Ripple (XRP) cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: Bearish īstermiņa, bullish ilgtermiņa

Ripple (XRP), kuru līdzdibināja Kriss Larsens un Džeds Makkalebs, tika izveidota 2012. gadā. Tas sākās neliela līmeņa līmenī, bet atdzīvojās 2017. gada martā, kad saskaņā ar lielāko daļu Ripple brokeru platformu tas pieauga no 0,0005 USD līdz 0.07, kas nešķiet daudz, bet tā bija pirmā pazīme, ka šī kriptogrāfijas valūta izveidojas un ka tā var izdzīvot. 2017. gads digitālajām valūtām pārvērtās par ļoti strauju gadu, un Bitcoin decembrī pieauga ļoti tuvu 20 000 ASV dolāriem, no zemāka par 1000 ASV dolāriem tā paša gada sākumā, savukārt Ripple pieauga no aptuveni 0,20 līdz 3,30 dolāriem, kas nozīmē vairāk nekā 15 reizes lielāku pieaugumu pēc pāris mēnešiem. Bet XRP / USD vēlāk veica spēcīgu virzību uz leju, kā liecina zemāk redzamās XRP diagrammas, un kopš tā laika tā vairs nav spējusi atkal kļūt vērojama lielāka laika grafika diagrammās. Slīdošie vidējie rādītāji turpina ierobežot šo kriptogrāfijas valūtu, izbeidzot augšupejošu atdevi un nospiežot cenu zemāk. Rezultātā Ripple tehniskā aina nešķiet pārāk daudzsološa, taču pamati pircējiem šķiet mazliet interesantāki, tāpēc apskatīsim plašāk faktorus, kas varētu ietekmēt XRP / USD, un prognozēsim šī virziena nākotni altcoin.

 

Izlasiet jaunāko atjauninājumu vietnē Ripple (XRP) cena 2021. gada prognoze

 

Pašreizējā XRP / USD cena: $

Nesenās izmaiņas Ripple cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas -0,053 USD -17,4%
3 mēneši +0,057 USD +22,8%
6 mēneši +0,109 USD +43,6%
1 gads 0,063 USD 20,1%
5 gadi +0,243 ASV dolāri +97,2%

Ripple Live Chart

XRP

 

Saskaņā ar vispārēju vienprātību kriptovalūtu tirgus sākās ar Bitcoin 2009. gadā. Bet interese tika izraisīta pēc lielā straujā pieauguma 2017. gadā “kriptovalūtas zelta steigas” laikā. Tomēr šis pieaugums izzuda, kad Bitcoin bija sasniedzis gandrīz 20 000 USD, pamatojoties uz sociālās tirdzniecības baumām, un kriptogrāfijas atkāpās zemāk. The XRP / USD arī radīja lielu uzplūdu vairākas nedēļas, pirms arī atkāpās. Lai gan atšķirība salīdzinājumā ar citiem kriptotēmiem ir tā, ka, lai gan lielākā daļa galveno kriptovalūtu tagad ir atjaunojušas savu bullish tendenci, kaut arī normālākā veidā nekā tas, ko mēs redzējām 2017. gada beigās, Ripple joprojām ir lācīgs. Kopš 2018. gada maksimumi katru reizi kļūst zemāki, un pircēji turpina virzīties uz jaunām zemākajām. 100 SMA patur vāku šim pārim, liekot spiedienu pircējiem, kā mēs paskaidrosim tālāk sniegtajā tehniskajā analīzē. Nesen piesaistītie 200 miljonu ASV dolāru fondi atkal pievērsa uzmanību šim altcoin, un Ripple pielāgošana darījumos ir bijusi daudzsološa, kas nozīmē, ka pamati nav tik slikti, kā liecina tehniskās diagrammas, taču tie nepalīdz Ripple viss tik daudz. Tāpēc pašlaik notiek cīņa starp Ripple pamatiem un tehniskajiem faktoriem, un tehniskajiem speciālistiem šobrīd ir pārsvars..

Ripple prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis Ripple prognoze: 1 gads Ripple prognoze: 3 gadi
Cena: $ 78-80 

Cenu virzītāji: Covid-19, riska noskaņojums, RBI likmes

                                                                                    

Cena: $ 78-80 

Cenu virzītāji: Covid-19, riska noskaņojums, RBI likmes

                                                                                              

Cena: 88-90 USD

Cenu virzītāji: Cenu virzītāji: inflācija, ekonomikas atveseļošanās, tirgu attīstīšana, RBI darbības, inflācija


Ripple Price Prognoze nākamajiem pieciem gadiem

Digitālās valūtas ietekmē vairāki faktori, kurus mēs varam sagrupēt četrās kategorijās; 1. Katras digitālās valūtas pamati 2. Tehniskie paņēmieni 3. Kriptovalūtu tirgus noskaņojums kopumā un 4. USD veiktspēja, kas jo īpaši šogad ir kļuvusi arvien nozīmīgāka. Ripple 2019. gada beigās bija veiksmīgs līdzekļu vākšanas pasākums, kas vairākus mēnešus pagrieza šo kriptovalūtas bullish, bet pēc tam martā to panāca plašāks kriptogrāfijas tirgus noskaņojums, jo koronavīruss uzliesmoja un USD pievienojās partijai, palīdzot XRP / USD, lai vērtība trīskāršotos. Lai gan tehniskā aina Ripple neizskatās pārāk daudzsološa, pamati ilgtermiņā izskatās gaišāki, kā parādīja jaunākās ziņas.

Jaunākie Ripple izstrādājumi

Ripple Labs ir Ripple mātes uzņēmums, kas 2012. gadā sāka darboties kā OpenCoin. Sākot ar 2020. gada augustu, Ripple ir ceturtais lielākais altkoīns tirgus kapitalizācijas ziņā 11 miljardu dolāru vērtībā. Tas nodrošina finanšu iestādes ar vidēju vērtību, lai pārskaitītu vērtību visā pasaulē starp dažādām fiat valūtām. Būtībā tā ir pagaidu valūta, kas ir Ripple likviditātes un biržas produkta xRapid pamatā. XRP virsgrāmata ir DLT, kas nodrošina pārbaudāmus XRP norēķinus, un tā ir atvērta ikvienam. Viena no Ripple priekšrocībām ir tā, ka tā ir ļoti pielāgojama plašākai sabiedrībai, jo tā ir gan digitālā valūta, gan maksājumu tīkls.   

Peer-to-Peer projekts kavējas                                                     

Runājot par adaptīvo valūtu, 2019. gadā tādas finanšu iestādes kā UBS Group AG, Barclays Plc, Credit Suisse un Banco de Santander mēģināja izveidot uzņēmumu. Iestādes finansēja 50 miljonu mārciņu vērto projektu. Ideja bija / ir par vienādranga risinājumu, lai piedāvātu marķētas valūtas. Uzņēmuma nosaukums ir Fnality, un tā mērķis ir piedāvāt bankām nepieciešamo risinājumu, proti, Lietderības norēķinu monēta. Bet mēģinājums tagad ir aizkavējies, jo viņi gaida normatīvo apstiprinājumu. Pēc Fnality International izpilddirektora Rhomaios Ram teiktā, agrākais regulatoru reakcijas laiks būs 2021. gada pirmā puse, kas ir gandrīz gada attālumā, un tas pat nav pēdējais solis..  

Iegūtie līdzekļi 20 miljonu ASV dolāru apmērā

Ripple bija labs gads 2019. Faktiski Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs to nosauca par “līdz šim spēcīgāko izaugsmes gadu”. RippleNet maksājumu tīkls 2019. gadā pieauga līdz vairāk nekā 300 klientiem, un tas arī sadarbojās ar MoneyGram. Sākotnēji Ripple veica investīcijas 30 miljonu dolāru vērtībā un vēlāk nopirka 20 miljonus dolāru MoneyGram akcijās par 4,10 dolāriem, kas ir par trešdaļu virs tirgus cenas vērtības. Tas nozīmē 10% MoneyGram akciju. No otras puses, naudas pārvedumu uzņēmums piekrita izmantot Ripple produktus pārrobežu norēķinos.

Tas bija jauks Ripple izpilddirektora solis, taču tas vēl nebija viss. Ripple 2019. gada beigās piesaistīja 200 miljonus ASV dolāru, Japānas SBI Holdings un VC firmai Route 66 Ventures piedaloties C sērijas finansēšanas kārtā, kuru vadīja alternatīvo aktīvu ieguldījumu firma Tetragon. Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs sacīja: “Mums ir spēcīga finansiālā situācija, lai izpildītu savu redzējumu. Tā kā citu izaugsme blokķēdes telpā ir palēninājusies vai pat slēgta, mēs esam paātrinājuši savu impulsu un nozares vadību visā 2019. gadā. ” Patiešām, Ripple 2019. gads bija fundamentāli labs gads, un noskaņojums šim altcoin uzlabojās, neskatoties uz kavēšanos Utility Settlement Coin projektā.

Tirgus komentārs

Normatīvā darbība

 • Valūtas kontroliera birojs (OCC) par kontroliera pienākumu izpildītāju iecēla Braienu Brūksu. Brūkss plāno atklāt jaunu maksājumu hartu, cerot izveidot vienotu federālu sistēmu tehnoloģiju uzņēmumiem, lai piedāvātu pakalpojumus, ko tradicionāli piedāvā bankas. OCC arī izdeva papildu paziņojumu par ierosināto noteikumu izstrādi, pieprasot komentārus, cita starpā, par ASV kriptogrāfisko darbību pieņemšanu. 
 • Bijušais CFTC priekšsēdētājs J. Kristofers Džankarlo publicēja rakstu, kurā paskaidrots, kāpēc XRP nav jāuzskata par drošību saskaņā ar ASV likumiem un tiesu precedentu. Viņš arī vada Digitālā dolāra projektu, kurš publicēja balto grāmatu par priekšlikumu kopīgai publiskā un privātā iniciatīvai izveidot ASV centrālās bankas digitālo valūtu (CBDC).. 
 • Patērētāju finanšu aizsardzības birojs (CFPB) publicēja savu galīgo pārskaitīšanas noteikumu, kurā norādīts, kā digitālie aktīvi, īpaši XRP caur ODL, var palīdzēt ievērojami samazināt pārrobežu naudas pārvedumu izmaksas.
 • Indijas Finanšu ministrija ierosināja likumīgi aizliegt kriptonauda un noteikt stingrus sodus pilsoņiem, kuri izmanto kriptonauda. Tas izriet no iepriekšējās Indijas Rezervju bankas darbības, izsniedzot paskaidrojošu paziņojumu, ka Indijas komercbankas var sniegt banku pakalpojumus tirgotājiem un firmām, kas nodarbojas ar kriptovalūtām.. 
 • Dienvidāfrikas Starpvaldību finanšu darba grupa (IFWG) izlaida nostājas dokumentu, kurā ierosināta stingra reģiona kriptogrāfijas politika. 
 • SEC komisārs Hesters Peirce uz vēl piecu gadu termiņu tika izvirzīts vērtspapīru aģentūrā. Karolīna Krensava tika izvirzīta arī demokrātiskās vakances aizpildīšanai Komisijā. Viņu apstiprināšanas uzklausīšana bija paredzēta 2020. gada jūlijā.
 • ES vēlas izveidot jaunu regulēšanas režīmu digitālajiem aktīviem, kas regulē neregulētus aktīvus līdz pamatelementiem. 

Tirgus kustības

 • Makro ieguldītājs Pols Tudors Džonss nopirka Bitcoin kā risku ierobežojošu līdzekli pret inflāciju un teica, ka viņa fonds var saturēt tikpat zemu vienciparu procentu no saviem aktīviem Bitcoin nākotnes līgumos.
 • JPMorgan piedāvāja bankas kontus kriptovalūtas biržām, sākot ar Dvīņiem un Coinbase. 
 • No gandrīz 800 institucionālajiem respondentiem uz Fidelity aptauju 36% teica, ka viņiem pieder vai nu digitālie aktīvi, vai atvasinājumi.
 • Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departaments piešķīra BitLicense Erisam X.
 • Lietotāji atsauca vairāk nekā USD 220 miljonus BTC no biržām pirms un drīz pēc maija uz pusi.

Nozares spēlētāji

 • Ķīna pabeidza digitālās juaņas aizmugures arhitektūras izstrādi. Digitālās juaņas straujā attīstība pamudināja virsrakstus par Ķīnas potenciālo lielo ietekmi un vadību maksājumu nozarē.
 • Ķīnas Tautas banka (PBOC) izsludināja izmēģinājuma programmu, lai izmēģinātu savu jauno digitālo juaņu ar 19 vietējiem uzņēmumiem, tostarp ASV ķēdēm Starbucks, Subway un McDonald’s.
 • PayPal un Venmo plāno pievienot kriptogrāfijas pirkšanu un pārdošanu savām platformām. 
 • Brazīlija apturēja WhatsApp maksājumu pakalpojumu tikai nedēļu pēc sākotnējās ieviešanas. 
 • Visa parakstīja partnerības līgumu ar Safaricom M-Pesa.
 • Binance Nigērijā palaida kriptogrāfisko maksājumu lietotni.  
 • Revolut paziņoja, ka tā padara kriptonauda pieejama visiem septiņiem miljoniem klientu.
Avots: Ripple.com

Covid-19 noskaņojums un attiecības ar Bitcoin un kriptogrāfijas tirgu

Koronavīruss ir ietekmējis arī digitālo valūtu tirgu. Šis tirgus vīrusa uzliesmojumu Eiropā un ASV nepieņēma pārāk labi, un mēs redzējām lielu avāriju no februāra vidus līdz marta vidum. Tas parāda, ka digitālās valūtas krīzes laikā neiztur spiedienu, kā tika cerēts. Arī Ripple avarēja, XRP / USD nokrītot no aptuveni USD 0,35 līdz $ 0,11, kas nozīmē divu trešdaļu vērtības zaudēšanu.

 Bitcoin vērtība ir pieaugusi kopš februāra, pirms avārijas

Tas atbilda plašākam kriptogrāfijas tirgum, taču atveseļošanās kopš tā laika nav precīzi bijusi atbilstoša tirgum. Kaut arī Ethereum vērtība kopš marta zemākā līmeņa ir palielinājusies vairāk nekā 5 reizes, un Bitcoin ir palielinājies gandrīz 4 reizes, pieaugot līdz 12 500 USD, XRP / USD vēl nav kompensējis šīs avārijas zaudējumus, un tā vērtība ir pieaugusi mazāk nekā 3 reizes. Tas nozīmē, ka starp Ripple un pārējo kriptovalūtu tirgu, ieskaitot Bitocin, pastāv zināmas atšķirības. Būtībā Ripple atpaliek bullish laikos, un, iespējams, būs viens no pirmajiem, kas lāču pagriezīsies, kad beigsies bullish impulss, kas jau notiek. 

Ripple-USD korelācija

Pirms 2017. gada Ripple un lielākās daļas kriptovalūtu diagramma bija taisna, tāpēc nav jēgas aplūkot XRP / USD vēsturi agrāk par 2017. gadu. Salīdzinot to ar USD indeksu DXY, varam redzēt, ka bija straujš kritums. pēdējam 2017. gadā, kas paātrinājās no maija līdz augustam. Tas ilga līdz gada beigām. No maija līdz jūlijam mēs redzējām spēcīgu XRP / USD pieaugumu, kas parādīja korelāciju ar DXY samazināšanos, bet pēc tam pieaugums apstājās, kas nozīmē, ka korelācija tika zaudēta. 2017. gada decembris un 2018. gada 1. ceturksnis bija ārkārtas kriptogrāfijas tirgum kopumā, un lielākajai daļai digitālo valūtu bija augstāks nekā atpakaļgaitas līmenis, tāpēc mēs nevaram runāt par korelāciju. Bet no 2018. gada 2. ceturkšņa līdz 2020. gada sākumam Ripple ir nepārtraukti samazinājies, savukārt DXY ir bijis stabila bullish tendence, kas atkal parāda korelāciju. Šogad korelācija ir palielinājusies vēl vairāk – USD strauji pieaugot sākotnējās panikas laikā februārī un martā, pēc tam mainoties zemākai un paliekot lācīgai līdz augusta beigām. XRP / USD februārī un marta sākumā piedzīvoja lielu kritumu, kā mēs jau esam paskaidrojuši, taču tas kļuva vērojams līdz augusta beigām un kopš tā laika ir atkāpies zemāk. Tātad korelācija starp Ripple un USD ir palielinājusies, kas nozīmē, ka, tirgojot Ripple, mums vajadzētu salīdzināt abus aktīvus, taču vēl jāskatās, vai koronācija saglabājas arī pēc koronavīrusa. 

Korelācija ar USD kopš 2017. gada nav bijusi īpaši spēcīga

Tomēr korelācija šogad ir palielinājusies

Tehniskā analīze – mainīgie vidējie rādītāji turpina virzīt XRP / USD uz augšu?

SMA uztur lāču tendenci dzīvu

Tā kā kriptogrāfijas tirgus nav pastāvējis pārāk ilgi, lielākas grafiku diagrammas, piemēram, ikmēneša diagrammas, analīzei daudz nepalīdz. Vienīgais, ko es tur redzu, ir tas, ka 20 SMA (pelēks) ir paaugstinājis cenu XRP / USD kopš 2018. gada novembra, kad tas pārcēlās virs šī līmeņa. Tas ir caurduris šo līmeni tagad un atkal, piemēram, pēdējos divos mēnešos, taču šķiet, ka cena tagad ir mainījusies zem tā, padarot attēlu lācīgu. Bez 20 SMA, kas darbojas kā pretestība, diagrammas iestatījumi izskatās lācīgi. XRP / USD augustā izveidoja doji svečturi, kas ir lāča virziena signāls pēc kāpiena jūlijā, un šim svečturim līdz šim septembrī sekoja lācīgs svečturis, kas pastiprina lāča reversa diagrammas modeli.

200 SMA saglabā tendenci lēnām nedēļas laika grafikā

Nedēļas diagrammā tas pats slīdošais vidējais rādītājs kā sava veida atbalsts darbojās 2017. gadā, pirms 2018. gada decembrī notikušās “Zelta drudzis”. 2018. gada februārī tas kādu laiku atkal tika atbalstīts pēc lielās apvērsuma un tas jau divas nedēļas atkal darbojas kā atbalsts kopā ar 50 SMA (dzeltenā krāsā). 50 SMA pāris reizes ir nodrošinājis pretestību, taču šobrīd tas darbojas arī kā atbalsts. Tomēr galvenā pretestība kopš 2018. gada decembra ir bijusi 100 SMA (zaļa). Tas tajā pašā mēnesī uzreiz pārvērtās par pretestību, pēc tam, kad tas tika salauzts no augšas, pēc tam spēcīgais retrace augstākais apstājās pagājušā gada maijā, tas atbaidīja pircējus 2020. gada februārī un tas atkal nodrošināja pretestību kopš jūlija. Tātad, 100 SMA tur XRP / USD uz leju, un tendence šeit joprojām ir lācīga, atšķirībā no lielākās daļas citu galveno kriptovalūtu. Bet laiki tagad nav normāli, un pārējie 2 MA turas no apakšas, tāpēc nākotne šobrīd nav ļoti droša, lai gan tā, iespējams, īstermiņā saglabās lāču tendenci, iespējams, līdz 2021. gada 2. – 3. tad, visticamāk, vērojama strauja maiņa un vienmērīgs kāpums, jo Ripple virzās uz priekšu ar plāniem par Utility Settlement Coin projektu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector