Ethereum mākoņu ieguve: kā vadīt un labākos pakalpojumu sniedzējus / vietnes

Tas nebija sen, kopš blokķēdes pasaulē dominēja Bitcoin. Bet, kad arvien vairāk cilvēku sāka saistīties ar blokķēdi, sāka parādīties Bitcoin trūkumi.

Tas dzemdēja Ethereum. Ethereum atklāja un izstrādāja Vitāliks Buterins, lai tas ne tikai atbilstu Bitcoin veiklībai, bet arī uzlabotu to, paplašinot tā iespējas. Ethereum blokķēde arī deva pasaulei jēdzienu “viedie līgumi”, jo tā atbalstīja skriptu izveidi un decentralizētu lietotņu izveidi, izmantojot tās Ethereum virtuālā mašīna vai plaši pazīstams kā EVM. Ethereum apgalvojums, ka tas ir labāks par bitcoin un papildu funkcijas, daudziem lika uzskatīt, ka Ethereum bija nākotnes monēta.

Ethereum ieguve

Ar pārliecību, ka Ethereum piemīt šarms, lai mainītu pasauli, daudzi kalnrači pievērsa uzmanību no Bitcoin uz Ethereum. Ethereum ieguve (darba pierādījums) daudz neatšķīrās no Bitcoin. Jebkuram kalnračam, kurš vēlējās iedziļināties, lai iegūtu Ethereum, viņiem bija jāizmanto datori ar izcilām grafikas mikroshēmām, lai sniegtu risinājumus sarežģītām matemātiskām mīklas, līdz bloks ir apstiprināts un kalnračs saņem atlīdzību Ethereum.

Ethereum kalnračiem ir nepieciešamas gandrīz 12-15 sekundes, lai izdzēstu bloku un iegūtu viņa atlīdzību. Ja kalnrūpniecības likme samazinās un kalnračam ir vajadzīgs vairāk vai mazāk laika, algoritms automātiski pielāgo tā grūtības pakāpi, lai kalnrači varētu atgriezties 12-15 sekunžu laikā.

Kaut arī lietas izskatās viegli un Ethereum iegūst gājēju taku, jāatceras, ka Ethereum var nebūt vajadzīgi kalnrūpniecības pakalpojumi uz visiem laikiem. Ethereum drīz un lēnām pāriet uz Proof of Stake, kas novirza Proof of Work algoritmu, lai noteiktu darījumu derīgumu. Tas nozīmētu, ka tīklu tad aizsargātu žetonu īpašnieki, nevis kalnrači. Tādējādi ASIC vai augstākās klases datoru iegāde varētu nebūt ļoti gudra iespēja.

Decentralizētās protokola Ethereum ieguves veidi

Kaut arī kalnrači var iegādāties savu aprīkojumu un vadīt tos paši, kriptogrāfijas ieguve joprojām ir ļoti sarežģīta un sarežģīta procedūra.

Papildus augstākās klases aprīkojumam, lai kalnrūpniecība būtu rentabla, ir jāņem vērā un jārūpējas par daudziem faktoriem. Tāpēc daudzu laiku kalnrači ievēro decentralizētus protokolus, kas var palielināt viņu rentabilitāti. Saskaņā ar šiem protokoliem un pamatojoties uz aparatūru un mitināšanas pozīcijām, Ethereum kalnrūpniecību varētu iedalīt divās kategorijās – Hosted Mining un Cloud Mining.

Hosted Kalnrūpniecība

Izvietotajā kalnrūpniecībā pakalpojumu sniedzējs būvē un pēc tam tieši izīrē vai pārdod kalnrūpniecības aprīkojumu vai aparatūru klientam. Šo vienošanos varētu modelēt dažādos veidos, taču parasti tas ir klients, kurš iegādājas aprīkojumu no mitinātā pakalpojuma vai nosūta to tieši uz mitinātu datu centru vai kalnrūpniecības saimniecību. Tagad klientam ir jāmaksā elektroenerģijas un uzglabāšanas izmaksas, ļaujot kādam raktuves nopirkt ar iegādātu vai nomātu aparatūru. Izmantojot mitinātos pakalpojumus, kalnračiem nav problēmu un viņam nav jārisina problēmas saistībā ar apkopi, elektrību vai uzglabāšanu, ar kurām viņam var nākties saskarties, pats darbinot aparatūru..

Ir dažas priekšrocības, kuras mitinātā kalnrūpniecība dod kalnračiem, kas ietver lielāku kontroli, jo viņiem jebkurā laikā un jebkurā vietā ir piekļuve precīzām specifikācijām, kas attiecas uz viņu ieguves iekārtām, un viņi to var pārbaudīt, izmantojot attālu piekļuvi savai ieguves aparatūrai. Otra priekšrocība papildina tās drošības daļu, jo klients / kalnrūpnieks ir kalnrūpniecības ierīces īpašnieks, un mitināšanas pakalpojumu sniedzējs monētas nepieskaras nevienā posmā. Vienīgais trūkums šeit ir sākotnējās izmaksas, kas rodas kalnračiem, iegādājoties vai nomājot aprīkojumu un remontdarbus, ja tādi arī ir jāsedz kalnračiem..

Mākoņu ieguve

Atšķirībā no mitinātās kalnrūpniecības, mākoņu ieguve apvieno klientus un viņu apstrādes pilnvaras baseinā, kur viņi kopā iegūst Ethereum vairumā un lētāk. Tā kā kalnračiem nav jāmaksā avansa izmaksas par aprīkojuma iegādi vai nomu, mākoņu ieguve izrādās salīdzinoši lētāka. Šeit ir saistītas ar elektrību un maksu par ieguvi, kā arī procentus no atlīdzības, kas nopelnīta, izmantojot kalnrūpniecības blokus par mākoņu ieguves pakalpojumiem.


Piesardzības nolūkos kalnračiem ir jāpārbauda pakalpojumi, kurus viņi izmanto, tādējādi nodrošinot jaukšanas ātrumu un citas ieguves iespējas. Viņiem ir jāsaista arī ar pazīstamiem nosaukumiem, lai viņu atlīdzības par blokiem būtu drošas un pakalpojumu sniedzējs tos savlaicīgi sadalītu.

Tāpēc, lai ieviestu skaidru atšķirību starp abiem:

Mitinātie pakalpojumi Mākoņu ieguve
Sākotnējās aprīkojuma iegādes vai iznomāšanas izmaksas Sākotnējās izmaksas nav saistītas. Var būt neliela iekāpšanas maksa (ja tāda ir)
Lielāka kontrole, jo kalnrūpētājs faktiski var pārbaudīt tā aprīkojuma veiktspēju Mazāk kontroles, jo kalnračiem nav iespējams atšķirt savu dalīto sniegumu 
Drošāk, jo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nepieskaras atlīdzībai par bloķēšanu Mazāk droša, jo kalnračiem ir jākontrolē atlīdzības par blokiem un jāuzticas pakalpojumu sniedzējam par taisnīgumu atlīdzības sadalē

Ethereum mākoņu ieguve

Ar tādiem izaicinājumiem, ar kādiem Ethereum kalnrači saskaras cenas un paredzamās pārejas uz akciju algoritma pierādīšanas dēļ, ieguldīšana Ethereum kalnrūpniecības iekārtās un pat viesošanās pakalpojumi kalnračiem nav tik izdevīgi. Tāpēc daudzi no viņiem pāriet uz mākoņu ieguves iespējām, jo ​​tas ir salīdzinoši lētāks bez iepriekšējām saistībām.

Tagad ir vairākas attālinātas saimniecības, kuras sākušas nodrošināt Ethereum mākoņu ieguves pakalpojumi. Šie dažādie pakalpojumu sniedzēji iekasē mainīgas maksas, pamatojoties uz izmantoto jaudu un jaudu. Mākoņu ieguves pakalpojumi arī padara to bez problēmām kalnračiem, jo ​​viņiem nav jārūpējas par aparatūru, kuru uztur augsti kvalificēti profesionāļi, kuri ir atbildīgi par šo rūpnīcu darbību. Arī šiem mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzējiem elektroenerģijas izmaksas ir daudz zemākas, jo tie parasti atrodas tālu no vietām. Ekvivalentās elektroenerģijas izmaksas kalnračiem, kas izlaiž ierīci no mājām, var būt ievērojami lielākas un pilnas grūtības.

Iemesli kalnračiem dod priekšroku Ethereum Cloud Mining

Lai gan lielākā daļa iemeslu pārklājas ar mākoņu ieguves priekšrocībām, Ethereum kalnračiem mākoņu ieguve šķiet interesanta, jo –

 • Tas nodrošina pasīvas peļņas avotu dienas laikā.
 • Lietotāja dati un žetonu atlīdzības tiek saglabātas mākonī, un ir ļoti maz iespēju tos zaudēt aparatūras problēmu dēļ.
 • Rentabilitātes pieaugums partneru programmu dēļ.
 • Jaukšanas koeficienta apvienošana palīdz palielināt rentabilitāti, kā arī visi kopā sasniedz vairāk.
 • Aparatūras pārvaldībai un uzturēšanai nav problēmu.
 • Viegla piekļuve kalnrūpniecībai no jebkuras vietas pasaulē.

Lasīt arī: Ethereum nākotne: vai tas ir miris, vai arī celsies?

Ethereum mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzēji

Pieaugot Ethereum mākoņu ieguves popularitātei, ir daudz uzņēmumu, kas ir sākuši sniegt šos pakalpojumus. Zemāk ir saraksts ar populārākajiem Ethereum mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzējiem

Pakalpojuma sniedzēja nosaukums

Iespējas

Hashflare
 • Minimālais hašrāts: 100 KH / s
 • Aparatūra: GPU platformas
 • Automātiska izmaksa ETH
 • Uzturēšanas maksa: nav
 • 1 gada līgums
Genesis Mining
 • Vairāki plāni, pamatojoties uz lietotāja prasībām 
 • Minimālais hašrāts: no 25 MH / s līdz 350 MH / s, pamatojoties uz plāniem
 • Uzturēšanas maksa USD 0,004 par MH / s dienā.
 • 2 gadu Ethereum ieguves līgums
HashGains
 • Vairāki plāni, pamatojoties uz lietotāja prasībām
 • Minimālais hašrāts: no 25 MH / s līdz 100 MH / s, pamatojoties uz plāniem
 • Uzturēšanas maksa par GH / s / dienā 3,2435 USD
 • 2 gadu Ethereum ieguves līgums
Hashshiny
 • Minimālais hašrāts: 100 KH / s
 • Uzturēšanas maksa: 0,0004 $ / 100 KH / s / dienā
 • Aparatūra: GPU platformas
 • Automātiska izmaksa ETH
 • 2 gadu Ethereum ieguves līgums
IQ ieguve
 • Vairāki plāni, pamatojoties uz lietotāja prasībām
 • Minimālais hašrāts: no 2 MH / s līdz 300 MH / s, pamatojoties uz plāniem
 • Uzturēšanas maksa: nulle
 • 2 un 5 gadu un mūža Ethereum ieguves līgums
 • Izmaksa katru dienu
CCG ieguve
 • Vairāki plāni, pamatojoties uz lietotāja prasībām
 • Minimālais hašrāts: no 1 MH / s līdz 100 MH / s, pamatojoties uz plāniem
 • Uzturēšanas maksa: nulle
 • 1 gada Ethereum ieguves līgums

Secinājums

Izmaiņas, kas notiek Ethereum attiecībā uz tās algoritmu un cenu, par kādu tas lidinās, mākoņu ieguve uzskata par labāko variantu.

Kalnračiem nav jāmaksā avansa izmaksas, lai pievienotos jaukšanas likmēm. Bet jā, pareizā spēlētāja un pareizā līguma izvēle ir galvenais, jo tas tieši ietekmē rentabilitāti. Tāpēc ir jāveic neliels pētījums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector