Token2049 – intervija ar WanChain dibinātāju

CoinFi apmeklēja Token2049 un bija iespēja intervēt Wanchain, Džeks Lu. Pārbaudiet tālāk esošo videoklipu, ja vēlaties uzzināt vairāk par Wanchain sajūsmu 2018. gadā!

 

Mēs esam šeit kopā ar Džeku Lu, WanChain dibinātāju Token 2049.

Vai jūs varētu mazliet parunāt par to, kā jūs patiesībā izdomājat vārdu WanChain?

2016. gadā es izveidoju uzņēmumu Ķīnā, tā nosaukums ir Wanglu. Pirmās 3 rakstzīmes ir WAN, un tas nozīmē Wide Area Network. Ķīniešu valodā WAN apzīmē desmit tūkstošus, tātad par 1 monētu ir 10 000 monētu. Es esmu pārliecināts, ka tas visiem patika! Mēs paskatījāmies apkārt un mums patiešām patika šis vārds. Wanglu tika izmantots, lai izveidotu ekosistēmu, salīmētu visas šīs WAN lietojumprogrammas kopā.

Vai jūs varat mazliet parunāt par WanChain un kas tas ir?

Kā jau minēju, WAN nozīmē Wide Area Network, mēs mēģinām sasaistīt visus šos dažādos noklusētos blockainus vienā savienotā blokķēdes internetā. Pat ja šis bitcoin vairāk atgādina globālu tīklu, bet, to aplūkojot, tas patiešām ir kā slēgts slēgts tīkls. Tas tiešām ir tāds pats kā internets vecajos laikos. Kā viss, ko mēs zinām, lai patiešām atbrīvotu spēku, jums jāaplūko visi savienotie. WanChain mēģināja izmantot ļoti vienkāršu mehānismu, lai integrētu visus šos dažādos blokķēdes, un aktīvus var pārvietot no vienas ķēdes uz otru, un tajā pašā laikā mēs izmantosim privātumu un arī dažus viedos līgumus. Jūs varat izveidot privātus viedos līgumus, apvienojot visus aktīvus no dažādām ķēdēm, tāpēc patiešām varat izveidot ļoti sarežģītas finanšu lietojumprogrammas šajā jaunajā digitālajā ekonomikā. Tas kļūtu par infrastruktūru, kas ļautu trešajām pusēm papildus izstrādāt lietojumprogrammas un radīt pilnīgi jaunu ekonomiku, simbolisku ekonomiku.

Jūs runājat par ķēžu savstarpēju savienojamību, es zinu, ka jums ir alianse ar Aion un ICON. Vai jūs izstrādājat sava veida savietojamības protokolus, kas līdzīgi TCP IP internetam?

Es domāju, ka tas ir mērķis, mēs mēģinājām izveidot TCP IP bloku ķēdes sienai, taču tas prasītu kādu laiku. Vairāki uzņēmumi Aion, ICON un WanChain uzsāka šo aliansi, mūsu mērķis ir sanākt kopā, jo mēs cenšamies atrisināt to pašu problēmu. Tas ir ļoti izaicinoši, taču mēs cenšamies strādāt kopā. Kad mēs izveidosim savu mazo tīklu, mēs vispirms varēsim savienot vai savienot savus tīklus, un pēc tam varēsim sākt strādāt pie ķēdes pārrobežu tehnoloģijas standartiem..

Vai jūs domājat, ka mērķis būtu nākt klajā ar protokolu, par kuru ir panākta vienošanās visās trijās ķēdēs, un kā tad iedomāties, ka visi to plaši pieņems, jo ir nepieciešami daži savietojamības standarti? Vai tas ir pareizi?

Jā, mēs strādājam ar Ķīnas valdību un citām valdības struktūrām un citām asociācijām. Pašlaik mums ir jāredz priekšlikumi, šobrīd ir mazliet par agru runāt par standartiem, bet vispirms mēs padarīsim savu mazo tīklu darbīgu, un tad mums jāintegrē visi šie dažādie tīkli.

Jūs arī pieminējat, ka unikāls WanChain aspekts ir šī privātuma viedā līguma koncepcija. Vai jūs varat par to mazliet runāt? Un tad es uzskatu, ka jūs varat arī izveidot konfidencialitātes marķieri vietnē WanChain, tāpēc, ja jūs varētu paskaidrot, kā tas darbojas mūsu auditorijai, tas būtu lieliski.

Patiesībā pati tehnoloģija ir labi attīstīta. Tas, ko mēs darījām, ir tas, ka mēs kopā ar Etherum viedajiem līgumiem paņēmām neiro stila smadzeņu parakstus vienā kontā. Izmantojot šīs kombinācijas, lietotāji vai ikviens var izveidot privātu viedlīgumu virs WanChain. Varat arī izmantot dažus standartus, varat izmantot mūsu veidnes, lai izveidotu privātuma marķierus. Tātad ar šiem viedajiem līgumiem lietotājiem būs iespēja nosūtīt darījumu privāti. Tas vairāk atgādina noliktavu, man patīk to izmantot kā piemēru. Ja es vēlos jums nosūtīt privātu darījumu vai žetonus, vispirms es glabātu savus žetonus lielā noliktavā, jo daudzi cilvēki deponē žetonus noliktavā un cilvēki nepateiks, kurš no kuriem ir. Un tad mēs darīsim darījumus noliktavā, un, kad jums tas būs nepieciešams, jūs izņemsiet. Būtībā mēs paplašināsim darījumus no kurienes uz kurieni.

Kad jūs domājat, ka pirmais privātuma marķieris tiks palaists WanChain un kā tas izskatītos? Kāda veida privātuma marķieris tas būtu jūsu redzējumā?


Pēc noklusējuma es domāju, ka visi starpķēdes marķieri būs konfidencialitātes marķieros, tāpēc mēs izveidosim šīs veidnes. Patiesībā veidnes jau ir tur, un, sākot ar versiju 1.0, jebkurš tagad var izmantot veidni, lai izveidotu privātuma marķierus. Es domāju, ka dažādas puses nāks klajā ar dažādiem lietošanas gadījumiem, ir daudz izmantošanas gadījumu. Piemēram, ja uzņēmums daudzkārt izsūta algas vai prēmijas, kad lietojat Ether, jūs nevēlaties, lai jūsu kolēģi zinātu, cik daudz jūs izsūtīsit. Es domāju, ka tā ir neērta situācija, es domāju, ka tas būtu ideāls izmantošanas gadījums. Otrais būtu privātuma marķieris ICO. Daži no ieguldītājiem varētu dot priekšroku privātiem darījumiem.

Vai jūs iedomājaties, iespējams, nākotnē vietnē WanChain varētu būt kāds, kas uzsāk ICO un piesaistītās naudas summu, katra ieguldījuma lielumu un to, kurš ieguldījis, ir pilnībā abstrahēts?

Es domāju, ka tas ir atkarīgs no lietotājiem un no projektiem un no tā, ko viņi vēlas darīt. Dažos gadījumos daži investori varētu vēlēties privātumu, bet es domāju, ka jūs joprojām vēlaties, lai jūsu projekts vai ICO būtu pēc iespējas pārredzamāks, lai jūsu investori varētu redzēt, kas notiek. Viedajos līgumos varat noteikt, kas var būt privāts un kas ne.

Viena lieta, kas man šķita ļoti interesanta par WanChain, iet uz priekšu, WanChain bloku ķēdē būs daudz lietu, piemēram, drošības kriptonauda slodzes un citas lietojumprogrammas. Ar tādām finanšu lietojumprogrammām, kuras acīmredzami atradās vidē, kurā mēs redzam daudz vairāk regulatīvo darbību. Kā, jūsuprāt, tas ietekmē WanChain turpmāko plānu?

Es domāju, ka 2018. gadā mēs sākam normatīvo un ierobežotāko posmu, taču mūsu ceļvedis ir ļoti skaidrs. WanChain mēģina izveidot infrastruktūru, mēs cenšamies uzbūvēt jauno sienas ielu, dažreiz viņi to sauc par Alibaba. Mēs nodrošinām tikai “elektrību”, pamatdarbus, un mēs ļaujam trešajām pusēm darīt lietojumprogrammas papildus tam. Ja viņiem ir licence, viņi ir veikuši visu atbilstības ievērošanas darbu, un tad viņi var izveidot visus šos 10 stāvus augstās bankās vai apdrošināšanas kompānijās, ja viņi varētu piedāvāt kaut kādus pakalpojumus, apsardzi vai kriptogrāfijas apmaiņu, šāda veida pakalpojumus. Attiecībā uz WanChain mēs nevēlamies iekļūt šāda veida lietojumprogrammu līmenī, tāpēc mēs cenšamies tur izvairīties no jebkādiem regulatīviem riskiem.

Mēs atrodamies 2018. gada trešajā ceturksnī, par ko jūs esat visvairāk satraukti par 2018. gadu WanChain un arī par kriptovalūtu telpu kopumā?

Esmu ļoti satraukti, ka WanChain jau ir tiešraidē. 2018. gada janvārī WanChain lielākā daļa darba jau bija paveikta, gada otrajā pusē mēs vēlamies panākt, lai starpķēde būtu izstrādāta. Cerams, ka mēs sasniegsim izrāvienu nākamo pāris mēnešu laikā, un līdz gada vidum vai vēlāk šogad mēs sāksim pārrobežu ķēdes ražošanu. Cerams, ka līdz gada beigām mēs iegūsim pārrobežu ķēdi ar Ethereum un Bitcoin ar lielākajām kriptogrāfijas ekonomikām, un mēs tos apvienosim. Tad mēs ļausim trešajām pusēm izveidot daudzas lietojumprogrammas, piemēram, decentralizētu apmaiņu vai vairāku aktīvu kopfinansēšanu un daudzas citas lietojumprogrammas. Es domāju, ka tas ir ļoti aizraujoši mūsu projektam šogad. Blokķēdes kopienai daudzas reizes cena pieaug un samazinās, bet mēs koncentrējamies uz ilgtermiņa darbību, mēs par to neuztraucamies. Šāda veida lieta man ir bijusi taisnība 2013. gadā, parasti ilgtermiņa fokusētie projekti ilgtermiņā būs veiksmīgi. Jūs nevēlaties aplūkot cenu svārstības un veikt īstermiņa tirdzniecību.

Liels paldies, Džek! Mēs ļoti novērtējam jūsu laiku, lai dalītos savās domās par WanChain par šo gadu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector