USD / NGN cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnim: Paredzams, ka CBN atkal paaugstinās piesaisti

Nigērijas Naira, kas sāka savu dzīvi pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados ar valūtas kursu 2-1 attiecībā pret GBP, ir piesaistīta valūta, taču kopš tā laika piesaiste ir mainīta uz USD, jo ASV ir Nigērijas galvenā tirdzniecības partnere. Pēc jēlnaftas cenas krituma USD / NGN tirgo nedaudz zem 200, kas bija šī pāra piesaistes vieta pēc NGN samazināšanās. Nigērijas centrālā banka (CBN) paziņoja, ka tā noņems piesaisti, un USD / NGN pēc tam pieauga līdz 354 USD, pirms tika noteikts 307 USD, kas likās kā jauns piesiets.

Šis stiprinājums ilga līdz šī gada martam, kad koronavīrusa pārrāvums piespieda CBN to pārvietot augstāk līdz 360 USD un pēc tam līdz 380 USD 2020. gada jūlijā, kur tas ir saglabājies kopš tā laika. Neskatoties uz USD vājumu, šis pāris šogad ir virzījies augstāk, kas nozīmē, ka USD / NGN tirgotājiem vienīgais veids, kā iet, ir bullish, lai gan viņiem jāņem vērā inflācija, kas ir aptuveni 13%.    

Pašreizējais USD / NGN Cena: $

Nesenās USD / NGN cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas 0,00 USD 0,0%
3 mēneši +20 +5,6%
6 mēneši +73. +23,8%
1 gads +180 -90%
3 gadi +280 -280%

 

Faktori, kas ietekmē USD / NGN

Nigērijas Naira ir neaizsargāta pret vairākiem faktoriem. Tā kā nafta ir Nigērijas galvenais eksports, to naftas eksports un tā radītie ieņēmumi virza NGN. Tas ir lielisks ārvalstu valūtas un it īpaši USD avots Āfrikas valstij. Inflācija Nigērijā ir arī faktors, jo tā ietekmē CBN monetārās politikas lēmumus. COVID-19 ir ietekmējis visur, īpaši jaunattīstības valstīs. USD ir negatīvi darbojies arī šajos COVID laikos, savukārt šobrīd ASV vēlēšanu drāma un nākamā ASV valdības stimulēšanas programma ir vissvarīgākie USD faktori.   

 

USD / NGN prognoze 2020. gada 4. ceturksnis USD / NGN prognoze 1 gads USD / NGN prognoze 3 gadiem
Cena: 3 ASV dolāri80

Cenu draiveri: Naftas cenas, FX rezerves Nigērijā, ASV vēlēšanas, Covid-19

Cena: 430-450 USD 

Cenu draiveri: Pēc ASV vēlēšanām, Covid-19, naftas pieprasījums

Cena: 500-600 USD

Cenu draiveri: Globālā politika, globālā ekonomika, naftas cenas, CBN

USD / NGN tiešraide

USD / NGN

NGN / USD cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Nigērijas Naira – fundamentāla analīze

Kā minēts iepriekš, ārvalstu valūtas rezervēm ir liela nozīme Naira vērtībā, it īpaši USD attiecībā pret USD / NGN. Ārvalstu rezerves samazinājās līdz ar naftas cenām 2020. gada sākumā, un, neskatoties uz kāpumu līdz 40 USD, cena joprojām ir zema. Naftas izredzes virzīties daudz augstāk ir zemas, un augstākā cena tiek prognozēta ne vairāk kā 50–55 ASV dolāru apmērā, jo jaunie koronavīrusu pasākumi Eiropā un ASV palielinās, un ziema ir sagaidāma drūma.

Pašreizējā situācija ir novedusi pie 4% recesijas Nigērijā, savukārt inflācija ir pieaugusi līdz 13,2%. Tas ir licis CBN piesaistīt augstāku piesaisti, lai devalvētu valūtu, vispirms no 307 līdz 360 ASV dolāriem un pēc tam no 360 līdz 380 ASV dolāriem. Tomēr melnajā tirgū valūtas kurss USD / USD NGN, kas liecina, ka CBN, iespējams, atkal palielinās piesaisti, lai atbilstu šai likmei.

USD – fundamentālie faktori

Kopš marta koronavīruss un ierobežojumi negatīvi ietekmē arī USD. Tā ir bijusi vājākā starp galvenajām valūtām, taču tā joprojām darbojas labāk nekā Nigērijas Naira, kas ir riska valūta, pretēji tādām drošām patvērumiem kā Zelta. Tas mums saka, ka tad, kad USD sāk pieaugt attiecībā pret galvenajām valūtām, tas saglabās spiedienu uz šī pāra augšupvērsto pusi. Šobrīd USD joprojām gaida, kad beigsies ASV vēlēšanu process, tāpēc novembra lielāko daļu tas ir stagnējis, savukārt vēlēšanu gala rezultāts būs izšķirošs arī nākamajai ASV izlaistajai fiskālajai programmai. valdība. USD, iespējams, kādu laiku kļūs bullish, ja stimulu pakete būs pienācīga – pēc izmēra līdzīga iepriekšējai. Tomēr līdz tam laikam USD ir paredzēts tirdzniecības diapazonam, tāpat kā USD / NGN.  

USD / NGN – tehniskā analīze – 20 SMA atkal ir sasniegusi cenu

USD / NGN tirdzniecība 2000. gadu sākumā bija mazāka par 100, ar tendenci uz augšu. Slīdošie vidējie rādītāji sniedza atbalstu, taču no 2004. līdz 2008. gadam mēs redzējām nelielu atkāpšanos, un 20 SMA (pelēks) mēneša diagrammā no atbalsta pārvērtās pretestībā. Tad 2008. gada beigās mēs redzējām lēcienu globālās finanšu krīzes laikā, un kopš tā laika pircēji ir atbildīgi par to, ievērojami pieaugot augšupejošās tendences tempam. 20 SMA atkal pārvērtās par atbalstu no 2009. līdz 2014. gadam, kad naftas cenas sāka strauji mainīties.

 

USD / NGN pakāpeniski virzās uz augšu

USD / NGN pieauga no 160 līdz 200 un kādu laiku tur apmetās, līdz 20 SMA atkal panāca cenu. Toreiz CBN pirmo reizi noņēma tapu, un šis pāris atkal pieauga augstāk, šoreiz līdz 355, pirms nokārtojās pie 307, līdz šī gada martam, kad mietiņš atkal tika ievietots vietā, pie 360 ​​USD ar 20 SMA atkal sniedz atbalstu vairāk nekā divus gadus.

 Augstākās Mas pievieno 20 labāko SMA kā atbalstu nedēļas diagrammā

Nedēļas diagrammā mēs redzam, ka 20 SMA reizēm palīdzēja 50 SMA (dzeltena) un 100 SMA (zaļa). Pārvietojumi šeit ir skaidrāki, un pirmais, kas bija pakāpenisks, notika 2014. – 15. Gadā, pirms straujas izaugsmes 2016. gadā, un atkal 2020. gada martā, kad 200 SMA (purpursarkanais) tikko panāca, un atkal jūlija pirmā nedēļa. Tagad 20 SMA tikko ir panācis. Ja novembrī atsāktās bloķēšanas turpināsies, pasaules ekonomika atkal nonāks recesijā, izraisot naftas cenu kritumu un USD / NGN pieaugumu.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me