10 labākie Monero maki [XMR] pārskatīti (2019. gada izdevums)

Lai arī internets ir kļuvis par neatņemamu ikviena cilvēka dzīves daļu, laika gaitā cilvēki ir sapratuši, ka daudzi uzņēmumi pārkāpj personu privātumu. Palielinoties šo pārkāpumu gadījumiem, privātums lēnām sāka kļūt arvien nozīmīgāks, un tagad tas kļūst arvien nozīmīgāks un modernāks jautājums.

Līdz ar kriptovalūtas un decentralizētas blokķēdes parādīšanos daudzi cilvēki uzskatīja, ka pasaulei beidzot ir risinājums, lai risinātu privātuma problēmas. Bet ar laiku visas galvenās valūtas, ieskaitot bitkoinu, atstāja pēdas, kas padarīja tās ne visai privātas. Privātuma meklējumi noveda pie tā, ka kriptogrāfijas izstrādātāji atklāja jaunu monētu, kurā tika izmantotas metodes, kas palīdz palielināt darījuma privātumu. Viens šāds rezultāts bija Monero patiesi anonīma digitālā skaidra nauda, ​​kas nav izsekojama. Par to jums noteikti būs nepieciešams seifs, lai saglabātu jūsu XMR. Tātad, šodien šeit mēs pārskatām labākos Monero makus, kas šobrīd ir pieejami.

Kas ir Monero?

Medības pēc privātuma monētas izraisīja Monero atklāšanu, kas tika uzsākta 2014. gada aprīlī. Monero pamatā ir Kripto piezīme protokols, ko izstrādājis pseidonīmu autors ‘Nicolas van Saberhagen’. Kaut arī Monero nodrošināja funkciju tāpat kā citi blokķēdes žetoni un valūtas, tā pamatā marķieris ir atvērtā koda kriptonauda, ​​kas koncentrējas uz privātumu un decentralizāciju. Līdz šim ir iegūti nedaudz vairāk nekā 17 miljoni XMR, kuru kopējais tirgus ierobežojums pārsniedz 1,61 miljardu dolāru. Tas ierindo Monero 13. vietā starp visām kriptovalūtām tirgus kapitalizācijas ziņā, un interese par kriptovalūtu pēc tam ir palielinājusies.

Kā darbojas Monero?

Kaut arī Monero ir ļoti līdzīgs lielākajai daļai kriptovalūtu un izmanto publisko virsgrāmatu, lai reģistrētu darījumus, un jaunās vienības tiek izveidotas, izmantojot kalnrūpniecību, ir dažas lietas, ko šī monēta dara savādāk, lai uzlabotu privātumu, drošību un izsekojamību. To galvenokārt panāk, izmantojot vairākas novatoriskas funkcijas, piemēram, slepenas adreses un zvana parakstus.

Jums varētu patikt arī: 6 labākie vairāku kriptovalūtu aparatūras maki

Viss sākas ar Monero Wallet adresi, kas ir 95 rakstzīmju virkne un ietver divas privāto un publisko kriptogrāfisko atslēgu kopas. Lai darījums notiktu ar Monero, sūtītājs izmanto uztvērēju publiskā skata atslēgu un publisko izdevumu atslēgu, kā arī dažus nejaušus datus, lai ģenerētu unikālu, vienreizēju publisko atslēgu. Lai gan šī atslēga ir publiski redzama Monero bloku ķēdē, tikai darījumā iesaistītās puses zina informāciju par darījumu.

Kad transakcija ir pabeigta no sūtītāja beigām, saņēmēja maks skenē blokķēdi ar savu privātā skata atslēgu, līdz tiek atrasta pareizā izeja. Kad seifs atrod pareizo informāciju par darījumu, tas aprēķina vienreizējo privāto atslēgu, kas atbilst agrāk ģenerētajai vienreizējai publiskajai atslēgai. Tagad uztvērējs var iztērēt XMR, ko viņš saņem, izmantojot savu privāto izdevumu atslēgu.

Kaut arī šajā izspēles darījuma skaidrojumā tika uzsvērts, kā Monero darbojas, lai izprastu kritiskos tehniskos elementus, kas padara Monero unikālu- Maskēšanās adrese, zvana paraksti un Kovri.

Maskēšanās adreses

Vienkārši sakot, slēpta adrese ir unikāla, vienreizēja adrese, kuru katram darījumam izveido sūtītājs saņēmēja vārdā. Šīs adreses ir patiešām būtiska Monero privātuma programmas sastāvdaļa. Katrā darījumā slepenā adrese (pazīstama arī kā vienreizēja publiskā atslēga) tiek automātiski ģenerēta un reģistrēta kā daļa no darījuma. Tas norāda, kam ir atļauja iztērēt produkciju nākotnes darījumā.

Kā novērotājs, kurš šo informāciju skatās no ārpuses, slepenu adrešu dēļ var redzēt darījumu publiskajā virsgrāmatā, bet nespēj atšifrēt ar darījumu saistītu informāciju.

Zvana paraksti

Monero privātuma puzles otrā daļa ir tehnika, kas pazīstama kā gredzenu paraksti. Zvana paraksti nodrošina, ka darījumu rezultāti nav izsekojami. Viņi to sasniedz, sajaucot tērētāja produkciju ar iepriekšējiem rezultātiem, kas izvilkti no blokķēdes, padarot darījumu pilnīgi izsekojamu.

Kaut arī Ring paraksti šo darbu paveica perfekti, Monero Labs galvenā komanda to vienkārši uzlaboja 2017. gada janvārī, ieviešot Ring Confidential Transaction (Ring CT). To izgudroja Bitcoin Core izstrādātājs Gregorijs Maksvels, un izdodas slēpt darījumu summas no trešajām pusēm.

Kovri

Trešo un pēdējo privātuma puzles daļu sauc par Koveri, kas neļaut trešajām pusēm izsekot darījumus starp mezgliem. Tā ir programmatūra, kas slēpj darījumā iesaistīto pušu IP adreses, tādējādi ļaujot darījumus nosūtīt daudz privātāk nekā jebkad agrāk.

Kovri tuneļos satiksmi caur I2P tīklu, izmantojot ķiploku šifrēšanu un ķiploku maršrutēšanu. Tas ļauj informācijai pārvietoties privātajā pārklājuma tīklā un tiek katru reizi nodota tālāk šifrēta. Vienaudži nespēj nolasīt pārsūtīto informāciju. Tādējādi tiek izveidots anonīms Monero lietotāju tīkls, kas pasargāts no cenzūras un uzraudzības.

Top Maki Monero

Tā kā ir konstatēts, ka Monero nav parasta monēta un tās tehniskās atšķirības padara to atšķirīgu citiem, Monero turētāju izmantotie maki arī ir savā ziņā ļoti atšķirīgi un unikāli.

1. Monero GUI maks

Līdz šim labākie maki ir oficiālie maki, kurus izlaiž projekti, lai uzglabātu viņu monētas, un Monero GUI maks ir tieši tas. Tas darbojas kā darbvirsmas lietotne ar grafisku lietotāja saskarni. Lai gan šī maka sinhronizēšana un lejupielāde ir ilgs process, pateicoties uzlabotajām drošības funkcijām, seifs joprojām ir viens no spēcīgākajiem Monero pieejamajiem maciņiem.

Seifam ir mazāk sarežģīts interfeiss, un to ir salīdzinoši viegli un vienkārši lietot. Seifs ir pieejams dažādās platformās, un to var izmantot Windows, Mac un Linux lietotāji. GUI seifs izveido paroli, kas aizsargā seifa failu lietotāja datorā, kā arī izveido 25 vārdu atkopšanas sākuma frāzi..

Lielākā Monero GUI seifa priekšrocība salīdzinājumā ar citiem makiem ir tā, ka to ir viegli izmantot cilvēkiem, kuri patiesībā nav prātīgi par kriptonauda naudas maciņiem un ar tiem saistītajām drošības problēmām. Maka piedāvātais piekļuves līmenis padara to par ideālu kandidātu tiem īpašniekiem, kuri vēlas iekļūt Monero tirdzniecībā, bet nevēlas izmantot kaut ko sarežģītu vai varbūt iegādāties dārgu aparatūras maku..

2. MyMonero

MyMonero ir vēl viens populārs maks, kuru izstrādāja komandas loceklis aiz pašas Monero. Šo maku ir visvieglāk izmantot, taču tam nav nepieciešamās drošības un anonimitātes, ko varētu vēlēties daži Monero īpašnieki. Seifs ir tīmekļa bāze, un tas ļauj lietotājiem izveidot kontu un caur tīmekļa pārlūku pārbaudīt tur esošos Monero īpašumus.

Seifs aizsargā lietotāju ar 13 vārdu paroli, kas lietotājam ir jāglabā ērti un droši ilgtermiņā, padarot to par lielāko My Monero trūkumu. Lielākā daļa kriptovalūtu maku, piemēram, Monero GUI un Ledger Nano S, darbojas kā vietējās lietotnes vai tiek glabātas ierīcēs. Tā kā Monero vizītkarte ir anonimitāte, šķiet, ka piekļuve vietnes kontam grauj šo priekšrocību.

Manu Monero ir iemīļojuši lietotāji, lai saglabātu Monero, neizlaižot pilnu mezglu, ir nepieciešama bez problēmu alternatīva.

mans monero maks

3. Virsgrāmata Nano S

Ledger Nano S ir viens no labākajiem aparatūras šifrēšanas makiem, kas ir pieejami līdz šim datumam un kas spēj apstrādāt Monero lietotāju krājumus. Viena no lielākajām Ledger Nano S priekšrocībām ir tā, ka tas ir universāls un pārnēsājams aparatūras seifā. Lietotāji to var viegli ielādēt līdz USB atmiņai, lai visā pasaulē piekļūtu savam makam, kur vien vēlas.

Turklāt Ledger Nano S atbalsta arī daudz dažādu kriptovalūtu un pat dažus altkīnus, piemēram, Zvaigžņu, Ripple, Ethereum, Bitcoin, Litecoin un Ethereum Classic, padarot to par vienas pieturas maka risinājumu. Ja lietotājs pērk Monero un, iespējams, iemaksā milzīgu piemaksu par drošību – Ledger Nano S ir labākā izvēle. Seifs ir aprīkots ne tikai ar divu faktoru autentifikāciju, bet arī ar PIN kodu un piekļuves atkopšanas sēklām. Tas padara to diezgan hermētisku, kad runa ir par jūsu līdzekļu drošību. Tam ir arī OLED ekrāns, lai ar klikšķi uz pogas varētu pārskatīt informāciju par darījumiem.

Pārskatīts virsgrāmatas Nano S monero maks

4. Monerujo

Šis maks tika izveidots kā atvērtā koda Android mobilā lietotne XMR glabāšanai un pārsūtīšanai. Tā kā kods ir atvērts, Monero kopienas neatkarīgi testētāji to ir pareizi analizējuši un apstiprinājuši, ka tajā nav ļaunprātīga koda.

Monerujo turpina darboties kā viegls risinājums, dodot lietotājiem pareizo alternatīvu, kā pārvaldīt savu mezglu ar Monero blokķēdi. Lietotne ir viegla, un lietotāja mobilajā ierīcē ir nepieciešami tikai daži megabaiti.

Lai arī lietotne ir viegla, Moneroujo ir pārpildīts ar funkcijām un funkcijām. Seifs ļauj lietotājam importēt vai ģenerēt daudzas adreses, lai viņi varētu pārvaldīt savus XMR depozītus starp vairākiem apakškontiem vienā lietotnē. Tas var būt noderīgi, ja lietotājs dažādiem mērķiem izmanto vairākus makus – vienu ilgstošai turēšanai un otru tirdzniecībai un pirkumiem.

Monerujo izmanto iebūvēto QR kodu lasīšanas rīku, kas atvieglo uzdevumu izpildi un novērš nepieciešamību ierakstīt garas Monero adreses. Vēl viens ērts elements ir XMR.to pakalpojums lietotnē, kas ļauj lietotājiem nosūtīt XMR uz BTC adresi, automātiski pārvēršoties Bitcoin. Viss process notiek uz fona, tāpēc tas ir bez problēmām un ļoti ērti, ja kāds vēlas tiešsaistē pirkt, paliekot anonīms. Šī funkcija gan vēl nav pieejama IOS versijā.

Monerujo Android mobilais maks

5. Kūka maks

Ja lietotājs ir IOS lietotājs, Cake maku ir viens no labākajiem Monero seifiem kas ir pieejams. Seifam ir ārkārtīgi tīrs un intuitīvs lietotāja interfeiss, kas ir milzīga priekšrocība, jo dažām citām līdzīgām lietotnēm ir sarežģītāks interfeiss, kas varētu biedēt jaunos lietotājus.

Lai gan šī ir Monero seifa lietotne, tā ir aprīkota ar iebūvētu apmaiņu pret citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash un Dash. Vienīgais šīs lietotnes lielākais trūkums ir saderības trūkums ar Android ierīcēm. Izņemot to, ja esat IOS ierīces lietotājs un meklējat tīru un intuitīvu veidu, kā pārvaldīt savu Monero, Cake maks ir droša likme.

Kūka maks

6. Guarda

,/ laidums>

Guarda, iespējams, ir daudzpusīgākais kriptogrāfijas depozitārijs, kas ir pieejams šodien. Kopā ar Monero seifs atbalsta dažādas valūtas, piemēram, Dash, Bitcoin, Bitcoin Cash, Stellar Lumens, Ethereum, Zcash, Ripple, padarot to par labu visas tirdzniecības naudas domkratu. Atšķirībā no darbvirsmas opcijām tas ir ļoti viegls un intuitīvs. Ērtības neierobežo tikai tas – Guarda ir saderīgs ar diviem populāriem mobilās OS iPhone IOS un Google Android un abos gadījumos darbojas labi..

Guarda vissvarīgākais ir tas, ka tā nesaglabā klienta datus vai privātos kodus. Personīgā atslēga paliek sīkrīka drošajā atmiņā un tiek izdzēsta, kad lietotāji beidz sesiju. Vēl viens iemesls, kāpēc Guarda ir populārs, ir tas, ka tas ļauj lietotājiem viegli pāriet no vienas monētas uz nākamo, bez KYC procedūrām un ierobežojumiem, kas sarežģī verifikācijas darbības.

guarda

7. Monero papīra maks

Monero papīra maks ir viens no intensīvākajiem veidiem, kā uzglabāt Monero, taču tas piedāvā visdrošāko un anonīmāko iespēju. Īsumā izskaidrojot, papīra maki ir tikai līdzeklis papīra drukāšanai kā Monero seifs lietotāju uzglabāšanai Monero maka sēklas.

Tas varētu izklausīties niecīgi, bet patiesībā ir vairāki drošības pasākumi, kas jāievēro, lai nodrošinātu seifa uzticamību. Piemēram, maka izveides laikā ir ļoti ieteicams izmantot ierīci, kurai operētājsistēma ir instalēta tikai tīri, vai datoru, kas vēl nav izmantots. Turklāt printera izmantošana sēklas drukāšanai uz papīra maka arī nav ieteicama, jo vairums komerciālo printeru programmaparatūras nav drošas..

Tā kā nepieciešamo darbību skaits ir ļoti droša un uzticama papīra maka izveide, ir grūti ieteikt tos pašus jaunos lietotājus vai cilvēkus, kuri īsti nezina, ko viņi dara. Tas nozīmē, ka ir diezgan grūti uzlauzt šo maku, ja pat neiespējami. Ja drošība ir galvenā prioritāte un tā tiek likta virs ērtības, labākais pieejamais variants ir Monero Paper Wallet.

8. Edge Wallet

Salīdzinoši jauns bērns blokā, Edge seifs tika izlaists 2018. gada februārī un labi spēj tikt galā ar Monero. Ne tikai Monero, Edge ļauj saviem lietotājiem strādāt ar dažādiem kriptogrāfijas aktīviem, tostarp XMR, BCH, ETH, BTC un dažiem ERC-20 marķieriem..

Edge seifs ir pieejams dažādām mobilajām platformām, taču tām joprojām nav Windows versijas. Viena no Edge spilgtākajām īpašībām ir tā perfektā un lietotājam draudzīgā lietotāja saskarne. Vēl viena lieta, kas izceļas ar Edge, ir tā, ka tā ļauj lietotājiem tirgot kriptogrāfijas aktīvus tieši makā. Maks to panāk, jo ir sadarbojies ar Glidera (vienu no Kraken filiālēm) un par šo pakalpojumu iekasē 1% komisijas maksu..

Drošības ziņā seifā ir ielādēti dažādi drošības rīki, kas lietotājiem garantē, ka viņu aktīvi paliek hakeru neskarti. Izmantojot divu faktoru apstiprinājumu (2FA), lietotājam katru reizi jāievada unikāls kods, kas autorizācijai tiek nosūtīts uz viņu mobilo tālruni.

malas maks

9. Trezor T.

Vēl nesen Trezors neatbalstīja Monero. Trezors One Model joprojām neatbalsta XMR. Tomēr jaunais T modelis Monero bija viena no galvenajām monētām kopā ar citām, lai atrastu atbalstu ar Trezor. Viens no Trezor seifa izcilākajiem akcentiem ir tā dizains. Tas ir mazs sīkrīks apmēram 5-7 collas garš, kas savienots, izmantojot USB vadu. To var droši izmantot pat datoros ar ļaunprātīgu programmatūru.

Tās izvēlne tiek pārvaldīta, izmantojot Google Chrome vai Trezor Bridge – navigācijā tas nav ļoti sarežģīti, tāpēc pat jaunie lietotāji pamazām sapratīs spēles noteikumus. Trezor seifs ir nevainojami savienots ar jūsu Trezor sīkrīku, palīdzot klientiem kontrolēt savas monētas, sākt apmaiņu un pārbaudīt atlikumu. Trezor ļauj pievienot neierobežotu skaitu publisko adrešu, cik nepieciešams, lai pārvaldītu daudzus maksājumus.

Kopumā Trezor lietotāja saskarne ir pietiekami intuitīva, lai pārvietotos, tomēr tā drošībai dod ievērojamus papildu komponentus, ko nedara citi dažādi maki. Pirms XMR nosūtīšanas lietotājiem ir jāiepazīstas ar Trezor sistēmu un tās darbību, lai izvairītos no kļūdām, kuru rezultātā varētu zaudēt kriptogrāfiju.

Trezor ir viena no drošākajām iespējām līdz šim. Bezsaistes depozitāriju nav iespējams uzlauzt, nepiekļūstot sīkrīkam. Starp drošību un komfortu parasti ir kompromiss, taču Trezor piedāvā abus! Lai monētas būtu drošas un atvienotas, jums tās vienkārši jāpārsūta uz savu ierīci un jāslēpj.

trezora maks

10. Exodus maks

Exodus ir vēl viens ērti lietojams maks, un tajā ir tīrs un intuitīvs dizains. Maks šobrīd atbalsta vairāk nekā 100 dažādas digitālās valūtas, ieskaitot XMR, un portfeļa atlikumus var parādīt arī vairāk nekā 30 valūtās.

Maka versijas ir pieejamas Windows, Mac un Linux lietotājiem, un komanda nesen ir izlaidusi arī mobilo lietotni. Papildus tam, ka Exodus darbvirsmas klients ir kriptogrāfijas maks, tajā ir arī portfeļa izsekotājs un iebūvēta kriptogrāfijas valūtas apmaiņa un tas darbojas kā viegls mezgls, kas nozīmē, ka nav nepieciešams lejupielādēt Monero blokķēdi, jo tā pieprasa attiecīgos datus no visiem mezgliem. tīklā.

Lai nodrošinātu paaugstinātu drošību, Exodus izmanto drošu paroli un nodrošina 12 vārdu atkopšanas sēklas frāzi; turklāt lietotāju privātās atslēgas un darījumu dati tiek šifrēti un glabāti lokāli viņu ierīcēs, un seifu var izmantot, neiesniedzot nekādu personisku informāciju.

Neskatoties uz visu to, Exodus nav simtprocentīgi atvērta pirmkoda un tam ir nepieciešama lielāka uzticēšanās attīstības komandai. Turklāt tas kā darbvirsmas maks ir mazāk drošs nekā Ledger vai Trezor un ir vislabāk piemērots mazāk nozīmīgu summu glabāšanai..

izceļošana

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me