Gada pārskats 2020: kriptovalūtu atvasinājumu pieaugums + Huobi gadījumu izpēte

Crypto Spot vs atvasināto instrumentu tirdzniecība 2020. gadā

 Ar kriptogrāfijas attīstību gadu gaitā kriptovalūtu tirgus ir ienācis atvasināto instrumentu tirdzniecības sadaļā. Un apjoms ir ievērojami pieaudzis YoY. Sākotnēji kriptogrāfijas nākotnes apmaiņa ar regulēšanas sistēmām piedzīvoja vairākas problēmas. Apmaiņai bija jāpārbauda daudzas pārbaudes, pirms tā tika uzsākta publiski.

2019. gadā jau esošās kriptogrāfijas nākotnes biržas novēroja jaunus tirdzniecības apjoma rekordus ar jaunu produktu izlaišanu. Turklāt 2020. gads kriptogrāfijas nākotnes telpā turpināja pieaugt.

Turklāt tūlītējā tirgus sākums bija lēns, bet 2020. gada pēdējā ceturksnī tas darbojās ārkārtīgi labi – ar bitkoinu tas deva lielu stimulu. Pēc cīņas, izmantojot pretestības līmeni aptuveni 10 000 USD, Bitcoin spot tirgus veiksmīgi pārkāpa un līdz 2020. gada beigām pieauga līdz aptuveni 30 000 USD.

Saskaņā ar kriptovalūtu atvasinājumu biržas nozares ziņojumu, kas tika izdots 2020. gada novembrī no Token Insight,

kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības apjoms 3. ceturksnī sasniedza 2,7 triljonus dolāru, apkopojot datus no 42 kriptogrāfijas biržām.

Salīdzinājumam Q3 vērtība nozīmē 25.1% pieaugumu no Q2 kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības apjoma. Arī procentuālais pieaugums no 2019. gada 3. ceturkšņa bija milzīgs 159,4 procenti. Šie skaitļi patiešām attēlo kriptogrāfijas tirgus masveida izaugsmi nākotnes telpā.

Kripto vieta pret atvasināto instrumentu tirdzniecību – korelācija

Tā kā negaidīti skaitļi nāk no atvasināto instrumentu tirgiem, korelācijas koeficients starp tūlītējo un atvasināto instrumentu tirgu neatbilda iepriekšējiem ceturkšņiem.

2020. gada pirmajā ceturksnī korelācija starp spot un nākotnes līgumiem bija 0.31, kas ir ievērojami zemāka nekā 0.76 iepriekšējā ceturksnī, 2019. gada 4. ceturksnī. Šie skaitļi nozīmē, ka investori koncentrējas uz atvasināto instrumentu tirgu un ir relatīvi neatkarīgi no kriptogrāfiskās vietas.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgus tagad veido ~ 55% no kopējā kriptogrāfijas tirgus

Pēc pirmajiem diviem ceturkšņiem kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības apjoma pieaugums neapstājās. Saskaņā ar CryptoCompare 2021. gada janvārī publicēto pārskatu kriptogrāfisko atvasinājumu segmenta tirdzniecības apjoms decembrī palielinājās par 8,6%, sasniedzot visu laiku augstāko līmeni līdz 1,43 triljoniem USD salīdzinājumā ar 1,32 triljoniem USD iepriekšējā mēnesī.

Turklāt kriptogrāfisko atvasinājumu tirgus tagad veido aptuveni 55% no kopējā kriptogrāfijas tirgus. Šie konsekventie skaitļi norāda, ka izsmalcinātie investori vēlas izpētīt nākotnes līgumus, jo tie viņiem piedāvā iespējas spekulēt tirgū, tos faktiski nepērkot..

Valūtas kontroliera birojs (OCC) ir parādījis, ka bankas visā valsts atvasināto finanšu instrumentu tirgū pašlaik ir pakļautas vairāk nekā 200 triljoniem ASV dolāru, norādot, cik liela nozīme bankām ir atvasinātajiem produktiem. No iepriekš minētajiem skaitļiem un statistikas datiem ir lielas iespējas, ka kriptogrāfijas atvasinājumi veicina iedarbību.


Mums vajadzētu arī atzīmēt apmaiņas ieguldījumu masveida pieaugumā kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecībā. Viena no šādām ievērojamām apmaiņām ir Huobi.

2020. gadā Huobi nākotnes tirdzniecība ar monētām ar nenozīmīgu cenu, kas ietver 13 nozīmīgus kriptogrāfijas aktīvus, uzrādīja vienpusēju tirdzniecības apjomu USD 1,32 triljonu apmērā, dominējot visās pārējās tur esošajās kriptogrāfijas biržās..

Zemāk redzamajā diagrammā ir izskaidrotas tirgus daļas izmaiņas starp galvenajām biržām 2020. gada 2. un 3. ceturksnī.

Huobi(Avots – Token Insight)

Kāpēc kriptogrāfijas atvasinājumi pārņem spot tirdzniecību?

 Kriptogrāfijas atvasinājumu pieaugums ir bijis vienlaikus ar kriptovalūtu tirgus uzplaukumu. Šeit ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc kriptogrāfijas atvasinājumi pārņem spot tirdzniecību.

Aizsardzība pret nepastāvību – Sākotnēji kriptonauda ir pazīstama kā nepastāvīgi mainīga. Kriptogrāfijas atvasinājumi aizsargā tirgotājus un investorus no kriptogrāfijas tirgum piemītošajiem svārstīguma riskiem, īpaši lāču piegājienos. Tie ļauj ieguldītājiem nodrošināt pret iespējamiem zaudējumiem, kas var rasties no svārstībām.

Piekļuve piesaistītajam instrumentam – Atvasinātie instrumenti ļauj tirgotājiem izmantot sviras. Vietējā tirgū, ja jums ir 1000 ASV dolāru, jūs nopērkat tikai 1000 ASV dolāru vērtu kriptogrāfiju. Jūsu ieņemamo pozīciju ierobežo jūsu rīcībā esošie līdzekļi – spot tirgus mēdz ierobežot mazos privātos ieguldītājus. Izmantojot atvasinātos instrumentus, jūs varat ieņemt pozīcijas ar svirām. Piemēram, ja jums ir 1000 ASV dolāri un tirgojat atvasinātos finanšu instrumentus ar 200X aizņēmumu, tas nozīmē, ka varat atvērt pozīciju 200 000 ASV dolāru vērtībā. Tas ievērojami palielina jūsu peļņu, salīdzinot ar tirdzniecību tūlītējā tirgū.

Atvasinātie finanšu instrumenti ļauj tirgoties jebkuros tirgus apstākļos – Ņemiet vērā, ka, izmantojot atvasinātos finanšu instrumentus, tirgotājiem nepieder pamatā esošie kriptopirmi, atšķirībā no spot tirdzniecības. Tādējādi kriptogrāfisko atvasināto instrumentu tirgotāji var spekulēt par pamatā esošo kriptovalūtu cenu kustību un iet pēc iespējas ilgāk vai īsāk. Tas nodrošina, ka tirgotāji gūst peļņu neatkarīgi no tā, kā cena virzīsies.

Drošība pret uzlaušanu – Hakeri var piekļūt jūsu makiem un nozagt jūsu kriptonauda. Dažas no galvenajām kriptogrāfijas apmaiņām ir bijušas šādas uzlaušanas upuri. Ieguldītājiem tūlītējos tirgos ir jāuzņemas papildu maksa, lai izveidotu saldētavas, lai nostiprinātu viņu akcijas. Šādu zaudējumu risks ar atvasinātajiem instrumentiem nepastāv, jo jums nepieder nekādas kriptogrāfijas valūtas, bet vienkārši derat par cenu svārstību tirdzniecību..

Gadījuma izpēte – Huobi padara atvasinājumus pieejamus kriptogrāfijas tirgotājiem visā pasaulē

Huobi tika izveidots 2013. gadā ar galveno biroju dažādos finanšu centros, tostarp Singapūrā, Austrālijā, Ķīnā, Indonēzijā, Krievijā, Argentīnā, Japānā, Dienvidkorejā un Taizemē.

Huobi birža nodrošina 340 tirgojamus aktīvus, un tās vidējais dienas tirdzniecības apjoms ir 58,6 miljardi USD. Kriptogrāfijas atvasinājumu aktīvos ietilpst nākotnes līgumi, mijmaiņas darījumi ar monētām, USDT nodrošināti mijmaiņas līgumi un iespējas līgumi. Vietnē Huobi pieejamie aktīvi ietver tādus galvenos kriptodatorus kā BTC, ETH, LTC uc, kā arī vairākus citus altkoīnus un stablecoīnus, piemēram, USDT un HUSD (Huobi’s stablecoin).

Huobi platformu ir viegli un vienkārši lietot, īpaši iesācēju kriptogrāfijas tirgotājiem. Šajā platformā tirgojamie kriptogrāfijas atvasinājumi tiek klasificēti arī kā “izlase” – kas seko jūsu visvairāk tirgotajiem atvasinātajiem finanšu instrumentiem, nākotnes līgumiem, mijmaiņas darījumiem ar monētām un USDT nodrošinātajiem mijmaiņas līgumiem..

Huobi

Kriptogrāfijas atvasinājumi tiek kategorizēti atkarībā no līgumiem, kā parādīts zemāk esošajā momentuzņēmumā.

Zemāk esošajā momentuzņēmumā mēs varam redzēt vieglu piekļuvi mūsu pašreiz atvērtajām pozīcijām, rīkojumiem, vēsturei, ierakstiem utt. Tas atvieglo mūsu portfeļa un tirdzniecības rezultātu izsekošanu.

huobi

Huobi arī ieviesa daudz novatorisku funkciju, piemēram, bloķētas rezerves mehānismu, peļņas gūšanu un zaudēšanas apturēšanu, reāllaika norēķinus, sekošanu Makeram & Taker, lai samazinātu tirdzniecības izmaksas un uzlabotu aktīvu izmantošanu tā lietotājiem.

Piemēram, nesen uzsāktā ikdienas norēķinu funkcija ļauj lietotājiem iepriekš gūt atlīdzību, negaidot līdz norēķiniem vai katru nedēļu. Arī uzlabotā peļņas un pieturas zaudēšanas funkcija ļauj lietotājiem iestatīt pēc peļņas likmes. Tāpēc spontāna PnL prognozēšana liek lietotājiem pārliecināties par nākamo soli.

Ciara, runājot par jaunākajiem jaunumiem Huobi, Huobi viceprezidents sacīja: “Es visu laiku runāju ar daudzām institūcijām un uzklausu viņu atsauksmes, vajadzības, un tāpēc mēs vienmēr esam ieguldījuši simts procentus no savas enerģijas, lai attīstītos jauni produkti, jo viņi mums stāsta par šīm vajadzībām. Rezultātā mēs esam izstrādājuši daudz novatorisku funkciju, lai ietaupītu lietotāju darījumu laiku un izmaksas. ”

Zemāk ir daži skaitļi, kas atspoguļo Huobi ietekmi kriptogrāfisko atvasinājumu tirgū:

Huobi

Kā viegli tirgot kriptogrāfijas atvasinājumus Huobi biržā?

 Huobi reģistrācija – Konta atvēršana Huobi ir vienkārša un vienkārša. Jums jāreģistrējas tikai ar savu e-pasta adresi – process aizņem mazāk nekā divas minūtes. Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt viņus oficiālā mājas lapa un noklikšķiniet uz pogas Reģistrēties.

Huobi

Lai gan pārvietošanās pa Huobi tirdzniecības platformu ir samērā vienkārša, darījumu atvēršana un aizvēršana ir daudz vienkāršāka. Tirdzniecības platformas kreisajā pusē jūs izvēlaties vēlamo aktīvu klasi. Platforma piedāvā arī plašu tehnisko, analītisko rīku klāstu, tostarp TradingView diagrammas un tirgus pārskatu dziļumu.

Zemāk sniegtā vienkāršā ilustrācija izskaidro dažus nozīmīgākos tirgus un pakalpojumus, ko piedāvā Huobi birža.

Huobi

Kāpēc Huobi ir labāks par citu atvasinājumu kriptogrāfijas biržām?

Lai gan Huobi biržā ir daudzas funkcijas, kas ir daudz labākas nekā citas tur esošās biržas, maksas un klientu aizsardzība ir iezīmes, kas izceļas.

Huobi maksas – Huobi tirdzniecības maksas ir nedaudz zemākas nekā vidēji nozarē. Šīs iekasētās maksas nedaudz atšķiras atkarībā no tirgoto kriptogrāfisko atvasinājumu klases. Parastajiem lietotājiem maksa par ražotāju vidēji ir 0,02%, savukārt maksa par lietotāju – no 0,04% līdz 0,05%.

Atšķirībā no konkurējošām platformām, kuru tirdzniecības statuss prasa līdz 250 BTC (~ 92,5 miljoni USD), lai iegūtu VIP statusu, Huobi prasa tikai 25 miljonus, kas ir daudz draudzīgāk šajā buļļu tirgū. Lai sasniegtu augstāko līmeni (VIP 7), 30 dienu tirdzniecības apjomam būs nepieciešami tikai 0,5 miljardi USD.

huobi

Huobi klientu aizsardzība – Huobi ir pasargājis savus klientus ar spēcīgu kiberdrošības aizsardzības sistēmu, kas ievērojami samazina Dedicated Service Denial (DDoS) uzbrukumu risku. Turklāt Huobi visiem lietotājiem ir 20 000 BTC drošības fonds.

Katram tirdzniecības pārim ir sagatavots noteikts apdrošināšanas fonda apjoms. Turklāt, lai pasargātu lietotājus no tirgus manipulācijām, pastāv cenu ierobežojumi, pasūtījumu ierobežojumi, pozīciju ierobežojumi un reāllaika uzraudzība. Lai pasargātu lietotājus no nevajadzīgiem zaudējumiem likvidācijas laikā, Huobi izstrādāja trīsfāžu likvidācijas aizsardzības mehānismu, un daļējā likvidācijā netiks iekasēta maksa par darījumiem. Tas ir kaut kas, ko mēs gandrīz neredzam nevienā citā populārā kriptogrāfijas biržā.

Mēs ceram, ka šis raksts jums būs informatīvs. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, informējiet mūs par to zemāk esošajos komentāros. Priekā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector