Top 10 visvieglāk iegūtās kriptovalūtas (2019 ATJAUNINĀTS)

Kriptovalūtu pasaule cilvēkiem pavēra daudz iespēju pelnīt naudu, un viena no tām noteikti ir kriptogrāfijas ieguve. Tiem, kuri nezina par kriptogrāfijas ieguvi, pēc definīcijas ir process, ar kuru tiek pārbaudīts un pievienots darījums konkrētas blokķēdes digitālajai virsgrāmatai, par kuru kalnrači saņem attiecīgas kriptovalūtas.

Ieguves process nav īsti viegls, jo daudzi kalnrači savstarpēji sacenšas, lai atrisinātu sarežģītus un sarežģītus matemātiskos vienādojumus ar hash funkcijām, kas ir kriptogrāfiska rakstura un ir saistītas ar bloku, kurā glabājas konkrēta darījuma dati.

Un, kad arvien vairāk ogļraču pulcējas raktuvēs, kalnrūpniecības grūtības palielinājās, un tās lēnām un vienmērīgi kļuva arvien grūtākas. Kaut arī daudzas kriptovalūtas, ieskaitot bitkoinu, kļūst arvien grūtākas, joprojām ir daudz no tām, kuras ir vieglāk iegūt.

Lai to labāk saprastu, ir jāaplūko faktori, kas padara kriptonauda viegli un ienesīga man.

Kas ir tīkla hašrāts?

Runājot par vienkāršu tehnoloģisko definīciju, jaukšanas ātrumu var definēt kā ātrumu, kādā darbojas attiecīgā kalnrūpniecības mašīna. Kriptovalūtu pasaulē hash rate ir ātrums, kādā kalnrūpniecības mašīna veic tūkstošiem vai pat miljoniem minējumu sekundē, lai atrastu pareizās atbildes, lai atrisinātu bloku.

Jaukšanas ātrums ir kritisks faktors kriptogrāfijas ieguvē, jo tas tieši ietekmē kalnraču rentabilitāti. Attiecības starp tām ir tādas, piemēram, ja noteiktā brīdī palielinās Bitcoin vai jebkura cita kriptogrāfijas tīkla grūtības, palielinās jaukšanas ātrums un līdz ar to kalnračnieks nopelna kriptonauda un darījumu maksas. Kalnraču skaits tīklā palielina grūtības, jo kalnračiem ir jāaprēķina vairāk minējumu sekundē, tādējādi atgriežot ciklu ar hash likmēm.

Vēl viens veids, kā to aplūkot, ir šāds: ja kalnračiem jāsagatavo un jāpārbauda bloki, kuriem nav nekādas darījumu vērtības, un saņems par to atlīdzības monētu, monētu cenas samazināsies, un, tā kā bloku ražošana ir lēns process; darījumi ar konkrēto blokķēdi kļūs nemainīgi, tādējādi kārtējo reizi samazinoties monētas cenai. Šeit sāk pieaugt grūtības pakāpe.

Kas ir ieguves grūtības?

Ja kāds mēģina meklēt vienkāršāko kalnrūpniecības grūtību definīciju, viņš saprastu, ka šis termins ir taisnīgs sarežģītība, kas saistīta ar matemātiskās problēmas risināšanu, ar kuru saskaras, veidojot bloku. Šīs grūtības laika gaitā parasti mainās un vairumā gadījumu kļūst sarežģītas. Arī daudz kas ir atkarīgs no tīkla hashrate, kurā kalnračnieks iegūst raktuves.

Ja kalnraču ir ļoti maz, kriptogrāfijas valūtas ieguves grūtības krīt un, no otras puses, ja ir daudz kalnraču, šo monētu ieguves grūtības sāk pieaugt, padarot konkrētu kalnraču līmēšanu vēl grūtāku. vai pat atrast šo bloku. Katrs no kalnračiem visu izdara, iegūstot vai savācot pēc iespējas vairāk monētu. Tāpēc ir svarīgi zināt, cik liela atlīdzība ir ASV dolāros, lai varētu reāli novērtēt kalnraču pūles. Tas ir tieši saistīts ar cenu, par kuru kriptogrāfija tiek tirgota, ja kriptogrāfijas valūtas biržā pieaugot kriptogrāfijas cenai, bloku atlīdzības vērtība pieaug arī ASV dolāros.

Kalnrūpniecības grūtību novērtēšanai izmantotais mērs ir jauktajos punktos (zemākais ir terahashes – TH), kas apzīmē veiktā darba vienību, un tīkla hashrāta vai tīkla nethash (kas nozīmē kalnraču skaitu) novērtēšanas mērvienība ir vienībā. jaukšanas sekundē (TH / s).

Tīkla grūtības pielāgo pati un vienmēr izlīdzina formulā grūtības / nethash = bloķēšanas laiks (https://www.investopedia.com/terms/b/block-time-cryptocurrency.asp)

Izmantojot definīcijas, mēs saprotam, ka monētas, kurām ir mazāks hashrate, izaicinoši ir tās, kuras ir vieglāk raktuves. Lai iegūtu jaunāko hashrate katrai no monētām, mēs aplūkojām divus datu apkopojumus un galvenās kriptovalūtas ieguves vietnes, t.i., WhatToMine.com un CoinWarz.com. Dati abās vietnēs bija diezgan pretrunīgi, tāpēc mēs izvēlējāmies izvēlēties labākās monētas starp abām, kurām bija viszemākā atšķirība. Tie izslēdza NiceHash algoritmu un monētas, kurām nebija hashāta datu.

Viegli iegūstamo monētu saraksts ir šāds (kā 17.08.2019.)

Deutsche eMark (DEM)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla haštrāts: 326,81 MH / s
 • Bloka atlīdzība: 50.00
 • Bloki: 2 423 280
 • Bloķēšanas laiks: 2,00 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 0,84 USD / (2,85 USD)

The Deutsche eMark ir digitālā valūta, kas ir decentralizēta un ieprogrammēta, izmantojot kriptogrāfiskus algoritmus. Monēta ir nosaukta no Vācijas marka, kas bija populārā Rietumvācijas valūta. EMark, tāpat kā daudzi citi vienaudži, izmanto izplatīto virsgrāmatu un blokķēdes tīklu, padarot to darījumus ātrus, drošus un pilnīgi decentralizētus.

Monero (XMR)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla haštrāts: 327,55 MH / s
 • Bloka atlīdzība: 4.86930501
 • Bloki: 1 902 321
 • Bloķēšanas laiks: 2,00 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 3,23 USD / 0,98 USD

Monero ir bijis investoru mīļais, jo tā bija viena no pirmajām monētām, kas tika veidota ap darījumu privātuma priekšnoteikumu. Lielākā daļa dominējošo kriptogrāfijas aktīvu, tostarp Bitcoin un Ethereum, ir balstīti uz caurspīdīgām blokķēdēm, kas nozīmē, ka ar tiem veiktos darījumus var atklāti pārbaudīt, un tos var izsekot ikviens, kurš vēlas tos izsekot, piemēram, valdības un iestādes. Turklāt, ja kāds nepārtraukti izseko katra maka darījumu darbību, vienmēr pastāv iespēja, ka viņš varēs atrast seifa turētāja reālo identitāti. To nevar izdarīt Monero, jo tajā tiek izmantota kriptogrāfijas tehnoloģija, kas pasargā sūtītāja un saņēmēja adreses, kā arī citu informāciju par darījumiem.

Jums varētu patikt arī: 10 labākie Monero maki [XMR] pārskatīti (2019. gada izdevums)

ZCash (ZEC)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla haštrāts: 4,44 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 10.000080
 • Bloki: 586 487
 • Bloķēšanas laiks: 2,50 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 3,17 USD / 1,68 USD

Zcash, tāpat kā Monero koncentrējas uz privātumu. Zcash piedāvā divu veidu adreses: caurspīdīgas adreses, kas ir publiski redzamas Zcash bloku ķēdē, un pasargātas adreses, kas ir privātākas, jo privātums ir pīlārs, uz kura Zcah arhitektūra pamato savu pamatu. Nav centrālās datu bāzes, kas būtu saistīta ar Zcash, tāpēc nav jābaidās no viena neveiksmes punkta vai iespējām tikt uzlauztiem. To pārvalda dažādi datori un sistēmu tīkli, tāpēc iestādēm ir gandrīz neiespējami to kontrolēt vai izslēgt. Tāpat kā Monero, arī Zcash darījumi notiek, neatklājot sūtītāju, saņēmēju vai darījuma summu.

Feathercoin (FTC)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla haštrāts: 5,22 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 40.00
 • Bloki: 2 788 198
 • Bloķēšanas laiks: 1,00 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 0,10 USD / (0,86 USD)

Vārds Feathercoin monētas iedeva dibinātāji, jo viņi paredzēja izstrādāt žetonu, kas būtu vieglāks par gaismu. Šīs monētas viegluma un piemērotības dēļ parasti tiek veikti maksājumi ar gaismu, kas padara bloku pārbaudi un apstrādi ātrāku (parasti tuvu vienam blokam katru minūti). Monētas piedāvājums ir diezgan liels – 336 miljoni monētu (210m šobrīd ir apgrozībā). Daudzi analītiķi uz ielas salīdzina Feathercoin ar uzlabotu un modificētu Bitcoin versiju, kas, domājams, sākotnēji ir izveidota no Litecoin avota koda. Feathercoin lietotājiem ir ērta piekļuve diviem makiem (FeathercoinCore un Electrum), kas darbojas precīzi saskaņā ar Bitcoin Wallets atšķirību tikai ar to, ka bloku apstrādē tie ir vieglāki un daudz ātrāki. Papildus diviem darbvirsmas seifiem Feathercoin atrod atbalstu no dažādiem mobilajiem makiem, padarot to par diezgan izplatītu monētu.

Lasīt arī: Litecoin [LTC] cenu prognoze 2019./2020.2025

Einšteīns (EMC2)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla hašrāts: 79,42 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 2.00
 • Bloki: 2 456 664
 • Bloķēšanas laiks: 1,00 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 1,54 USD / (2,06 USD)

Einšteinijs ir digitālā valūta, kas tika izstrādāta ar nolūku finansēt tehnoloģiskus, zinātniskus un humānus projektus. Valūta ir arī finansēšanas avots un cirkulē, izmantojot darba aprēķina apliecinājumu tāpat kā Bitcoin. Tātad praktiski Einšteinijs darbojas ļoti līdzīgi Bitcoin, kas ir piesaistīts labdarības fondam. Uzņēmums, kas atrodas EMC2 aizmugurē, Einsteinium Foundation ir pirmais atvērtā koda blokķēdes tīkls, kas ir saistīts ar līdzekļu vākšanu zinātniskiem un tehnoloģiskiem pasākumiem, kuru centrā ir zinātnes un inovāciju uzlabošana un attīstīšana..

StartCoin (START)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla hašrāts: 105,68 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 5.00
 • Bloki: 2 033 754
 • Bloķēšanas laiks: 1,00 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 0,02 USD / (3,58 USD)

StartCOIN, līdzīgi kā EMC2, palīdz arī atbalstīt un veicināt kolektīvās finansēšanas (galveno uzmanību pievēršot labdarībai) iniciatīvām. Papildus naudas vākšanai monēta darbojas arī kā atlīdzības žetons īpašniekiem, kad viņi dalās un atbalsta kopīgi finansētus projektus. Monēta un projekts tika palaisti 2014. gada jūlijā, un tie tika izveidoti no Litecoin atšķirības, jo tajā netiek izmantots Litecoin’s Scrypt algoritms. Monētu kopējam piedāvājumam ir ierobežojums, kas ir USD 84 miljoni, un atlīdzība par katru gadu samazinās uz pusi.

GameCredits (GAME)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla haštrāts: 203,95 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 12.50
 • Bloki: 2 461 344
 • Bloķēšanas laiks: 1,50 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 1,94 USD / (1,66 USD)

GameCredits (GAME) tika uzsākta 2014. gadā, koncentrējoties uz spēļu nozari, kas īpašniekiem ļāva to izmantot digitālo preču un spēļu pakalpojumu pirkšanai tiešsaistē. Monētas aizmugurē esošais uzņēmums GameCredits Inc. tika dibināts Serbijā 2016. gadā, un tagad tajā ir 100 cilvēku komanda, kas ir sadalīta piecās valstīs. Monēta, kas liek savus pamatus uz Bitcoin, GameCredits no tās smeļas daudz iedvesmas. Kriptogrāfijas valūtas ieguvē tiek izmantots Scrypt algoritms saskaņā ar PoW (darba pierādīšanas) principu.

Florincoin (FLO)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla haštrāts: 390,92 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 6.25
 • Bloki: 3 596 760
 • Bloķēšanas laiks: 40,00 sekunde (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 1,65 USD / (1,95 USD)

FlorinCoin iepazīstina ar sevi kā platformu, kas tiek izmantota, lai izveidotu pilnībā decentralizētas lietojumprogrammas. Monēta nodrošina visa Florina tīkla darbību un palīdz uzturēt lielu darījumu apstrādes ātrumu ar 40 sekunžu bloka veidošanas laiku. Šī projekta galvenā atšķirība bija iespēja katram darījumam pievienot komentārus līdz 528 rakstzīmēm. Lielākā daļa FlorinCoin ir balstīta uz atvērto Bitcoin kodu, bet ar Litecoin putām.

Verge (XVG)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla hašrāts: 755,13 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 730.00
 • Bloki: 3 369 191
 • Bloķēšanas laiks: 30.00 sekunde (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā: 1,67 USD / (1,93 USD)

Verge ir uzlabota oriģināla Bitcoin blokķēdes versija, kas paredz sasniegt savu misiju nodrošināt privātpersonām un uzņēmumiem ātru, efektīvu un decentralizētu tiešo darījumu veikšanas veidu, izmantojot privāto dzīvi. Monētas galvenais mērķis ir panākt kriptonauda, ​​lai cilvēki to izmantotu katru dienu. Izmantojot Verge Currency, uzņēmumiem un privātpersonām ir pieejamas elastīgas maksājumu sūtīšanas un saņemšanas iespējas.

Vertkoina (VTC)

Galvenā ieguves statistika

 • Tīkla haštrāts: 778,68 GH / s
 • Bloka atlīdzība: 25.00
 • Bloki: 1 192 732
 • Bloķēšanas laiks: 2,50 minūte (s)
 • Ieņēmumi / peļņa dienā:

Dizains Vertcoin blockchain tika izveidots tā, lai kalnrūpniecības spēks netiktu konsolidēts. Tas bija monētas izstrādātāja mēģinājums visu laiku saglabāt valūtu pilnībā decentralizētu. Pēc tam, kad rūpējās par decentralizāciju, dibinātāji pārliecinājās, ka monētas ir viegli iegūstamas, kas padarīs kriptogrāfijas valūtu ieguvi vieglu visiem. Ļoti līdzīgs Litecoin, Vertcoin konsensa algoritms ir ļoti izturīgs pret VTC ASIC. Pretstatā daudziem citiem altcoiniem, kas pastāv šodien, Vertcoin nekad nav bijis ICO, avārijas piltuves vai pre-mine prēmijas. Arī tas tika izstrādāts iemesla dēļ, lai tas nedotu nepamatotas priekšrocības grupai vai indivīdiem, nodrošinot viņiem piekļuvi Vertcoin pirms auditorijas kopumā.

Secinājums

Lai gan šīs monētas ir viegli iegūstamas, jaunajam kalnračam ir jāpierāda vēl viens faktors, kas viņiem var mainīt tādas lietas kā baseinu izmantošana. Visvieglāk iegūt kriptonauda ir arī funkcija, kā tiek iekasēta maksa par baseinu. Piedalīšanās baseinā palielina izmaksu biežumu visiem, kas ir baseina dalībnieki. Uzturot visas lietas, kalnračiem noteikti ir nepieciešami vislabākie resursi, lai kriptovalūtas ieguvi faktiski padarītu vienkāršu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me