Pārskatīti 6 labākie vairāku kriptovalūtu aparatūras maki

Maki ir svarīga kriptogrāfiskās ekosistēmas sastāvdaļa, jo tie ir tie, kuriem ir visas atslēgas, neatkarīgi no tā, vai tās ir privātas vai publiskas, kuras tur ieguldītāji. Tāpēc viņi bieži ir hakeru un uzbrucēju mērķi. Tādējādi investoru kopiena vienmēr meklē iespējas, kas ir drošas un kuras saglabā viņu žetonus un monētas. Tā kā tas ir tik svarīgs aspekts, ir jāsaprot, kādas ir pieejamās iespējas un kas tām ir vispiemērotākās.

Kas ir kriptovalūtas maki?

Pēc formālas definīcijas, kriptovalūtas maks ir programmatūras programma, kas glabā privātās un publiskās atslēgas un izveido savienojumu ar citām blokķēdēm, lai palīdzētu lietotājiem nosūtīt un saņemt digitālo valūtu un pārbaudīt to bilanci. Ja lietotājs vēlas saņemt vai nosūtīt Bitcoin vai jebkuru citu kriptovalūtu, šī darījuma veikšanai viņam būs nepieciešams digitālais maks..

Ir vairāk nekā miljons cilvēku, kuri izmanto kriptonauda maki ikdienā, taču joprojām pastāv liela zināšanu nepilnība, kas rada daudzus pārpratumus par to, kā darbojas šie maki. Atšķirībā no vecā tipa kabatas makiem, digitālajos maciņos valūta netiek uzglabāta. Faktiski valūtas netiek glabātas nekur vienā vietā vai pastāv jebkur fiziskā formā. Viss, kas pastāv, ir bloku ķēdē saglabāto darījumu ieraksti.

Kā Maki pārskaita kriptonauda

Kad persona nosūta bitkīnus vai cita veida digitālo valūtu citai personai, viņš būtībā pārceļ īpašumtiesības uz monētām uz otras personas seifa adresi. Lai saņēmējs lietotājs varētu saņemt šīs monētas un atbloķēt līdzekļus, lietotāja makā saglabātajai privātajai atslēgai jāatbilst publiskajai adresei, kurai tiek piešķirta valūta. Ja publiskās un privātās atslēgas sakrīt, līdzsvars saņēmēja digitālajā makā attiecīgi palielinās un attiecīgi samazinās no sūtītāja maka. Atšķirībā no mūsdienu tradicionālās pasaules reālu monētu reāla apmaiņa nenotiek. Darījumu apzīmē tikai ar darījumu ierakstu blokķēdē un līdzsvara izmaiņām sūtītāju un saņēmēju kriptovalūtas makā..

Kriptovalūtas maku veidi

Ir vairāki maka veidi, kas nodrošina dažādus veidus, kā saglabāt un piekļūt jūsu digitālajai valūtai. Plaši klasificējošus kriptovalūtu maciņus var iedalīt trīs dažādās kategorijās – programmatūra, aparatūra un papīrs. Programmatūras seifus sīkāk iedala darbvirsmā, mobilajos vai tiešsaistes.

Darbvirsmas maki:

Tie ir maki, kurus lietotāji lejupielādē un instalē datorā vai klēpjdatorā. Šie maki ir pieejami tikai no viena datora, kurā tie tiek lejupielādēti un instalēti. Tiek uzskatīts, ka darbvirsmas maki, kuriem ir piekļuve vienam punktam, piedāvā vienu no augstākajiem drošība tomēr, ja dators, kurā atrodas maki, tiek uzlauzts vai tam uzbrūk vīruss, pastāv iespēja, ka lietotājs var zaudēt visus jūsu līdzekļus.

Pozitīvi attiecībā uz darbvirsmas seifiem ir tas, ka privātās atslēgas netiek glabātas nevienā trešās puses serverī, un tā darbojas nevainojami ar TOR programmatūru, kas papildina privātuma slāni. Vienīgais negatīvais, ko var uzzināt no darbvirsmas makiem, ir tas, ka šiem maciņiem var būt nepieciešama savlaicīga operētājsistēmas atjaunināšana, jo darbībai ir nepieciešama jaunākā OS.

Tiešsaistes maki:

Tiešsaistes maki parasti darbojas mākonī un nodrošina piekļuvi lietotājam no jebkuras skaitļošanas ierīces un no jebkuras vietas. Lai gan tiem ir ērtāk piekļūt, tiešsaistes maki jūsu privātās atslēgas glabā tiešsaistē, un tos kontrolē trešā puse, kas padara tos neaizsargātākus pret uzlaušanas uzbrukumiem un zādzībām. Tiešsaistes maka pozitīvie pozitīvie aspekti ir tādi, ka tas ir ideāli piemērots nelielu daudzumu kriptonauda līdzekļu glabāšanai, jo tas nodrošina vieglāku piekļuvi ar ātru darījumu laiku, savukārt no minētā puses šie maki ir visvairāk pakļauti uzlaušanai un zādzībām ar lielu ļaunprogrammatūras risku.

Mobilie maki:


Šie maki būtībā ir lietotnes, kas darbojas lietotāja tālrunī. Šie maki piešķir lietotājiem nepieciešamo veiklību, jo tos var nēsāt visur un visur, ļaujot lietotājiem to piekļūt jebkurā tirdzniecības vietā, tostarp mazumtirdzniecības veikalos. Mobilie maki parasti ir daudz mazāki, un to funkcionalitāte ir vienkāršāka nekā galddatora seifiem, jo ​​mobilajā ierīcē ir ierobežota vieta. Vislabāk par šiem mobilajiem seifiem ir tas, ka tas ir labākais ikdienas darījumiem, jo ​​tos ir vieglāk izmantot, atrodoties ceļā. Turklāt daudzām šīm lietotnēm ir QR koda skenēšanas iespēja, kas maksāšanu kriptovalūtā padara ātrāku.

Papīra maki:

Šie maki ir ērti lietojami un nodrošina ļoti augstu drošības līmeni. Būtībā tiek uzskatīts par tiltu starp tradicionālajām papīra pēdām un digitālo kriptogrāfiju. Kaut arī termins papīra seifs var vienkārši atsaukties uz jūsu publisko un privāto atslēgu fizisku kopiju vai izdruku, tas var attiekties arī uz programmatūras daļu, kuru izmanto, lai droši izveidotu atslēgu pāri, kas pēc tam tiek izdrukāti. Papīra seifa lietošana ir samērā vienkārša. Bitcoin vai jebkuras citas valūtas pārskaitīšana uz papīra maku tiek veikta, pārskaitot līdzekļus no programmatūras maka uz publisko adresi, kas parādīta papīra maks.

Alternatīvi, ja kāds vēlas izņemt vai iztērēt valūtu, viss, kas viņiem jādara, ir pārskaitīt līdzekļus no sava papīra maka uz programmatūras maku. Šo procesu sauc par “slaucīšanu”, un to veic, vai nu manuāli ievadot privātās atslēgas, vai arī skenējot QR kodu uz papīra maka. Papīra seifa priekšrocības ir līmeņa kontrole, ko tā nodrošina lietotājam, jo ​​tas netiek glabāts nevienā ierīcē. Arī kļūst gandrīz neiespējami digitāli ielauzties tajos. Kaut arī drošība ir visaugstākā, daži investori uzskata, ka digitālo valūtu pārvietošana ar papīra maku ir diezgan apgrūtinoša.

Aparatūras maki:

Aparatūras maki glabā lietotāja privātās atslēgas aparatūras ierīcē, piemēram, USB. Kaut arī aparatūras maki tiešsaistē veic darījumus tāpat kā programmatūras maki, tie tiek glabāti bezsaistē, kas nodrošina tik ļoti nepieciešamo paaugstināto drošību. Aparatūras maki parasti ir saderīgi ar vairākām tīmekļa saskarnēm, kā arī atbalsta dažādas monētas un valūtas; tas tikai atkarīgs no tā, kuru lietotājs nolemj izmantot. Turklāt darījumu veikt ir viegli. Lietotāji vienkārši pieslēdz savu ierīci jebkuram datoram vai ierīcei, kurā ir iespējots internets, ievadiet PIN kodu, nosūtiet valūtu un apstipriniet. Aparatūras maki ļauj ērti veikt darījumus, vienlaikus saglabājot naudu bezsaistē un izvairoties no hakeru un digitālo zagļu briesmām. Aparatūras seifa pozitīvie elementi piedāvā lielāku drošību nekā visi pārējie maki. Papildus drošībai šie maki ir pārnēsājamas ierīces, kuras var viegli salocīt un nēsāt. Lielākā daļa aparatūras maku atbalsta dažādas monētas. Vienīgais šo seifu trūkums ir tas, ka lietotājam var būt nepieciešama tehniska zinātība, kā to ērti izmantot.

Tā kā aparatūras maki lietotājiem nodrošina visplašāko risinājumu, jāredz tirgū pieejamās iespējas.

Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S

The Virsgrāmata Nano S atbalsta vairāk nekā 25 kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, Ethereum, Ripple un Altcoins, ļaujot lietotājam pārvaldīt vairākus aktīvus ar vienu un to pašu aparatūras maku. Ledger Nano S privātā atslēga nekad netiek atklāta. Tas ir aizsargāts drošā mikroshēmā, kuru bloķē PIN kods – tā pati mikroshēma, kuru izmanto pasēm un kredītkartēm.

Ierīce ir vienkārša, un to kontrolē tikai 2 pogas, un visas darbības var pārbaudīt tās ekrānā. Ledger pavadošās lietotnes ļauj lietotājiem viegli pārvaldīt savus kriptogrāfijas darījumus.

Ledger Nano S pamatā ir divu mikroshēmu arhitektūra (ST31 CC EAL5 +, STM32), un programmaparatūras integritāti nodrošina kriptogrāfiska atestācija. Drošā mikroshēma pārbauda jūsu ierīces integritāti katru reizi, kad tā tiek ieslēgta, lai padarītu to par iejaukšanās novēršanas uzlīmi, lai aizsargātu jūsu ierīci.

Tāpat kā citus virsgrāmatu makus, arī Ledger Nano S darbina BEDOS, unikāla, patentēta operētājsistēma, kuru izstrādājusi Ledger. Šī sistēma izveido individuālu vairogu ap katru lietotni Ledger makā, lai pasargātu viņus no lietojumprogrammu uzbrucējiem.

Jums varētu patikt arī: Sumsung iegulda populārā Bitcoin aparatūras maka ražotājā, virsgrāmatā

Ledger Blue

Ledger Blue

Ledger Blue ir augstākās klases aparatūras maks ar uzlabotu lietotāja pieredzi, pateicoties lielam skārienekrāna interfeisam. Tas ir veidots ap drošu elementu un ietver visas drošības funkcijas, kuras lietotājs sagaida no virsgrāmatas ierīces.

Ledger Blue atbalsta vairāk nekā 30 kriptovalūtas, tostarp Bitcoin, Ethereum, XRP un Altcoins, ļaujot vienlaikus pārvaldīt līdz 11 aktīviem ar vienu un to pašu aparatūras maku. Šajā aparatūras maciņā ir iestrādāts krāsains displejs un liels ietilpīgs skārienekrāns ar nesaskrāpētu stiklu, kas ievietots izturīgā vāciņā.

Tāpat kā Nano S, arī Ledger Blue to ir izstrādāts ap izturīgu drošu mikroshēmu, kas izstrādāta, lai izturētu sarežģītus uzbrukumus: jūsu privātās atslēgas ir droši izolētas ierīces iekšienē.

Trezor One

Trazor One

Trezors viens ir ar spiedienu pārbaudīts aparatūras maks, kas atbalsta plašu kriptovalūtu klāstu par pieņemamu cenu. Uzņēmums, kas atrodas TREZOR One (Satoshi Labs), tiek uzskatīts par pionieri Bitcoin industrijā, un tas patiešām izceļas produktā. Papildu drošības pasākumi, piemēram, PIN kodi un ieejas frāzes, padara šo aparatūras maku tik tuvu “hack proof”, cik vien iespējams iegūt.

Atšķirībā no virsgrāmatas, TREZOR maki kopumā atbalsta 700 monētas un ERC-20 žetonus. Galvenās atbalstītās monētas ir Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Zcash (ZCH), Zvaigžņu (XLM). Maks šobrīd neatbalsta Ripple (XRP), Monero (XMR) un Cardano (ADA)

Trezor T.

Trazor T

The Trezora modelis T. nāk ar stilīgu melnu apdari ar jauku izmēru 240 x 240 LCD. Izmantojot LCD, lietotājs var manipulēt un konfigurēt seifu pēc nepieciešamības. Gludais modeļa T dizains padara to pievilcīgāku nekā tā kolēģis, jo tas dod gatavu un izsmalcinātu atmosfēru. Turklāt modeļa T pieejamais skārienekrāns rada vēl vienu drošības slāni.

Saistīts: TREZOR maku tagad atbalsta mape [LSK], noraidīta [DCR] & Bitcoin Private [BTCP]

Tāpat kā Trezor One, arī Trezor T var apstrādāt vairāk nekā 500 kriptovalūtas, tostarp Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Zcash un daudzas citas.

Atslēga

Saglabāt atslēgu

KeepKey dibināja Darins Stanfīlds 2015. gadā, un tā galvenā mītne atrodas ASV. KeepKey 2016. gadā iegādājās Bitcoin maku Multibit, un vēlāk 2017. gada augustā to ieguva Shapeshift. Uzņēmumu vada Darins kā izpilddirektors un Kens Hodlers (jā, Hodlers ir viņa faktiskais vārds) kā CTO.

Kaut arī seifs apgalvo, ka tas ir vismodernākais drošības ziņā, valūtas atbalsta ziņā tas atpaliek no konkurentiem. KeepKey atbalsta tikai 40 dažādus digitālos līdzekļus.

Galvenās atbalstītās monētas ir Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, DASH, Dogecoin, Ethereum, Litecoin. Citas funkcijas, kas Keepkey padara īpašu, ir tas, ka tas nodrošina lietotāja PIN aizsardzību pret nesankcionētu izmantošanu, papildu ieejas frāžu aizsardzību, pielāgojamu darījumu ātrumu un neierobežotu seifu adreses vienā ierīcē. Aparatūras seifam, kas tiek atbalstīts arī ar Shapeshift, ir mazliet lielāka ticamība.

Archos Safe T mini aparatūras maks

Archos Safe T mini aparatūras maksArchos Safe T mini aparatūras maks

Archos ir franču uzņēmums, kura galvenā uzmanība līdz šim ir bijusi planšetdatoru, tālruņu, Android ierīču un portatīvo datu glabāšanas ierīču ražošanai. Pieaugot pieprasījumam pēc kriptogrāfijas, uzņēmums ienāca kriptogrāfijas telpā ar savu aparatūras maku, kas apzīmēts kā Archos SafeT. Tas darbojas kā tipisks aparatūras saldētavas seifs, kas ļauj lietotājiem droši un bezsaistē uzglabāt kriptonauda.

Kā norāda nosaukums, produkts ir mazāka Archos aparatūras maka versija ar nosaukumu Archos Safe-T Touch. Seifā tiek izmantota STM32 STMicroelectronics ARM Cortex-M3 120 Mhz mikroshēma, kuru atbalsta šifrēta mikroshēmojuma atmiņa ar četrām 256 bitu AES atslēgām. Archos Safe-T Mini ir lasāms, bet vienkāršs 128x64p OLED ekrāns ar diagonāli 0,96 collas. Tas izmanto drošu funkciju ar nosaukumu EEPROM (elektriski izdzēšama programmējama tikai lasāma atmiņa).

Šīs tikai lasāmās atmiņas saturu var izdzēst un pārprogrammēt tikai, izmantojot impulsa spriegumu. Archos Safe-T Mini atbalsta pienācīgu tirgus kriptovalūtu daudzumu. Pašlaik var uzglabāt Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Litecoin (LTC), Dash (DSH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) un plašu ERC-20 žetonu klāstu. uz maka. Lai gan ir vairākas galvenās kriptovalūtas, kuras seifs neatbalsta, projekts apgalvoja, ka viņi vēlas paplašināt savu krātuves piedāvājumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector