USD / SGD cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: diapazons tiek turēts saistošs kopš 2015. gada

ASV dolārs 90. gadu sākumā mēdza samainīt pret gandrīz 2 Singapūras dolāriem SGD, taču kopš tā laika SGD ir guvis virsroku pret ASV dolāru, nosūtot šo pāri zemāk. Viens no iemesliem ir Ķīnas ekonomikas pieaugums pēdējās trīs desmitgadēs, un SGD no tā ir guvis labumu, jo Singapūras ekonomika ir cieši saistīta ar Ķīnas ekonomiku, kas palielina SGD un USD / SGD samazina.

Pašreizējais USD / SGD Cena: $

Nesenās USD / SGD cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas +0,007  +0,05%
6 mēneši -0,07 -5,1%
1 gads -0,015 -1,1%
5 gadi -0,05 -3,6%
Kopš 2000. gada -0,33 -24,1%

Deviņdesmito gadu beigās un 2000. gadu sākumā bija vērojama atkāpšanās, kas šo pāri pārcēla no 1.40 līdz 1.85, daļēji toreizējās Japānas ekonomiskās krīzes dēļ. Bet lejupslīde atkal atsākās, un šis pāris saglabājās lācīgs līdz 2010. gadam, kam sekoja atkārtota atkāpe līdz 2015. gadam. Kopš tā laika USD / SGD ir tirgojies uz sāniem, un pēc SGD pieauguma pēdējos mēnešos šis pāris virzās uz diapazona dibenu. Bet šķiet, ka 100 SMA turas, tāpēc diapazons, visticamāk, turpināsies, piedāvājot dažas labas tirdzniecības iespējas ilgtermiņā.   

USD / SGD prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis USD / SGD prognoze: 1 gads USD / SGD prognoze: 3 gadi
Cena: 1,40 ASV dolāri

Cenu virzītāji: COVID-19, ASV vēlēšanas, Technicals,

                                                                                       

Cena: 1,45-46 USD

Cenu virzītāji: Pēc ASV vēlēšanām, ASV un Ķīnas tirdzniecības karš, Tehnika, FED

                                                                      

Cena: 64 ASV dolāri – 

Cenu virzītāji: ASV un Singapūras pamati, Ķīnas militārais progress Singapūras virzienā, globālā politika

   

USD / SGD tiešraide

USD / SGD

USD / SGD cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

SGD gūst labumu no Ķīnas ekonomikas uzplaukuma  

Papildus Ķīnas ekonomikas paplašināšanai, kas ir palīdzējusi Singapūras ekonomikai, SGD ir nedaudz korelēts ar Ķīnas juaņa CNY, tāpēc no tā gūst labumu, kā tas ir redzams pēdējos mēnešos, jo Ķīna ir atstājusi koronavīrusu , kamēr pandēmija turpina plosīties ASV. Bet ieguvums iet tālu atpakaļ un, iespējams, arī nākotnē.

Ķīnas ekonomika deviņdesmitajos gados no G20 autsaidera ir kļuvusi par otro pozīciju pasaules mērogā. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem 30 gadu ilgajai lāču tendencei šajā pārī. Ķīnas ekonomika turpinās augt, un Singapūras ekonomika turpinās no tā gūt labumu, kas savukārt nozīmē, ka Singapūras dolārs turpinās pieaugt, USD / SGD samazinot. Tomēr tirdzniecības karš starp ASV un Ķīnu situāciju nedaudz sarežģī, jo tas kavēs Ķīnas ekonomisko izaugsmi, taču kopumā šim pārim tas ir ilgtermiņa mīnus.   

Singapūras centrālā banka un COVID-19

Koronavīruss šogad ir ietekmējis visas pasaules ekonomikas, un sagaidāms, ka Singapūras ekonomika COVID-19 pasākumu dēļ 2020. gadā saruks aptuveni 1–4%. Gaidāma arī PCI inflācija, kas šogad vidēji ir no -1% līdz 0%. Tomēr šķiet, ka Ķīna un Austrumāzija ir atstājušas koronavīrusa pandēmiju, un ekonomiskā situācija ir ievērojami uzlabojusies gan Ķīnā, gan Singapūrā.

SGD 1. ceturkšņa laikā zaudēja aptuveni 12 centus, jo Singapūra un Ķīna ieviesa ierobežojumus vīrusa ierobežošanai, un USD / SGD pieauga no 1,3450 līdz 1,4650. Bet tad vīruss sāka izplatīties Eiropā un ASV, un USD / SGD mainījās uz leju, un kopš tā laika tas ir palicis lācīgs. Palīdzējuši arī galējie pasākumi, ko veikusi Singapūras Monetārā pārvalde (MAS), kas darbojas kā centrālā banka. Viņi samazināja slieksni (procentu likmes) līdz 0%, salīdzinot ar aptuveni 1,75% šī gada sākumā, un koronavīrusa atbalstu ieviesa 100 miljardu ASV dolāru apmērā. Tātad šis pāris joprojām ir lācīgs, lai gan tas tuvojas diapazona apakšai.  

USD / SGD tehniskā analīze – vai noturēs diapazona apakšdaļa 

 

200 SMA pievienoja pretestībai virs 1.45

Kā minēts iepriekš, USD / SGD 90. gadu sākumā tirgojās aptuveni 2 līmenī, bet pēc tam tas atkal devās uz leju, kad Ķīna sāka uzņemt ātrumu, un līdz 1997. gadam 20 SMA (pelēks) nodrošināja pretestību ikmēneša diagrammā . Tas parādīja, ka krituma temps bija diezgan spēcīgs. Turpmākos 5 gadus mēs redzējām, ka atgriešanās ir augstāka, virs 1,85, jo Japānas ekonomiskā krīze nobiedēja Austrumāzijas tirgus, un 20 SMA pārvērtās par atbalstu. Lāču tendence atsākās 2002. gadā, un šoreiz 50 SMA (dzeltenā krāsā) sāka darboties kā pretestība atkāpšanās laikā. No 2012. līdz 2015. gadam USD / SGD atkal pakāpās augstāk, bet kopš tā laika tas ir tirgojies uz sāniem, 100 SMA (zaļš) tagad kļūstot par atbalstu, savukārt pretestības zona, aptuveni 1.45, veido virsotni..   

 

MA septembrī pārvērtās par pretestību

Runājot par atbalstu un pretestību, nedēļas diagrammā tos var skaidri redzēt, tāpat kā diapazonu. Diapazons nav stingrs, jo ir bijuši pārtraukumi virs un zem, bet cena turpina lēkāt augšup un lejup apgabalā starp līnijām. Mēs varam redzēt, ka Q1 pieauguma laikā, kad Ķīnā uzliesmoja koronavīruss, cena no marta kļuva lācīga. MA pārvērtās pretestībā nedēļas diagrammā, un cena tuvojas diapazona apakšai, kur mēs varētu pāriet ilgi uz šo pāri pēc vairākām nedēļām, tiklīdz ASV vēlēšanas būs beigušās un USD atkal būs pareizā ceļā.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me