Kā gūt lielu peļņu kriptogrāfijas valūtā

Vai jūs varat?

Īsā atbilde ir, ka jūs nevarat.

Bet ir daži padomi ieguldījumiem, kas jūsu zaudējumu risku padara daudz zemāku. Un jūsu potenciāls gūt daudz lielāku labumu.

Bāzes līnija pret Noobs

Pirmkārt, tā kā nākamajos trīs līdz piecos gados mēs redzēsim monumentālu Bitcoin, Ethereum un Litecoin pieaugumu, var būt drošs, ka šīs trīs primārās un “bāzes” monētas turpinās pieaugt. Tas ir teicis, ka ir lielisks laiks, lai pārietu no BTC uz alt monētām, kurām ir zemas pirkšanas izmaksas. Un kāpēc? Tā kā, redzot kaut ko līdzīgu Verge pieaugumam no santīma līdz dolāram, tie, kas tajā ieguldīja par santīmu, redzēs simtkārtīgu ieguldījumu atdevi (IA).

Pirmās lietas vispirms

Tātad, kas ir svarīgi, jums ir JĀGLABĀ BITKOĪNA PIRKŠANA. Visu laiku jums ir jāņem nelieli saišķi un jāiegulda, izmantojot apmaiņu, piemēram, Binance vai kaut ko līdzīgu, tā sauktajos “altkoīnos”. Vienkārši viņi ir skrējēji. Tagad. Lai arī tāpat kā apmaiņas gadījumā, vislabākais var būt tikai priekšā. Vai mēs redzēsim vēl vienu valūtas atbilstību Bitcoin dolārs pret dolāru? Pilnīgi. Tikai ne uzreiz. Bet tas ir ievērojams, cik ātri daži no tiem aug. Piemēram, ņemiet vērā faktu, ka pēdējās nedēļas laikā Verge vērtība ir pieckāršojusies. Vienas nedēļas laikā no santīma līdz diviem, trim, četriem un pieciem.

Laika skala

Tas nozīmē, ka, ja kāds pagājušajā nedēļā ieguldīja Verge 1000 USD, viņu ieguldījums šodien būtu vērts pārsteidzoši PIEKI TŪKSTOT dolāru. Tas ir 4000 ASV dolāru algas čeks par vienu nedēļu ilgu sēdēšanu un skatīšanos, kā vērojams, kā jūsu ieguldījums palielinās.

Prātam neaptverams

Nekad agrāk valūtas vai preču vēsturē mēs kā cilvēki neesam redzējuši šādu pieaugumu. Jebkurā. Kādreiz. Kriptogrāfijas valūtas kā stabilas preču tirdzniecības formas meteoriskā pieauguma pilnīgais dziļums desmit īsu gadu laikā ir kļuvis par neko līdz proverbālajam 160MPH. Tas ir patiešām ievērojams!

Šeit lai paliktu!

Kriptonauda ir klāt. Kamēr monētas tiek raktas, darījumi tiek pārbaudīti un jaunas alternatīvas valūtas “lielajam trijniekam” turpina parādīties, investīciju iespējas gūt milzīgu atdevi ir ne tikai iespējamas, bet tas, kas ir tik izcils, lai varētu pateikt finanšu pasaule; un ko gandrīz vislabāk čukst; tie ir IESPĒJAMI.

Varbūtība?

Investīcijas ir varbūtības jautājums. Neviens nevar paredzēt, ko darīs viens vīrietis. Bet ir iespējams ar lielu precizitāti paredzēt, ko darīs vidusmēra vīrietis. Tāpēc investori tik ļoti paļaujas uz mutiski. Kā arī tirgus vērošana pašiem.

Ko pirkt

Šī ir spēle, kurā uzvar visi. It īpaši, ja dodat draugiem padomus, ko pirkt. Tā tas sākas; kāds jautā: “Ko tagad ir labi nopirkt …” Rūdītāks investors atbildēs, nemirdzot, kaut kas līdzīgs: “Pērciet ADA, IOTA, XVG un, iespējams, kādu Ripple, ja jums ir nauda par to. Bet Glabājiet PIRKOT BITCOIN, Ether un LITECOIN. ”

Kas ir svarīgi

Tātad, kas ir svarīgi un ir vislielākā vērtība, lai saprastu, ka, lai gan jums ir jāizmanto kriptonauda, ​​piemēram, bitcoin, ēteris vai Litecoin, lai iegādātos aizstājējus, jums ir jāpapildina ieguldījumi pašā Bitcoin. Un Ēteris. UN LITECOIN. Jūs nevarat vienkārši noplicināt ieguldījumus bitcoin, ETH un LTC par labu altkoīnu pirkšanai un sagaidīt, ka turpmākajos gados jums būs pilnībā izstrādāts portfelis. Altkīnos ir MASĪVS izaugsmes potenciāls, bet varbūt ir VAIRĀK izaugsmes iespējas “lielajā trijniekā”.

Berzēt?

Šeit slēpjas berzēt. Jo, pārvietojot savus aktīvus no bitcoin uz Verge. Verge būtņu cena dubultojas, tad atkal dubultojas, tad ATKAL dubultojas. Tas turpinās šo ceļu! Tāpēc ir brīnišķīgs laiks iegādāties Verge.

– Tad kāds ir berzējums?

Diemžēl jūs redzat, ka Bitcoin cena turpina paaugstināties, meteoroloģiski. Tāpat kā jūs izņemat naudu ārpus BTC un ievietojat to XVG! Kas tad dod? Kā jūs varat uzturēt spēcīgu klātbūtni Bitcoin, kā arī altkoīnos? Tas prasa naudu. Gudri ieguldīti, īstajā laikā.

Neierobežota ūdens apgāde

Bitcoin aug kā nezāle ar neierobežotu ūdens piegādi. Tas ir izslāpis, un tas kļūst tik daudz dzerams, cik vien tas spēj izturēt. Tāpēc mēs redzam kavēšanos ar pasūtījumiem. Kalnrači šobrīd diez vai spēj sekot līdzi pieprasījumam. Tas ir pagājis viena mēneša laikā, sākot no 15,5 000 USD līdz milzīgam 19,2 000 USD. Kā tas ir iespējams?

Piedāvājums un pieprasījums

Ir tikai noteikts bitkoīnu skaits, kurus var iegūt. Jebkurā dienā pieprasījums pēc šī ļoti ierobežotā aktīva pieaug eksponenciāli. Paceļot cenu uz augšu. Turklāt, kad cilvēki izvelk naudu no BTC un ievieto to, piemēram, XVG, IOTA, Ripple vai ADA … šie bitkoīni atkal nonāk apgrozībā. Pareizāk sakot, tiek tirgoti tiem, kuriem jau ir šīs alternatīvās monētas.

Ierobežota summa

Ir svarīgi saprast; lai gan ir tikai noteikts monētu skaits, to vērtība turpina pieaugt, padarot tās pakāpeniski vērtīgākas katru nākamo dienu. Vai tirgus kādreiz sabruks? Potenciāli; pieaugot citām valūtām, bitcoin, ēteris un litecoin nedaudz samazināsies šeit un tur. Bet TENDENCE ir domāta tam, lai tā turpinātu virzīties augšup, augšup un augšup.

Miljons dolāru

BTC prognozes parādīs, ka valūta līdz 2020. gadam varētu sasniegt USD 1 milj. Par MONĒTU. Tas ir tikai divu īsu gadu attālumā. Līdz monētām, kuru vērtība šodien ir 16 K USD, katra ir viena miljona USD vērtībā, ir atlikušas aptuveni 700 dienas. Tas; ir patiesi aizraujošs laiks dzīvot un ieguldīt, jo, ņemot vērā iespējas iegūt tik dramatiskus ieguvumus no ieguldījumiem, tagad ir īstais laiks pirkt.

– Patiesībā vakar bija laiks pirkt

Tas stimulē steidzamību, kas virza tirgu. Kas paaugstina cenas, kas savukārt un cikliski stimulē tirgu.

Tas ir aizraujoši

Un, kad jūs jautājat saviem draugiem un citiem ieguldītājiem padomus, ko nopirkt; KLAUSIES viņus. Bet visu laiku veiciet pētījumu par to, kas ir monētas, kuras jūs esat mudinājis iegādāties. Dažiem ir ļoti atšķirīgi aspekti no citiem. Un dažādi dinamiskas reakcijas līmeņi tirgū.

Domāšana ilgtermiņā

Piemēram, ja esat ilgtermiņa ieguldītājs, kā mums visiem vajadzētu būt, ir ārkārtīgi svarīgi turpināt pirkt Bitcoin. Ēteris. Un Litecoin.

Kick sevi

Jūs tēlaini un burtiski spārdīsit sevi, ja to nedarīsit. Un kāpēc? Jo, ja jūs šodien varat pazemināties pat par 1000 ASV dolāriem, līdz brīdim, kad pāris bitcoin sasniedz USD 1 miljonu USD (es gandrīz teicu, ka maz) … jo 2020. gads šķiet kā dažu gadu attālumā. Tas nav! 2020. gads nāk ātri.

Un, ja jūs nevēlaties palaist garām to, kas var būt vislielākā investīciju iespēja cilvēces vēsturē, tad TAGAD IR LAIKS PIRKT. Līdz 2020. gadam nav pagājuši daži gadi. Tas ir tikai pāris. Atcerieties, ka 700 dienu atzīme ātri tuvojas. Laikā, kas bija vajadzīgs šī raksta uzrakstīšanai, esam tikpat tuvu 699. dienai.

Projekcijas

Lūk, kāpēc: kad BTC sasniegs USD 1 miljonu / monētu, jūsu niecīgais ieguldījums USD 1 000 būs vērts 52 083 USD un mainīsies. Tas ir pietiekami, lai nopirktu māju dažās pasaules daļās. Vai jauka automašīna. Vai arī koledžas izglītība jūsu bērniem. Tas ir pietiekami, lai pēc tam atkārtoti ieguldītu, teiksim, Verge, kas līdz tam laikam būs aptuveni 0,60 USD, un, kad tas sasniegs 1,00 USD, jūsu 52 000 USD būs vērts labākās daļas, kas ir 87 000 USD,.

Tātad jūs redzat, kā nepilnu četru gadu laikā ieguldījums 1000 ASV dolāru vērtībā var kļūt gandrīz 90 000 ASV dolāru.

Izmantojot to pašu investīciju kriptovalūtas algoritmu, jūs varat veikt ieguldījumus 100 ASV dolāru vērtībā un viegli pārvērst tos 9000 ASV dolāros. Līdz 2021. gadam.

Un atzīmējiet manus vārdus, šie nākotnes datumi būs mums priekšā daudz ātrāk, nekā mēs saprotam. Pērc tagad. Īsa atbilde uz jautājumu: “Kā es varu nopelnīt daudz naudas, ieguldot kriptonauda?” Uz to vienkārši atbild:

To iegādāties

Un skatieties, kā jūsu ieguldījums zied kā zieds saulē. Vai vēl labāk – LAUKA ziedi.

Vārdu sakot. Mēs ceram, ka šī informācija jums palīdzēs un ka jūs atcerēsieties, ieguldot īstermiņa izaugsmes monētās, piemēram, IOTA, Verge, ADA, Ripple un citās, ka jums ir jāpapildina sava kase sakāmvārdu lielajā trijniekā. Tie ir visas šīs sistēmas pamati. Laipni lūdzam blokķēdes tehnoloģiju pasaulē. Tie būs ļoti labi desmit gadi investoriem, kuri var mierīgi gaidīt, vērot tirgu un veikt gudras investīcijas.

Paziņojiet mums savas domas par bitcoin zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums vietnē [e-pasts aizsargāts]

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me