Kripto jaucējkrāni 101: vai Moon Litecoin ir labākais litecoin?

Kripto 101: Vai Mēness Litecoin – labākais Litecoin

Kripto rūpniecības un monētu tirdzniecības pieaugums ir ieviesis pasaulei daudz jaunu jēdzienu. To skaitā ir ICO, Atomic Swaps un jā Airdrops. Kaut arī katrs no viņiem bija vienlīdz aizraujoši pasaulei, ko redzēt, un bija viena lieta, kas visus vienlīdz satrauca. Ievadiet šifrēšanas jaucējkrānus. Kriptogrāfijas jaucējkrāni kopš to sākuma ir saistīti ar vārdiem “Bezmaksas kriptogrāfija”. Lai gan tas nekādā ziņā nav nepareizi, ja to saista ar Bezmaksas, ir jāpatur prātā arī tas, cik daudz bezmaksas ir faktiski bez maksas. Rakstā tiks apskatīti daži no vadošajiem Litecoin jaucējkrāniem, ieskaitot ļoti slaveno Moon Litecoin –

Kas ir šifrēšanas jaucējkrāns?

Kripto jaucējkrāns ir vietne, lietotne vai programmatūra, kas palīdz personai ģenerēt kriptovalūtas, veicot vienkāršus uzdevumus. Parasti lietotājs pieprasa bezmaksas jaucējkrānu monētas, noklikšķinot uz pogas un aizpildot captcha vai veicot dažus citus mikro uzdevumus. Monētas lēnām uzkrājas lietotāju kontā vietnē, līdz tās sasniedz minimālo izņemšanas limitu.

Šīs vietnes parasti ir tirgotāji vai mārketinga risinājumu nodrošinātāji. Citi uzņēmumi vai nu tieši sadarbojas ar viņiem, vai arī vietne vienkārši iegūst saistīto saiti, ievieto to savā platformā un ļauj cilvēkiem “veikt smago celšanu”. Visiem jaucējkrāniem ir viens bezmaksas monētu izlaišanas periods. Dažas jaucējkrānu vietnes ļauj lietotājiem pieprasīt pretenzijas ik pēc 15 minūtēm, citas – katru stundu, bet dažas – tikai reizi dienā. Lietotāju prasību iesniegšanas biežums ir saistīts ar izmaksu.

Kas padara kriptogrāfijas jaucējkrānus tik populārus?

Kaut arī bezmaksas cenu ideja nav jauna un ir kļuvusi par lielisku rīku, ko izmanto tirgotāji, kriptogrāfijas jaucējkrāniem tomēr bija dažas priekšrocības. Kas attiecas uz bezmaksas cenām, viņi iepazīstina cilvēkus ar kriptovalūtu kā neatkarīgas valūtas jēdzienu. Ļaujot cilvēkiem nopelnīt un uzglabāt savus žetonus, jaucējkrāni dod viņiem praktisku pieeju, lai, pērkot žetonus nākotnē, viņiem nebūtu problēmu ar tiem rīkoties. Kriptovalūtas joprojām ir jaunas, un daudziem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti to īpašumā, nav ne jausmas, kā tās uzglabāt vai ieguldīt. Jaucējkrāni arī paver durvis iesācējiem un darbojas arī kā būtiskas Bitcoin informācijas avoti, kuriem lietotājiem citādi var būt grūti piekļūt.

Vispārīgi atalgojuma veidi jaucējkrānos

  1. Lojalitātes atlīdzības: Šīs ir atlīdzības, ko lietotājs saņem vienu reizi dienā, ja vismaz reizi dienā apmeklē jaucējkrānu.
  2. Novirzīšanas balvas: Tas ir izveidots, lai apbalvotu lietotājus par jaunu lietotāju novirzīšanu uz krānu. Par katru novirzīšanu lietotāji saņem procentu punktu un turpinās uzkrāt.
  3. Mystery Rewards: Šī ir atlīdzība, kas parādās negaidīti, parasti lapas apakšdaļā, kad lietotāji mēģina pieprasīt bezmaksas Bitcoins. Tās saturs netiek atklāts, kamēr nav pienācis laiks maisītājam to izsniegt, lai lietotāji parasti nezinātu, ko gaidīt.
  4. Piedāvājuma balvas: Tās ir īpašas atlīdzības, kuras lietotāji var nopelnīt, aizpildot piedāvājumus un aptaujas no vairākām iespējām. Jo vairāk piedāvājumu ir izpildīts, jo vairāk lietotājs potenciāli var nopelnīt.
  5. Kalnrūpniecības atlīdzība: Tas ir sava veida 100% bonuss, ja jaucējkrāns izmanto lietotāja datoru darba pierādīšanas procesam, kas izraksta Bitcoin. To aprēķina, pamatojoties uz to, cik lielu apstrādes jaudu lietotājs ir ieguldījis.

Vadošais Litecoin jaucējkrāns – vai Moon Litecoin patiešām ir labākais

Tā kā ir noskaidrots, kā darbojas jaucējkrāni, ir jāsaprot, ka ne visi jaucējkrāni nodrošina visas monētas. Lielākā daļa jaucējkrānu ir veltīta vienai kriptovalūtai, taču nesenie jauninājumi ir radījuši arī jauktus jauktus maisītājus. Lai gan ir pieejams tik daudz jaucējkrānu, nākamajā rakstā mēģināts koncentrēties uz to uz augšu Litecoin jaucējkrāni.


MoonLitecoin

MoonLitecoin ir vispopulārākais Litecoin jaucējkrāns. Ikviens, kurš, iespējams, ir lietojis Litecoin jaucējkrānu, noteikti vismaz reizi nolaidīsies uz šī jaucējkrāna. Papildus tam, ka jaucējkrāns ir populārs, tas ļauj lietotājiem pieprasīt līdz pat 1000 litoshi ik pēc piecām minūtēm. Lai lietotāji varētu nopelnīt bezmaksas LTC, viņiem ir jāatrisina captcha, un tas darbojas ar 5 minūšu taimeri.

Vietne apgalvo, ka lietotāji var palielināt savus ienākumus par 300 procentiem, izmantojot daudzpakāpju bonusa shēmu priekšrocības. Visi maksājumi tiek veikti uzreiz un tieši lietotājiem CoinPot mikrokase. Reģistrācija ir vienkārša, un ir nepieciešama tikai lietotāja Litecoin maka adrese vai CoinPot konts.

Litecoin-Faucet.com

Litecoin-Faucet.com sniedz lietotājiem krānu pakalpojumus, lai ģenerētu Litecoins, atrisinot captcha. Krāna laiks tiek ievietots 240 minūtēs, un tas ļauj lietotājiem pieprasīt bezmaksas Litecoin līdz 0,00000888 LTC. Ir arī ikdienas loterija, kurā lietotāji var nopelnīt vairāk litecoins.

Atkal, populārs jaucējkrāns, vietnei ir vairāk nekā 100 000 lietotāju, un līdz šim tā ir apstrādājusi gandrīz septiņus miljonus prasību. Kopējā līdz šim izmaksātā summa pārsniedz 6000 USD. Maksājumi tiek veikti, izmantojot jaucējkrāna centrmezglu.

Litecoin jaucējkrāns

Tāpat kā Litecoin-Faucet.com, Litecoin jaucējkrāns ļauj lietotājiem nopelnīt bezmaksas LTC, atrisinot captcha. Vietnei ir daudzpakāpju norēķinu sistēma, kurā ik pa 60 minūtēm var piesaistīt līdz 2 500 000 litoshis. Vietnei ir Changelly integrācija tiem, kas vēlas pārveidot savu Litecoin citās kriptovalūtās.

Dzintars Litecoin

Amber Litecoin ir bezmaksas Litecoin jaucējkrāns, kas lietotājiem ļauj nopelnīt bezmaksas LTC, atrisinot captcha. Lietotājs var pieprasīt līdz 3300 litoshi, un jaucējkrāna taimeris ir 5 minūtes. Izmaksas ir diezgan tūlītējas, un tās tiek veiktas, izmantojot mikroelementu faucethub. Lai gan Amber Litecoin ir iesaistījies citos aktīvos, tas galvenokārt tiek veidots kā Litecoin jaucējkrāns.

Litecoinfaucet.co

Litecoinfaucet.co ir lietotājam draudzīgs jaucējkrāns, kas ļauj lietotājiem katru stundu nopelnīt līdz 0,00001176 LTC. Lielāko daļu lietotāju šeit piesaista tas, ka jaucējkrāns nodrošina captcha un atrisina multivides mikrodaļas, kas ir diezgan viegli. Tāpat kā citi, arī šī vietne piedāvā ikdienas izmaksas, izmantojot mikroshēmu. Šie maksājumi ir gandrīz tūlītēji.

TreasureBits

TreasureBits ir vēl viens populārs bezmaksas Litecoin jaucējkrāns, kas atalgo LTC lietotājus par captcha un solvemedia risināšanu. Vietne pašlaik atbalsta arī citus digitālos līdzekļus, izņemot Litecoin, kas ietver bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) un daudz ko citu. Lietotāji var pieprasīt līdz 2651 litoshi ik pēc piecām minūtēm.

Vietne neaprobežojas tikai ar jaucējkrāniem, bet piedāvā arī spēles, piedāvā sienas un piekļuvi gaisa kuģa žetoniem. Pievienojot to, lietotāji var arī iegūt LTC, izmantojot vietnes tīmekļa kalnraža funkciju. Izmaksas tiek veiktas, izmantojot jaucējkrāna centrmezglu.

Claimulike- LTC

Claimulike ir vairāku valūtu jaucējkrāns, kas atkal ir ļoti populārs Litecoin jaucējkrāna lietotāju vidū. Jaucējkrāns ļauj lietotājiem nopelnīt bezmaksas litoshi, atrisinot captcha. Krāns ļauj pieprasīt līdz 1400 litoshi ar taimeri, kas iestatīts piecās minūtēs. Jaucējkrānam nepieciešama reģistrācija, kas būtībā ietver tikai lietotāju Litecoin adreses norādīšanu. Izmaksas tiek veiktas, izmantojot jaucējkrāna centrmezglu.

PretenzijaLTC

ClaimLTC ir arī vairāku aktīvu jaucējkrāns, kas atalgo lietotājus ar bezmaksas LTC par captcha risināšanu. Lietotāji var pieprasīt līdz 2071 litoshi ik pēc piecām minūtēm, un visi maksājumi tiek veikti, izmantojot jaucējkrāna centrmezglu. Arī šim jaucējam iestatītais taimeris ir 5 minūtes, un šķiet, ka tas ir ideāls variants, ja lietotājs dod priekšroku daudzvalūtu jaucējkrānam ar lielām Litecoin izmaksām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector