Tezos cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: kriptos netiek zaudēts pieprasījums pēc pēdējā laika

Tezos (XTZ), kas pēc tirgus kapitalizācijas ieņem 18. vietu, aptuveni 2020. gada 15. novembrī sasniedzot aptuveni 1,55 miljardus ASV dolāru, dzīvi sāka 2018. gada vidū, kas nebija labākais laiks kriptovalūtām, jo ​​digitālās valūtas tirgus atradās būtisks trūkums pēc straujas izaugsmes 2017. gada beigās. Tā rezultātā pirmajos dzīves mēnešos tā sekoja galvenajiem kriptotehnikas punktiem, zaudējot vairāk nekā 90% no vērtības līdz tā gada decembrim.

Bet tas atgriezās dzīvē 2019. gadā, jo tā izmantošana pieauga un kriptonauda tirgus atkal sāka atdzīvoties, un 2020. gada augustā tas sasniedza 4,38 USD. Tomēr tas neguva labumu no digitālo valūtu tirgus pieauguma oktobra un novembra laikā, kad Bitcoin un citi kriptogrāfijas līmeņi pieauga augstāk, kas rada jautājumus. Bet 20 SMA tiek turēts kā atbalsts ikmēneša diagrammā, un Tezos notiek dažas būtiskas attīstības tendences, tāpēc, cerams, atsāksies straujais impulss, lai gan tas vēl nav tik droši.

Izlasiet jaunāko atjauninājumu vietnē Tezos (XTZ / USD) Cena 2021. gada prognoze

 

 

Nesenās izmaiņas Tezos cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas +0,44 +19,9%
3 mēneši -0,92 -25,8%
6 mēneši -0,16 -5,7%
1 gads +1.32 +100%
3 gadi -1.36 -0,34%

 

Faktori, kas ietekmē tezos 

Tāpat kā visas citas kriptovalūtas, arī Tezos ietekmē noskaņojums kriptogrāfijas tirgū, lai gan pēdējos mēnešos tas ir atpalicis no citiem galvenajiem altkoīniem, kas ir straujāk auguši, savukārt XTZ / USD ir atkāpies zemāk, tirgojoties aptuveni 2 ASV dolāri. Turklāt tīkla pamati ir nedaudz spilgtāki, jo Tezos sadarbojas ar noteiktām bankām Eiropā, lai kļūtu par lielāko Eiropas centrālo banku izvēlēto bloku. Bet vēl ir jāskatās, kā tas notiks, jo tirgu reakcija uz ziņām nebija pārāk optimistiska.  

Tezos prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis Tezos prognoze: 1 gads Tezos prognoze: 3 gadi
Cena: 2,80 ASV dolāri

Cenu virzītāji: Kripto tirgus noskaņojums, Tehnika

                            

Cena: 3,40-3,60 ASV dolāri 

Cenu virzītāji: Ieeja centrālo banku tirgū, Tezos izstrāde, Kripto tirgus


Cena: 8-10 USD

Cenu virzītāji: Attīstās Tezos, Kripto tirgus noskaņojums

                     

Tezos Live Chart

TEZOS

 

Tezos cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Tezos jaunākie sasniegumi

Tezos tīklā tiek izmantots Proof-of-Stake (POS) mehānisms, kuru Ethereum arī tagad izmanto, jo to ir vienkāršāk izmantot nekā Proof-of-Work (PoW) un tas prasa mazāk enerģijas. Tezos tīkls ir decentralizēts viedo līgumu un lietojumprogrammu tīkls. Tam ir ķēdes pārvaldības slānis, lai nodrošinātu efektīvu tīkla jaunināšanu un nodrošinātu pārredzamu ieinteresēto personu kopienu.    

Bet Tezos varētu būt zaudējis pieprasījumu zināmā mērā, jo DeFi monētas ir kļuvušas arvien izplatītākas. Tomēr ir daži notikumi, kas varētu padarīt Tezos tīklu diezgan populāru Eiropā. Iepriekš 2020. gadā Banque de France paziņoja, ka Francijas investīciju banka Societe Generale, kā arī citas organizācijas strādās pie projekta starpbanku norēķinu veikšanai Eiropā, izmantojot Centrālās bankas digitālo valūtu. Tas varētu būt liels jaunums, ja tas piepildīsies, kaut arī līdz šim reakcija ir bijusi minimāla, kā to redzējām toreiz, kas liek domāt, ka tirgotāji par to nav pārāk optimistiski, lai gan vēl ir mazliet agri pateikt.    

 

Tehniskā analīze – slīdošie vidējie rādītāji turpina virzīt XTZ / USD uz leju?

Tezos sāka dzīvi sliktā laikā, 2018. gada jūnija beigās, kad kriptovalūtu tirgus piedzīvoja lielu lejupslīdi, pēc lielā pieauguma 2017. gada beigās. Tas sākās apmēram 4 USD un pakāpās līdz 4,38 USD, bet pēc tam sāka kritums, līdz tā gada decembrim nokrītot līdz 0,325 USD, kur tas palika dažus mēnešus, pēc krituma veidojot vairākus mazus doji svečturus, kas ir vēršamie atpakaļgaitas signāli. 2019. gada sākumā cena mainījās augstāk, un kopš tā laika tā ir bijusi vērojama tendence.

 Tezos atkal ir vērojama vērojama tendence

20 SMA (pelēks) nodrošināja pretestību mēnesi 2019. gada decembrī, bet 2020. gada janvārī tas tika salauzts, nekavējoties pārvēršoties par atbalstu. Otro reizi tas notika martā, kad izcēlās koronavīruss, kura dēļ nenoteiktības dēļ kriptogrāfijas tirgus nāca zemāk. Bet vēlāk globālā nenoteiktība izrādījās pozitīva attiecībā uz digitālajām valūtām, un XTZ / USD līdz augustam pakāpās līdz 4,33 USD. Tomēr turpmākajos mēnešos pieaugums nesekoja pārējam tirgum, un cena mainījās zemāk, atkal nokrītot uz 20 SMA mēneša grafikā. 20 SMA joprojām turas, kas ir laba zīme pircējiem.

 

 Novembra bullish solis joprojām izskatās diezgan vājš 

Nedēļas diagrammā mēs redzam, ka 20 SMA nodrošināja pretestību, kad cena samazinājās, bet tā tika salauzta 2019. gada sākumā, drīz pirms 50 SMA (dzeltenā). 50 SMA pārvērtās par atbalstu, un tas notika pēc lielā krituma 2020. gada martā. Tas atkal notika vairākas nedēļas septembrī / oktobrī, bet galu galā tika sadalīts, lai gan 100 SMA (zaļais) pārvērtās par atbalstu. Bet atlēciens nešķiet pārāk pārliecinošs, jo 50 SMA šajā diagrammā ir pārvērtusies par pretestību, tāpēc saskaņā ar nedēļas grafiku nākotne šobrīd nav ļoti droša, jo cena ir iestrēdzis starp šīm 2 MA brīdi.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector