Kā izveidot savu Ethereum adresi

Lai piedalītos CoinFi marķiera izpārdošanā, jums būs jānorāda sava Ethereum adrese. Šī būs adrese, ar kuru jūs mums sūtīsit Ethereum, un saņemsiet ar tām savus CoinFi žetonus.

Mēs izsekojam jūsu ieguldījuma summu, saistot šo Ethereum adresi ar savu kontu CoinFi – šo procesu sauc par balto sarakstu.

Tas izklausās pietiekami vienkārši, taču vispirms ir jānorāda dažas lietas:

  • Žetonu tirdzniecībā var piedalīties tikai baltajā sarakstā iekļautā Ethereum adrese.
  • Jūs nevarat dot savu ieguldījumu, nosūtot Ethereum tieši no tādas biržas kā Coinbase, Kraken vai jebkur citur. Jums būs jāizveido savs Ethereum seifs un jāizmanto šī adrese, lai nosūtītu savu ieguldījumu.

Šajā rakstā mēs jums precīzi parādīsim, kā izveidot savu seifu, kā nosūtīt savu Ethereum no sava tālruņa, piemēram, Coinbase, un kā nosūtīt mums Ethereum, kad sākas žetonu pārdošana..

1. solis: izveidojiet savu Ethereum adresi

Tur ir daudz dažādu Ethereum maku, un lielāko daļu no tiem var izmantot. Mēs iesakām MyEtherWallet tiem no jums, kuriem nav zināmi dažādi maki. Tas ir lietotājam draudzīgākais.

Iet uz https://myetherwallet.com un izpildiet norādījumus, lai izveidotu maku. Noteikti saglabājiet vietni savās izlasēs, lai nākamreiz, kad mēģināt apmeklēt, nenoklikšķinātu uz pikšķerēšanas saites.

1.) Apmeklējums https://www.myetherwallet.com

2.) Izveidojiet savu maku ar spēcīgu paroli. Pārliecinieties, ka esat kaut kur saglabājis paroli – paroles atkopšanas funkcionalitātes nav! Mēs iesakām to saglabāt uz papīra lapas papildus jebkuram digitālajam, kuru plānojat saglabāt.

3.) Lejupielādējiet savu Keystore failu un saglabājiet to. Šis fails kopā ar paroli atbloķē jūsu maku.

4.) Saglabājiet savu privāto atslēgu kaut kur drošā vietā. Nezaudējiet to un nesūtiet to mums. Ja jums tāds pieder, izmantojiet printeri, lai iegūtu arī papīra maku.


5.) Nākamajā lapā jums būs jāatslēdz seifs, lai atrastu savu adresi. Varat augšupielādēt tikko lejupielādēto atslēgu krātuves failu vai ievadīt tikko saglabāto privāto atslēgu. Ja izmantosit opciju Keystore, jums tiks piedāvāts ievadīt paroli.

6.) Kad esat atbloķējis savu maku, redzēsiet konta atlikumu un Ethereum adresi. Šajā piemērā mēs esam neskaidra adreses daļa. Šī ir jūsu publiskā Ethereum adrese, kas jums mums jāiesniedz (Lai precizētu, jūsu publiskā adrese būs tā, kas sākas ar 0x. NESŪTĪT mums savu privāto atslēgu)

Tagad jums ir sava Ethereum adrese, ar to varat darīt dažas lietas. Lai piedalītos mūsu marķieru tirdzniecībā, jums ir jādara 3 lietas.

2. solis: nosūtiet Ethereum uz savu adresi

Izmantojiet kaut ko līdzīgu Coinbase vai Kraken, lai nopirktu Ethereum ar USD vai EUR vai jebkuru citu vietējo valūtu. Varat arī izmantot vietējo biržu, ja Coinbase / Kraken nedarbojas jūsu valstī.

Kad esat iegādājies Ethereum, nosūtiet nelielu summu uz savu MyEtherWallet adresi.

Mēs iesakām vispirms nosūtīt nelielu summu, lai pārliecinātos, ka esat iepazinies ar procesu un esat pareizi nokopējis savu adresi.

Dažu apmaiņas līdzekļu pārskaitīšana notiek nedaudz lēni, tāpēc, iespējams, būs jāgaida 30 vai vairāk minūtes, līdz pārskaitījums tiek veikts.

Kad Ethereum parādās jūsu MyEtherWallet adresē (pazīstama arī kā MEW), jūs zināt, ka process darbojas, un atlikušo Ethereum daļu varat nosūtīt uz savu MEW adresi.

3. solis: pastāstiet mums savu Ethereum adresi

Kad esat sev pierādījis, ka jūsu jaunā MEW adrese darbojas labi, varat pateikt mums savu adresi (jūsu publiskā ETH adrese – tā, kas sākas ar 0x) un iekļaujiet baltajā sarakstā. Atcerieties, ka varēsiet dot ieguldījumu mūsu žetonu tirdzniecībā tikai, izmantojot šo balto sarakstu, un tā NEVAR būt apmaiņas adrese (pretējā gadījumā mēs nevaram atšķirt citus cilvēkus biržā). Tāpēc iepriekš norādītajās darbībās izveidojāt unikālu adresi.

Lai pabeigtu pieteikšanos, piesakieties savā CoinFi informācijas panelī un noklikšķiniet uz zaļās pogas “Pabeigt reģistrāciju”.

Šeit ievadiet savu Ethereum adresi:

Kad esat aizpildījis šo lapu, mēs būsim saņēmuši jūsu pieteikumu un paziņosim jums, tiklīdz jūs būsiet apstiprināts, pieņemot, ka esat no valsts, kas var piedalīties marķieru izpārdošanā..

4. darbība: nosūtiet mums savu ieguldījumu, kad sākas pārdošana

Kad mūsu simboliskā pārdošana būs sākusies, jūs būsiet gatavs sniegt savu ieguldījumu! Tālāk ir sniegts soli pa solim.

Piesakieties savā informācijas panelī vietnē https://sale.coinfi.com/dashboard

Šeit redzēsiet adresi, uz kuru jums jānosūta ieguldījums:

Svarīgs: Šī ir vienīgā vieta, kur jums vajadzētu atrast adresi. Dažādiem cilvēkiem būs atšķirīgas ieguldījumu adreses, tāpēc nesūtiet uz citu adresi, izņemot to, kuru redzat informācijas panelī. Tas netiks parādīts, kamēr mūsu marķieru izpārdošana nebūs pieejama, tāpēc, ja tur tagad neko neredzat, nav problēmu.

Lai nosūtītu jūsu Ethereum ieguldījumu, mēs atgriezīsimies vietnē MyEtherWallet.com un izmantosim sadaļu “Sūtīt ēteru & Žetoni ”.

Nākamajā lappusē jums tiks lūgts atbloķēt maku, tāpat kā jūs to darījāt agrāk. Varat arī izmantot savu privāto atslēgu, taču šajā piemērā mēs izmantojam Keystore failu, jo tas ir drošāks.

Pēc tam šajā lapā ievadiet mūsu ieguldījuma adresi. Tas ir tas, ko atradīsit informācijas panelī zaļajā zonā (kā jau minējām iepriekš).

Pārliecinieties, ka gāzes cena nepārsniedz 50 Gwei.

Tas attiecas uz nelielu darījuma maksu, kuru Ethereum kalnrači iekasē par pārskaitījumu.

Atlasiet nosūtāmā Ethereum daudzumu (vismaz 1 ETH tikai priekšpārdošanai, 0,25 ETH, kas nepieciešams minimālajai pārdošanai) un noklikšķiniet uz “Ģenerēt darījumu”. Mainiet gāzes ierobežojumu uz 150 000.

Kad esat veiksmīgi pabeidzis šo procesu, ieguldījums tiks nosūtīts uz mūsu līgumu, un sadaļā “Darījumu vēsture” redzēsit darījuma apliecinājumu..

Kad esat iesūtījis savu ieguldījumu, jūs saņemsiet savus žetonus 7 dienas pēc pūļa pārdošanas beigām.

Ja jums ir jautājumi par šo procesu, nekautrējieties sazināties ar mums pa e-pastu vietnē [e-pasts aizsargāts] vai telegrammā: https://t.me/coinfi

Gaidu jūs no iekšpuses!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector