrošināt šos kriptogrāfijas aktīvus, ir uzglabāt tos aukstajos vai aparatūras maciņos. Un divi labākie vārdi, kas cīnās par labāko vietu aparatūras maku industrijā, ir Trezor un Ledger. Šis raksts ir domāts, lai lasītājs varētu noteikt sev labāko auksto maku. Tādējādi raksts ir veidots, salīdzinot funkcijas, kuras ieguldītājs parasti apsvērtu, pērkot aukstu maku. Tie ietver –

 • Atbalstītās ierīces
 • Atbalstītās Trezor un Ledger monētas
 • Drošība
 • Iestatīšana un lietojamība
 • Fiziskais izskats un izturība
 • Paskaties un jūti
 • Izmaksas
 • Secinājums

Īss pārskats par aparatūras maku Trezor

Trezor tika palaists 2014. gada vasarā, un tas bija pirmais aparatūras maks. Aparatūras maku bija uzņēmums, kas atrodas Čehijas Republikā ar nosaukumu SatoshiLabs. Satoshilabs dibināja Mareks Palatinuss – ar izpratni par tehnoloģiju un kriptonauda izveidoja Trezor – kopā ar savu citu izgudrojumu Slushpool. Izpratne par katru kriptogrāfijas nozares aspektu un drošība, kuras trūka karstajiem maciņiem.

Trezor tika izgudrots, lai palīdzētu investoriem un tirgotājiem uzlabot viņu kriptogrāfisko aktīvu drošību, pasargājot viņus no hakeriem, vīrusiem un trešo personu krāpšanas. Šī izgudrojuma ideja bija diezgan vienkārša un vienkārša – turiet digitālos aktīvus bezsaistē no visām kaitīgajām rakstzīmēm un to lietotāju kontrolē.

Trezor seifs, kam nav daudz vēstures, guva zināmus panākumus, kas palīdzēja tam izveidot lielisku reputāciju, un laika gaitā tas turpināja uzlabot savas funkcijas un atbalstu jaunajām monētām. Ar šo Trezor ir spējis izcelties no konkurentiem un sekot līdzi arvien pieaugošajam pieprasījumam pēc kriptogrāfijas. Šī dibinātāju tālredzība un dinamisms palīdzēja Trezor nopelnīt reputāciju kā vienam no labākajiem nozarē.

trezora maks

Ātra virsgrāmatas aparatūras maka ieviešana

Virsgrāmata kopš tās pirmsākumiem ir gājusi uz priekšu līdera lomā, piedāvājot risinājumus, kas saistīti ar kriptovalūtu un blokķēdes balstītu lietojumprogrammu drošību. Tā kā Parīze ir uzņēmuma galvenā mītne, tai ir biroji Vierzonā un Sanfrancisko, kur strādā vairāk nekā 130 profesionāļu komanda..

Ledger lepojas ar panākumiem un iespējām izgudrot daudzus produktus un pakalpojumus, kas tiek izmantoti, lai aizsargātu digitālos un kriptogrāfiskos aktīvus privātpersonām un uzņēmumiem. Starp viņu produktiem visveiksmīgākā ir bijusi Ledger aparatūras maku līnija, kurai ir klienti 165 valstīs. Šī klientu palīdzība ir palīdzējusi uzņēmumam piesaistīt ievērojamu kapitālu no privātiem investoriem, kas tagad ir vairāk nekā 85 miljoni USD četrās investīciju kārtās.

Virsgrāmata ir krietni priekšā konkurentiem, kad tiek piedāvāti kriptovalūtu drošības risinājumi. Viņiem ir visas sastāvdaļas, kas padara to par uzticamu zīmolu, vai tas būtu pareizais komandas, aizraušanās vai redzējuma apvienojums.

Virsgrāmata Nano S

Atbalsta ierīci, OS un lietotni


Trezor ierīce ir saderīga gan ar datoru, gan viedtālruni. Atbalstītās operētājsistēmas ir Windows 7 un jaunākas, macOS 10.11 un jaunākas, Linux un Android OS.

Jaunākajām virsgrāmatu ierīcēm ir nepieciešams vai nu galddators (vismaz 64 bitu Windows 8, macOS 10.8 vai 64 bitu Linux) vai viedtālruni (vismaz iOS 9 vai Android 7), lai instalētu lietotnes, pievienotu kontus, pārbaudītu kontu atlikumus un pārvaldītu drošus darījumus..

Gan seifiem, gan Trezor, gan Ledger ir savs interfeiss, kas atvieglo tā darbību. Līdztekus savam interfeisam lietotāji var tiem piekļūt, izmantojot daudzas trešo pušu lietotnes. Zemāk esošajā tabulā parādīta vadošā lietotne un tās saderība ar Trezor vs Ledger.

App Trezors Virsgrāmata Nano S
Electrum
MyEtherWallet
Micēlijs
Copay
GreenBits
MultiBit HD
MyTrezor
Virsgrāmata Chrome

Valūtas, ko atbalsta Trezor Wallet

Trezor atbalsta dažādus digitālos aktīvus, tostarp Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Zcash (ZEC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Ethereum (+ visas ERC20 žetonus), Ethereum Classic (ETC), NEM, Expanse, UBIQ un Bitcoin testnet.

Saskaņā ar jaunākajiem atjauninājumiem ERC20 marķieru integrēšana ar Trezor Wallets pašlaik nav iespējama, taču tos var viegli un droši izmantot kopā ar Trezor Beta maku kopā ar citiem parasti izmantotajiem trešo pušu makiem un pakalpojumiem. Kamēr viņu sēklas un privātās atslēgas paliek aizsargātas Trezor ierīcē. Pastāv iespēja, ka dažus no ERC20 marķieriem var būt grūti atpazīt Trezor programmaparatūrā, taču tas netraucē tos uzglabāt un nosūtīt Trezor Wallets. Lietotājiem vienkārši jāpiemin sava marķiera adreses ceļš, un tas tiks parādīts kā “nezināms marķieris”

Valūtas, ko atbalsta Ledger Nano S seifs

Tāpat kā Trezor, arī Ledger Nano S atbalsta dažādus digitālos līdzekļus, kas ietver daudzas ievērojamas monētas un žetonus. Galvenās monētas un žetoni tiek veikti, izmantojot Ledger Live programmatūras saskarni. Pēc ir Ledger Nano S atbalstīto ievērojamo monētu saraksts, kas ietver Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Ethereum (ETH), Monero (XMR), Ethereum Classic (ETC), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), Zcash (ZEC), Dash (DASH).

Ledger Nano S darbojas ar savām saskarnēm: Ledger Live lietotne (bezmaksas Google Chrome lietojumprogramma), bet tā ļauj lietotājiem izmantot arī citus saderīgus programmatūras makus, kas ir minēti iepriekš rakstā.

Trezora un virsgrāmatas drošības pasākumi

Attiecībā uz drošību gan Trezor, gan Ledger maki nodrošina tādu pašu drošības līmeni, ka tas gandrīz tiek turēts no kakla līdz kaklam. Gan Trezor, gan Ledger Nano S visizcilākā drošības iezīme ir tā, ka viņi abi izmanto savus ekrānus, lai ģenerētu un parādītu privāto atslēgu bezsaistē.

Arī maki lietotājiem lūdz izveidot piekļuves PIN kopā ar atkopšanas sākumu. Nejauši, ja lietotājs pazaudē savu maku vai tiek nozagts vai sabojāts, viņa privātā atslēga tiks pazaudēta. Tam ir paredzēta atkopšanas sēkla un PIN.

Lietotājs var izmantot atkopšanas sēklas, lai atgūtu monētas. PIN neļauj citiem piekļūt seifam – ja tas tiek nozaudēts vai nozagts, neviens cits nevar iekļūt aparatūras makā bez lietotāja izveidota PIN.

Izņemot PIN un atkopšanas sēklas, kas palīdz lietotājam atgūt nozaudēto privāto atslēgu, abi maki tagad nodrošina arī trešo drošības slāni ar nosaukumu “Passphrase”.. Paroles frāzi var uzskatīt par atkopšanas sēklas 24. vārdu. Tāpat kā PIN, lietotājam ir iespēja iestatīt ieejas frāzi. Šī ieejas frāze var būt vārds vai burtu kopa. Paredzams, ka lietotājs ieejas frāzi atceras, nevis pieraksta, tādējādi to pilnībā aizsargājot un izvairoties no ļaunprātīgām rakstzīmēm.

Tātad, ņemot vērā drošības elementus, gan Trezor, gan Ledger stāv no kakla līdz kaklam.

Iestatīšana un lietojamība

Trezor seifs un Ledger maku ir fiziskā formā, kas jāpieslēdz datoram, izmantojot mikro USD kabeli. Abi maki atrod saderību ar Windows, Linux un macOS. Abu maku iestatīšanas procedūra ir diezgan vienkārša un vienkārša. Ar šādām darbībām ietilpst: PIN koda iestatīšana un atkopšanas sēklas dublējuma pierakstīšana, ko var izmantot, ja tapa tiek nozaudēta. Tāpat saskarne ir tīra, lietotājam draudzīga un labi izstrādāta, padarot to ļoti ērti lietojamu gan Trezor makā, gan Ledger Nano S.

Salīdzināsim, kā saskarnes izskatās: Trezor vs Ledger

saskarnes Trezor– Trezor saskarnes Virsgrāmata– Virsgrāmata

Fiziskais izskats un izturība

Trezor seifs ir izgatavots no plastmasas, savukārt, no otras puses, Ledger seifam ir korpuss no nerūsējošā tērauda (tas nozīmē, ka augstākas kvalitātes un izturīgākā korpusā). Tas dod Ledger Nano S priekšrocības stilīgāka izskata ziņā, taču seifa turētājs to nemeklē. Bet, ja mēs šeit runājam tikai par izturību, tad virsgrāmata Nano S ieguva punktu virs Trezor, jo tā bija vairāk aizsargāta pret bojājumiem.

Izskats un sajūta par Trezor Vs Ledger

Abi, Trezor un Ledger Nano S, pēc izmēra ir diezgan vienādi. Abi ir pietiekami mazi, tāpēc to ir viegli pārnēsāt, vienlaikus rīkojoties diskrēti un neuzbāzīgi. Abās ierīcēs ir mazs ekrāns ar divām pogām, kas atvieglo pārvietošanos. Runājot par ekrāna izmēru, Trezor ir nedaudz lielāks ekrāns, kura izšķirtspēja ir 128 × 64 pikseļi. Salīdzinoši Nano S ir mazākais no abiem izmēriem, sasniedzot gandrīz pusi no Trezor lieluma. Runājot par fizisko drošību, Nano S ir priekšā Trezor, kas izgatavots no plastmasas un metāla maisījuma, ar izturīgu plastmasas interjeru, kuru aptver rotējošs metāla apvalks, dodot tam modernu izskatu.

Izmaksas

Divu Ledger modeļu cena ir

 • Virsgrāmata Nano X – 119 USD
 • Ledger Nano S – USD 59

Abu Trezor modeļu cena ir

 • Trezor T- USD 165
 • Trezor One – 78 USD

Secinājums

Atkal atšķirība ir daudz mazāka abos maciņos, tāpēc mums ir grūti izdarīt uzvarētāju. Lietotājam jāskatās uz monētu, kuru viņš vēlas uzglabāt, un jāpaņem savs maks. Arī tad, ja izmaksas ir ierobežojums, Ledger Nano X noteikti ir gandrīz par 20 USD lētāks, salīdzinot ar Trezor bāzes modeļiem. Atpūta Trezor un Ledger noteikti iet viens pret otru attiecībā uz lietotāju uzņemšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector