Labākās kriptogrāfijas portfeļa izsekošanas un pārvaldības lietotnes 2021. gadā [ATJAUNINĀTS]

Kriptonauda lēnām kļūst populāra kā ieguldījumu aktīvs, un arvien vairāk cilvēku to piesaista. Lai gan viņi sola augstu atdevi ilgtermiņā, ieguldījumi kriptovalūtā noteikti nav nedēļas spēle, jo aktīvs ir ieguldījumu nepastāvība un risks. Un trakais augšup vērstais 2017. gads un pēc tam straujais 2018. gada kritums daudziem ieguldītājiem tikko ir licis nobiedēt viņu dzīvi. Kaut arī daudzi spekulanti, kas 2017. gadā bija ienākuši kāri pelnīt naudu, ir aizgājuši prom, bet tie, kas paliek, ir ilgtermiņa investori. Viņi vienmēr meklē rīkus, kas tos var paturēt spēlē un pieņemt gudrus lēmumus. Un, lai pieņemtu šos gudros lēmumus, ieguldītājiem ir jāaprīko ar labākajiem rīkiem, un viens no šiem rīkiem ir labs kriptogrāfijas valūtas portfeļa izsekotājs & pārvaldības lietotnes, kuras mēs šodien pārskatīsim.

Lasiet arī: 5 kļūdas, kuras kriptovalūtu tirgotāji parasti pieļauj

Altcoins pieaugums

2017. gads bija ne tikai cenu kāpuma gads, bet arī spēlē nopirka daudz altkoīnu. Tie tika sadalīti lietderības žetonos, drošības monētās, privātuma monētās utt., Bet galu galā paplašināja altcoin tirgu, padarot investoram grūti izvēlēties un turēt to, kas varētu dot vislielāko atdevi. Mūsdienās ir tūkstošiem altkoīnu, un to skaits katru dienu lēnām un vienmērīgi pieaug.

Portfeļa pieeja kripto ieguldījumiem

Katrs cilvēks, kurš ir tirgojis jebkuru tirgu, zina, kāda ir portfeļa pieeja. Portfeļa pieeja tiek uzskatīta par ilgtermiņa, veiksmīgas naudas pārvaldības pamatu.

Ja mēs ejam, lai definētu, portfeļa pieeja ir balstīta uz pielāgota ieguldījumu portfeļa izveidošanu, kas atspoguļo ieguldījumu vajadzības dažādos dzīves posmos. Daudzi cilvēki pieprasa zināšanas par to, kā vajadzētu izveidot portfeli kriptovalūtā, uz ielas iemācījušies iesaka kādu īkšķa likumu ilgtermiņa ieguldījumiem kriptovalūtā. Pēc daudzu domām, visām monētām, kas tiek uzņemtas portfelī, vajadzētu būt šo īpašību ietekmei.

 • Tirgus daļa: Tirgus daļu var definēt kā kriptovalūtas tirgus kapitalizācijas proporciju. Liela tirgus daļa parasti norāda uz dominējošo stāvokli.
 • Lietderības vērtība: Nosakot, vai kriptovalūta būs šeit pēc dažiem gadiem, ir jājautā un jāatrod atbildes uz tādiem jautājumiem kā- vai kriptonauda ir noderīga? Vai tam ir lietotāju tirgus? Šie jautājumi ir svarīgi, jo tās ir visnoderīgākās kriptovalūtas, kuras, visticamāk, tiks plaši pieņemtas.
 • Darījuma apjoms: Lai noteiktu, vai kriptonauda patiešām tiek izmantota, var apskatīt tās darījumu apjomu. Šis rādītājs runā arī par valūtas ilgtermiņa izmantošanu.
 • Tirgus ziņas: Tirgus ziņas patiešām ietekmē vienas kriptovalūtas cenu, un tām būtu retrospektīva ietekme uz portfeli, tāpēc jums ir jābūt gatavam reaģēt. Kopumā ir jāpaliek informētam par tirgus jaunumiem, kas saistīti ar kriptovalūtām, lai varētu pieņemt apzinātus lēmumus par ieguldījumiem.

Ja kāds pielieto šos filtrus pilnam monētu sarakstam, viņš var atrasties daudzu monētu ieteikumu ieskautā veidā, un tieši tā tam vajadzētu tuvoties, dažādojot savus ieguldījumus.

Nepieciešamība pēc kriptogrāfijas portfeļa izsekotājiem

Iestādēm pārejot uz kriptogrāfijas spēli, ieteicamā “kriptogrāfijas” portfeļa pārvaldība pieaugs, un daudzi cilvēki savā portfelī turētu daudz monētu, ja viņi ievēro portfeļa pieeju vai ne.

Šo dažādu monētu turēšanas uzraudzība cilvēkiem lēnām kļūst par izaicinājumu, un mainoties scenārijiem, tas noteikti palielināsies. Šeit daudzi spēlētāji mēģina izveidot portfeļa izsekotājus, izmantojot tehnoloģiju tāpat kā pieejamo pašu kapitāla un citu aktīvu klasēs.

Lasiet arī: Populārākās kriptovalūtas ziņu apkopotāju lietotnes

Kas ir Crypto Portfolio Tracker?

Kripto portfeļa izsekotājs ir programma vai pakalpojums, kas ļauj investoriem, lietotājiem un tirgotājiem izsekot to aktīvu cenu kustībai, kuri viņiem pieder individuālās līdzdalības ietvaros. Šī programma sniedz lietotājam ieskatu par to, kā tiek izvietots un sakrauts viņa pašreizējais piešķīrums kopā ar viņa vai viņas ilgtermiņa finanšu mērķiem un lēmumiem. Tas arī sniedz ieguldītājam ideju par to, kā darbojas viņu kriptogrāfijas portfeļi salīdzinājumā ar pārējo tirgu.

Investoram jāpievieno portfeļi no tirdzniecības vai ieguldījumu kontiem, lai automātiski importētu vai izveidotu portfeļus manuāli, lai pārbaudītu noteiktas stratēģijas. Veicot šo darbību, vienmēr jāpatur prātā, ka izsekotāji ir labs risinājums, lai uzraudzītu viņu portfeli jebkurā noteiktā brīdī, bet, regulāri turpinot pārbaudīt portfeli, tas var izraisīt pārmērīgu tirdzniecību. Bet, ja kāds vēlas saglabāt aktīvu sadalījumu uz pareizā ceļa, portfeļa izsekotājs ir vienkāršs un efektīvs veids, kā to uzraudzīt.

Lielākajai daļai šifrēšanas biržu ir sava veida izsekošanas un izpētes rīks, taču jūs varat izmantot tikai kontus, kas saistīti ar šo apmaiņu. Tāpēc daudzi trešo pušu izsekotāji ir iekļuvuši kriptogrāfiskajā telpā, lai sniegtu pielāgotu risinājumu kriptogrāfijas investoriem, lai sekotu viņu portfelim.

Lieliska kriptogrāfijas portfeļa izsekotāja īpašības

Lieliem portfeļu izsekotājiem ir liels ieguldījumu biļešu un informācijas rādītāju kopums, kas lietotājiem ļauj izmantot un nodrošināt lieliskus un viegli lietojamus pētniecības rīkus. Lai gan tā ir ļoti personiska izvēle, kura programma viņam ir piemērota atbilstoši viņa vai viņas vēlmēm, ir daži standarta kritēriji, kas attiecas uz daudziem un palīdz mums uzzīmēt labākos izsekotājus. Tie ietver-

 • Izmaksas: Kaut arī lielākajai daļai kriptogrāfijas portfeļa izsekotāju ir bezmaksas iespēja sākt darbu, dažiem labajiem ir papildinājumi, kurus var iegādāties, lai uzlabotu pieredzi. Iesācējiem ir ieteicams izmantot bezmaksas metodi un pārbaudīt izsekotājus, pirms ņemat kaut ko progresīvu un dārgu.
 • Liels izsekojamo aktīvu skaits: Kāda ir portfeļa izsekošana, ja investors nevar izsekot visu savu digitālo aktīvu portfeli? Labs izsekotājs ļaus jums sekot visu veidu un lieluma monētām, žetoniem un pat nesen pievienotajām monētām.
 • Ātrums: Laiks ir vērtīga sastāvdaļa kriptogrāfijas tirdzniecībā. Minūti šeit un tur, un investors var atrasties situācijā, kurā viņš, iespējams, nevēlas atrasties. Tāpēc ir acīmredzams, ka viņš vēlētos izsekotāju, kas ātri ielādējas tālrunī vai klēpjdatorā, kā arī ātri atjaunina cenas. Kriptogrāfijas portfeļa izsekotājam vajadzētu būt iespējai reāllaika (vai tam tuvu) cenu piedāvājumus ievietot kā investorus vai tirgotājus, kurus nevarat tirgot, ja cenas kavējas.
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss: Kriptogrāfijas portfeļa izsekotājam jābūt viegli lietojamam un pietiekami vienkāršam, lai jebkuras vecuma grupas lietotāji varētu tam pielāgoties un nevainojami darboties.

Labākās kripto portfeļa izsekošanas lietotnes: 

1. Monētu statuss

Coinstats atkal ir populāra lietotne, kas ir pieejama operētājsistēmām iOS, Mac OS un Android. Kaut arī lietotnes lietotāja saskarne nedaudz uzlabo, tās pusē ir dažas lieliskas funkcionalitātes. Lietotne atbalsta un sniedz informāciju par 1800 monētām ar tiešraides cenām no vairāk nekā 80 biržām. Automātiska apmaiņas portfeļa importēšanas funkcionalitāte ir pieejama iespaidīgām 30+ biržām. Tās ziņu apkopotājs izseko plašu avotu klāstu (vairāk nekā 40), tostarp Reddit un Twitter katrai monētai. Coinstats trauksmes iestatījumi ir arī atšķirīgs faktors, ar iespēju saņemt paziņojumus, pamatojoties ne tikai uz cenu, bet arī uz tirgus ierobežojumu un apjomu.

Kaut arī lietotne ir pieejama bez maksas, tai ir Pro versija, kuras cena ir 27,99 mārciņas gadā, kas ļauj vairākiem portfeļiem un automātiskiem brīdinājumiem par cenu izmaiņām.

Plusi:

 • Laba apmaiņas integrācija
 • Ziņu atjauninājumi
 • Paziņojums par brīdinājumiem par cenu

Mīnusi:

 • Pro konts atņem labāko iespēju
 • Saskarne ir nedaudz jātīra.

CoinStats portfeļa izsekotājs

2. Blokfolio

Blockfolio ir paša veidota “pasaules populārākā Bitcoin un kriptogrāfijas valūtas portfeļa pārvaldības lietotne”. Lai gan tas tiek atbalstīts iOS un Android mobilajās ierīcēs, lietotne noteikti atsaucas uz to, ka tai nav tās pašas versijas darbvirsmas versijas..

Tam ir iespaidīgas kartēšanas iespējas, kā arī atbalsts 207 apmaiņām, bez šaubām, tiek gatavots. Vēl viens lietotnes trūkums ir tas, ka tajā netiek izmantoti daži izplatīti tirdzniecības pāri, piemēram, USDT. Citas lietotnes galvenās iezīmes, par kurām tā sniedz tūlītējus brīdinājumus, kad tiek sasniegts noteikts cenu līmenis. Lietotnē atrodas arī cilne ziņu apkopotājs, kas nodrošina noderīgu veidu, kā sekot jaunākajiem notikumiem. Jaunākais papildinājums ir atjauninātā signāla funkcija, kas nodrošina tūlītējus atjauninājumus no jūsu portfeļa komandu izstrādes komandām, lai gan dažiem šie paziņojumi var šķist nedaudz traucējoši..

Plusi:

 • Pārsteidzošs kartēšanas rīks
 • Jaunumu cilne darbojas kā papildu priekšrocība
 • Paziņojums par brīdinājumiem par cenu

Mīnusi:

 • Neviena darbvirsmas lietotne nav milzīgs trūkums
 • Trūkst apmaiņas atbalsta un piekļuves API

Blockfolio - kriptogrāfijas portfeļa izsekotājs

3. Kripto Pro

Crypto Pro ir viss vienā kriptonauda portfeļa izsekošanas lietotne. Lietotāji var lasīt ziņas, iestatīt brīdinājumus par cenām, izsekot portfeļus un apskatīt jaunākās kriptogrāfijas un dārgmetālu cenas. Lietotne ir pieejama visās Apple ierīcēs (iPhone, iPad, Mac un Apple Watch), un lietotāji var droši un vienmērīgi sinhronizēt savus datus.

Lietotne ir vērsta uz privātumu, jo tā nevāc nekādu personisko informāciju un nekādā veidā neuzrauga savus lietotājus. Tas ir aprīkots ar tādām funkcijām kā Siri saīsnes, pielāgojami logrīki, kriptogrāfijas valūtas kalkulators, ERC-20 marķiera imports un vēl daudz vairāk.

Crypto Pro ir bez maksas lejupielādējams, taču tas maksā 7,99 ASV dolārus mēnesī vai 47,99 ASV dolārus gadā par augstākās kvalitātes funkcijām, piemēram, neierobežotu apmaiņas API savienojumu.

Plusi:

 • Tiešraides cenas
 • Neierobežots portfelis
 • Apmaiņas un seifa savienojumi
 • Uzlabotas diagrammas ar rādītājiem

Mīnusi:

 • Pagaidām nav Android versijas.

Crypto Pro portfeļa izsekotājsCrypto Pro portfeļa izsekošanas lietotne

4. Delta

Delta ir viena no pazīstamākajām kriptogrāfijas portfeļa lietotnēm, kas ir plaši pieejama darbvirsmā (macOS, Windows un Linux) un iOS / Android mobilajās platformās. Lietotne ir ļoti tīra, pieticīgi sevi raksturo kā “labāko Bitcoin, ICO un kriptovalūtas izsekotāju. Visur. ” Delta nepārprotami izceļas ar to, ka tā izseko plašu žetonu klāstu (2000+), lai pamatotu savu apgalvojumu par vislielāko atbalstīto monētu bibliotēku. Tam ir apmaiņas atbalsts (175+), API savienojuma funkcionalitāte (līdz 13 apmaiņām) un lietotājam draudzīgs interfeiss. Lai gan kopējā pieredze ir ļoti pārliecinoša, izsekotājam trūkst diezgan ierobežotu kartēšanas un paziņošanas iespēju.

Plusi:

 • Liels žetonu un apmaiņas klāsts
 • Atsevišķa darbvirsmas lietotne
 • Tirdzniecības maksas izsekotas
 • Vairāku portfeļu atbalsts

Mīnusi:

 • Ierobežota kartēšana
 • Neierobežots apmaiņas API savienojums ierobežots ar Pro versiju

Delta - portfeļa izsekotājsDelta – portfeļa izsekošanas lietotne

5. MonētaGecko

Decentralizēto finanšu (DeFi) produktu pieaugums ir novērojis arī atbilstošu produktu pieaugumu, ko piedāvā viena no lielākajām kriptogrāfisko datu apkopošanas vietnēm Coingecko. Platforma ļauj lietotājiem izveidot savus pielāgotos portfeļus, portfeļa izsekotājam pievienojot DeFi žetonus un likviditātes portfeļus. 

Plusi

 • Piedāvā plašas iespējas DeFi žetonus un citas kriptovalūtas.
 • Viegli orientēties. 

Cons

 • Manuālu iecienītāko monētu izvēle. 

Coingecko lietotne

6. Kriptogrāfiskais salīdzinājums

Viena no populārākajām vietnēm, kas sniedz pilnīgu informāciju un kurai ir lielisks portfeļa izsekotājs, ir Cryptocompare. Vietne ir profesionāls un uz datiem vērsts centrs, kas piemērots gan organizācijām, gan privātpersonām. Lai gan pašlaik lietotne ir pieejama vietnē un Android tālruņos, tās IOS versijās joprojām ir klusums. Lietotnes komanda ir ļoti labi strādājusi saskarnē, padarot to ļoti iespaidīgu, pārklājot milzīgu datu daudzumu par katru aktīvu. Tā kā CryptoCompare sniedz uzlabotu ieskatu, izmantojot ziņas, rakstus un foruma ziņas, tas ir ļoti ieteicams kriptogrāfijas kopienā. Vietnei ir arī laika grafika funkcija, kas parāda katras monētas ceļojumu un galvenos sasniegumus, ko tā sasniegusi, kā arī ieskatu sociālajos tīklos.

Plusi:

 • Pieejams plašs informācijas daudzums
 • Tiek aptvertas gandrīz 5000 monētas un atbilstošie 240 000 tirdzniecības pāri
 • Izveidota platforma ar stabiliem atjauninājumiem.

Mīnusi:

 • Nav iOS lietotnes

CryptoCompare Portfolio izsekotājs

7. Kriptogrāfs

Šī ir viena no jaunākajām Crypto portfolio izsekošanas lietotnēm tirgū, kas lietotājiem piedāvā ļoti daudz funkciju. Kryptographe piedāvā lietotājiem tīru un ērti orientējamu platformu, kurā parādīta peļņa, zaudējumi un procentuālās izmaiņas jūsu portfelī. Tas arī ļauj integrēt mobilo un aparatūras maku, lai jūsu aktīvu sarakstu būtu viegli pārvaldīt un kontrolēt. 

Tas arī ļauj jums redzēt citus labākos investorus platformā un procentiles rādītājus salīdzinājumā ar citiem investoriem. Pamatfunkcijas lejupielāde ir bezmaksas, bet prēmiju un zelta plāni mēnesī maksā 4,99 USD un 6,99 USD. 

Plusi 

 • Lietotājam draudzīgs un unikāls lietotāja interfeiss.
 • Nodrošina ziņu sadaļu, lai saglabātu cilnes par pašreizējiem notikumiem.
 • Pieejams vairākās valodās.

Cons

 • Premium funkcijas ir nedaudz dārgas. 
 • Automātiskas kriptogrāfijas pievienošanas trūkums jūsu portfelī. 

KriptogrāfsKriptogrāfs – kriptogrāfijas portfeļa izsekotājs

8. Monētu pārvaldnieks

Coinmanager ir lietotne, kas ne tikai izseko portfeli, bet arī nodrošina arbitrāžas funkciju, kas izseko cenu atšķirību starp biržām. Lietotnei ir API saites uz Binance, Bittrex, Bithumb un Coinone, kas ļauj veikt tirdzniecību tieši caur lietotni. Lietotne ir pieejama gan iOS, gan Android versijās, un tā piedāvā dažas iespaidīgas un unikālas funkcijas. Piemēram, diagrammu veido nozares vadošais Trading View.

Plusi:

 • Tirdzniecības skata kartēšana
 • Arbitrāžas funkcija
 • Tirdzniecība lietotnēs

Mīnusi:

 • Nav sociālo pieteikšanās
 • Sarežģīta saskarne, un lietotājs prasa laiku, lai to apgūtu

Coinmanager kriptogrāfijas portfeļa izsekotājsCoinmanager kriptogrāfijas portfeļa izsekošanas lietotne

9. Cryptopanic.com

Cryptopanic ir spēcīgs ziņu apkopotājs, kas piedāvā arī portfeļa un brīdinājuma funkcijas. Tas ir pieejams gan iOS, gan Android platformā, kā arī tam ir pārsteidzoša darbvirsmas versija. Tracker Pro versijas cena ir USD 99, kas nodrošina tūlītējus brīdinājumus par monētām, kā arī ļauj lietotājam pielāgot savu ziņu lapu, pievienojot savas ziņu plūsmas un izslēdzot noklusējuma ziņu avotus. Lai gan kartēšanas iespējas, ko nodrošina Coinmarketcap.com, ir salīdzinoši ierobežotas, lielākā daļa lietotāju ieradīsies Cryptopanic, lai spētu parādīt jaunākās ziņas ar monētu biržas palīdzību. Tas patiešām ir kaut kas ļoti, ļoti labi.

Plusi:

 • Lielisks interfeiss ziņām
 • Pro iespēja ļauj lieliski pielāgot un brīdināt funkcionalitāti

Mīnusi:

 • Portfeļa izsekotāja elementam trūkst funkcionalitātes salīdzinājumā ar citām lietotnēm

CryptoPanic Crypto portfeļa izsekotājsCryptoPanic Crypto portfeļa izsekotājs

10. Altpocket

Altpocket ir viena no šāda veida lietotnēm, kas izceļas ar spēju apvienot aktīvu kopienu un ICO sarakstus kopā ar portfeļa izsekotāja funkcionalitāti. Trekerim ir vilinoša tīmekļa versija, savukārt tā Android un iOS lietotnes vēl nav palaistas. Lietotne ir paziņojusi, ka tā arī sāks forumus un spēja balsot par aptaujām piesaistīs tos, kuri meklē unikālus skatus un ieskatu.

Plusi:

 • Kopienas funkcionalitāte
 • Vilinoša darbvirsmas lietotāja saskarne

Mīnusi:

 • Automātiskais imports pašlaik ir ierobežots ar Bittrex, Binance, Coinbase un Poloniex
 • Pagaidām nav mobilo lietotņu.

Kripto portfeļa izsekotājsKripto portfeļa izsekotājs

11. Binance App

Binance lietotne

Binance ir viena no populārākajām kriptovalūtu biržām pasaulē ar lielākajiem ikdienas apjomiem, kas tiek tirgoti ar kriptogrāfijas pāriem. Ņemot vērā lielo lietotāju bāzi, Binance ir izveidojis nevainojamu un estētiski pievilcīgu portfeļa izsekotāju, lai palīdzētu lietotājiem viegli saglabāt cilnes par viņu kriptogrāfijas aktīviem. 

Birža ir piemērota īstermiņa tirgotājiem, lai saglabātu savus portfeļus, taču nav ieteicams turēt jūsu ilgtermiņa portfeli biržās – jo viņi glabā jūsu līdzekļus karstā maciņā, pakļauti uzlaušanas mēģinājumiem. 

Plusi

 • Bezmaksas izmantot.
 • Estētiski pievilcīga lietotāja saskarne.
 • Piemērots biežiem tirgotājiem. 

Cons 

 • Zems drošības līmenis.
 • Izmanto tikai tās apmaiņas cenas.

Piezīme: Ja mēs nokavējām kādu no Crypto Portfolio Tracker & Pārvaldības lietotnes, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu uz [e-pasts aizsargāts] lai to iegūtu sarakstā.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me