Tezos cenu prognoze 2021. gadam: turpināšana uz augšu-uz leju

Tezos – prognožu kopsavilkums

Tezos prognoze: H1 2021. gads

Cena: 5 USD – 6 USD

Cenu virzītājspēki: Kripto tirgus noskaņojums, Elona Muska komentāri par kriptogrāfiju, EDO jaunināšana

Tezos prognoze: 1 gads   

Cena: 10–15 USD

Cenu virzītāji: Tezos jauninājumi, Globālās ekonomikas atkopšana, Tezos jauninājumi

Tezos prognoze: 3 gadi   

Cena: 50–100 USD

Cenu virzītāji: kriptogrāfijas tirgus noskaņojums, Deez pieņemšana, ko veic Tezos, jauninājumi, globālā politika

 

Tezos (XTZ), šķiet, šobrīd ir viena no vājākajām kriptovalūtām, kas pēdējo 6-7 mēnešu laikā ir ieguvusi tikai aptuveni 300% no parastā diapazona USD 1,80, savukārt citas digitālās valūtas ir guvušas ievērojamus ieguvumus. Lai gan tas joprojām ir iespaidīgs Tezos, jo pēdējā ilgtermiņa prognozē par šo altkoīnu vēl novembrī pircēji joprojām nebija nekur atrodami, lai gan kriptogrāfijas tirgus strauji pieauga. Bet tas beidzot sāka panākt pārējo bandu, līdz februāra vidum pārsniedzot USD 5.50.

Tomēr tagad tā tirgo apmēram 2 USD zemāk, kas norāda uz vājumu šajā kriptonauda. Citi kriptogrāfi ir spītīgi turējušies uz lielāko daļu neseno ieguvumu, un ķekars no tiem turpina ražot jaunus, tostarp [[Bitcoin]], kura vērtība 15. februārī pārsniedza USD 50 000, Elonam Muskam un Teslai dodot lielu roku, savukārt Tezos jau ir atdevis gandrīz 40% no vērtības. Tezos vēsturē ir notikusi atpakaļgaita pēc spēcīgiem bullish virzieniem un atdota lielākā daļa iepriekšējo ieguvumu, un pašreizējā atkāpšanās neveicina arī pircēju uzticību, un tas pat varētu viņus atbaidīt. Bet tie ir dažādi laiki kriptogrāfijas tirgum, kas varētu mainīt Tezos ieradumu, tāpēc nākamajās nedēļās mēs redzēsim, vai Tezos turēs savus ieguvumus vai atgriezīsies atpakaļ, tāpat kā tas ir bijis iepriekšējās reizēs.       

 

Pašreizējais XTZ / USD Cena: $

 

Nesenās izmaiņas Tezos cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
1 mēnesis +0,37 +9,3%
3 mēneši +1.05 +46,7%
6 mēneši -0,15 -4,4%
1 gads +0,40 +13,7%
2 gadi +2.70 +450%

Faktori, kas ietekmē tezos 

Tezos ir vēl viena salīdzinoši jauna kriptonauda, ​​un tā pēc tirgus kapitalizācijas ieņem 23. vietu – aptuveni 4,408 miljardus ASV dolāru, kas ir tālu no 2020. gada novembra 1,550 miljardiem USD, kas bija mūsu iepriekšējās ilgtermiņa prognozes. Lai gan, kā jau minējām, šis tirgus ierobežojuma novērtējums ir mazāks nekā citu kriptogrāfiju tirgus ierobežojuma pieaugums. Tezos sāka dzīvi 2018. gadā, kas nebija vislabākais laiks kriptovalūtām, digitālās valūtas tirgus avārijas vidū pēc straujas izaugsmes 2017. gada beigās. Rezultātā tas pirmajos pāris gados sekoja galvenajiem kriptotehnikas punktiem. mēnešus tā dzīves laikā, līdz tā gada decembrim zaudējot vairāk nekā 90% no vērtības.


Tad Tezos atkal atgriezās dzīvē 2019. gadā, jo tā izmantošana pieauga un kriptonauda tirgus atkal sāka atjaunoties, un 2020. gada augustā tas sasniedza 4,38 USD. Tas neguva labumu no digitālo valūtu tirgus straujā pieauguma 2020. gada 4. ceturksnī, savukārt Bitcoin un citi kriptogrāfijas rādītāji pieauga augstāk, kas radīja jautājumus. Bet, neskatoties uz dažiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, tas pievienojās kriptogrāfijas pieaugumam, sākot no šī gada janvāra un jo īpaši februārī. Jaunais Tezos jauninājums, EDO, uzlaboja lietojumprogrammu lietderību un attīstību, jo īpaši ar DeFi saistītos, kas februāra vidū palīdzēja paaugstināt cenu. Bet, kā minēts iepriekš, tas ir atdevis lielāko daļu šo ieguvumu, jo arī pārējais kriptogrāfijas tirgus atkāpjas.

Tezos Live Chart

Tezos cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Tāpat kā visu pārējo kriptovalūtu gadījumā tagad, kad tās ir ieguvušas drošas patvēruma statusu, arī Tezos ietekmē noskaņojums kriptogrāfijas tirgū. Tomēr pēdējos mēnešos tas ir atpalicis no citiem galvenajiem altkoīniem, kas ir pieauguši augstāk, savukārt XTZ / USD 2021. gada februāra trešajā nedēļā atkāpās zemāk, tirgojoties aptuveni 3,40 USD no augstākajiem 5,40 USD. Turklāt tīkla pamati ir nedaudz spilgtāki, jo Tezos sadarbojas ar noteiktām bankām Eiropā, un tā mērķis ir kļūt par lielākās Eiropas centrālās bankas izvēles bloku. Bet mums būs jāgaida un jāskatās, kā tas notiek, jo tirgu reakcija uz ziņām nebija pārāk optimistiska, un tā nebija pārāk optimistiska attiecībā uz Tezos kopumā.  

Tezos Evolution

Tezos projekts sākās 2014. gadā, kad Artūrs Breitmans un Ketlīna Breitmane izlaida balto papīru Tezos, ko sauca par “Position Paper”. Viņi kopā nodibināja starta firmu ar nosaukumu Dynamic Ledger Solutions, kas tika izveidota, lai ierakstītu kodu, kas būtu Tezos protokola pamatā. Pagāja trīs gadi, līdz 2017. gadam, kad Texos fonds līdzekļu vākšanā savāca 232 miljonus ASV dolāru. Viens no galvenajiem Tezos ICO ieguldītājiem bija miljardieris Tims Drapers.

Tezos tīklā tiek izmantots Proof-of-Stake (POS) mehānisms, kuru Ethereum ir pieņēmis nesen, jo tas ir vienkāršāk lietojams nekā Proof-of-Work (PoW) un prasa mazāk enerģijas. Tezos tīkls ir decentralizēts viedo līgumu un lietojumprogrammu tīkls. Tam ir ķēdes pārvaldības slānis, lai nodrošinātu efektīvu tīkla jaunināšanu un nodrošinātu pārredzamu ieinteresēto personu kopienu. Tas veic automātiskus jauninājumus, kas notiek balsošanas procesā, lai tos pieņemtu sabiedrība. Nesen tā veica jaunāko jauninājumu, kas ir paskaidrots zemāk.    

Jaunākie Tezos atjauninājumi

Pēc iepriekšējās sadaļas Tezos tīkls periodiski veic automātiskus jauninājumus, kas ļauj sevi grozīt. Tas iet cauri procesam, ko veic, veicot darbības glabātajai blokķēdei, lai iesniegtu priekšlikumus (paredzētās koda izmaiņas) un balsotu par šīm izmaiņām. Ja priekšlikumi saņem pietiekami daudz balsu, tie tiek pieņemti. Pēc tam protokols atjaunina sevi ar jaunām koda izmaiņām, kas tiek automātiski iekļautas.

Tezos atjaunināšanas protokola darbība ir tāda, ka dalībnieki var iesaistīties tīkla pārvaldībā, izmantojot “cepšanas” procesu, kur viņi faktiski spēlē 8000 XTZ. Tas rada finansiālu stimulu rīkoties godīgi. Šos dalībniekus sauc par maizniekiem, un viņu uzdevums ir balsot par ierosinātajām izmaiņām blokķēdes kodā četrpakāpju procedūrā, kas aizņem apmēram 23 dienas.  

Jaunināšanas nosaukums Vēlētāju apstiprināšana Apraksts
Atēnas Maijs-19 Paaugstināts gāzes ierobežojums vienā blokā; Ruļļa izmērs tika samazināts no 10 000 ꜩ līdz 8 000 ꜩ.
Bābele 2.0-2.1 19. oktobris Stingrāka (Emmy +) blokķēdes konsensa algoritma versija; Tas atviegloja viedo līgumu izstrādi; Precizēts deleģēšanas process.
Kartāgā 2.0 20. marts Palielināts bloka un darbības gāzes ierobežojums; Uzlabota cepšanas aprēķināšanai un atlīdzības apstiprināšanai izmantotās formulas precizitāte un elastība; Novērsti dažādi mazi jautājumi.
Delfi 20. septembris Uzlabotas gāzes izmaksas. Samazinātas krātuves izmaksas par 4 reizes, lai atspoguļotu uzlabojumus pamatā esošajā krātuves slānī.
Edo Februāris-20 Šis jauninājums jaunināšanas procesam pievieno Sapling, Tickets, jaunu “Pieņemšanas periodu”, BLS12-381, lai iespējotu viedos līgumus un privātās dzīves aizsardzības biļetes uz vietējām atļaujām, nelielus kļūdu labojumus un dažus uzlabojumus veiktspējā un gāzes patēriņā..

Tezos pieņemšana

Pieprasījums pēc Tezos saglabājās zems līdz 2021. gada janvārim, jo ​​DeFi monētas kļuva arvien izplatītākas, taču, kā minēts iepriekš, šajā nozarē ir notikuši daži notikumi ar EDO jaunināšanu, kas padarīs to pievilcīgāku darījumiem. Tezos ir pieņemts vai ir parakstījis sadarbības līgumus ar dažādām institūcijām. Pagājušajā gadā Banque de France paziņoja, ka Francijas investīciju banka Societe Generale, kā arī citas organizācijas strādās pie projekta starpbanku norēķinu veikšanai Eiropā, izmantojot Centrālās bankas digitālo valūtu, kas varētu padarīt Tezos tīklu populāru Francijā. Tas varētu būt liels jaunums, ja tas piepildīsies, kaut arī reakcija bija minimāla, kā to redzējām toreiz, kas liek domāt, ka tirgotāji par to nav ļoti optimistiski, lai gan vēl ir pāragri spriest.   

Viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Lielbritānijā, alianse nesen paziņoja, ka tā plāno simbolizēt Lielbritānijas nekustamo īpašumu 500 miljonu GBP vērtībā. Tas to dara savam pirmajam digitālās drošības projektam River Plaza Mančestras centrā kopā ar tZero un digitālo vērtspapīru konsultāciju veikalu Megalodon.

Reit BZ, kas ir Brazīlijas projekts, kuru atbalsta Latīņamerikas lielākā investīciju banka BTG Pactual, piedāvā ārvalstu investoriem piekļuvi Brazīlijas augošajam nekustamā īpašuma tirgum, izmantojot drošības marķieri ar nosaukumu Reit BZ (RBZ). RBZ žetonus atbalsta nelaimē nonākušie nekustamā īpašuma aktīvi, galvenokārt Sanpaulu un Riodežaneiro štatos. Tezos kalpo kā noklusējuma blokķēde, kas tiek piedāvāta RBZ drošības marķierim.  

Vadošais kriptogrāfijas seifs BRD ļauj pirmo reizi piedāvāt vairāk, pievienojot Tezos. Viens no drošākajiem mobilajiem kriptovalūtas makiem, kuram uzticas aptuveni 7,5 miljoni lietotāju un kura aizsardzībā ir vairāk nekā 20 miljardu ASV dolāru vērti digitālie aktīvi, paziņoja par atbalstu piesaistīšanai, izmantojot Tezos blokķēdes integrāciju. Travala.com, kas ir viena no galvenajām kriptovalūtām draudzīgām ceļojumu rezervēšanas platformām, kuru atbalsta Binance, nesen sadarbojas arī ar Tezos Commons. Tas ir paredzēts, lai integrētu pašizmainošo kriptogrāfisko virsgrāmatu Tezos, ļaujot lietotājiem visā vietnē rezervēt vairāk nekā 3 000 000 ceļojumu produktus, piemēram, viesnīcas, lidojumus, ekskursijas un aktivitātes vietnē Travala.com, ar vietējo Tezos marķieri (XTZ)..

Tehniskā analīze – lielākā daļa peļņas atkal ir zaudēta

Tezos īsā dzīves laikā ir bijis nepastāvīgs, un tas tā ir arī pēc nesenā straujā pieauguma un atgriešanās aptuveni vienas nedēļas laikā. Tomēr ilgtermiņā tas ir vērojams kā liecina diagrammas, lai gan ne tuvu nav tik bullish kā pārējie altkīni. Tezos mēs esam redzējuši dažus savvaļas mītiņus, kam sekoja līdzīgas atkāpšanās. Šī digitālā valūta sāka darboties sliktā laikā kriptovalūtām – 2018. gada jūnija beigās, kad kriptogrāfijas tirgū bija vērojama liela lejupslīde, pēc varenā pieauguma 2017. gada beigās. Tā cena bija aptuveni 4 USD un pakāpās līdz 4,38 USD, bet tad tas sāka samazināties, un līdz tā gada decembrim tas bija pieaudzis līdz 0,325 USD, kur tas palika dažus mēnešus, veidojot vairākus mazus doji svečturus, kas pēc lejupslīdes ir vērojami pretēji signāli. 2019. gada sākumā cena mainījās augstāk, un kopš tā laika tā ir bijusi vērojama tendence.

 Tezos ir atdevis lielāko daļu februāra ieguvumu

20 SMA (pelēks) tika salauzts 2020. gada janvārī, un tas nekavējoties pārvērtās par atbalstu. Otro reizi tas notika martā, kad nenoteiktības dēļ uzliesmoja koronavīruss, kas izraisīja kriptogrāfijas tirgus niršanu zemāk, bet vēlāk globālā nenoteiktība izrādījās pozitīva attiecībā uz digitālajām valūtām, un XTZ / USD bija pakāpies līdz Līdz augustam 4,33 USD. Bet nākamajos mēnešos Tezos nesekoja pārējam tirgum, un cena mainījās zemāk, mēneša grafikā atkal nokrītot līdz 20 SMA. 20 SMA kārtējo reizi notika, liekot domāt, ka šis slīdošais vidējais ir galīgais Tezos atbalsts, kas padara to par labu pirkšanas vietu, jo cena atkal atkāpjas pēc tam, kad agrāk atlēca šis slīdošais vidējais.  

 Vai Tezos atkāpsies atpakaļ uz tendences līniju?

Nedēļas diagrammā mēs redzam, ka 50 SMA (dzeltens) pārvērtās par atbalstu, kad cena virzījās virs tā. Šis mainīgais vidējais rādītājs bija galvenais Tezos atbalsta rādītājs šajā laika posmā līdz 2020. gada oktobrim, kad tas tika sadalīts, bet 100 SMA (zaļš) ieguva savu vietu. Tezos decembra beigās atkāpās no šī mainīgā vidējā līmeņa un februārī pieauga augstāk. Bet, virzoties uz mēneša beigām, tas mainās uz leju, kas nozīmē, ka turpinās spēcīgu bullish kustību modelis, kam seko lielas lāču maiņas. Sākotnēji 20 SMA samazinājās nedēļas grafiks, kas bija aptuveni 3 USD, tāpēc redzēsim, vai kritums beigsies tagad, vai arī tas turpinās virzīties uz augšupejošo tendenču līniju pie 1.80 USD, kur arī 100 SMA ir šobrīd stāv.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector