Coinbase Vs Coinbase Pro (agrāk GDAX): kāda ir atšķirība?

Kriptonauda ir bijusi ļoti interesanta telpa, un, katru dienu ejot, nozare kļūst nobriedusi un pievieno arvien vairāk funkciju. Bet tas, kas joprojām attiecas uz daudziem cilvēkiem, ir nozares drošības aspekts. Tas biedē daudzus cilvēkus, ka viņu grūti nopelnītie naudas līdzekļi kādu dienu var vienkārši pazust, ja kāds hakeris vai kāds ļaunprātīgs personāžs kādu dienu vienkārši kļūst gudrāks par apmaiņu.

Tas ir tas, kur Coinbase kā uzņēmums un kā birža ir izcēlies starp nozari, kas ir pilna ar apmaiņu. Šī reputācija par to, ka netiek uzlauzta pat vienu reizi dzīves laikā, daudziem cilvēkiem ir licis noticēt zīmolam, biržai un galu galā nozarei. Šodien Coinbase ir visbiežāk atzīti zīmoli, kad kāds runā par kriptogrāfijas valūtas maiņu un tā vairs nav tikai par drošību, bet arī tāpēc, ka birža ir bijusi aktīva un tajā ir iekļautas izmaiņas un funkcijas, kas ir piemērotas jebkura veida klientu prasībām.

Lai nodrošinātu vislabāko tirdzniecības vidi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem, Coinbase ir pareizi izveidota biržām, nodrošinot vislabāko no katras tirgotāju kategorijas nepieciešamajiem rīkiem. Kamēr Coinbase iepazīstina nepieredzējušo tirgotāju ar kriptovalūtu un tirdzniecības pamatiem, Coinbase Pro (agrāk pazīstams kā GDAX) dod katru munīciju, kas nepieciešama pieredzējušam tirgotājam, lai šautu šos tirdzniecības šāvienus. Ir dažādas citas funkcijas, kas atšķiras pat pēc tam, kad abas biržas ietilpst vienā un tajā pašā Coinbase lietussargā.

Kas ir Coinbase platforma

Coinbase ir lietotājam draudzīga populārās tirdzniecības platformas versija. Tas ļauj lietotājiem un tirgotājiem viegli pierakstīties, pieslēgt bankas kontu, kredītkarti vai debetkarti un iegādāties kriptovalūtu, bez nepieciešamības uzzināt par tirgus pasūtījumiem, ierobežot pasūtījumus, starpības vai kaut ko citu. Tālāk ir sniegta saskarne Coinbase bāzes platformai.

Kas ir Coinbase platformaAvots: coinbase.com

Kas ir Coinbase Pro?

Coinbase Pro ir profesionāla kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas būtībā ir Coinbase vecā tirdzniecības platforma GDAX ar jaunu lietotāja saskarni. Ar Coinbase Pro tirgotāji var iegādāties tādas pašas kriptovalūtas kā Coinbase, taču ar to līdzība beidzas. Papildu funkcijas, kas ir pieejamas Coinbase Pro, bet nav Coinbase, ir-

 • Tirdzniecība no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijai
 • Var izvietot tirgus, ierobežot un apturēt pasūtījumus
 • Jaudīgākas diagrammas, lai analizētu īstermiņa tendences (dziļuma diagramma, pasūtījumu grāmata, apjoms utt.)
 • Zemākas maksas un pat iespējams veikt nulles maksas darījumu ar pareizo pasūtījuma veidu

Kas ir Coinbase ProAvots: pro.coinbase.com Kas ir Coinbase Pro2Avots: pro.coinbase.com

Pat ja mērķauditorija tiek atlasīta atsevišķā tirgotāju grupā, šīs divas kriptovalūtu tirdzniecības platformas galu galā izpilda tās pašas, tieši tādas pašas lietas: indivīds sāk ar fiat valūtu un nonāk rokās kriptonauda. Lietošanas ērtums, maksas un izsmalcinātība ir tas, kur šie divi būtiski atšķiras. Pēc šī raksta izlasīšanas lietotājiem būs laba izpratne par atšķirībām un līdzībām starp Coinbase un Coinbase Pro šādās kategorijās:

 • Pieejamās kriptovalūtas / tirdzniecības pāri
 • Lietošanas ērtums
 • Maksas
 • Drošība
 • Tirdzniecības jauda un ātrums

Lasīt arī: Top 10 kriptogrāfijas valūtas – lēti Altcoins, ko ieguldīt 2019. gadā

Pieejamās kriptovalūtas / tirdzniecības pāri

Abas biržas šeit atrodas galvu pret galvu, jo abi lietotāju komplekti tiek galā ar gandrīz vienādu kriptovalūtu komplektu. Pēc ERC 20 žetonu atbalsta paziņošanas ir bijušas pāris monētas, kas ir pieejamas Coinbase Pro, nevis Coinbase. Turklāt ir daudz diferenciācijas, pamatojoties uz ģeogrāfiju. Tālāk ir norādītas valūtas, kuras var iegādāties no fiat abās platformās:

Pieejamās kriptovalūtas

Lietošanas ērtums

Coinbase kā uzņēmuma mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt klientiem ērtu lietošanu.

Monētu bāze: Viņu Coinbase platformas lietotāja saskarne ir vienkāršs, vienkāršs veids, kā cilvēki var iegādāties populārākās kriptovalūtas, nemācoties profesionālu dienas tirgotāju rīkus. Coinbase bāzes versijai ir arī lieliska viedtālruņa lietotne. Ar to tirgotājs var darīt visu, kas viņam vai tam būs vajadzīgs, ieskaitot pirkšanu, pārdošanu, saņemšanas nosūtīšanu, seifa atlikumu un tirgus tirgus cenu pārbaudi..

Coinbase Pro: No otras puses, Coinbase Pro lietošana ir sarežģītāka nekā parastā Coinbase platforma, taču tā joprojām ir lietotājam draudzīga salīdzinājumā ar citām uzlabotajām tirdzniecības platformām. Lietotāja saskarne kopumā ir patiešām labi izstrādāta, ar ērtu navigāciju starp USD, EUR un GBP, kā arī ar ērtu navigāciju uz katru kriptovalūtu, ar kuru var tirgoties: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin un Bitcoin Cash un citus marķierus..

Maksas

Monētu bāze: Coinbase iekasē aptuveni pusi no viena procenta (0,50%) starpības par digitālās valūtas pirkšanu un digitālās valūtas pārdošanu. Tomēr faktiskā starpība var būt lielāka vai mazāka, pateicoties tirgus svārstībām Coinbase Pro digitālo valūtu cenā starp laiku, kad mēs citējam cenu, līdz brīdim, kad pasūtījums tiek izpildīts.

Coinbase iekasē maksu (papildus Spread), kas ir lielākā no (a) vienotas maksas vai (b) mainīgas procentuālās maksas, ko nosaka pēc reģiona, produkta īpatnības un maksājuma veida. Vienotās maksas ir noteiktas zemāk:

 • Ja kopējā darījuma summa ir mazāka vai vienāda ar 10 USD, maksa ir 0,99 USD.
 • Ja kopējā darījuma summa ir lielāka par 10 USD, bet mazāka vai vienāda ar 25 USD, maksa ir 1,49 USD.
 • Ja kopējā darījuma summa ir lielāka par 25 USD, bet mazāka vai vienāda ar 50 USD, maksa ir 1,99 USD.
 • Ja kopējā darījuma summa ir lielāka par 50 USD, bet mazāka vai vienāda ar 200 USD, maksa ir 2,99 USD.

Coinbase Pro: Coinbase Pro izmanto komisijas maksu par ražotāja ņēmēju, lai noteiktu tās tirdzniecības maksu. Rīkojumiem, kas nodrošina likviditāti (“veidojošie rīkojumi”), tiek piemērotas atšķirīgas komisijas maksas nekā no rīkojumiem, kas veic likviditāti (“rīkotāji, kas ņem naudu”).

Kad tirgotājs veic pasūtījumu par tirgus cenu, kas tiek nekavējoties piepildīta, šie darījumi tiek saukti par ņēmējiem un maksās maksu no 0,05% līdz 0,25%. No otras puses, kad tirgotājs veic pasūtījumu, kas nav uzreiz saskaņots ar esošo pasūtījumu, šis pasūtījums tiek ievietots pasūtījumu grāmatā. Ja cits klients veic pasūtījumu, kas atbilst tirgotājam, šie darījumi tiek uzskatīti par izgatavotājiem un maksās maksu no 0,00% līdz 0,15%. Birža ir norādījusi šādu tabulu par maksu attiecīgajos cenu noteikšanas līmeņos:

Maksas

Drošība

Kas attiecas uz drošību, abas apmaiņas notiek pēc ļoti līdzīga protokola. Ja tirgotājs plāno izmantot tiešsaistes maku savas kriptonauda glabāšanai, Coinbase, iespējams, ir visizturīgākais un drošākais veids, kā to izdarīt. Coinbase platforma piedāvā 2FA, lai tirgotājs varētu savam kontam pievienot papildu drošības slāni. Tas pats attiecas uz Coinbase Pro, kas piedāvā arī 2FA, lai lietotāja darbībām pievienotu papildu drošības slāni.

Lai gan kopumā tas izskatās labi, problēma ar Coinbase tomēr ir tāda, ka tirgotājam patiesībā nepieder viņa privātās atslēgas. Viņi pilnīgi paļaujas uz Coinbase, lai veiktu pārskaitījumus. Ir arī slavējami, ka Coinbase nav uzlauzts, taču nav garantijas, ka tas nekad nevar notikt. Tāpēc ir ieteicams kriptonauda turēt saldētavā.

Jums varētu patikt arī: Labākās kriptogrāfijas apmaiņas Austrālijā [2019 ATJAUNINTS]

Ātrums

Monētu bāze: Coinbase ir zibens ātrumā no brīža, kad tirgotājs nospiež pirkumu, līdz kontā ir Bitcoin, Ethereum utt. Tomēr ir divas atrunas ar Coinbase ātrumu:

 • Bankas konta pārskaitījuma laiks
 • Kriptovalūtas izņemšana / sūtīšana

Coinbase Pro: Tāpat kā pamatplatforma, arī Coinbase Pro ir identisks ātruma ziņā. Kriptogrāfijas nosūtīšana no platformas var aizņemt nedaudz papildu laika, taču, ja tirgotājs sūta uz citu Coinbase adresi, tas ir zibenīgi un bez maksas.

Abas apmaiņas nodrošina vienotu pieredzi kriptogrāfijas tirgotājiem, tas ir tikai grūtības līmenis, kas padara lielu atšķirību starp abiem, tādējādi izpildot Coinbase redzējumu. Tāpat kā Braiens, Ārmstrongs ievieto savu emuāru

“Galu galā mēs vēlamies atbalstīt plašāku digitālo līdzekļu klāstu, un, lai to izdarītu, mēs saviem klientiem sniegsim rīkus, vērtējumus un atsauksmes, lai palīdzētu viņiem pieņemt apzinātus lēmumus. Mūsu mērķis ir saglabāt uzticamo pieredzi, ko mūsu klienti ir gaidījuši, pievienojot aktīvus, kurus klienti ir pieprasījuši. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me