Populārākie kriptogrāfisko nesaskaņu serveri / grupas, kurām jāseko 2021. gadā

Ja jūs esat jauns kriptonauda tirgū, jums ir jābūt pievienotam dažām sociālo mediju kopienām, lai mēģinātu to izdarīt iegūt šīs revolucionārās tehnoloģijas būtību. Twitter, Reddit, Medium un Instagram ievērojami palielina kontu skaitu 2021. gadā, jo Bitcoin un kriptogrāfijas tirgus saglabā rekordaugstu līmeni. Neskatoties uz Reddit un Twitter ietekmi lielu kriptogrāfisko kopienu izveidē, viena sociālo mediju platforma kļūst par iecienītu kriptogrāfijas entuziastu visā pasaulē – DISKORDS! 

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties saņemt dažus papildu tirdzniecības padomus, uzzināt par jaunākajām aktualitātēm tirgū vai uzzināt par tehnoloģiju, Discord kriptogrāfijas tirdzniecība un diskusiju “serveri” ir viss. Tomēr ir mazliet grūti atrast – jo jums būs nepieciešams ielūgums. 

Šī raksta mērķis ir iepazīstināt jūs ar galvenajiem kriptovalūtas nesaskaņas serveriem / grupām, kas nodrošina diskusiju forumu un tirdzniecības signālus kriptogrāfijas tirgū. Zemāk ir 10 karstākie un labākie Crypto Discord serveri 2021. gadā. 

Kas ir nesaskaņu serveris?

Katra nesaskaņu kopiena ir sakārtota atsevišķu kanālu kolekcijā, kas veido serveri. Katram serverim ir savi uzaicinātie dalībnieki, tēmas, kārtulas un kanāli. Pievienojoties serverim, jūs varat piedalīties jebkurā kanālā un apspriesties ar citiem dalībniekiem, kas tērzē noteiktā kanālā. 

Serveri ir piepildīti ar teksta kanāliem un balss kanāliem (kur jūs varat balsot tērzēt ar citiem). Varat arī kopīgot videoklipus, attēlus, interneta saites, mūziku un daudz ko citu. Servera atvēršana vietnē Discord ir bez maksas. 

Kā efektīvi izmantot savus Crypto Discord serverus

Kamēr Discord kļūst par sociālo mediju mīlu kriptogrāfijas investoriem, lielākā daļa kriptogrāfiskās nesaskaņas grupas joprojām ir neefektīvi. Tas ir redzējis, ka lielākā daļa kriptogrāfijas investoru pāriet uz Telegram, lai mijiedarbotos ar citiem kriptogrāfijas fanātiķiem, neskatoties uz to, ka nesaskaņas ir daudz labākas. 

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot no kriptogrāfijas orientēto Discord serveri.

 • Bloķējiet savas atļaujas, lai Discord serverī izvairītos no surogātpasta un blēdībām. 
 • Pārvaldiet ziņojumu paziņojumus, lai nepaziņotu ikvienam sava servera dalībniekam katru reizi, kad ziņojums tiek nosūtīts uz kanālu.
 • Izveidojiet robota aizsargu, lai novērstu dalībnieku surogātpastu. To var izdarīt, iestatot captcha kodu, lai nodrošinātu, ka tikai jūsu serveriem piekļūst citi cilvēki. 
 • Pārliecinieties, ka jūsu nesaskaņu serverim ir draudzīgs interfeiss un vai tas nav pārpildīts. 

Kā izvēlēties labāko Crypto Discord serveri / grupu

Labu kriptogrāfisko nesaskaņu serveru atrašana sev (it īpaši, ja esat nesaskaņas pirmreizējs), var būt izaicinājums, ņemot vērā milzīgo krāpšanās grupu skaitu. Zemāk mēs sniedzam īsu sarakstu ar to, kas jums jāaplūko, pirms pievienojat kriptogrāfisko nesaskaņu serveri. 

 1. Servera dalībnieku skaits.
 2. Pārbaudiet, vai serverī ir Bot Guards. 
 3. Vai platforma ir lietotājam draudzīga?
 4. Vai grupa ir interaktīva un cienījama?
 5. Atlasiet starp maksas un bezmaksas kanāliem.
 6. Saturs, kuru vēlaties patērēt – tirdzniecības signāli pret vispārējām kriptogrāfijas ziņām utt. 

Populārākās kriptogrāfisko nesaskaņu grupas

Ar diskusiju īpašībām, kas atbilst Twitter un labi organizētai un regulētai struktūrai, kas līdzīga Reddit, Discord ir kripto ieguldītāja sapnis. Discord piedāvā iespēju strādāt ar interaktīvu kopienu un dalīties aizraušanās ar tehnoloģijām. 

Zemāk ir saraksts ar 2021. gada galvenajiem kriptogrāfiskās nesaskaņas kanāliem. Jums vajadzētu pievienoties, lai iegūtu tirdzniecības signālus un apspriestu pieaugošo tehnoloģiju. 


NB: Dažos kanālos ir mēstules, mīnusi un šiliņi. Veiciet pats savu pētījumu, pirms izmantojat šo nesaskaņu grupu tirdzniecības signālus un informāciju, lai pieņemtu lēmumus par ieguldījumiem.

 • r / kriptonauda

kriptogrāfiskā nesaskaņu grupa

Veiksmīgs r / Cryptocurrency pieaugums vietnē Reddit ir radījis Discord serveri, kas atļauj tikai uzaicinātos. Serveris ir viena no lielākajām nesaskaņu grupām, kas pašlaik izmanto kriptogrāfiju – piedāvā dalībniekiem platformu, lai apspriestu jebko kriptogrāfiju. 

Sākot ar kriptogrāfijas tirdzniecību līdz DeFi, līdz lauksaimniecības, altkoīnu, kalnrūpniecības un vaļu darījumu ražošanai – to visu var pieprasīt grupā r / Cryptocurrency Discord. 

Dalībnieki: 39,468

Uzaicināt saiti: https://discord.com/invite/8T7aqnZ

 • MEGA Pump – kriptovalūtu investīciju grupa

kriptogrāfiskā nesaskaņu grupa

MEGA Pump, kā lasāms Discord servera nosaukumā, ir grupa, kas veltīta kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai “pump and dump” shēmā. Šī grupa lietotājiem nodrošina iespēju palielināt savu peļņu, izmantojot tirdzniecības signālus un ziņu kanālu, lai neatpaliktu no šifrēšanas pašreizējiem notikumiem..

Serveris nodrošina arī lapu “Rezultāti”, lai sekotu līdzi grupai ieteiktajiem darījumiem. Visbeidzot, MEGA Pump piedāvā arī “filiāļu sistēmu”, kas atalgo tos, kas grupai ienes jaunus investorus.  

Dalībnieki: 96,483

Ielūguma saite: https://discord.com/invite/MZ56B8Pwsn

 • Šodien mēs spiedam 

Todaywepush

Vēl viena Bitcoin Investment grupa sarakstā. Šodien We Push sastāv no pieciem publiskiem kanāliem tā serverī – # Announcements, # affiliate-system, # general-chat, # create-ielūdz (kur jūs varat uzaicināt savus partnerus uz serveri) un # server-guide. Servera ceļvedis sniedz jums ceļvedi uz svarīgākajiem privātajiem, apmaksātajiem un bezmaksas kanāliem serverī. 

Neskatoties uz to, ka tā ir Bitcoin ieguldījumu grupa, Today We Push sastāv arī no dažādu “formā” esošu žetonu sūknēšanas.

Dalībnieki: 45,855

Uzaicinājuma saite: https://discord.com/invite/EyTDH6bqZg

 • WallStreetBets kriptogrāfijas sūkņi

kriptogrāfiskā nesaskaņu grupa

Ja esat turējis cilnes nesenajā Gamestock sāgā, jums noteikti ir dzirdējis par WallStreetBets, Reddit lapu, kas veltīta mazumtirdzniecības fondu piesaistīšanai un riska ieguldījumu fondu īso pārdevēju sabrukšanai. Reddit lapas panākumi ir parādījušies vairākus spinoffus – WallStreetBets Crypto Pumps kā vienu no izcilākajiem Discord. 

Šis Discord serveris galvenokārt ir sūkņu grupa, kur kopiena nolemj iegādāties žetonu vienā biržā, lai paaugstinātu cenu un iegūtu peļņu. Tas piedāvā arī rezultātu kanālu un saistīto programmu ielūgumiem.  

Dalībnieki: 72,854

Ielūguma saite: https://discord.com/invite/zUtvSwmZH2

 • Lielais sūkņa signāls – Bitcoin Investment Group

kriptogrāfiskā nesaskaņu grupa

Liels sūkņa signāls – Bitcoin Investment Group ir viens no lielākajiem uz kriptogrāfiju orientētajiem serveriem Discord. Gandrīz 250 000 dalībnieku piedalās grupā – tērzē par kriptogrāfiju, pārrunā jaunus kriptogrāfijas notikumus un pērk vai pārdod tirdzniecības signālus. 

Katru dienu tiek izveidoti kanāli “Pump signal”, dodot jums iespēju tirgoties kopā ar kriptogrāfijas entuziastu masu Discord serverī. 

Dalībnieki: 248 800

Ielūguma saite: https://discord.com/invite/UjmYxtDe

 • Cryptex Sadraudzība 

kriptogrāfiskā nesaskaņu grupa

Cryptex Commonwealth mērķauditorija ir kriptovalūtu investori, kas meklē ilgtermiņa apvāršņus un rīko dažādas informatīvas diskusijas. Lai pievienotos, jums ir jābūt ielūguma kodam, iepazīstiniet sevi ar citiem dalībniekiem un gaidiet 24 stundas, līdz moderators (‘Allen’) pārbaudīs un pievienos jūs serverim. 

Dalībnieki: 9,832 

Ielūguma saite: https://discord.com/invite/qnZwJDS

 • Elites kriptogrāfijas signāli

kriptogrāfiskā nesaskaņu grupa

Kā viena no visvairāk organizētajām kriptogrāfisko nesaskaņu grupām Elite Crypto Signals nodrošina gan bezmaksas, gan maksas kanālus. Lai gan serverim ir daudz dažādu kanālu, no kuriem izvēlēties, servera visaktīvākie kanāli koncentrējas uz pirkšanas un pārdošanas prognozēm un tirdzniecības signāliem. Tāda ir nopietnība grupā, ka tirgotāji uz servera pērk un pārdod “precīzus” tirdzniecības signālus par cenu līdz 30 USD par signālu. 

Serveris ir arī lielisks, lai uzturētu virsū pašreizējiem notikumiem kriptogrāfijas tirgū, dalītos ar memēm un apspriestu savus viedokļus par cenu tirgus darbību. 

Dalībnieki: 14,340

Uzaicinājuma saite: https://discord.com/invite/sc6Me8g

 • Kriptogrāfijas plaisāšana

kriptogrāfiskā nesaskaņu grupa

Viens no vecākajiem un daudzveidīgākajiem kripto Discord serveriem. Kriptogrāfijas uzlaušana piedāvā dalībniekiem plašu informāciju par kriptogrāfiju un diskusijas par visiem uz kriptogrāfiju balstītiem vaicājumiem. 

Serverim ir seši galvenie kanāli – daudz vairāk nekā jebkuram citam serverim šajā sarakstā – ieskaitot ievadus, prēmiju informāciju abonētiem ieguldītājiem, tirdzniecības analīzes signālus, vispārējas kopienas tērzēšanas sarunas, kriptogrāfijas resursus un partnerības, kas nodrošinātas kriptogrāfijas ekosistēmā.. 

Dalībnieki: 11,272

Uzaicinājuma saite: https://discord.com/invite/zJkxzrq

Secinājums

Tā kā tirgus strauji tuvojas 2 triljonu dolāru atzīmei, paredzams, ka vairāk cilvēku pievienosies kriptogrāfijas grupai, un noderīgas kopienas atrašana varētu palīdzēt viņiem ātrāk izaugt šajā savvaļas rietumu ekosistēmā. Nesaskaņas ir lieliska vieta, kur atrast visas savas atbildes kriptogrāfijā, tirdzniecības signāli peļņas gūšanai un jauni draugi, lai dalītos savās zināšanās par kriptogrāfiju. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector