Cik augsta var būt Ripple (XRP)? | XRP nākotne

Pieņēmums, ka kriptonauda nākotnē pieaugs, ir ļoti balstīts uz faktu, ka šie mazie inovācijas gabali atradīs reālās dzīves gadījumus. Kaut arī daudzi ICO un žetoni, kas dzimuši 2017. gada pieaugumā, izzuda, jo viņiem nebija lietošanas gadījuma. Ja ir jānošķir vīrieši no zēniem kriptogrāfijas nozarē atkarībā no viņu lietošanas gadījumiem, Ripple’s XRP noteikti iekļūs vīrieša sarakstā. Uzņēmums Ripple ir spēris katru soli, lai tradicionālo uzņēmējdarbības pasauli saistītu ar decentralizācijas un kriptovalūtu nākotnes pasauli un arī ar uzņēmējdarbības nervu starpniecību – finanses un banku darbība.

Šis raksts jums varētu šķist interesants: Ethereum nākotne: vai tas ir miris, vai arī celsies?

Kaut arī XRP izskatās visdaudzsološākā kriptogrāfijas monēta, tai ir virkne problēmu, kurās tā mēģina pierādīt sevi kā patiesu decentralizētu monētu. Tas ir tas, kas aizkavē daudzus investorus, jo XRP nonāk patiešām sarežģītā zonā, vai monēta patiešām pieaugs kā fēnikss vai sadedzinās pelnos savas noteiktās “drošības” dēļ un nedarīs “decentralizētas” funkcijas.

Kas ir Ripple un tā monēta XRP?

Ripple kā uzņēmums tika dibināts 2012. gadā ar saviem izvirzītajiem mērķiem un investoriem. Lai gan sākotnējā gadā monēta tika salīdzināta ar Bitcoin, bet lēnām pasaule redzēja diferenciāciju. Lai gan ir citi iemesli, kuru galvenais atšķirīgais bija tas, ka bitcoin strādāja, izmantojot kalnrūpniecību (darba pierādījums), savukārt Ripple, no otras puses, izmantoja iteratīvu konsensa virsgrāmatu un serveru tīkla apstiprināšanu kopā ar XRP kriptogrāfijas valūtas marķieriem.

Ripple galvenā ideja bija izveidot tiešo aktīvu pārsūtīšanas sistēmu reāllaikā, kas būtu lētāka, pārredzamāka un drošāka nekā esošās maksājumu metodes, piemēram, SWIFT maksājumi. Šodien uzņēmumam Ripple bija biroji Austrālijā, Luksemburgā un Lielbritānijā, kā arī pietiekami labi banku partneri, kuriem tā varēja sniegt pieredzi, lai veiktu darījumus visā pasaulē bez jebkādas berzes un pilnīgi drošā veidā, izmantojot blokķēdi. Apvienojoties rokās ar Ripple augošo tīklu, bankām un citām finanšu institūcijām tagad ir tik ļoti vajadzīgā meistarība, lai visu klientu uzticamākajā un izmaksu ziņā efektīvākajā veidā varētu apstrādāt klientu maksājumus jebkurā pasaules malā..

Galvenās prognozes par XRP

Tā kā liela daļa pozitīvo ir par labu, XRP ir bijušas vairākas augšupvērstas prognozes.

Romāns Guelfi, slavens kriptogrāfijas entuziasts, ir izvirzījis domu, ka Ripple ir 2019. gads, un uzņēmums un tā monēta sasniegs lielākus atskaites punktus. Pēc viņa teiktā, kad tirgū sāk parādīties milzīgi projekti, kas gaida izpildi, lielākā daļa no priekšējām kriptovalūtām galu galā nokļūs aizmugurē, un XRP tirgus šeit vadīs vietu reālās dzīves dēļ.

Un ne tikai Romāns Guelfi, citi avoti ir ļoti optimistiski par XRP kāpumu. Saskaņā ar Oracle Times prognozi, kas nesen tika pieminēta vienā no viņu rakstiem, XRP var redzēt milzīgu pieaugumu pat par 2000%, pieņēmums, ka Ripple ir visi elementi, kas varētu palīdzēt tai kļūt par labāko izvēli pārrobežu maksājumiem finanšu iestādes. Pēc viņu domām, Ripple ir gatavs pārņemt stabilu pozīciju pārrobežu maksājumu nozarē, kas tiek prognozēta pat USD 9,8 triljonu apmērā.

Kaut arī nemainīgais Ripple ar savu blokķēdi un XRP var mainīt banku sistēmas dzīvi, tam ir dažas problēmas, ar kurām jārisina. Tāpēc izdarīt pārāk optimistisku secinājumu attiecībā uz cenu ir nedaudz sarežģītāk šajā stāvoklī.

Tāpēc mēs mēģinājām apvienot atbilstošos XRP cenas “pullers” un “pushers”.

Vilcēji, kas vilks XRP uz augšu

1. RippleNet

RippleNet ir tīklam līdzīgs tīkls, kas ir pilnībā decentralizēts un balstīts uz līgumu starp Ripple un citiem tīkla dalībniekiem. Šie dalībnieki arī izmanto to pašu tehnoloģiju kā Ripple un ievēro diezgan konsekventu noteikumu un standartu kopumu attiecībā uz maksājumiem. Atrodoties RippleNet, bankas visā pasaulē var pieredzēt vienu, bezrūpīgu pieredzi, veicot globālos maksājumus. Arī bankas un citas finanšu iestādes var gūt labumu no dinamiskās un stabilās savienojamības, parastās un standarta tehnoloģijas, kā arī bagātīgu datu pielikumu ar katru darījumu. Ripple izplatītā tehnoloģija pat savā attīstības stadijā ir jūdzēm pārāka par mūsdienu pārrobežu maksājumu infrastruktūru, jo tas samazina izmaksas, palielina apstrādes ātrumu un nodrošina pilnīgu redzamību maksājumu maksās, termiņos un piegādēs..


RippleNet

Ripple programmatūra izveido savstarpēji savienotu tīklu, kas savieno šos atsevišķos apklusinātos tīklus, izmantojot atvērtu un neitrālu protokolu, ko sauc par Interledger Protocol (ILP). Šis protokols nodrošina jaunu efektivitāti finanšu norēķinos, jo tas ļauj norēķināties reāllaikā, tādējādi nodrošinot darījumu noteiktību. Šis protokols arī novērš norēķinu risku. Ripple programmatūra un protokols nodrošina arī ļoti nepieciešamo ar datiem bagāto ziņojumapmaiņu starp visām darījumu pusēm, tādējādi nodrošinot reāllaika maksājumu pieredzi tiešajiem lietotājiem.

reāllaika maksājumu pieredze tiešajiem lietotājiem

Demonstrācija: Kā darbojas RippleNet – produkta pārskats

2. xPašreizējā

Ripple programmatūra xCurrent ļauj bankām īpaši nodalīties, sniedzot jaunus pārrobežu maksājumu pakalpojumus un samazinot kopējās izmaksas, kas radušās norēķiniem. Programmatūra, kas ir īpaši izstrādāta un izstrādāta tā, lai tā varētu apmierināt nepieciešamās banku un finanšu iestāžu prasības, integrējoties, neiejaucoties esošajā arhitektūrā, kas ietver esošos riska, atbilstības un informācijas drošības ietvarus. Ripple produkts xCurrent ir tieši instalēts un integrēts finanšu iestādes programmatūras arhitektūrā un ir pilnībā saderīgs ar banku sistēmām, izmantojot API saskarni vai izmantojot tulkošanas slāni, kas var izmantot tradicionālos maksājumu ziņojumu formātus un saspiest visu integrācijas laika posmu nedēļas.

Visi RippleNet partneru biedri ir savienoti, izmantojot Ripple standartizēto tehnoloģiju, xCurrent, kas ir pirmā šāda veida globālā reālā laika bruto norēķinu (RLBN) sistēma. xCurrent arī ļauj bankām sūtīt ziņojumus, kā arī veikt ātrāku, pārredzamāku un efektīvāku darījumu nokārtošanu un nokārtošanu visā RippleNet banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju globālajā nospiedumā.

xCurrent ir 4 risinājumu komponenti, kas praktiski atrisina un aptver visu bankas darījumu procesu. Viņi ir –

  • Messenger: Messenger ir neatņemama xCurrent sastāvdaļa, kas ir uz API balstīts ziņojumapmaiņas modulis, kas ļauj divvirzienu saziņu starp savienotajām bankām RippleNet. Tas arī izveido savienojumu ar saņēmējas bankas Messenger gadījumu, lai apmainītos ar KYC un citiem maksājumiem un darījumiem.
  • FX rādītājs: FX rādītājs ir vēl viena svarīga xCurrent sastāvdaļa, kas ļauj veikt apmaiņu starp divām partneru grāmatām, nodrošinot pakalpojumu sniedzējiem likviditāti, tādējādi ļaujot viņiem veikt FX likmju uzskaiti. Šis modulis nodrošina arī valūtas maiņas kursu starp jebkuru virsgrāmatu pāri, kuru tas ir konfigurēts tīklā.
  • Validators: Validator ir modulis, kas kriptogrāfiski sniedz informāciju par darījuma veiksmi vai neveiksmi. Tas arī koordinē līdzekļu kustību starp divām pusēm starp grāmatām tādā veidā, kas novērš visu tradicionālo norēķinu risku un samazina arī norēķinu kavēšanos. Validatora modulis nodrošina darījumu darījumu partneriem vienas pogas patiesības avotu par darījuma veiksmi vai neveiksmi.
  • ILP virsgrāmata: IP Ledger ir sava veida katras partnera bankas virsgrāmatas apakšgrāmata. Šis xCurrent modulis tiek izmantots, lai izsekotu kredītus, debetus un likviditāti starp darījumā iesaistītajām pusēm. IP virsgrāmata ļauj darījumu pusēm norēķināties ar līdzekļiem automātiski, kas nozīmē arī to, ka viss darījums tiek nokārtots ar pirksta nospiešanu – neatkarīgi no tā, cik dalībnieku ir iesaistīti darījumā.

xCurrent

3. Ripple partnerība ar vadošajām bankām

Ripple ir centies un savā RippleNet šodien ir piesaistījis ievērojamākās bankas visā pasaulē. Šodien RippleNet virsstundas ir kļuvušas par patiešām spēcīgu un stabilu tīklu, kas atvieglo savienojumu izveidi un darījumus starp vairāk nekā 200 globālām bankām un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. Bankām tagad ir iespēja viegli izmantot vismodernāko bloku ķēdi un decentralizēto tehnoloģiju mūsdienu maksājumu nozarē, kas nodrošina pārrobežu darījumu likviditāti pēc pieprasījuma un darbības konsekvenci, izmantojot kopēju sistēmu, ko sauc par RippleNet. RippleNet pašlaik ir –

  • Nodrošinot viņiem piekļuvi standartizētam iestāžu tīklam visā pasaulē.
  • Palīdzība viņiem veikt darījumus dažu sekunžu, nevis dienu laikā ar tūlītēju norēķinu.
  • Nodrošinot maksas, statusa un klientu informācijas pārskatāmību.
  • Kapitāla prasību pazemināšana pārrobežu maksājumiem.

Šis ir saraksts ar Ripple marquee partnerībām ar bankām:

Ripple partnerība ar vadošajām bankām

Ripple partnerība ar vadošajām bankām

Ripple partnerība ar vadošajām bankām

4. xRapid

Lai gan xCurrent ir spēlējusi savu lomu, lai XRP sasniegtu līdz līmenim, tiek uzskatīts, ka nākamais brauciens uz augšu tagad būs praktiskā xRapid. xRapid ir otrais produkts Ripple Labs, kas aktīvi izmantos Ripple marķieri XRP. Šis ir biežāk lietojams norēķinu pakalpojums, kuru jebkurš maksājumu pakalpojumu sniedzējs vai maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzējs var izmantot un gūt labumu, norēķinoties par maksājumu tajā pašā valstī, reģionā vai ārzemēs. XRapid potenciālu var redzēt nesen notikušais paziņojums par Fleetcor un Ripple partnerību. Fleetcor ir 19 miljardu ASV dolāru liela maksājumu pakalpojumu firma, kas atrodas ASV, šī gada sākumā nāca klajā ar paziņojumu, ka viņi izmēģinās un testēs ar Ripple programmatūru xRapid. Fleetcor ir ļoti liels spēlētājs maksājumu nozarē, kas ik gadu apstrādā darījumus miljardu dolāru vērtībā, un tam ir milzīgs klientu loks no uzņēmumiem, kas veic starptautiskus maksājumus piegādātājiem un darbiniekiem visā pasaulē..

xRapid

Stūmēji, kas var novest XRP uz leju

Lai gan ir bijis daudz pozitīvu, ir bijusi kritika, kas norāda, ka XRP nav tik lieliska. Tam ir bijuši vairāki iemesli, visbiežāk XRP un Ripple ir centralizēti. Šie ir iemesli, par kuriem bieži dzirdams, kāpēc XRP ir slikts ieguldījums –

1. Pret Ripple ir gaidāma liela tiesas prāva

R3 Holdco LLC ir iesūdzējis Ripple par opciju līgumu, un ir bijis ilgs dzirdes process, kas gaida rezultātu. Šis bijušais Ripple partneris apgalvo, ka uzņēmums vienpusēji pārtrauca līgumu (pa e-pastu, kas ir ļoti neprofesionāli) un tagad no Ripple vēlas līdz USD 1 miljardu. Tik liela naudas summa varētu mudināt Ripple izlaist tirgū vēl vairāk XRP, vēl vairāk sašķidrinot tā cenu. Un viņi var izmest visu, ko vēlas.

2. Atrodoties nedaudzu rokās, Ripple laboratorijas var pārvaldīt XRP piegādi tirgos

Ripple XRP ir konsolidēts tikai nedaudzu cilvēku rokās. Ir bijuši paziņojumi, ka Ripple Labs ar “ieskatiem” atbrīvos papildu “50 miljardus XRP dažu gadu laikā”. Ja kāds tic decentralizētām kriptovalūtām un tas ir iemesls ieguldījumiem šajā monētā, tad labi, tad šis pieņēmums ir nepareizs vai vismaz vairākas reizes apstrīdēts, jo XRP šajā ziņā ir sliktāks par fiat, jo atšķirībā no Bitcoin, Ripple pieder kopējais enerģijas pārpalikums un var uzpūst tirgu ar savām virtuālajām monētām pēc viņu ieskatiem. Centrālajām bankām ir vismaz stingri noteikumi attiecībā uz naudas drukāšanu. XRP ir korporatīvā kriptonauda – bet to tad nevajadzētu saukt par kriptogrāfiju, bet varbūt “korporatīvo fiat”.

Secinājums

Ripple’s XRP ir pietiekami daudz spēka, lai paaugstinātu līdz jaunākam līmenim, un, ja tas notiks, visi mērķi, kas norādīti visā diapazonā, būs tikai skaitļi. Bet jā, nevar noliegt risku, kas faktiski var padarīt XRP par “šitko”. Būs jāgaida un jāskatās, kā Ripple mazina savus izaicinājumus un paceļas no pelniem kā fēnikss.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map