Jūsu pārbaudes saraksts pirms tirdzniecības uzsākšanas kriptovalūtā

Gatavs sākt tirdzniecību?

Vai jūs meklējat vislabāko kriptovalūtas maiņu, kas atbilst jūsu vajadzībām? Vai neesat mazliet pārliecināts par to, kura apmaiņa jums būs vislabākā? Zināšanas par bitcoin, ētera, litecoin vai citu kriptovalūtu iegādi ir svarīgs un būtisks pirmais solis digitālās valūtas iegādē. Tā kā jūs, visticamāk, ieguldīsieties bitcoin un pēc tam izmantosiet to citu valūtu iegādei, šeit ir sniegti daži noderīgi padomi.

Kur tu dzīvo?

Vispirms izpētiet, kuras apmaiņas vietas darbojas kādā pasaules daļā. Daži no tiem ir pieejami tikai noteiktu reģionu vai valstu iedzīvotājiem, un tos var izslēgt. Ņem to vērā, izvēloties savu. Nav iemesla tirgoties tirgū, kur jūs nedzīvojat. Klientu apkalpošana varētu būt problēma, ja apmaiņas operatoru dzimtā valoda nav jūsu valoda.

Kā izskatās tirgus?

Pēc tam jūs vēlaties nedaudz izpētīt tirgu. Kuras valūtas pieaug? Kuras no tām krīt? Jautājiet apkārt un lasiet. Tas palīdzēs jums noteikt, kuras kriptovalūtas vēlaties iegādāties vai tirgot. Zināt, kuru valūtu vēlaties, ir ļoti svarīgi. Lūk, kāpēc:

Ko jūs vēlaties iegādāties?

Dažas biržas nodarbojas tikai ar bitcoin, ēteru un ripple. Ja tas ir viss, ko meklējat, iespējams, ka tieši to vēlaties. Vai arī jūs interesē spekulatīvāki ieguldījumi? Tādi kā neskaitāmie jaunie altkoīni. Ja tā, jūs vēlēsities izpētīt valūtas maiņu, kas ļauj iegādāties un tirgot plašāku valūtu klāstu.

Kādas ir maksas?

Pārmērīgas maksas būs galvenā pazīme, ka jūsu meklētā birža jums nav piemērota. Iepirkties! 2017. gada 16. decembrī visā pasaulē ir vairāk nekā 125 dažādas apmaiņas, un jūs vēlaties veikt savus mājasdarbus.

Kā jūs maksāsiet?

Jūs izvēlēsieties arī valūtas maiņu, pamatojoties uz savu maksājuma veidu. Tātad, pajautājiet sev; vai jūs izmantojat PayPal, pārskaitījumu vai skaidru naudu? Vai meklējat valūtas maiņu, kas ļauj savienot pārī savu bankas kontu, kredītkarti vai debetkarti? Šīs ir visas lietas, kas jāpievērš uzmanība, lasot par apmaiņu, kas pieejama jūsu reģionā

Kas par drošību?

Drošība ir arī vissvarīgākais faktors, izvēloties apmaiņu. Jūs nevēlaties pirkt tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka birža ir uzlauzta un jūsu informācija ir nozagta. Apskatiet tādus faktorus kā drošības standarti, kurus izmanto katra apmaiņa, t.i., HTTP / HTTPS, divfaktoru autentifikācija un iespējas Authy vai Google Authenticator, nevis tikai SMS.


Vai es varu pavadīt laiku?

Izvēlies gudri, tā ir tava nauda un nākotne. Tāpēc nav jāsteidzas. Tomēr, tā kā tirgi pieaug, jo ātrāk jūs pieņemat lēmumu, jo labākas būs jūsu investīcijas. Lielākā daļa biržu ļauj iegādāties altkoīnus, izmantojot bitcoīnu vai ēteri. Un viss apmaiņas mērķis ir ļaut veikt visdažādākos darījumus no vienas valūtas uz citu.

Neuztraucieties.

Tāpēc priecājieties un izbaudiet šo jauno tirgu! Jūs kļūsiet par daļu no globāla riska, kas maina finanšu un valūtas seju, kā mēs to zinām. Un jūsu lēmums par to, kuru apmaiņu izvēlaties, būs piliens spainī, kas, runājot, piepildās kā okeāns. Lai arī pasaules mērogā tas ir mazs, jūsu lēmums jums ir svarīgs.

Krāpšanas aizsardzība.

Tas var būt piemērots brīdis, lai pieminētu krāpšanu. Jūsu apmaiņai vajadzētu ieviest un ievērot standartus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Ja anonimitāte jums ir svarīga, pārbaudiet, kā jūsu potenciālā apmaiņa rīkojas saskaņā ar attiecīgās valdības noteiktajiem standartiem Pazīstiet savu klientu (KYC). Coingape.com ir labs avots forumos par šiem faktoriem.

Atsauksmes?

Turklāt jūs vienmēr varat paļauties uz apmierinātiem vai neapmierinātiem klientiem, kas rakstīs vai nu kvēlojošas, vai skaudras atsauksmes. Tāpēc vēlaties pārbaudīt tos pēc vajadzības. Tāpat kā galvenie tirdzniecības dalībnieki, piemēram, Amazon, un Alibaba, piedāvā produktu pārskatus, tāpat arī laba apmaiņa padara šīs atsauksmes, kā arī viņu KYC vadlīnijas publiskas. Caurspīdīgums galu galā ir tas, ko jūs meklējat.

Uzticēšanās ir svarīga.

Tā ir tava nauda. Labā apmaiņā tiks ņemts vērā fakts, ka jūs viņiem uzticaties savai finansiālajai labklājībai. Tāpēc meklējiet atvērtību, ērtu lietošanu un sajūtu, ka nekas nav sarežģīts par to, kā viņi veic uzņēmējdarbību. Jāprot viņiem uzticēties.

Domāšana ilgtermiņā.

Jūs priecāsieties, ka to darījāt, kad pēc gadiem ilgas uzņēmējdarbības jūsu personiskā informācija joprojām ir droša un jūsu sakāmvārda ligzdas ola laimīgi aug, kamēr jūs skatāties no mājām vai biroja. Vēl viens faktors ir tas, cik viegli apmaiņu ir izmantot mobilajā ierīcē. Apskatiet centrāli savā tālrunī, kā arī mājas datoru, ja darīsit tirdzniecību, atrodoties ceļā.

Kas pasaulē ir pasūtījumu grāmata?

Visbeidzot, lielākā daļa biržu ar lielu darījumu apjomu publicē savu pasūtījumu grāmatu. Šis ir vienkārši pirkšanas un pārdošanas pasūtījumu saraksts, kas tiek piedāvāti biržā. Liels apjoms šajā jomā ir miris dāvana, ka cilvēki izmanto biržu un ka likviditātes ziņā birža ir labā stāvoklī.

Ko darīt, ja viņiem nav (vēl?)

Ne visām apmaiņām ir viena. Tas ir teikts, lai gan šis faktors ir svarīgs, lai noteiktu, vai notiek apmaiņa vai nē, paturiet prātā, ka jaunas apmaiņas notiek visu laiku, un labākais var būt vēl priekšā.

Liels pret maz

Ja birža nepublicē pasūtījumu grāmatu, tas nenozīmē, ka tās ir automātiski cienījamas vai nelikumīgas, iespējams, tās vietņu datu bāzē šī funkcija vēl nav iebūvēta un / vai tās apjoms ir mazāks nekā dažiem lielākiem spēlētājiem.

Neaizmirstiet saskaitīt visas izmaksas.

Atcerieties, ka komisijas maksa par darījumu būs galvenais faktors jūsu lēmuma pieņemšanā. Šīs maksas, it īpaši, ja esat tirgotājs ar lielu apjomu, tiks ātri pievienotas. Tātad, veiciet darījumus gudri un izvēlieties apmaiņu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām un jūsu personīgajām vēlmēm.

Kāds ir jūsu laika grafiks?

Ja laiks ir faktors, pārbaudiet laika ierobežojumus, cik ātri pēc bitcoīnu, ētera, litecoīnu vai citas kriptovalūtas iegūšanas jūs to iegūsit. Gaidāmi daži kavējumi atkarībā no tīkla trafika. Tomēr, ja valūtas maiņa parasti tur jūsu darījumus ilgāku laiku, nekā nepieciešams, pirms jūs saņemat naudu, tad tie noteikti nav jums piemēroti..

To visu saskaitot.

Atcerieties, ka tas attiecas uz jūsu dzīvesvietu, par to, kā maksāsiet par pirkto / tirgoto valūtu, par maksu, kuru esat gatavs maksāt par katru darījumu, kā arī par relatīvajiem drošības pasākumiem un identitātes pārbaudi, ko veic katra birža. Pārliecinieties, ka apmaiņa ir viņu klientu prioritāte. Atcerieties, ka tā ir jūsu nauda, ​​un jums ir jāaizsargā ne tikai valūtas darījumi, izmantojot blokķēdi, bet arī jūsu personiskā informācija.

Blokķēde?

Tas ir kriptonauda skaistums. Balstoties uz ļoti spēcīgu šifrēšanu un kriptogrāfiju, blokķēde ir ļoti aizraujoša jauna forma ne tikai datu glabāšanai, tā ir nesalaužama virsgrāmata. Līdz ar to rodas miers, zinot, ka tad, kad kaut kas ir ieslēgts blokā, tas ir tur uz visiem laikiem. Mēs ceram, ka tas palīdzēs jums pieņemt lēmumu par to, kura apmaiņa jums ir piemērota. Veiksmi un medības!

Paziņojiet mums savas domas par bitcoin 2018. gadā zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums vietnē [e-pasts aizsargāts]

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector