USD / MXN cenu prognoze 2021. gadam: cenu virsraksts atpakaļ uz iepriekšēju kovītu līmeni

USD / MXN ir bijusi ilgtermiņa bullish tendence, cik liecina diagrammas, un pēdējās desmitgades laikā augšupejošā tendence ir palielinājusies. Bet šobrīd riska valūtas virzās uz priekšu pret USD, tāpat arī Meksikas peso. Tas nozīmē, ka USD / MXN atkāpjas kopš pagājušā gada aprīļa, un attēls ir ļoti līdzīgs USD / CAD attēlam, jo ​​abas ir preču un riska valūtas.

ASV dolārs gadu desmitiem ir guvis peļņu pret pesonu; Iepriekš redzamā diagramma parāda, ka USD / MXN 90. gados tirgojās ar aptuveni 2.50 – 3.50 USD, savukārt pagājušā gada aprīlī šis forex pāris pēc visu laiku spēcīgākā pieauguma, kas nozīmē 10 reizes lielāku pieaugumu, pārsniedza USD 25. trīs gadu desmitos. Iepriekš USD / MXN augšupejošā tendence bija diezgan konsekventa, bez lielām neveiksmēm un mainīgajiem vidējiem rādītājiem visu laiku saglabājot spiedienu uz augšu. Tomēr kopš 2020. gada aprīļa cena ir pazeminājusies, un pircēji nav izrādījuši lielu pretestību, jo USD turpina samazināties. Bet cena jau pāris mēnešus ir karājusies ap $ 20 zonu, kas varētu liecināt par zemākas atvilkšanas beigām.  

Pašreizējais USD / MXN Cena: $

Nesenās izmaiņas MXN cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
3 dienas -1.04 -5,2%
6 mēneši -1.72 -8.7%
1 gads +1.42 +7,1%
5 gadi +4.34 +21,2%
Kopš 2000. gada +12.08 +56,8%

 

Meksika ir attīstības tirgus, kas padara Meksikas peso par riska valūtu, līdzīgu BRICK valstu valūtām. Jaunattīstības valstu valūtām, kā arī MXN, bija ilgtermiņa lāču tendence. Viens no iemesliem tam bija pieaugošais ASV imports no Meksikas, kas peso turēja zem spiediena. Bet šķiet, ka pamati ir mainījušies. Meksikas ekonomiku lielā mērā ietekmē ekonomiskā situācija pāri ASV robežai, kas ir diezgan iespaidīgi darbojusies kopš slēdzienu beigām maijā. Bet politika tur USD pazemināšanos, kas nāk par labu Meksikas peso un citām riska valūtām. Mēs šos jautājumus aplūkosim tālāk. Kritums kopš pagājušā gada aprīļa tagad varētu būt pārspīlēts, un drīz mēs varētu redzēt pārmaiņas vai atlēcienu, lai gan pamata pamati abām valūtām šobrīd izskatās diezgan dažādi.

USD / MXN prognožu kopsavilkums

USD / MXN prognoze: H1 2020

Cena: 21 USD

Cenu virzītāji: USD korelācija, ASV politika, COVID-19

USD / MXN prognoze: 1 gads

Cena: 25–26 USD

Cenu virzītāji: pasaules ekonomikas atveseļošanās, riska noskaņojums, vēlēšanas pēc ASV.

USD / MXN prognoze: 3 gadi

Cena: 30 USD / stiprs>

Cenu virzītāji: globālā ekonomika, tirgus noskaņojums, USD korelācija, pamati Meksikā

USD / MXN tiešraide

USD / MXN cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Riska valūtām vajadzēja samazināties kopš 2020. gada marta, koronavīrusam saglabājot riska noskaņojumu finanšu tirgos, jo valdības turpina ieslēgt un izslēgt ierobežojumus, un pasaules ekonomika no recesijas pāriet uz spēcīgu atsitienu, pēc tam atkal uz citu recesiju. Bet pārmērīgā naudas summa, kas ieplūst tirgos no valdībām un centrālajām bankām visā pasaulē, ir turējusi tās tālāk. No otras puses, USD ir samazinājies politisku iemeslu dēļ, jo ekonomiskie pamati šobrīd šķiet stabili. Arī lielais tirgos injicētais USD daudzums ir palielinājis USD vājumu, un ASV ir ceļā vairāk naudas, kas nāks par labu jaunattīstības valstīm, piemēram, Meksikai un Peso. Tomēr pieaugošais ASV Valsts kases ienesīgums un tehniskā aina liekas, ka šis pāris ir pārpārdots, tāpēc USD / MXN lāčiem vajadzētu redzēt sarkanos karogus, jo tas var arī beigties ar lāču atsākšanos, pirms atkal atsāksies bullish tendence..  

Labāki pamati ASV

Sākotnējās COVID-19 pandēmijas katastrofas laikā gan ASV, gan Meksikas ekonomika pārdzīvoja lielu lejupslīdi, 2020. gadu noslēdzot sarukumā. Bet ASV ekonomika, šķiet, ir atšķīrusies 2020. gada otrajā pusē pēc pagājušā gada vasarā notikušās atsitiena, jo tā turpina saglabāt labu izaugsmes tempu. Pirms koronavīrusa Meksikā fundamentālie rādītāji bija diezgan stabili, jo šī jaunās ekonomikas ekonomika nepārtraukti auga, savukārt eksports uz ASV pastāvīgi palielinājās un joprojām pieaug. Bet Meksikas ekonomikai ir problēmas ar jaunajiem koronavīrusa ierobežojumiem, kas mazina pieprasījumu pēc Meksikas eksporta no tādām vietām kā Eiropa.

Meksika ir ASV tirdzniecības partneris kopš 2019. gada, kopā sasniedzot 614,5 miljardus ASV dolāru. Imports no ASV bija USD 256,4 miljardi, bet eksports – USD 358,1 miljardi. Tas nozīmē, ka Meksikai ir 100 miljardu ASV dolāru pārpalikums ar ASV, tāpēc tai ir vajadzīgi spēcīgi USD, pretējā gadījumā ieņēmumu vērtība samazināsies. Tomēr kopš koronavīrusa pandēmijas sākuma pamati ir nedaudz novirzījušies. ASV apstrādes rūpniecība un rūpniecības produkcija ir palielinājusies un tagad ir tuvu rekordaugstajam līmenim, savukārt Meksikas ekonomika šoziem pēc vasarā notikušās atsitiena atkal palēninās. Saskaņā ar Moody’s Investors Service, kurš janvārī publicēja ziņojumu, Meksika sasniegs 2019. gada pirmskoronavīrusa pandēmijas ekonomiskās produkcijas līmeni vismaz līdz 2023. gadam.

Tirgus noskaņojums COVID-19 Times laikā

Noskaņojums pret dažādiem aktīviem un dažādām valūtām šajos koronavīrusa laikos ir bijis nenormāls. Riska aktīvi palielinās, un daži no tiem ir izskaidrojami ar skaidras naudas plūsmu, izmantojot visas centrālo banku monetārās programmas un valdību stimulēšanas paketes visā pasaulē. Sākotnējās panikas laikā USD / MXN pieauga vairāk nekā par 7 centiem, taču kopš aprīļa tas atkāpās zemāk, lai gan, kā jau minējām, lejupvērstā lejupslīde ir bijusi daudz vājāka nekā citos USD pāros. Viens no straujā pieauguma iemesliem bija bailes no tā, kas varētu notikt ar jaunajiem tirgiem, jo ​​tiem vairs nav tik daudz ko atdot kā attīstītajām valstīm un valdībām. Nenoteiktība joprojām ir augsta, tāpēc lēnā atkāpšanās USD vājuma periodos kopš aprīļa. Tātad kopumā Meksikas ekonomika ir ASV ekonomikas žēlastībā, kas ilgu laiku saglabās šī pāra tendenci uz augšu, neskatoties uz neseno atkāpšanos. 

Procentu likmes pagājušajā gadā Meksikā bija virs 8%, bet Meksikas Banka sāka tās samazināt 2019. gada beigās, un šogad tās krasi samazināja pasaules ekonomikas krituma dēļ. Lai gan viņi pagaidām paliks aizturēti, kā teica BoM prezidents Alehandro Díazs de Leons. Sākot ar 2019. gada septembri galvenā procentu likme ir 4,25%, savukārt FED procentu likmes ir 0,10%, kā mēs to aplūkojām mūsu ekonomikas kalendārā. Šī procentu likmju atšķirība izskatās par labu Meksikas peso, taču augstākās likmes Meksikā centrālajai bankai atstāj vairāk iespēju tās samazināt. Tirgi tirgo, ņemot vērā cerības, nevis faktiskos notikumus, tāpēc tas padara MXN neaizsargātu pret lielāku likmju samazināšanu no Meksikas Bankas. Daži ekonomisti sagaida, ka nākamajās sanāksmēs tiks veikti vairāk samazinājumu, tāpēc USD / MXN zemākajai atsaukšanai drīz vajadzētu beigties. 

2021. gads tikko ir sācies, un tas jau ir izrādījies grūts solis jaunattīstības valstu valūtās. Lai gan kopumā vairāk ASV fiskālo stimulu ir labas ziņas par riska apetīti, EM FX ir dubultā izmantojis, palielinot bloķēšanu un palielinot ASV Valsts kases ienesīgumu. Īstermiņa vide ar vājāku patērētāju pieprasījumu no attīstītajām Rietumu valstīm veidojas un ietekmē izaugsmes valūtas telpu – kas ir tikai tā, kuru aizņem EM FX.

Tomēr Meksikas peso, neskatoties uz to, ka gada sākumā viņš atradās vājākos apstākļos, joprojām darbojas diezgan labi. Ņemot vērā visas lietas, ASV Valsts kases 10 gadu ienesīgums ir pieaudzis līdz augstākajam līmenim kopš 2019. gada marta, taču USD / MXN likmes joprojām ir zemākas par 2020. gada decembra noslēguma maksimumu. Kontekstuāli cenu darbība liek domāt, ka nesenais maiņas kurss var būt esi elpa, pirms mēs redzam vēl vienu spiedienu zemāk. Lai gan likmes pret USD ir palielinājušās līdz augstākajam līmenim aptuveni desmit gadu laikā, kas liek domāt, ka USD šorti turpmāk var samazināties. Bez tam, analītiķi saka, ka Valsts kases ienesīgums, kas samazinājās gandrīz visu 2020. gadu, ir bijis galvenais virzītājspēks. Tagad, kad tie atkal ir palielinājušies virs 1% un ir sagaidāms, ka tie pieaugs vēl vairāk, tie varētu izraisīt USD / MXN pārdevējiem vairāk sāpju.

USD / MXN tehniskā analīze – slīdošie vidējie rādītāji tiks atbalstīti? 

90. gadu pirmajā pusē USD / MXN kurss bija no 2 līdz 3 ASV dolāriem, bet tas pieauga augstāk 90. ​​gadu vidū, kas iezīmēja ilgtermiņa bullish tendences sākumu, un kopš tā laika tas ir bijis vērojams. tad, sasniedzot aptuveni 1000%. Šajā laikā mainīgie vidējie rādītāji ir paveikuši labu darbu, nodrošinot atbalstu gan mēneša, gan nedēļas grafiku zemāku atkāpju laikā vai konsolidāciju laikā. Mazākie slīdošie vidējie rādītāji ir snieguši atbalstu, kad straujā bullish tendence ir bijusi spēcīgāka, savukārt lielākie slīdošie vidējie rādītāji ir snieguši atbalstu, kad tendence ir palēninājusies un atkāpšanās ir bijušas dziļākas. Zemāk redzamajā ikmēneša diagrammā mēs redzam, ka USD / MXN cena ir pieaugusi, pēdējais pieaugums bija 2020. gada pirmajos mēnešos. USD / MXN tirgojās trīsstūrī, sākot no 2017. gada, taču tas salūza pagājušā gada sākumā, pēc tam, kad cena atlēca no 50 SMA (dzeltenā), kad izcēlās koronavīruss. Bet pieaugums beidzās aprīlī, kad USD kļuva lācīgs. Kopš tā laika tas atkāpās zemāk, taču, iespējams, tagad tas ir beidzies. 50 SMA (dzeltena) un 100 SMA (zaļa) ir sniegusi atbalstu ikmēneša diagrammā, savukārt stohastiskie rādītāji tagad ir pārpārdoti, un 50 SMA atkal darbojas kā atbalsts, kas abi norāda uz vēršu maiņu, jo atgriešanās šķiet pabeigta, un galvenā tendence joprojām ir vērojama.

Mēneša diagrammā šķiet, ka atgriešanās ir pabeigta

Nedēļas diagrammā septembra pēdējā nedēļā mēs redzējām 50 SMA lēcienu no zemāk par 21 līdz 22,60 pēc tam, kad cena vairākus mēnešus atkāpās. Bet 20 SMA (pelēks) atkal pārtrauca kāpšanu, nodrošinot pretestību otro reizi šogad. USD / MXN atkal ir mainījies zemāk, bet lāču kustībai kādā brīdī vajadzētu beigties, un bullish tendence atsāksies, kā liecina iepriekšējais mēneša grafiks. Cena samazinājās līdz pirms 2 nedēļām, jo ​​USD turpina slīdēt zemāk, bet USD / MXN ir atkāpies no 200 SMA (purpursarkana), kas ir bijis galvenais balsts nedēļas diagrammā. Šis mainīgais vidējais rādītājs tika īslaicīgi salauzts arī pagājušā gada sākumā, un pēc tam cena kļuva lēcoša, palielinoties gandrīz par 8 centiem. Tātad, ja 100 SMA (zaļš), kas darbojas kā pretestība, drīz pārtrauks, mēs varētu redzēt USD / MXN atsākt lielāku bullish tendenci. Bet mēs pašlaik nedarbojamies ar šo pāri ilgi, kamēr vienā no šīm laika grafika diagrammām mēs nesaņemam vēršu reverso signālu, piemēram, piespraudi vai doji svečturi.. 

Nedēļas diagrammā vēl nav beidzies zemākais retrace

Tomēr ikdienas diagrammā mēs redzam, ka 100 SMA (zaļš) ir nodrošinājis pretestību, bet 50 SMA (dzeltens) ir šī pāra galvenā pretestība kopš lāču maiņas pagājušā gada aprīlī. Tas ir apturējis retraces augstāk, un tas turpina virzīt cenu zemāku. Pēdējo divu dienu laikā USD / MXN ir palielinājies, un tagad cena atkal virzās uz 50 SMA. Bet mēs redzēsim, vai šī būs tikai vēl viena atkāpe, pirms atsāksies lāču tendence, vai arī pircēji virzīsies virs 50 SMA, kas varētu būt sākums lielākai bullish maiņai.  

Vai 50 SMA atkal noraidīs USD / MXN?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me