Bitcoin, Ethereum, Ripple cenu analīze nedēļai no 8. oktobra līdz 14. oktobrim

reklāma Phemex

Nouriel Roubini liecība ASV Senātam saņem kriptogrāfijas nozares kritiku, savukārt Pīters Van Valkenburgs apgalvo, ka Bitcoin ir revolucionārs. Čārlzs Hoskinsons un IOHK atdalījās no Cardano Foundation pārmērīgas centralizācijas un fonda neefektivitātes. Biržās Coinbase slēdz fondu, kas sākts institucionālajiem investoriem, tagad koncentrēsies uz privātajiem investoriem. Bitfinex atbild uz tiešsaistes baumām par bankrotu. Bithumb vairākums pieder Singapūras konsorcijam. Circle Financial iegulda SeedInvest.

Karstākais šīs nedēļas temats bija tad, kad Banku, mājokļu un pilsētu lietu komiteja tikās atklātā sēdē, lai 2018. gada 11. oktobrī apspriestu kriptonauda un Blockchain ekosistēmas pašreizējo stāvokli un nākotni. Klausīšanās ietvaros Senāts uzklausīja Ņujorkas Universitātes Sternas Biznesa skolas ekonomikas un starptautiskā biznesa profesora Nouriela Roubini skeptiskā perspektīva un Pētniecības monētu centra direktora Pītera Van Valkenburga pozitīvā perspektīva, cenšoties izdarīt secinājumu par bloka ķēdes pasaules labākajām un sliktākajām vietām un kriptonauda. Savā liecībā doktors Nouriel Roubini nosauca kriptogrāfijas valūtu par “visu krāpšanos māti”. Viņš arī apgalvoja, ka kriptonauda nav mērogojama, ir pilna ar izkrāpšanu un to nelieto neviens cits, kā tikai noziedznieki. Kamēr Dr Roubini ar saviem komentāriem izlēja indi, Pīters Van Valkenburgs apgalvoja, ka Bitcoin ir revolucionārs. Viņš atzīmēja, ka bitcoīns nav ideāls, taču arī 1972. gadā, kad tas pirmo reizi tika ieviests pasaulē, tas netika nosūtīts pa e-pastu, kas nozīmē, ka bitcoin joprojām ir sākuma stadijā un tam joprojām ir daudz iespēju augt, ja vien tam tiek dota iespēja.

Citā konfliktā Kārlis Hoskinsons, Cardano veidotājs, atklātā videoklipā paskaidroja cīņas, ar kurām viņš dodas ar Cardano fondu un tā priekšsēdētāju Maiklu Pārsonu. Viņš arī pieminēja jautājumus, ar kuriem IOHK un Emurgo saskārās ar fondu, un tāpēc labākais ceļš uz priekšu bija atdalīšanās no Cardano fonda. Saskaņā ar Hoskinsona teikto, kamēr Emurgo un IOHK palika pie sava darba, pēc Hoskinsona teiktā, Cardano fonds neizdevās paveikt savu darbu. Videoklipā Hoskinsons norāda, ka Cardano kopiena nāca klajā ar paziņojumu, ka Cardano fonds vienkārši nedarīja savu darbu, un valde to nav izpildījusi “atbilstoši saviem galvenajiem pienākumiem un pienākumiem”.

Dažās biržā balstītās ziņās Coinbase, Amerikas kriptonauda industrijas plakātu zēns, samazina savu indeksu fondu, kas paredzēts turīgiem investoriem, kad tas koncentrējas uz jaunu mazumtirdzniecības produktu. Iemesls tam, persona, kas pārzina šo jautājumu, sacīja, ka indeksa fonda produkts nespēja piesaistīt nepieciešamo klientu skaitu, piesaistot mazāk līdzekļu, nekā firma gaidīja. Kā ziņo mediji, Coinbase pārorientējas uz jaunu funkciju, kas dēvēta par “Coinbase Bundle”, kas ļauj lietotājiem ar vienu klikšķi iegādāties viņu biržā iekļauto monētu saišķi. Mazumtirdzniecības produkts ļauj lietotājiem monētu grozā ieguldīt tikai 25 USD.

Tā kā daži sociālo mediju lietotāji Bitfinex tika apsūdzēti par bankrotējušu, birža izdeva oficiālu paziņojumu ar nosaukumu

“Atbilde uz jaunākajām tiešsaistes baumām” šajā jautājumā ir tīra. Bitfinex uzsvērti atspēkoja visus šādus nepamatotos apgalvojumus un mērķēja uz kritiķiem, kuri “ātri izsauc maksātnespēju, šķietami maz saprotot, ko šis jēdziens nozīmē un par ko viņi vispār runā”..

Par Bithumb BK BK konsorcijs samaksāja 400 miljonus vonu (353 miljonus USD) par biržas vairākuma daļu, iepriekš uzņēmumā ieņemot mazākuma amatu. Saskaņā ar jauno darījumu, kuru amatpersonas cer pabeigt nākamā mēneša laikā, BK vadītājs, plastikas ķirurgs un investors Kims Byung-guns no biržas piektā lielākā kļūs par galveno akcionāru. Iepriekš lielāko daļu piederēja BTC Korea Holdings, pašu kapitāls mainīja īpašniekus par acīmredzami zemāku summu, nekā parādījās februāra novērtējumā par aptuveni 880 miljoniem USD.

Vēl viena investīciju ziņa šonedēļ bija tā, ka Goldman Sachs atbalstīta peer-to-peer blockchain starta Circle iegūst lielāko pašu kapitāla kolektīvās finansēšanas platformu un reģistrēto Broker-Dealer SeedInvest. Ar šo iegādi Circle spertu lielu virzību uz drošības marķiera vietu, un šī iegāde ļaus jaunajiem uzņēmumiem piesaistīt kapitālu, izmantojot regulētu platformu, piekļūt diversificētiem privāto investoru portfeļiem, izmantojot Circle Invest, un iegūt otrreizējā tirgus likviditāti, izmantojot Circle digitālo aktīvu apmainīties ar Poloniex.

bitcoinAvots: Coin360.io

Bitcoin (BTC)

Bitcoin stabilitāte šonedēļ turpinās, kā arī šonedēļ tā bija nedaudz zemāka par 3.65%. Paziņotais vājums vēl atradās stabilajā zonā. Cenas nedēļas laikā sasniedza 6 675,06 USD augstāko punktu un 6 236,47 USD zemāko punktu. Neatkarīgi no BitMEX rādītājiem, kuru apjoms bija 15,08%, apmaiņa, kas bija aktīvāka apjomā, ar BTC šonedēļ dažādos pāros bija Bithumb (4,38%), ZB.com (2,99%), Binance (2,43%) )

Starp ievērojamām balsīm Roubini sauca Bitcoin un kriptos par visu krāpšanos māti, savukārt Pīters Van Valkenburgs apgalvoja, ka Bitcoin ir revolucionārs.

Ethereum (ETH)

Atkal tika novērots, ka Ethereum apmainījās vietām ar XRP par lielāko kriptovalūtu sarakstā pēc marketcap. Lai arī XRP atguva savu vietu, XRP atrodas bīstamā attālumā. Ēteru cenas šonedēļ bija USD 245,11 un bija zemākas par USD 206,49, samazinoties diezgan tuvu USD 200 barjerai. Tirgi, kas bija aktīvāki apjomā, ar ETH šonedēļ dažādos pāros bija DOBI Trade (5,82%), Binance (4,78%) un Huobi (4,40%)

Tāpat kā Bitcoin, arī Ethereum Toms Lī šoreiz CNBC citēja, ka pēdējās četras no četrām reizēm tas atpalika no saviem vienaudžiem, ka ar divām standarta novirzēm ēteris redzēja “galveno tendenču maiņu”. Lī arī teica, ka noskaņojums pret ETH ir pārāk negatīvs un ka žetons, kas pārspēj savus vienaudžus ar divām standarta novirzēm, ir “kapitulācijas pazīme”.

Ripple (XRP)

Ripple XRP joprojām šoreiz ir traki ar cerību, ka Coinbase politikas maiņa var atvērt durvis XRP slavenajā biržā. Šonedēļ XRP cenas bija USD 0,587431, bet uz leju – USD 0,441519. Apmaiņa, kas bija aktīvāka apjomā, ar XRP dažādos pāros šonedēļ bija Bitbank (12,65%), Upbit (12,55%) un Binance (11,10%).  

Par XRP šonedēļ Kanādas visprogresīvākā Bitcoin un kriptovalūtas birža CoinField paziņoja, ka pēta iespēju padarīt XRP par pamatvalūtu.

Pārējie kustinātāji un kratītāji

Citas monētas, kas šonedēļ tika izgatavotas augšpusē un apakšā saskaņā ar monētu tirgus vāciņu (piekļuve 30. septembrī plkst. 23:30 IST), bija

Pārvietotāji

  • MŪŽĪGAIS TOKENS – pieaugums par 714,23%
  • EJOY – parāda pieaugumu par 390,55%
  • ONG – uzrāda 220,57% pieaugumu

Kratītāji

  • Konsjerža monēta – 69,69% kritums
  • Coin2Play – parāda kritumu 57,31%
  • Banyan Network – parāda kritumu par 39.07%

Kā jūs domājat, kāds būtu kripto tirgu noskaņojums nākamnedēļ? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me