Top 5 IOTA jaucējkrāni – viss, kas jums jāzina

Top 5 IOTA jaucējkrāni

Kriptovalūtas ir nopirkušas pasaulei daudz jaunu koncepciju, kuras iepriekš nekad nebija redzētas vai dzirdētas.

Kriptogrāfijas jaucējkrāni vienā no šādiem rīkiem, kas pievilina daudzus cilvēkus sava bezmaksas piedāvājuma dēļ, kā arī ir kļuvuši par lielisku monētas reklamēšanas un pārdošanas veidu. Cilvēkiem, kuri to nezina, kriptogrāfijas jaucējkrāni ir tīmekļa lapas vai vietnes, kas nodrošina kriptogrāfijas apmaiņā pret mikro uzdevumu izpildi, piemēram, reklāmu skatīšanu vai mazu mīklu vai captchas risināšanu..

Ir bijušas dažādas jaucējkrānu vietnes, kas ir kļuvušas slavenas un piesaistījušas daudz cilvēku, bet ne visas no tām faktiski ir bijušas rentablas neplānotu darbību vai darbu dēļ jaucējkrāniem, kas izplata ne tik vērtīgas monētas..

Lai gan sākotnējos gados visi jaucējkrāni koncentrējās tikai uz Bitcoins, pēdējos gados ir parādījušies daudzi altcoin krāni, kas tiem ir pielīmējuši daudz entuziastu. Starp šiem altkoīniem arī IOTA jaucējkrāni ir ieguvuši lielu saķeri, jo daudzi cilvēki uzskata, ka IOTA varētu būt monēta, kurai nākamajos gados varētu būt liels cenu lēciens.

Kas ir IOTA?

IOTA izgudroja IOTA fonds, kurš veiksmīgi debitēja kriptogrāfijas tirgū aptuveni 2015. gadā.

Projekta un monētas mērķis bija nodrošināt lietu internetu. Projekta dibinātājs IOTA fonds nav bezpeļņas organizācija, un tam ir pilnīga atbildība par tīkla darbību un kā tas turpinās augt nākotnē. Fonds ir atbildīgs arī par jebkādu stratēģisku partnerību, kas ir projekta uzlabošana. Kamēr attīstība norit lieliski, projekts jau ir izveidojies un izveidojis izcilas partnerattiecības ar lielākajiem uzņēmumiem visā pasaulē, ieskaitot Volkswagen, Samsung, Bosch un Fujitsu.

Pēc daudzu ielas analītiķu domām, IOTA kā tehnoloģija ir diezgan revolucionāra, jo tā mēģina izveidot jaunu datu pārsūtīšanas un darījumu norēķinu slāni lietu internetam (IoT), kas pats par sevi tiek dēvēts par tehnoloģiju nākotni. Monētas pamatā ir jauna izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija (DTL), ko sauc par jucekli, un tiek uzskatīts, ka tā pārvar pašreizējo blokķēžu trūkumus un neefektīvās dizaina kļūdas. Tas nozīmē, ka nav nepieciešama kalnrūpniecība, jo nav bloku un blokķēžu. Tā vietā IOTA ievieš ļoti jaunu veidu, kā panākt vienprātību, kas faktiski ir vienaudžu sistēma un pilnībā decentralizēta.

Lai novērstu bloku sistēmu, IOTA juceklis mēģina rast risinājumus labākām mērogošanas iespējām. Tangle katram darījumu veidotājam pirms darījuma veikšanas ir jāveic zināms skaitļošanas darbs un jāapstiprina vismaz divi iepriekšējie darījumi.. To var uzskatīt par darījumu IOTA bez maksas, ko var uzskatīt par atlīdzību par sadarbību un palīdzību citiem un tīkla drošību.

IOTA Tangle Illustrated– IOTA Tangle Illustrated

Kāpēc kopiena ir optimistiska par IOTA?

Tiek uzskatīts, ka IOTA ir gaiša nākotne starp citām kriptovalūtām, jo ​​tā ir lieta, kas pati par sevi tiek uzskatīta par tehnoloģiju nākotni – lietu internets.

Projekta komanda ir veikusi visus pareizos pasākumus, lai pierādītu, ka tā būs nākotnes monēta. Komandas veiktie galvenie soļi faktiski piesaista daudzus cilvēkus, pērkot IOTA un aktīvi uzturot arī tās jaucējkrānus..


 • Lieliskas partnerības: IOTA komanda ir ieguvusi daudz lielisku partnerību, kas to var izmantot reālajā pasaulē – sapnis, kuru vēlas lielākā daļa kriptogrāfijas projektu. Tās CISCO, Samsung, Volkswagen ir izvēlējušies IOTA, lai pārbaudītu savu tehnoloģiju. Patiesībā pat Taipejas pilsēta testē IOTA, lai izsniegtu pilsoņiem ID kartes, kuru pamatā ir Tangle.
 • IoT ir nākamā lielā lieta: IoT ir visur, un tāpēc tas varētu būt tā veicinātājs IOTA, un tāpēc pasaule lēnām iet aiz tā. Paredzams, ka B2B izdevumi IoT tehnoloģijām, programmatūrai, lietotnēm un risinājumiem sasniegs 250 miljardi eiro (267 miljardi ASV dolāru) līdz 2020. gadam. Tas ir tirgus, uz kuru IOTA vēršas.
 • Izcila tehnoloģija: Laikā, kad pat lielākais no blokķēdēm nav spējis noturēties no problēmām un cīnās, IOTA tikko pasaulei sniedza risinājumu, kas var būt laba alternatīva. Tātad IOTA ne tikai dod alternatīvu tehnoloģiju, bet kaut kas ir tas, kas ir pamanāmāks un pakāpiens virs.

Kaut arī komandai vēl ir daudz jāstrādā pie IOTA un tās Tangle, bet spēlē ir pietiekami daudz gaļas, kas visus tur pieķerties monētai, un tāpēc daudzi cilvēki pieķeras IOTA jaucējkrāniem.. Tāpēc mēs domājām tos vislabāk nogādāt pie jums, kur jūs varat iegūt bezmaksas IOTA.

Labākie IOTA jaucējkrāni

Vienā skatījumā šeit ir labākie IOTA jaucējkrāni un to galvenās iezīmes –

Krāna nosaukums Galvenās iezīmes
MineIOTA
 • Nepieciešams no lietotāja ļoti maz vai praktiski nav darba.
 • Tas ir ļoti vienkārši un ērti lietojams 
 • Jaucējkrāns ir viens no labākajiem maksātājiem un bez ierobežojumiem
 • Neaizkavē maksājumus, kas parasti notiek vienas dienas laikā.
IOTAkrāns
 • Palīdz cilvēkiem uzzināt un izprast IOTA un Tangle.
 • Lai atsauktu, ir jāaizpilda pieprasījuma veidlapa
 • Vienreiz dienā izņemšana
 • Ierobežo krāpšanas iespējas, jo turpmāki norādījumi tiek nosūtīti pa e-pastu, lai rīkotos 
IOTAFaucet Reddit
 • Tas izplata atlīdzību lietotājiem, kad viņi izliek ziņas apakšpozīcijā.
 • Tas prasa ļoti maz darba, kas jāveic lietotājam
 • Ļoti vienkāršs un ērti lietojams lietotājiem
 • Jaucējkrāni par labu amatu maksā apmēram 20 IOTA
 • Tas pieļauj sešu amata vietu ierobežojumu dienā
IOTA boombitcoins
 • Lietotājam jāstrādā ik pēc 5 minūtēm, lai atrisinātu jaunu Captcha.
 • Jaucējkrāns ir ļoti draudzīgs lietotājam 
 • Krāna izmaksa ir pienācīga un maksā līdz 1200 stundā
 • Kad lietotājs sasniedz 100 000 IOTA, viņš var pieprasīt izņemšanu, un izmaksa tiek veikta 12 stundu laikā 
IOTAlottery Reddit
 • Loterijas sadalījums ir tikai viena biļete vienam lietotājam
 • Maksa par biļeti ir +10 000 IOTA
 • Izloze notiek tikai reizi mēnesī 

1. MioneIOTA

Šī jaucējkrāna vietne, kas faktiski padara lietotājus par Monero un maksā viņiem IOTA. Tas attiecas uz lielāko daļu IOTA jaucējkrānu, kuru lietotājiem tiek lūgts iegūt Monero IOTA, jo Monero joprojām ir blokķēde un IOTA nav. Bet tas, kas padara MioneIOTA atšķirīgu, prasa no lietotāja ļoti maz darba. Tas ir arī viens no vislabāk apmaksātajiem jaucējkrānu nosacījumiem, kas ir ieguves jauda, ​​ko var nodrošināt lietotāja sistēma. Arī jaucējkrāns maksā uzreiz, un tam nav dienas ierobežojuma izņemšanai

2. IOTAfucet

Šis jaucējkrāns ir eksperimentāls un beta projekts, kas tika izveidots ar mērķi izstrādāt faktisko jaucējkrānu, lai tas varētu izsniegt bezmaksas IOTA izplatīšanai, kā arī ļaut vairāk cilvēku izglītoties un iepazīties ar IOTA, tās Tangle tehnoloģijām un to atšķirību. Veicot eksperimentu, krānam ir daži noteikumi, kas ir nedaudz atšķirīgi, jo katram lietotājam ir paredzēts izņemt tikai vienu dienā un saņemt monētas, lietotājam jāaizpilda un jāiesniedz izņemšanas pieprasījuma veidlapa. Izlieciet, kurš lietotājs saņems e-pastu par instrukcijām

3. IOTAFaucet Reddit

Vēl viens jaucējkrāns, kas lietotājiem nodrošina diezgan pienācīgu atalgojumu bez daudz darba. Vietnes interfeiss ir ļoti vienkāršs un tajā ir ļoti viegli orientēties. Jaucējkrāns lūdz savus lietotājus ievietot jaunu ziņu ar pašreizējo frāzi un saņemt savus bezmaksas žetonus. Katrs lietotājs saņem sešas ziņas dienā. Samaksa no jaucējkrāna ir diezgan pienācīga, un par katru amatu lietotāji saņem līdz 20 IOTA.

4. IOTA Boombitcoins

Boombitcoins ir viena no vislabāk apmaksātajām vietnēm IOTA un dod lietotājiem iespēju piesaistīt vairāk nekā 100 000 IOTA ar izmaksu mazāk nekā 12 stundu laikā. Lai maksimāli palielinātu tā izmaksu, lietotājam ir jāpiesaka 100 IOTA prasība 1000 reizes. Jaucējkrāns prasa, lai lietotāji pieliek pūles ik pēc piecām minūtēm, tādējādi uzturot lietotāju diezgan aizņemtu un ik pēc piecām minūtēm. Pat ja tiek izmantotas ik pēc piecām minūtēm, jaucējkrāns ir diezgan ērti lietojams, tāpēc tā navigācija visā vietnē.

5. IOTAlottery Reddit

Šis jaucējkrāns ir veidots kā loterija, kur viss ir atkarīgs no veiksmes. Šī loterijas izloze notiek tikai reizi mēnesī un noteikti, ja lietotājam patīk loterijas sistēma un tās uztraukums ap to. Laimīgais šīs loterijas uzvarētājs tiek apmaksāts IOTA, kurus var apmainīt, lai saņemtu skaidru naudu, kad vien lietotājs vēlas. Lai lietotājs piedalītos un iegūtu biļeti dalībai loterijā, viņam jāiemaksā 10000 IOTA. Šis jaucējkrāns tiek uzskatīts par labu ieguldījumu riska uzņēmējiem.

Jums varētu patikt arī: Kripto jaucējkrāni 101: Vai Moon Litecoin ir labākais Litecoin jaucējkrāns

Secinājums

Ir pilnīgi skaidrs, ka IOTA ir monēta, kas kādu laiku varētu palikt šeit, un cilvēki dodas meklēt arvien vairāk jaucējkrānu, kā viņiem šķiet vērts IOTA. Joprojām ir grūti atrast tīru IOTA jaucējkrānu, jo monēta nav iegūstama, bet joprojām ir saistīta ar visām saistītajām darbībām, un, ciktāl lietotāji saņem IOTA, tā ir diezgan laba.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector