5 Crypto Airdrop monētu saraksts (2019. gada augusts) + Soli pa solim, kā tās iegūt

Kriptonauda pati par sevi ir nopirkusi daudz jaunu jēdzienu, lai cilvēki varētu tos pielīmēt. Kopš kriptos un blokķēdēs ir parādījušies pilnīgi jauni aspekti, bezmaksas piedāvājumi, mārketinga triki un stratēģijas ir savā ziņā mainījušās. Viena no šādām stratēģijām ir Airdrops, un daži projekti tos faktiski ir izmantojuši.

Kas ir Airdrop?

Pēc definīcijas lidojuma piliens ir taktisks solis, ko veic projekts, ar kura palīdzību tā pilnīgi bez maksas izplata savus žetonus noteiktu lietotāju makiem.. Tā ir burtiski brīva nauda, ​​kas dažādu iemeslu dēļ tiek nodota monētu īpašniekiem. Lai gan tas lietotājiem izklausās diezgan aizraujoši, lidmašīnu pilieni ir aprēķināti mārketinga rīki, kas ilgtermiņā faktiski ietaupa uzņēmumiem daudz naudas.

Iemesls, kāpēc projekti veic lidojuma pilienus

Faktiski ir vairāki iemesli, kāpēc uzņēmumi var vēlēties veikt gaisa pilienus. Vispopulārākie ir šādi –

 • Izpratnes veicināšana: Viens no vissvarīgākajiem un izplatītākajiem iemesliem, kādēļ projekti veic lidojuma pilienus, ir izpratnes veidošana par jaunu projektu. Tas ļauj projektiem viegli piesaistīt investoru uzmanību ICO / IEO laikā.
 • Lietotāju izpratne: Daži gaisa pilieni lūdz lietotājus aizpildīt veidlapu ar dažādiem jautājumiem. Tādējādi projekti mēģina iegūt vairāk informācijas par saviem lietotājiem, potenciālo lietotāju, kas palīdzēs projekta komandai izstrādāt mērķtiecīgākus mārketinga risinājumus un stratēģijas savai ideālajai auditorijai.
 • Lojalitātes apbalvošana vai iedvesmošana: Kriptogrāfijas lietotāju lojalitāte ir ļoti reta lieta. Vidusmēra lietotājs vēlas nopelnīt pēc iespējas vairāk naudas un to dara, pastāvīgi skrienot aiz “nākamā lielā žetona”, atstājot jaunpienācējus. Tādējādi daži Airdrops ir konstruēti tā, ka jo vairāk žetonu ir lietotājam / ieguldītājam, jo ​​vairāk viņi saņem nākamajos Airdrops. Tātad, ja lietotājs patiešām ir uzticīgs marķierim un ievērojamu daudzumu tā glabā savā makā, uzņēmums var tos apbalvot ar vairāk marķieriem.
 • Plašāka žetonu izplatīšana: ICO var padarīt sliktu vaļu iejaukšanās. Vaļu ar visām naudas iespējām var nolaupīt un pārņemt. Tādējādi Airdrops ir patiešām svarīgs rīks, lai vienmērīgi izplatītu tā žetonu. Lidojuma pilieni ir diezgan efektīva metode, kā panākt plašu un vienmērīgu izplatīšanu.
 • Cietās dakšas: Pēc definīcijas dakša ir stāvoklis, kad blokķēdes stāvoklis sadalās ķēdēs, kur tīkla daļai ir atšķirīga perspektīva darījumu vēsturei nekā citai tīkla daļai. Tātad, ja ir cieta dakša, oriģinālās monētas lietotāji var iegūt jaunās monētas gaisa piliena rezultātā..

Jūs varētu interesēt arī  Kā izvēlēties pirmo ICO, kurā ieguldīt?

Karstākie notiekošie un gaidāmie gaisa pilieni

1. Trons

Galvenās specifikācijas

 • Airdrop sākas 2019. gada 15. jūlijā
 • Airdrop beidzas 2019. gada 15. augustā
 • Airdrop saite: Dodieties uz saiti
 • Kopējā vērtība: 30 000 000 USDT

TRON ir liela mēroga decentralizēts tīkls, kas ļauj ikvienam brīvi veidot saturu, lietotnes un pakalpojumus. Tā ir bijusi viena no krāšņākajām 2018. gada monētām, kuru vada Džastins Suns. Par lidojuma pazīmi paziņoja tehnoloģiju uzņēmums Raybo Technology, kas atrodas Pekinā, Ķīnā, un paziņoja par 30 dienu dāvanu, sākot no 15. jūlija, piedāvājot maksāt prēmiju tam, kurš tur TRC20 bāzes USDT. Īpašnieki katru dienu saņems lidmašīnas prēmiju ar līdz pat 100% gada procentu likmi.

Lai piedalītos šajā lidlaukā, lietotājiem ir jāpārvērš esošais USDT uz USDT-TRON. Bonusa procenti tiks novirzīti uz platformām, kas automātiski atbalsta USDT-TRON. Platformas, kas atbalsta šo lidmašīnu, ir –

platformas Tron lidmašīnai

Soli pa solim
 1. Turiet jebkuru daudzumu TRC-20 bāzes USDT lietotāju privātajā makā vai atbalstītajās apmaiņās.
 2. TRON fonds novirzīs 30 000 000 USDT uz atbilstošajiem makiem.
 3. Lidlauks sāksies no 15. jūlija 09:00 līdz 15. augusta 08:59.
 4. Īpašnieki katru dienu saņems lidmašīnas bonusu.
 5. Apbalvotā summa tiek aprēķināta, pamatojoties uz lietotāju TRC20 USDT atlikumu * GPL / 365.
 6. GPL ir gada procentu likme. GPL pirmajā lidojuma dienā ir 100%. Tātad, ja viņiem pieder 1000 USD
 7. SDT-TRON, tad tas tiks aprēķināts USD 1000/365 = $ 2,74.

tron airdrop

Lasīt arī: Tron (TRX) cenu prognoze: 2019. gada prognozētā analīze

2. Binance Džersija

Galvenās specifikācijas

 • Airdrop sākas 2019. gada 9. jūlijā
 • Airdrop saite: Dodieties uz saiti
 • Kopējā vērtība: 100 000 €

Binance Jersey ir jauna kripto-fiat apmaiņa, kuras pamatā ir tehnoloģija, kuru izstrādājusi Binance, pasaules vadošā kriptogrāfijas birža un viens no ātrākajiem veiksmes stāstiem blokķēdes nozarē. Binance Jersey ir specializējies valūtas tirdzniecībā no fiat-to-crypto, kur viņi var pirkt un pārdot Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) ar mārciņām (GBP) un eiro (EUR).

Binance Jersey piedāvā 10 EUR visiem lietotājiem, kuri reģistrēsies un pabeigs KYC procesu. Viņi var arī nopelnīt līdz 100 €, uzaicinot draugus.

Soli pa solim:
 1. Apmeklējiet Binance Jersey un noklikšķiniet uz “Register”.
 2. Reģistrējieties un pārbaudiet e-pasta adresi.
 3. Piesakieties Binance Jersey.
 4. Profila iestatījumos noklikšķiniet uz Verificēt un pabeidziet konta verifikāciju (KYC).
 5. Apbalvojumi tiks izsniegti 7 darba dienu laikā pēc akcijas beigām. Lietotājs varēs pieteikties un redzēt savu atlīdzību, izmantojot sadaļu Sadales vēsture Kontu centrā.
 6. Atlīdzības var izmantot tikai, lai samaksātu par transakcijas un izņemšanas maksu, un to nevar atsaukt.

3. Pamata uzmanības marķieris

Galvenās specifikācijas

Basic Attention Token ir digitālās reklāmas nozares marķieris, kuru izveidojis Javascript dibinātājs. Tas maksā izdevējiem par viņu saturu un lietotājiem par uzmanību, vienlaikus nodrošinot reklāmdevējiem lielāku atlīdzību par viņu reklāmām. Pamata uzmanības marķieris 70% no saviem ieņēmumiem no reklāmām dala ar saviem lietotājiem. Vienkārši lejupielādējiet Brave pārlūku, pārlūkprogrammā iespējojiet “Brave Ads” un saņemiet paziņojumus par reklāmām, lai nopelnītu bezmaksas LPTP, sērfojot tīmeklī. Lietotājs var nopelnīt arī LPTP, pieprasot nejaušas žetonu dotācijas 25–40 LPTP vērtībā. Jaunas žetonu dotācijas parasti kļūst pieejamas katru mēnesi. Lietotāji var pieprasīt piešķirt simboliskas dotācijas reizi 30 dienās pēc principa “kas pirmais brauc”. Lietotājiem ir jāņem vērā, ka drosmīgās reklāmas ir ierobežotas ar ģeogrāfisko ierobežojumu šādās valstīs: ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā un Francijā. Drīz būs pieejamas citas ģeogrāfiskās vietas.


Soli pa solim
 1. Lietotājs var lejupielādēt un instalēt pārlūku Brave darbvirsmas ierīcē.
 2. Kad lejupielādētajam lietotājam ir jāpalaiž Brave pārlūks un jānoklikšķina uz BAT trīsstūra logotipa blakus adreses joslai.
 3. Tiks parādīts uznirstošais logs, kurā lietotājam ir jāiespējo atlīdzības, noklikšķinot uz “Join Rewards”..
 4. Tagad pārejiet uz atalgojuma iestatījumiem no uznirstošā loga vai ierakstot “drosmīgs: // atalgo /” un pārliecinieties, vai ir ieslēgta slēdzis “Drosmīgas reklāmas”..
 5. Turpmāk lietotājam tiks iesniegti piedāvājumi paziņojumu veidā laikā, kuru pārlūks uzskata par piemērotu un netraucējošu.
 6. Vienkārši izmantojiet šos paziņojumus, skatiet reklāmas, un lietotājam ir iespēja nopelnīt 70% ieņēmumu no skatītās reklāmas, savukārt Brave saņem tikai atlikušos 30%.
 7. Brave Rewards ikmēneša cikla beigās lietotājs var pieprasīt savus uzkrātos marķierus. LPTP katru mēnesi var automātiski ziedot visvairāk apmeklētajām vietnēm vai izmantot, lai dotu padomu iecienītākā satura veidotājiem vai draugiem. Drīz viņi varēs izmantot arī BAT augstākā līmeņa saturam, kā arī izpirkt to reālām atlīdzībām, piemēram, par viesnīcu uzturēšanos, restorānu kuponiem un dāvanu kartēm. Brave arī strādā pie iespējas ļaut lietotājiem izņemt LPTP no saviem makiem personīgai lietošanai, pārveidojot savus LPTP vietējā valūtā, izmantojot apmaiņas partnerus.

4. Bitpanda

Galvenās specifikācijas

 • Airdrop saite: Pārejiet uz saiti
 • Kopējā vērtība: 20 000 000 BEST
 • Airdrop pieprasījuma sākuma datums: 2019. gada 9. jūlijs
 • Airdrop pieprasījuma sākuma datums: 2019. gada 9. jūlijs

Bitpanda ir viegli lietojama, tieša tirdzniecības platforma, kas samazina ienākšanas barjeras un padara ieguldījumus pieejamus ikvienam. Tie nodrošina PSD2 maksājumu pakalpojumu sniedzēja licenci, vismodernāko drošību un racionalizētu lietotāja pieredzi. Bitpanda saviem kopienas locekļiem pavisam noved 20 000 000 BEST žetonu. Viņi tur pārbaudītu Bitpanda lietotāju lidmašīnu un arī turētāju pilienus PAN turētājiem. Piedalieties abos gaisa pilienos, lai nopelnītu vairāk BEST žetonu.

Soli pa solim:

Airdrop 1: Kopā 10 000 000 BEST verificētiem Bitpanda lietotājiem

 1. Apmeklējiet Bitpanda vietni.
 2. Lietotājam ir jāreģistrējas un jāpārbauda sava e-pasta adrese.
 3. Tad viņiem ir jāpārbauda konts, aizpildot KYC.
 4. Katrs pārbaudītais Bitpanda lietotājs, kurš apgalvo, ka laika posmā no 2019. gada 9. jūlija līdz 2019. gada 12. augustam pieprasa lidmašīnu, saņems bezmaksas BEST žetonus.

PIEZĪME: Vietnei On jābūt verificētam lietotājam, lai tā būtu piemērota šai lidmašīnai

Airdrop 2: Kopā 10 000 000 BEST PAN turētājiem (pārbaude nav nepieciešama)

 1. Lietotājam ir jābūt vismaz 500 PAN, lai varētu pretendēt uz šo lidmašīnu.
 2. Tā paša momentuzņēmums notiks 2019. gada 13. augustā no pulksten 13:00 līdz 14:00 (CET)..
 3. Jo lielāks PAN lietotājam pieder skaits, jo vairāk LABĀKO viņi saņems.
 4. Atlīdzības tiks ieskaitītas lietotāja makā uzreiz pēc momentuzņēmuma datuma.

5. Zvaigžņu (XLM)

Galvenās specifikācijas

 • Airdrop sākuma datums: 2019. gada 20. jūlijs
 • Airdrop Link (Binance): Pārejiet uz saiti
 • Kopējā vērtība: NA

Zvaigžņu ir atvērtā koda, decentralizēts digitālās valūtas protokols valūtas pārskaitījumiem, kas ļauj veikt pārrobežu darījumus starp jebkuru valūtu pāri. Zvaigžņu protokolu atbalsta bezpeļņas organizācija Zvaigžņu attīstības fonds.

Sākot ar 2019. gada 20. jūliju, Binance sāks ievietot savus Zvaigžņu (XLM) karstos un aukstos maciņus, un ik mēnesi automātiski sāks atlīdzības XLM īpašniekiem. Papildus 9 500 000 XLM no iepriekšējām likšanas darbībām tiks sadalīti arī XLM turētājiem. Lai pretendētu uz atlīdzību iegūšanu, vienkārši turiet vismaz 10 XLM Binance seifā un saņemiet bezmaksas XLM, pamatojoties uz kopējo Binance iegūto atlīdzību. Stabēšanu automātiski veic Binance, tāpēc nav jāveic nekādas manuālas darbības.

Soli pa solim:
 1. Lietotājam ir jāizveido konts vietnē Binance.
 2. Lai kvalificētos balvu iegūšanai, viņiem Binance makā būs jāatrodas vismaz 10 XLM.
 3. Binance katru dienu uzņems momentuzņēmumus, sākot no 2019/07/20 plkst. 00:00 pēc UTC, un katru mēnesi sadalīs atlīdzības.
 4. XLM sadalījuma sadalījums tiks aprēķināts šādi:
 1. Katra lietotāja radītais XLM = kopējais ieguvums no XLM, ko saņēmis Binance * Lietotāja XLM turēšanas koeficients.
 2. Lietotāja XLM turēšanas koeficients = Lietotāja XLM turējums / Kopējais XLM, ko piesaistījusi Binance.
 • Atalgojums tiks aprēķināts katru dienu un sadalīts katra mēneša 5. datumā. Sākotnējais XLM dalības atlīdzību sadalījums tiks aprēķināts līdz 2019/09/01, un vidējais lietotāju XLM atlikums tiks aprēķināts, pamatojoties uz ikdienas momentuzņēmumiem, un 40 dienu XLM iemaksu atlīdzības tiks sadalītas 2019. gada 1. septembrī.
 • Papildus 9 500 000 XLM no iepriekšējām likmēm tiks sadalīti arī XLM turētājiem, pamatojoties uz viņu vidējo ikdienas turējumu.
 • Stabēšanu automātiski veic Binance, tāpēc nav jāveic nekādas manuālas darbības.
 • Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector