SecuX Stone Vs Ledger Nano X – kas ir labāks kriptogrāfijas aparatūras maks?

SecuX Stone un Ledger Nano X ir vieni no labākie aparatūras kriptovalūtas maki tirgū. Šī analīze koncentrēsies uz abu maku salīdzināšanu, lai noteiktu, kurš ir drošāks. Izlemjot par labāko kriptogrāfijas aparatūru, jums jāņem vērā tādi faktori kā jūsu portfeļa lielums; vai jums būs nepieciešama piekļuve tīmeklim, saderība ar mobilajām ierīcēm un galddatoriem; vai nepieciešams integrēt trešās puses maku. Mēs izmantosim šos faktorus, lai izlemtu labāku kriptogrāfijas aparatūras maku starp SecuX Stone un Ledger Nano.

SecuX akmens: pirmais iespaids

Kriptogrāfijas aparatūras seifam SecuX Stone ir trīs versijas – SecuX Stone V20, SecuX Stone W20 un SecuX Stone W10. 

SecuX Stone V20 kriptogrāfijas aparatūras maks

Kriptogrāfijas aparatūras seifs SecuX Stone V20 ir zīmola SecuX pamatmaks. Tam ir patīkami liels 2,8 collu krāsains skārienekrāns divstūra formas formā, ar alumīnija rāmi un gumijas pamatni. Estētiski tas ir daudz labāks un kompakts nekā citi kriptogrāfijas aparatūras maki, kas šķiet maigi un lēti izgatavoti. Tam ir 600mAH akumulators, kuru var pilnībā uzlādēt 2 stundu laikā. Gumijas polsterējums nodrošina triecienu absorbējošas funkcijas, kas nodrošina, ka seifs var izturēt fizisku vardarbību, ja tas tiek nomests vai nospiests pret citiem priekšmetiem. Mēs nesakām, ka esiet neveikls, taču jums nevajadzētu daudz uztraukties par SecuX Stone V20 kriptogrāfijas maku, ja esat.

Seifam ir viens mikro USB ports, un tajā ir iespējots arī Bluetooth. Seifu var pārvaldīt, izmantojot lietotni SecuX Mobile gan Android, gan iOS. Ja plānojat pārvaldīt maku tiešsaistē, varat izmantot USB portu, lai izveidotu savienojumu ar datoru, vai Bluetooth, lai izveidotu savienojumu ar datoru vai tālruni. SecuX Stone V20 un Stone W20 seifs ļauj bezvadu režīmā pārvaldīt savu portfeli vai veikt darījumus uz liela skārienekrāna. Šīs funkcijas ir iemesls, kāpēc SecuX Stone V20 ir pazīstams arī kā “Cross-Platform” ierīce. 

Maks dabiski atbalsta Ripple (XRP), Stella Lumens (XLM), DigiByte (DGB), Groestlcoin (GRS) un citas galvenās kriptovalūtas. Lielākā daļa kriptogrāfijas aparatūras maku dabiski neatbalsta šos unikālos kriptogrāfijas. 

Drošības ziņā SecuX Stone V20 kriptogrāfijas makā ir Infineon (Vācijas uzņēmums) CC EAL 5+ sertificēts drošības elements (SE), kas garantē jūsu privātās atslēgas un PIN kodus. Citi drošības elementi ietver: 

  • Iepriekš instalēta pret viltojumiem izturīga programmaparatūra, kuru var jaunināt 
  • Fizisks apstiprinājums katram darījumam, kas veikts no seifa
  • Randomizēta digitālā tastatūra, lai novērstu uzlaušanu no taustiņu nospiešanas 
  • Vienreizēja parole, ko izmanto, lai savienotu pārī ar mitināšanas ierīci, piemēram, datoru vai tālruni, izmantojot Bluetooth. Vissvarīgākais ir tas, ka tas ļauj ģenerēt paroles ar 12, 18 un 24 vārdiem, kurus varat izmantot, lai atgūtu līdzekļus, ja seifs ir bojāts..

SecuX Stone V20 atbalsta BTC, BCH, ETH, LTC, XRP, XLM, DASH, DOGE, BNB, DGB, GRS un visus ERC-20 marķierus, piemēram, USDT. Ņemiet vērā, ka ar katru programmaparatūras atjauninājumu tiek iekļauts vairāk monētu atbalsts. SecuX Stone V20 mazumtirdzniecības cena sākas no 139 USD, kas ir diezgan izdevīgs piedāvājums. 

SecuX Stone W20 kriptogrāfijas aparatūras maks

W20 ekrāna izmērs ir tāds pats kā SecuX Stone V20, kas, šķiet, ir kompakts un viegls, tam ir taisnstūra plaukstas izmēra ABS matu līnijas aizmugurējā vāciņa integrēta karstās izkausēšanas līme ultraskaņas formās kā neatņemama sastāvdaļa..

Visas W20 funkcijas ir vienādas ar V20, ieskaitot monētu atbalstu, divkāršu savienojamību ar datoru vai tālruņa bezvadu savienojumu. Tam ir arī uzlādējama litija polimēra 600mAH akumulatora izturība līdz 7 stundām lietošanas laikā. Visspilgtākā atšķirība starp SecuX Stone W20 un V20 makiem ir fiziskais dizains un materiāls. SecuX Stone W20 cena sākas ar 119 ASV dolāriem.

SecuX Akmens W10 kriptogrāfijas aparatūras maks

SecuX Stone W10 kriptogrāfijas aparatūras maks ir sākuma līmeņa seifs no SecuX sērijas. Tomēr tā sākuma līmeņa statuss nenozīmē, ka tas ir zemāks par W20 vai V20 versijām. Tam ir 2,8 collu krāsains skārienekrāns, tāpat kā citiem SecuX modeļiem. Tās ārpuse ir pilnīgi tāda pati kā SecuX Stone W20, kas izgatavota no ABS plastmasas ar augstāku sajūtu.

SecuX Stone W10 atšķirībā no W20 un V20 nav iespējots Bluetooth. Tas nozīmē, ka jūs nevarat izmantot mobilās lietotnes, lai pārvaldītu vai veiktu darījumus no sava SecuX Stone W10 maka. Lai to kompensētu, tam ir mikro USB ports, lai izveidotu savienojumu ar ārējām datoru ierīcēm, lai pārvaldītu jūsu maku. Tādā veidā jūs varat izveidot savienojumu ar internetu.

SecuX Stone W10 aparatūras šifrēšanas makā iegultās drošības funkcijas ir vienādas ar W20 un V20 seifiem. Iegultā drošības mikroshēma ir CC EAL5 + militārā līmeņa drošais elements, kas nāk no Vācijas uzņēmuma Infineon, kas nodrošina neieņemamu kriptogrāfisko aktīvu glabāšanu jebkuram fiziskam vai kiberuzbrukumam. Tas atbalsta arī tādas pašas monētas kā citi SecuX maki. Tā bāzes cena ir 99 ASV dolāri.

Virsgrāmatas Nano X aparatūras kriptogrāfijas maks

Ledger Nano X aparatūra ir USB atmiņas formā. Tas ir mazs, kompakts un viegli ievietojams kabatā. Pašlaik Ledger Nano X kriptovalūtas aparatūras maks ir viens no vadošajiem kriptogrāfijas makiem tirgū. Tas atbalsta vairāk nekā 1100 kriptogrāfijas; un pateicoties USB atmiņas noformējumam, jūs varat pārvaldīt savu portfeli no jebkuras datora ierīces. Tas arī iespējoja Bluetooth, kas nozīmē, ka jūs varat piekļūt sava maka funkcionalitātei, izmantojot iOS un Android lietotnes. 

Ledger Nano X ir arī droša mikroshēma ar CC EAL5 + sertifikātu, kas darbojas ar patentētu BOLOS OS. Maks dabiski atbalsta aptuveni 200 monētas, bet jūs varat pārvaldīt līdz 1100 kriptogrāfijas. Turklāt jūs varat vienlaicīgi izvietot līdz 100 kriptovalūtām. Tas darbojas ar 100mAh akumulatoru. Tā bāzes cena ir 150 USD.

Secinājums: SecuX Akmens Vs virsgrāmatā Nano X

No iepriekš minētajiem salīdzinājumiem ir acīmredzams, ka abi šie maki ir lieliski savā veidā. Tas patiešām ir atkarīgs no tā, ko meklējat kriptogrāfijas makā. Lai gan abiem seifiem ir iespaidīgas drošības funkcijas un funkcijas, Ledger nano X šķiet mazliet iespaidīgāks, jo tas atbalsta vairāk nekā 1100 kriptogrāfijas un HODLing iespējas. Priekā. 

Spec salīdzinājums 

Salīdzinājums SecuX Stone V20 Virsgrāmata Nano X
Materiāls Alumīnija rāmis ar gumijas pamatni Plastmasa un nerūsējošais tērauds
Ekrāna izmērs 2,8 collas  0,96 collas
Skārienekrāns Klāt Nav. 2 pogas funkcionalitātei
Dimensija 98mm uz 15mm 72 ar 18,6 par 11,8 mm
Svars 120 grami 34 grami
MCU Ziemeļvalstu ST
CC EAL5+  Infineon ST
USB C tips C tips
Bluetooth Iespējots Iespējots
Akumulators 600mAh 100mAh
Tīmekļa lietotne Pieejams N / A
iOS Atbalstīts Atbalstīts
Android Atbalstīts Atbalstīts
Monētu atbalsts Divpadsmit galvenie kriptogrāfi ar līdz pat 820 žetoniem 100 galvenās kriptogrāfijas ar aptuveni 1000 žetoniem
Aparatūras makā esošo kontu skaits Atbalsta līdz 500 kontiem Tikai 100 konti
QR koda pārbaude Tiek atbalstīts bezsaistē un tiešsaistē Ārējā ierīcē pieejams tikai tiešsaistē
Sēklu frāze 24 vārdi 24 vārdi
Fonda atgūšanas parole Secīgi apstipriniet 4 vārdu kopu no 24 vārdu sēklas frāzes Apstipriniet 24 vārdus pa vienam
Bāzes cena  139 USD  150 USD

Kā bonuss mūsu lasītājiem jūs varat saņemt 10% vai 15% atlaidi no SecuX pasūtījuma, ievadot kupona kodus, norēķinoties SecuX tiešsaistes veikalā:  https://shop.secuxtech.com/

Lai saņemtu 15% atlaidi, izmantojiet kupona kodu: “coingape” V20 un W20

Lai saņemtu 10% atlaidi, izmantojiet kupona kodu: “coingapew10” W10

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me