Zvaigžņu lūmenu (XLM / USD) cenu prognoze 2021. gadam: Lāču korekcija spēlē

XLM / USD – Prognozes kopsavilkums

XLM / USD prognoze: H1 2021. gads

Cena: 0,6065 USD – 0,8105 USD

Cenu virzītājspēks: Vājāks dolārs, simetrisks trijstūra izlaušanās, bullish pārņem

XLM / USD prognoze: 1 gads

Cena: 0,8105 – 1,2609 USD

Cenu virzītāji: MACD & EMA atbalsts, 161,8% un 227,20% Fibonacci paplašinājums

XLM / USD prognoze: 3 gadi

Cena: 1,2900 USD – 0,8105 USD

Cenu virzītāji: Pārpirkta norāde, Lāču korekcija

 

Kriptogrāfijas pāris XLM / USD nesen ir parādījis spēcīgu bullish tendenci, sekojot vienaudžu pēdām. Pašlaik XLM / USD pāris tirgo $ 0.4066 līmenī, pēdējā mēneša laikā sasniedzot 32.55%. Ņemot vērā pēdējo sešu mēnešu sniegumu, XLM / USD pāris ir ieguvis + 0,3098 USD, ievērojami palielinoties par 320,21%. Vienlaikus Zvaigžņu lūmeni ir palielinājušies par + 0,3460 USD, viena gada laikā palielinoties par 571,22%. 

Pašlaik XLM / USD Live Price diagramma liecina, ka Stellar Lumens (XLM) tirgo 0,4066 USD. Zvaigžņu Lumens tirgus ierobežojums ir USD 11,21B. 

 

Pašreizējā XLM / USD cena:XLM / USD $

 

Nesenās izmaiņas XLM / USD cenā

Periods  Mainīt ($) Izmaiņas (%)
30 dienas  +0,3254 32,55%
6 mēneši  +0,30984 320,21%
1 gads  +0,34605 571,22%

 

 

Kriptovalūta Stellar Lumens tika izveidota, lai nodrošinātu lietotājiem iespēju pazaudēt raksturīgās robežas, veicot starptautiskus darījumus. Konkrēti, robežas varētu definēt kā ilgo darījuma laiku un ar to saistītās augstās maksas. Zvaigžņu izstrādātāji izveidoja valūtu, lai novērstu iepriekš minētos šķēršļus, nodrošinot lētu un ātru naudas sūtīšanas un saņemšanas veidu visā pasaulē. Tomēr Zvaigžņu tīkls izveidoja kriptonauda darbībai sistēmā. Lumen valūtas izstrādātāji saprata, ka cilvēkiem daudzos pasaules rajonos nav ērta piekļuve finanšu pakalpojumiem, un, ja šādi pakalpojumi ir pieejami, tie ir ļoti dārgi. 

Paturot prātā šo redzējumu, XLM izstrādātāji padarīja savus finanšu pakalpojumus pieejamus, izmantojot tikai divas vienkāršas piekļuves internetam un aparatūras prasības. Lumen tika izstrādāts, lai novērstu atšķirības starp dažādiem finanšu institūtiem un atbalstītu esošo finanšu sistēmu, nevis izaicinātu tās. XLM ir unikāla funkcija, kas ļauj tai izveidot sinhronizētu vidi visu veidu finanšu tīkliem.

Zvaigžņu ir vienādranga decentralizēta apmaiņas zona, kas platformā izmanto Lumen kā monētu. Kopš tā darbības uzsākšanas Zvaigžņu platformā 2014. gadā, Lumen (XLM) ir izveidojusies par 20 populārāko kriptovalūtu topu. Zvaigžņu, kuru uzsāka Ripple līdzdibinātājs Džeds Makkalebs, sākotnēji sauca par “slepeno Bitcoin projektu”. Pašreizējā tirgus kapitalizācija ir USD 11,21B. Pēdējo sešu gadu laikā Zvaigžņu tīkls ir spējis piesaistīt dažādu augsta līmeņa uzņēmumu uzmanību. Stellar darbojas ar lietotnēm un maksājumu sistēmām dažiem pasaules lielākajiem uzņēmumiem, piemēram, IBM un Deloitte.

Zvaigzne gadiem ilgi pēc tās izlaišanas nekad nav sasniegusi ievērojamu izaugsmi. Tomēr tas sāka uzņemt tempu 2017. gada decembrī, pārsniedzot 0,10 USD cenu. 2018. gada janvārī XLM šķērsoja 0,50 USD, un 2018. gada vidū XLM cenas sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 0,8755 USD. Neskatoties uz to, smaile bija īsa, un cenas drīz atgriezās pie sava standarta un bija samērā stabilas visu 2020. gadu. Šobrīd XLM vērtību nekādā ziņā nevar salīdzināt ar to, kas bija tā vērts 2018. gadā. tā pastāvēšanu. Nesen Stellar ir kļuvusi par 9. lielāko kriptonauda, ​​un viena no vienaudžiem ir vislabākā. Pagājušajā nedēļā tas pieauga par vairāk nekā 160%.

XLM / USD cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

2020. gads Zvaigžņu zvaigznei bija unikāls koronavīrusa pandēmijas un ekonomiskās krīzes dēļ. Gan globālie, gan iekšējie faktori turpināja palielināt XLM vērtību 2020. gadā. Zvaigžņu Lumena fonds 2020. gada aprīlī izlaida ziņojumu par 2020. gada pirmo ceturksni, parādot ievērojamu ekosistēmas izaugsmi. Ziņojumā tika norādīts, ka kopējais Stellar Lumens lietojums un darījumu apjomi ir palielinājušies 2020. gada 1. ceturksnī, salīdzinot ar 2019. gada 4. ceturksni. Tomēr kopējais reģistrēto Zvaigžņu kontu skaits laikā no 2019. gada 4. ceturkšņa līdz 2020. gada 1. ceturksnim samazinājās par aptuveni 1,79%. Tas nozīmē, ka darījumu apjoma aktivitātes pieaugums bija saistīts ar esošajiem lietotājiem. 

Visā 2020. gada pirmajā ceturksnī tika ziņots par Stellar ikdienas operāciju pieaugumu par 113%. Vēl viens notikums, kas atbalstīja Zvaigžņu lūmenu, bija uzņēmuma tīkla izmantošana, ko CoinQvest izmantoja starptautisko maksājumu apstrādei. Tas ļāva veikt ātrāku un lētāku darījumu procesu, jo Stellar spēja pārvietot miljoniem dolāru tikai dažās sekundēs un tikai par dažu santīmu cenu. Tas padarīja Stellar ļoti rentablu gan sūtītājam, gan saņēmējam, neskatoties uz to, ka tos šķir tūkstošiem jūdžu.

Jūlijā uzņēmums paziņoja par sadarbību ar Samsung, kas ļāva piekļūt Stellar blokķēdei Samsung Galaxy viedtālruņos. Stellar īpašnieks un radītājs Džeds Makkalebs ziņoja, ka viņiem ir partnerattiecības ar 30 bankām un uzņēmumiem, un tas arī veicināja Zvaigžņu Lumens stiprumu. Līdz novembra vidum XLM tirgojās USD 0,08 – 0,10 robežās. Tomēr gada beigās cenas virzījās gan uz augšu, gan uz leju, bet gadu noslēdza ar 0,12 USD.

2021. gada pirmajās nedēļās Zvaigžņu lumens novēroja pieprasījuma pieaugumu, kad tirgotāji sāka pārvietoties no Ripple (XRP) uz Lumens (XLM). Ripple pārdzīvoja grūtus laikus SEC tiesas procesu dēļ, kas lika tirgotājiem pāriet uz Stellar blockchain maksājumu tīklu. Turklāt Stellar sāka sadarboties ar Ukrainas valdību, lai digitalizētu savu nacionālo fiat valūtu, kas palielināja Zvaigžņu Lumens spēku. 2021. gada janvāris Stellar bija lielisks mēnesis, jo šī mēneša laikā mēneša pēdējās dienās XLM vērtība pieauga par aptuveni 60%. Nesen Stellar sasniedza augstāko līmeni pēdējo divu gadu laikā – 0,40 USD, un šis Zvaigžņu cenu kāpums to ierindoja pasaules lielāko kriptovalūtu top 10 sarakstā. Zvaigžņu izredzes visā 2021. gadā un nākamajos gados, šķiet, ir vērojamas un var novest pie tā cenas līdz 1.290 USD. Tomēr, lemjot par XLM / USD kustību 2021. gadā, būtiska loma varētu būt šādiem faktoriem. 

Faktori, kas ietekmē Zvaigžņu lūmeni:

Sociālā ietekme – Būdama bezpeļņas organizācija, ir mazliet neparasti, ka Stellar atrodas kriptogrāfijas tirgū. Zvaigžņu organizācija neplāno veikt savas funkcijas par naudas atlīdzību, taču organizācijas mērķi ietver nabadzības izskaušanu un bezbanku personu finansiālo iekļaušanu. Rezultātā sociālajai ietekmei ir būtiska loma XLM vērtībā. Tā kā Zvaigžņu organizācijai līdz šim ir bijusi maza ietekme, un viņu sociālās misijas dēļ lielākā daļa cilvēku ignorē ieguldījumus Zvaigžņu lūmenos. Kopā ar IBM Stellar ir uzņēmies Klusā okeāna dienvidu daļu, lai sniegtu finanšu pakalpojumus, īpaši attālās salās. Zvaigžņu uzņēmums ir aktīvi piedalījies šādos projektos un nonācis uzmanības centrā, kas nozīmē, ka nākotnē no Zvaigžņu cenām var sagaidīt labas lietas.

Konkurējošās monētas – Bitcoin ir viens no kriptovalūtu ķēniņiem, kā arī tirgus līderis. Daudzi altkīni ir mēģinājuši to no troņa atbrīvot, taču katru reizi tie ir izgāzušies, jo Bitcoin ir milzīga tirgus ietekme. Lielākā daļa kriptovalūtu korelē pozitīvi ar Bitcoin, ieskaitot Stellar, kas nozīmē, ka jebkuras izmaiņas Bitcoin ietekmēs tirgu un Zvaigžņu cenas. Turklāt abu zvaigžņu līdzības dēļ Zvaigžņu zvaigzne ir pazīstama arī kā cieta Ripple dakša (XRP). Altcoins tiek uzskatīti par spēcīgiem konkurentiem, kas nozīmē, ka izmaiņas Ripple var viegli mainīt XLM cenas. Tas nozīmē, ka, prognozējot Zvaigžņu lūmenu cenu, jāņem vērā arī Bitcoin un Ripple cenas.

Pieņemšana – Stellar ir ļoti līdzīga platforma PayPal, un šī Stellar iezīme padara to ideāli piemērotu mikro maksājumiem, ārvalstu darījumiem un valūtas maiņai. Zvaigžņu organizācijas mērķis ir kļūt par galveno digitālo maksājumu un valūtas maiņas platformu. Nesen Samsung ir izveidojis partnerattiecības ar Stellar, un, palielinoties augsta līmeņa uzņēmumiem, paredzams, ka altcoin vērtība drīz palielināsies, jo pieņemšana palielinās pieprasījumu pēc Stellar, kas galu galā paaugstinās tā cenas. Stellar pašreizējā perspektīva liecina, ka Stellar bruģē ceļu, lai kļūtu par digitālo norāžu platformu, un tās pieņemšana, visticamāk, palielināsies, drīz palielinot XLM cenas.

Tehniskā analīze – lāču korekcijas stiprinājums XLM / USD? 

XLM / USD tehniskā puse ikmēneša diagrammā uzrāda spēcīgu vēršu novirzi. Zvaigzne izveidoja simetrisku trīsstūra modeli, kas paplašināja pretestību apgabalā ap $ 0.2397. 2021. gada janvārī XLM / USD pāris dramatiski pieauga, pārkāpjot trijstūra modeli ar bullish apņemošo sveci. Pieaugošs pāra XLM / USD izlaušanās ir izraisījusi dramatisku pirkšanu XLM / USD pārī, novedot to pie augsta līmeņa – 0,6072 USD. Lai gan pārim šobrīd ir vērojama lāču korekcija, bullish tendences turpināšanās izredzes joprojām ir diezgan stabilas.

Augstākajā pusē XLM / USD pāris var saskarties ar tūlītēju pretestību pie $ 0,4391, kas tiek pagarināts ar dubultu augstāko līmeni. Bullish breakout 0.4391 līmenī varētu veicināt turpmāku pirkšanu XLM / USD pārī, līdz nākamajiem pretestības līmeņiem 0.5421 un 0.6434. 20 periodu eksponenciālais slīdošais vidējais lielums atbalsta Zvaigžņu pieauguma tendenci. Ikmēneša MACD un RSI liecina par spēcīgu bullish aizspriedumu zvaigznēs; tāpēc bullish breakout pie 0.6434 varētu novest XLM / USD pāri 0.8075 līmeņa virzienā, pagarinot par 161.80% Fibonacci pagarinājuma līmeni. Ikmēneša grafikā XLM / USD pāris, visticamāk, atradīs atbalstu 0,3410 un 0,2397, ko pagarina iepriekš pārkāptais tendences pretestības līmenis. 

Apskatot nedēļas laika grafiku, pāris XLM / USD ir nonācis pārpirktajā zonā, un tagad tas virzās investoru peļņas gūšanas laikā. Apakšējā pusē Stellar, visticamāk, iet pēc 0.4056, kas apzīmē 38.2% Fibonači līmeni, savukārt lāču izlaušanās pie 0.4056 varētu palielināt pārdošanas apjomu līdz 0.3433 un 0.2811 līmenim, kas ir pagarināts par 50% un 61.8% Fibonacci attiecīgi retracement līmeņi. Neskatoties uz to, XLM / USD pāris, visticamāk, turpinās tirdzniecību bullish, jo vadošie un atpaliekošie rādītāji atbalsta pirkšanas tendenci. Eksponenciālu kustīgo vidējo rādītāju sērija, piemēram, 20, 50 un 100 periodu EMA, atbalsta pāri attiecīgi aptuveni 0,1350, 0,1760 un 0,2823. Apsvērsim iespēju palikt bullish virs apgabala 0.2758, lai sasniegtu ilgtermiņa mērķa līmeni 0.6084 un 0.7580. Veiksmi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me