UniSwap (UNI / USD) cenu prognoze 2021. gadam un nākotnes prognozes

UNI / USD – prognožu kopsavilkums

UNI / USD prognoze: H1 2021. gads

Cena: 55 USD

Cenu virzītājspēks: Vājāks dolārs, simetrisks trijstūra izlaušanās, bullish apņem

UNI / USD prognoze: 1 gads

Cena: 55 USD – 76 USD

Cenu virzītāji: MACD & EMA atbalsts, 161,8% un 227,20% Fibonacci paplašinājums

UNI / USD prognoze: 3 gadi

Cena: 150 USD

Cenu virzītāji: Pārpirkta indikācija, Lāču korekcija

UNI / USD tirgo 30,13 USD līmenī, uzrādot spēcīgu bullish tendenci, sekojot vienaudžu pēdām. Pašlaik UNI / USD pāris tirgo 30,13 USD līmenī, pēdējā mēneša laikā pievienojot 36,83%. Ņemot vērā pēdējo trīs mēnešu sniegumu, UNI / USD pāris ir ieguvis + 25,21 USD, ievērojami palielinoties par 489,58%. Vienlaikus Zvaigžņu lūmeni ir pievienojuši + 29,39 USD, lai sešu mēnešu laikā pieaugtu par 842,12%. Pašlaik UNI / USD Live Price diagramma liecina, ka Stellar Lumens (XLM) tirdzniecība ir 30,48 USD. Uniswap tirgus ierobežojums ir 15 928 743 103 USD

 

Pašreizējais UNI / USD Cena: $

Nesenās Uniswap cenu izmaiņas:

Periods  Mainīt ($) Izmaiņas (%)
30 dienas  +8.17 36,83%
3 mēneši  +25.21 489,58%
6 mēneši  +29.39 842,12%

 

Pēdējo vairāku gadu laikā pasaules finanšu sistēmu lielā mērā ir ietekmējis kriptogrāfijas tirgus. Kriptogrāfijas valūta tiek uzskatīta par pirmo visnozīmīgāko kriptogrāfiskās ekosistēmas daļu, un otrā daļa ir piešķirta DeFi vai Decentralized Finance. Kriptogrāfijas tirgū visizcilākais papildinājums ir DeFi ieviešana, jo tas atšķirībā no visām tradicionālajām finansēm. DeFi ir sava veida finansējums, kura pamatā nav centrālie starpnieki, piemēram, biržas un bankas. DeFi ir pilnībā decentralizēts un darbojas caur atvērtā koda programmatūru, kuru var ietekmēt tikai tās lietotāju vienprātība. Pašlaik Ethereum tiek uzskatīts par slavenāko DeFi protokolu pasaulē, un tas dominē DeFi tirgū. Tomēr gandrīz 50% DeFi tirgus kapitalizē Uniswap, kas tikko uzsāka savu vietējo monētu UNI 2020. gada septembrī.

Bijušais Siemens mehāniķu inženieris Heidens Adamss 2018. gada novembrī izveidoja Uniswap, kurā ieguldīja daudzi slaveni riska kapitālisti, piemēram, Square ventures LLC, Andreessen Horowitz, Paradigm Venture Capital un ParaFi. Lielāko ieguldījumu, ko Uniswap veica, bija Ethereum Foundation ar 100 000 USD.

Decentralizēta apmaiņa (DEX) ir novērsusi daudzus šķēršļus centralizētām iestādēm, taču tām ir arī savas problēmas, kuras jāpārvar. Vissvarīgākā un būtiskākā decentralizēto biržu problēma ir likviditāte. Uniswap zināmā mērā ir atrisinājis biržas likviditātes problēmu, jo tas ļauj DEX nomainīt žetonus, nepaļaujoties uz pircēju un pārdevēju radīto likviditāti..

Uniswap ir veidots uz Ethereum protokola, un tas ļauj lietotājiem veikt ERC20 marķiera maiņu. Atšķirībā no citām līdzīgām platformām Uniswap neiekasē simboliskas maksas un darbojas kā sabiedrisks labums. Uniswap ir rentabls, kas nozīmē mazāku maksu maksu Uniswap salīdzinājumā ar citām platformām, pateicoties galvenajai iezīmei, kas to atšķir no citām, t.i., tas novērš starpnieku. Vienkārši sakot, Uniswap ļauj lietotājiem veikt darījumus bez starpniekiem, kas galu galā samazina procesa izmaksas.

Uniswap protokolam ir vietējais marķieris UNI, kas tā īpašniekiem piešķir pārvaldības tiesības. Tas nozīmē, ka UNI īpašnieks var balsot par izmaiņām protokolā. Pirmo reizi marķieris tika izlaists 2020. gada septembrī. Uniswap ir lielākais DeFi protokols pasaulē ar 2,9 triljonu ASV dolāru lielu tirgus daļu, un tas veido aptuveni 49,6% no kopējā DeFi tirgus ierobežojuma..

Atcelt atsaukšanu Cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Hayden Adams izstrādātais Uniswap sāka 2021. gadu ar tirdzniecības cenu 4,97 USD. UNI / USD sāka uzlaboties, jo tendence bija lēcoša. Pēdējā laikā UNI / USD sasniedza 34,77 ASV dolārus, lai 2021. gada 7. martā sasniegtu visu laiku augstāko līmeni. Ar savu protokolu tas var pat paaugstināties, un cena var konsekventi pieaugt katru mēnesi. Tādējādi līdz 2021. gada beigām Uniswap varētu tirgoties par 75 ASV dolāriem.

Uniswap varētu inaugurēt 2022. gadu par 78 ASV dolāriem, jo ​​paredzams, ka kriptogrāfijas tendence palielināsies. Uniswap varētu piesaistīt tirgotāju uzmanību, jo tas piedāvā vienkāršu monētu apmaiņas veidu. Tādējādi Uniswap varētu slēgt 2022. gadu kaut kur ap 180 USD.

Paredzams, ka pēc 5 gadiem Uniswap vēl vairāk palielinās savu lietotāju loku. Tas varētu koncentrēties uz jaunākiem plāniem uzlabot savu protokolu, lai padarītu to lietotājam draudzīgāku. Tādēļ, visticamāk, Uniswap cena palielināsies uz jaunāku augstumu, ja pircējiem izdosies gadu gaitā saglabāt savu dominējošo stāvokli. Tas varētu sasniegt vairāk investoru, jo tas rada lielāku likviditāti. Piecu gadu beigās, visticamāk, Uniswap tirgosies kaut kur ap USD 300 atzīmi.

UNI / USD faktori, kas ietekmē Uniswap cenas:

  • Jauninātās Uniswap versijas:

Jaunā Uniswap protokola iterācija ar nosaukumu Uniswap V2 tika uzsākta 2020. gada maijā pēc tā sākotnējās palaišanas V1 2018. gada novembrī. Paredzams, ka trešā Uniswap versija tiks uzsākta līdz 2021. gada vidum un ir pazīstama kā V3. Uniswap 3. versija samazinās procesa izmaksas un padarīs to ātrāku un uzticamāku.

Divi no dzīvotspējīgākajiem faktoriem, kas saistīti ar Uniswap monētu UNI cenu noteikšanu, ir vispārējā tirgus vide un Uniswap versijas izlaišana. Iepriekš, kad tika palaista 2. versija, tirgi pieauga augstāk, pateicoties uzlabotām Uniswap funkcijām. Ir liela varbūtība, ka Uniswap 3. versijas ieviešana izrādīsies izdevīga arī UNI, jo tās izredzes jau ir sākušas.

  • Vispārējā tirgus vide:

Papildus modernizētajām Uniswap versijām, UNI monētu cenu paaugstināšanā svarīgu lomu spēlē arī ārējie faktori, piemēram, konkurentu valūtas un kriptogrāfijas tirgus karalis Bitcoin. Pēc 40 000 ASV dolāru cenu līmeņa pārvarēšanas Bitcoin ir bijis pakļauts spiedienam, taču vide joprojām nav tik slikta, un tā varētu vēl vairāk uzlaboties, kas arī paaugstinās UNI monētu cenas uz augšu.

Turklāt, atbildīgajai Baidena administrācijai, kriptogrāfijas tirgus perspektīvas tagad ir sākušas nostiprināties. Tas ir tāpēc, ka divām galvenajām pārvaldes iestādēm SEC un OCC tagad ir divi kriptogrāfijai draudzīgi vadītāji, nosaukti Gerijs Genslers un Maikls S. Barrs. Kripto tirgus izredzes kļūt slavenākam un pazīstamākam šo vadītāju vadībā ir palielinājušās, un tas nākotnē varētu arī veicināt UNI monētu cenas.

  • Popularitāte:

Uniswap ir lielākā decentralizācijas lietojumprogramma Ethereum blokķēdē. Uniswap priekšrocības padarīja to populāru un palīdzēja triumfēt rekordīsā laikā. Uniswap funkcijas, piemēram, lietotājam draudzīgas darbības, ārējā maka integrācija, zemas maksas, pilnīga privāto atslēgu kontrole un salīdzinoši augsta likviditāte, padarīja Uniswap protokolu populāru un paaugstināja UNI monētu cenas tik īsā laikā. Uniswap projekts tika izstrādāts tikai pusgada laikā ar ļoti mazu investīciju kapitālu, tikai 100 000 USD. Nelielais laika un naudas ieguldījums ātri padarīja Uniswap par populārāko un uzticamāko decentralizēto apmaiņu.

Nepārtraukto pieaugošo Uniswap popularitāti varētu attiecināt uz Uniswap iezīmi, kas starpnieku ir izslēdzusi starpnieku. Šai Uniswap pamatfunkcijai salīdzinoši augstas likviditātes nodrošināšanai ir svarīga loma UNI monētu cenu paaugstināšanā tik īsā laika posmā.

Atsaukšana 2020. gadā:

17. septembrī Uniswap ienāca tirgū ar tirdzniecības cenu 2,94 USD, un tikai divas dienas pēc sākotnējās izlaišanas UNI monēta sāka kotēties vairākās pasaules biržās, kuru cena tika paaugstināta līdz 6,96 USD. Septembrī UNI samazinājās līdz 3,98 ASV dolāriem, un pēc tam mēneša beigās tas atkal sasniedza 5,02 USD.  

Oktobra sākumā tirgus atsauca UNI cenas un samazinājās līdz 2,57 USD; tomēr līdz oktobra beigām tā bija no 2 līdz 3 ASV dolāriem. Pārsteidzoši, ka novembra sākumā UNI monēta samazinājās līdz 1,80 ASV dolāriem masveida pārdošanas spiediena dēļ, un līdz novembra vidum cenas sasniedza savu pretestības līmeni un līdz decembrim saglabājās 3 USD ar zināmām izmaiņām. Līdz gada beigām UNI monētas cena bija USD 4,62.

Atsaukšana 2021. gadā:

2021. gada 1. janvārī UNI monētas tirdzniecība bija 4 USD, un līdz 11. janvārim UNI monētas cenas sasniedza 8 USD. Sākoties Jaunajam gadam, Uniswap popularitāte sāka pieaugt, un līdz ar to UNI monēta turpināja gūt peļņu. Līdz 18. janvārim cenas sasniedza 10 USD, un janvāra beigās UNI cenas pārsniedza 19 USD līmeni.

Februāris ir bijis milzīgs mēnesis UNI monētām, jo ​​tās V3 jaunināšanas uzsākšana tuvojas, Uniswap popularitāte katru dienu pieaug, kas galu galā palīdz UNI monētas vērtībai. UNI monēta 1. februārī pārsniedza 20 USD pretestības līmeni un līdz 8. februārim sasniedza 23 USD. 7. martā UNI monēta sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 34 USD.

Tehniskā analīze – Bearish Correction in Play, Brace to Capture Buying 

UNI / USD tehniskā puse iknedēļas diagrammā parāda spēcīgu bullish aizspriedumus. Uniswap ir izveidojis augšupejošu kanālu, kas paplašina pretestību apgabalā ap 34,90 USD. Pēdējā laikā UNI / USD pāris iknedēļas laika posmā ir aizvēris vēršu sveci, kas liecina par bullish tendences iespējamību pārī. Pāra lēciens ir izraisījis dramatisku pirkšanu līdz 41,40 USD. Lai gan pārim šobrīd ir vērojama lāču korekcija, bullish tendences turpināšanās izredzes joprojām ir diezgan stabilas.

Augšējā pusē UNI / USD pāris var saskarties ar tūlītēju pretestību USD 41,40 līmenī, ko nedēļas laika grafikā pagarina augšupvērsts kanāls. Pieaugošs lūzums 41,40 USD līmenī var veicināt pirkšanu pārī līdz nākamajiem pretestības līmeņiem 47,54 USD un 55,39 USD. 20 periodu eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs atbalsta Uniswap augšupejošu tendenci. Iknedēļas MACD un RSI liecina par spēcīgu bullish tendenciozitāti Uniswap; tāpēc bullish izrāviens pie 34,91 USD varētu novest UNI / USD uz USD 55,39, kas pagarināts par 161,80% Fibonači pagarinājuma līmeni. 

Aplūkojot ikdienas laika grafiku, pāris UNI / USD ir nonācis pārpirktajā zonā, un investoru peļņas gūšanas laikā tas tagad ir zemāks. Apakšējā pusē, visticamāk, Uniswap notiks pēc tūlītēja atbalsta līmeņa 29,64 USD, kas iezīmē 38,2% Fibonacci līmeni, savukārt lāču izlaušanās pie 0,2964 var palielināt pārdošanas apjomu līdz USD 27,90 un 26,17, kas tiek pagarināti par 50 attiecīgi% un 61.8% Fibonači retracement līmeņi. Neskatoties uz to, visticamāk, UNI / USD turpinās tirdzniecību strauji, jo vadošie un atpaliekošie rādītāji atbalsta pirkšanas tendenci. Eksponenciālu kustīgo vidējo rādītāju sērija, piemēram, EMA 20, 50 un 100 periodi, atbalsta pāri par aptuveni 23,736 USD. Apsvērsim iespēju palikt bullish virs 23,75 USD apgabala, lai sasniegtu ilgtermiņa mērķa līmeni 34,63 USD un 41,30 USD. Veiksmi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me