Polkadot (DOT) cenu prognoze 2021. gadam: vai DOT paplašinās janvāra pieaugumu?

Polkadot – prognožu kopsavilkums

Polkadot prognoze: H1 2021. gads

Cena: 50–60 USD

Cenu virzītāji: pozitīvs kriptogrāfijas noskaņojums, ETH veiktspēja, USD devalvācija, tehniskā pretestība pie 20,00 USD, potenciāls regulējums

Polkadot prognoze: 1 gads

Cena: 100 USD

Cenu virzītāji: Bullish kriptogrāfiskais noskaņojums, USD devalvācija, blokķēdes paplašināšana

Polkadot prognoze: 3 gadi

Cena: 200 USD – 300 USD

Cenu virzītājspēks: USD atsitiens, COVID-19 beigas, paaugstināta kriptovalūtas regulēšana, samazināta blokķēdes izaugsme valdības un centrālās bankas iejaukšanās dēļ

 

Polkadot bija pēdējais no galvenajām kriptovalūtām, kas sekoja kriptogrāfijas trakumam, kas joprojām turpinās, jo šī kriptonauda palielinājās virs 42 USD. Bet pēc dziļas atkāpšanās februāra beigās līdz 26 ASV dolāriem, šķiet, tagad pircēji atkal kontrolē sevi, atkal nospiežot virs 35 ASV dolāriem. DOT / USD sāka kļūt vērojams tikai decembra pēdējās dienās. 28. decembrī Polkadot tirgoja aptuveni 5 ASV dolārus, bet pievienojās kriptogrāfijas tirgū vērojamajam skrējienam, un 23. februārī tā tirgo 37 ASV dolārus pēc tam, kad atkāpās nedaudz zem 30 ASV dolāriem. Tas nozīmē, ka tas vairāk nekā astoņas reizes pusotrs mēnesis. 20 SMA arī dara labu darbu ikdienas diagrammā, paaugstinot cenu, kas tur polkadot absolūti strauju, lai gan kopš februāra sākuma tā nav spējusi panākt cenu..

Pāreja no 2020. gada beigām uz 2021. gada sākumu bija pozitīvs laiks kriptovalūtas aktīvu klasei. Izcelts ar nozares etalonu Bitcoin (BTC), aptumšojot 50 000 USD par BTC, visa kriptosfēra piedzīvoja bullish dalību. Viena no monētām, kas ieguva plašu slavu, bija jaunpienācējs Polkadot (DOT). Polkadot protokola, kas tika palaists 2020. gada maijā, mērķis bija nodrošināt savienojamības iespējas pēc pasūtījuma izgatavotām sānu ķēdēm un publiskām blokķēdēm. 

Ethereum līdzdibinātāja Gevina Vuda izveidoto Polkadotu sākotnēji saskatīja ierobežota sabiedrības interese. Tā rezultātā DOT monēta no 2020. gada maija līdz decembra beigām tirgojās salīdzinoši nemainīgā diapazonā no 2,50 līdz 5,00 ASV dolāriem. Tomēr no 2020. gada decembra līdz 2021. gada februārim DOT izrādījās ārkārtas apstākļi, jo visu laiku augstākais līmenis nedaudz pārsniedza 30,00 USD, tāpēc tālu. Lai gan Bitcoin un Ethereum, iespējams, ir ieguvuši plašsaziņas līdzekļu uzmanību, Polkadot izveidoja izcilu ieguldījumu.

 

Pašreizējais DOT / USD Cena: $

 

Nesenās Polkadot cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
1 nedēļa +11.5 +43%
1 mēnesis +19.1 +105%
3 mēneši +22.3 +146%
6 mēneši +18.7 +135%
2020. gada maijs +35.24 +1,264%

 


Tāpat kā visas kriptovalūtas, arī DOT ir pakļauta unikālu tirgus virzītāju kolekcijai. Starp ievērības cienīgākajām ir korporatīvās baumas, valdības regulējums, uzlaušana, krāpšana un tiesvedība. Tomēr tas, kur Polkadot ir unikāls no citiem kriptotipiem, ir tā finanšu resursi. Kopš 2017. gada sākuma Polkadot ir piesaistījis aptuveni 200 miljonus ASV dolāru no ieguldītājiem, izmantojot kopfinansējumu un vairākus monētu piedāvājumus. Attiecīgi Polkadot ierindojas starp visvairāk labi finansētajiem blokķēdes jaunajiem uzņēmumiem vēsturē.

Kopš DOT palaišanas 2020. gada maijā ir bijuši strīdi par to, kas Polkadot un Ethereum padara atšķirīgus. Sakarā ar to, ka abiem kriptotājiem ir viens un tas pats dibinātājs Gevins Vuds, šīs bažas ir pamatotas. Abas monētas ir līdzīgas, jo tās darbojas ar primāro blokķēdi, kas atvieglo darījumus un ļauj pievienot mazākas, neatkarīgas blokķēdes. Gan ETH, gan DOT paļaujas uz “mietu”, nevis “kalnrūpniecību”, lai nodrošinātu tīkla efektīvu izaugsmi. Visbeidzot, tiek mēģināts padarīt iespējamus monētu darījumus starp Ethereum un Polkadot. Ņemot vērā DOT tehnoloģijas pārsteidzošo līdzību ar ETH, nav brīnums, ka abām monētām periodiski ir bijusi cieša sakarība. 

Faktori, kas ietekmē Polkadot (DOT) 

Daudzos veidos Polkadot novērtējums un izaugsmes potenciāls balstīsies uz pašas blokķēdes paplašināšanu. DOT galvenais mērķis ir darboties kā tiltam starp publiskajiem un privātajiem tīkliem. Būtībā Polkadot mērķis ir apvienot publisko blokķēdi ar izpletņiem. Gadījumā, ja galvenā kriptovalūtas ieviešana izraisa ilgstošu blokķēdes paplašināšanos, ir iespējams, ka Polkadot būs vitāli svarīga kriptovalūtas ekosistēmas sastāvdaļa. Un otrādi, ja iejaucas centrālo banku iestādes un valdības, DOT vērtējumi var apstāties regulatīvo problēmu vidū.

 

Pokadot Live Chart

 

Polkadot (DOT): 5 gadu cenu prognoze

Precīzi prognozēt jebkura aktīva cenu darbību piecu gadu laikā ir izaicinājums. Par kriptonauda, ​​piemēram, Polkadot, pat vairāk. Tomēr ir četri tirgus virzītāji, kas, visticamāk, ietekmēs DOT ilgtermiņa tirgus vērtību. Vienādojuma bullish pusē Amerikas Savienoto Valstu dolāra (USD) devalvācija un blokķēdes paplašināšanās veicina Polkadot pozitīvās iespējas. Tomēr lāču faktori, piemēram, centrālo banku politika un valdības iejaukšanās, apdraud ne tikai DOT, bet arī visu kriptogrāfisko aktīvu klasi. Lai gan laiks būs galvenais tiesnesis par to, kā Polkadot darbojas, mēs varam ņemt vērā šos faktorus un to iespējamo ietekmi uz DOT cenām.

Kā inflācija un ASV dolāra devalvācija ietekmēs DOT?

Viens no lielākajiem faktoriem, ar ko saskaras kriptogrāfija, ir ASV dolāra labklājība. Sākot ar ASV valdības un Federālo rezervju (Fed) reakciju uz koronavīrusa (COVID-19) pandēmiju, USD ir centies noturēt savu vērtību. Lai apkarotu COVID-19 ekonomisko kritumu, ASV valdība Trampa administrācijas laikā pieņēma $ 2 triljonu dolāru CARES likumu. CARES ietvaros iedzīvotājiem tika nosūtīti milzīgi apjomi tiešo stimulu un uzņēmumiem piešķirtie līdzekļi katastrofu gadījumos. Lai papildinātu CARES likumu, Fed uzsāka atklātu neierobežotas kvantitatīvās atvieglošanas (QE) programmu. Abas politikas paplašināja dolāru piedāvājumu līdz vēl nepieredzētam līmenim, USD indeksam samazinoties par 6,8% līdz 2020. gadam. 

Pārcelšanās uz 2021. gadu un pēc tam vairāk stimulu un Fed QE ir pārliecība. Viena no pirmajām ASV prezidenta Džo Baidena darbībām bija paziņot par plāniem par 1,9 triljonu ASV dolāru lielu COVID-19 palīdzības paketi, kas tiks uzsākta 2021. gada sākumā. Turklāt Fed apņēmās saglabāt parāda pirkšanu 120 miljardu ASV dolāru apmērā mēnesī un turēt procentu likmes stingri 0,0–0,25% līmenī, līdz tiks atjaunota maksimālā nodarbinātība, 2% vidējā inflācija un mērķa ekonomiskā izaugsme. Lai gan šī politika veicinās izaugsmi, USD ilgtermiņa sekas ir lācīgas. Gadījumā, ja jauni COVID-19 celmi pagarina šo uz atveseļošanos vērsto politiku vairākus gadus, ir iespējama dolāra devalvācija un inflācija. DOT, vājš dolārs, visticamāk, ir vērojams tirgus virzītājspēks. Kad dolārs izzūd, investori centīsies uzglabāt kapitālu citos aktīvos; preces, akcijas un kriptonauda ir reālas alternatīvas USD.

Vai Polkadots un Blokķēde iet galvenajā virzienā?

Kopš Bitcoin darbības uzsākšanas 2009. gadā finanšu pasaule domāja, vai un kad blokķēdes tehnoloģija nonāks vispārējā virzienā. Pēc 2018. gada kriptovaltas parādījās tā, it kā kriptotavām drīz būtu jāpiedomā. Tomēr, sākoties COVID-19 un palielinoties pieprasījumam pēc digitālajām valūtām, Polkadot tehnoloģija kļuva par pieprasītu preci.

Sākotnējais faktors, kas piesaistīja Polkadot nopietnu investoru leģionus, bija tā izaugsmes potenciāls. Galvenais Polkadot mērķis ir uzlabot publisko un privāto blokķēžu savietojamību. Ja tehnoloģija kļūst plaši integrēta, tā var kļūt par faktisko “tiltu” starp tīkliem, blokķēdēm un kriptovalūtām. Vienkāršāk sakot, Polkadot tiek pozicionēts kā augt, pieaugot blokķēdei – potenciāli ienesīga korelācija.

Aplēses no 2020. gada sākuma paredzēja, ka pasaules blokķēdes tirgus apjoms palielināsies no 3 miljardiem ASV dolāru 2020. gadā līdz 39,7 miljardiem ASV dolāru līdz 2025. gadam. Šis skaitlis ir iespaidīgs un liecina par ikgadējo savienojuma pieauguma tempu 67,3%. No praktiskā viedokļa šie izaugsmes rādītāji atspoguļo dažādu blokķēdes tehnoloģiju vispārēju ieviešanu. Ja tas tiek realizēts, nav iespējams redzēt, kā DOT vērtējumi aug kopā ar kopējo tirgu. Tomēr atdeve varētu būt daudz lielāka, ja Polkadot kļūs par galveno bloku ķēdes tulkotāju.

Vai centrālās bankas gatavojas iekļūt kriptosfērā?

Attiecībā uz jebkuru valūtu, kriptogrāfiju vai citu valūtu vērtēšanā neatņemama loma ir centrālās bankas iestādēm. Lai gan līdzīgi Bitcoin, Ethereum un Polkadot ir decentralizētas elektroniskas naudas formas, viņiem noteikti ir pasaules centrālo banku uzmanība. 2020. gada pandēmijas COVID-19 laikā uzsprāga interese par kriptogrāfiju – bankas to nepamanīja. 2021. gada janvāra paziņojumā to bija Eiropas Centrālās bankas (ECB) vadītājai Kristīnei Lagardai to teikt par Bitcoin: “[Bitcoin] ir ļoti spekulatīvs aktīvs, kas ir veicis smieklīgu biznesu un dažas interesantas un pilnīgi nosodāmas naudas atmazgāšanas darbības. Ir jābūt regulējumam. Tas jāpiemēro un jāvienojas … globālā līmenī. ” Atsaucoties uz konkrētiem pierādījumiem par šādiem gadījumiem, Largarde parādīja ECB motivāciju regulēt Bitcoin un, iespējams, visu aktīvu klasi.

Pieņemot, šķiet, ka ASV federālās rezerves izstrādā savu centrālās bankas digitālo valūtu (CBDC). ASV Federālo rezervju (Fed) priekšsēdētāja Džeroma Pauela paziņojumi no 2020. gada sākuma iezīmēja iespējamoFedCoin”: “Mēs [FOMC] darām to, ka svarīgāk ir panākt pareizību, nevis būt pirmajam. Pareizība nozīmē, ka mēs ne tikai aplūkojam CBDC iespējamos ieguvumus, bet arī potenciālos riskus, kā arī atzīstam svarīgos kompromisus, kuri ir rūpīgi jāpārdomā. ” Kopš Pauels to teica, Fed ir izveidojis eksperimentālu CBDC, kas, domājams, balstās uz blokķēdes tehnoloģiju. Šajā brīdī izskatās, ka ir tikai laika jautājums, kad CBDC kļūs par daļu no galvenajām finansēm.

Tātad, kāda ir centrālās bankas iejaukšanās kriptogrāfijas tirgos iespējamā ietekme uz Polkadot? Pirmkārt, visaptveroša globāla regulējuma pieņemšana, kā to ieteica Lagarde, palielinātu ziņošanu un ierobežotu darījumus. Abi šie jautājumi palēninātu blokķēdes izaugsmi, padarot Polkadot uzņēmējdarbības jomu. Otrkārt, CBDC izlaišana varētu nopietni ietekmēt pieprasījumu pēc kriptovalūtām kā pārskaitīšanas veidiem un bagātības krājumiem. Vēlreiz tas ir negatīvs DOT tirgus virzītājspēks; ja pasaules centrālās bankas pārņems ievērojamu daļu no blokķēdes, tradicionālā paplašināšanās būs ierobežota. Šis faktors samazinātu tādu koordinatoru kā Polkadot tirgus daļu. Ja blokķēde kļūst sašaurināta vai kontrolēta, DOT būs ārkārtīgi neaizsargātā stāvoklī.

Vai ASV valdības noteikumi ir neizbēgami?

ASV vispārējās vēlēšanas 2020. gadā globālajā tirgū ienesa vēl nebijušu politisko nenoteiktību. Akcijas, valūtas un izejvielas piedzīvoja paaugstinātu svārstīgumu, investoriem apdomājot Amerikas režīma maiņas sekas. Pēc tam, kad galīgais lēmums tika pieņemts 2021. gada janvāra sākumā, vara gan ASV Kongresā, gan prezidentūrā pārgāja no republikāņu uz demokrātisku kontroli. Tomēr, neraugoties uz karsti apstrīdēto vēlēšanu ciklu, kriptovalūtās notika ilgtspējīgas cenas. DOT nebija izņēmums, palielinoties no USD 4,23 2020. gada 2. novembrī līdz USD 17,99, jo jaunais POTUS un kongress tika zvērināts 2021. gada 20. janvārī.

Varbūt vienīgais lielākais kriptogrāfijas svārstību virzītājspēks ir valdības regulējums. Projektējot iespējamās Polkadot vērtības nākamo piecu gadu laikā, ir svarīgi ņemt vērā Džo Baidena administrācijas nostāju attiecībā uz kriptogrāfijas valūtas regulēšanu. Baidena sarunu punkti no kampaņas takas kriptogrāfijas investoriem nedeva daudz domāšanas. Tomēr Baidens izvēlējās bijušo Commodities Futures Exchange Commission (CFTC) vadītāju Maikls Barrs vadīt valūtas kontroliera biroju (OCC). Barrs agrāk darbojās Ripple konsultatīvajā padomē; ja apstiprinās par OCC vadītāju, Barrs būs pirmais kripto-iekšējais, kurš pārņems šo amatu. Sekas regulējumam varētu būt lielas, jo Barram var būt jaunas novatoriskas idejas par to, kā regulēt un kontrolēt blokķēdi. 

Baidenas kabinetā ir daži dalībnieki ar ierakstu salīdzinājumā ar kriptogrāfiju. Būdama Fed priekšsēdētāja no 2014. līdz 2018. gadam, jaunā Valsts kases sekretāre Dženeta Jellena atkārtoti izmantoja brīvroku pieeju kriptovalūtām. Neskatoties uz to, Jellena ir paziņojusi, ka “viņa tieši pateiks, ka viņa nav ventilators”, īpaši Bitcoin. Turklāt ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir iesniegusi prasību pret Ripple (XRP), apgalvojot, ka vadītāji pārdeva XRP septiņus gadus, iepriekš tos nereģistrējot kā vērtspapīrus. Šī tiesvedība radīs precedentu uzņēmumiem, kas pārdeva monētas, bet nav veikuši sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO). Izkritums no SEC vs Ripple var izrādīties plašs un sīkāk noteikt, vai XRP un kriptogrāfija kopumā ir vērtspapīri vai valūtas. Ja SEC būs veiksmīga, nākamajos gados DOT un visa aktīvu klase, visticamāk, tiks pakļauta intensīvākai pārbaudei.

Galu galā valdības iejaukšanās ir negatīvs kriptovalūtu cenu virzītājspēks. Ņemot vērā regulai draudzīgo Bidena administrāciju un iespējamo SEC iejaukšanos, daudzas monētas var tikt izstumtas no tirgus. Polkadot ir svarīgi, lai 2021. gads būtu spēcīgs bloku ķēdes pieņemšanas un darbības izaugsmes gads. Kriptovalūtu normatīvā vide tuvāko piecu gadu laikā ievērojami attīstīsies – tas ļoti labi varētu novest pie aktīvu klases sarukšanas, padarot daudzas monētas novecojušas.. 

Polkadot (DOT) tehniskā analīze

2020. gada ceturtais ceturksnis (4. ceturksnis) bija galvenais kriptovalūtu periods. Noskaņojums bija vienmēr pozitīvs, paaugstinot tādus kā Bitcoin un Ethereum visu laiku augstāko līmeni. Polkadot dalījās panākumos vēlāk, kā liecina Polkadot diagramma, rallija laikā no atvēršanas USD 4,35 2020. gada 1. oktobrī līdz 2020. gada 31. decembrim noslēdzoties 9,27 USD. Ieviešot vairāk nekā 200% Q4 pieaugumu, DOT pabeidza 2020. gadu tikai 0,25 USD no visu laiku augstākā līmeņa.

Sākotnēji 2021. gada janvāris izrādījās daudz atšķirīgs DOT stāsts. Pirmajās divās nedēļās cena no visu laiku augstākajiem punktiem pārsniedza USD 10,00 uz USD 7,00. 11. janvāra atkāpšanās cena bija zemāka par 7,20 ASV dolāriem un pārbaudīja decembra zemākā līmeņa (4,72 USD) līdz janvāra augstākajam (10,70 USD) Fibonacci retracementu. Tomēr pretendenti ātri nopirka iegremdēšanu, 16. janvārī DOT sasniedzot gandrīz 20 USD. Līdz mēneša beigām cenas konsolidējās starp augstāko līmeni 19,39 USD un 38% Fibonacci retracement pie 14,73 USD.

Lēnā atkāpšanās norāda, ka pārdevēji ir vāji

Cenu darbība 2020. gada decembrī un 2021. gada janvārī liecina par tendenču tirgu. Dienas diagrammā ir redzama klasiska bullish tendence – straujš izlaušanās, kam seko neveiksmīgi retracements. Turklāt DOT noslēdza 2021. gada janvāri krietni virs 100 dienu mainīgā vidējā līmeņa (7,67 ASV dolāri) un mūža vidējā līmeņa (11,04 ASV dolāri, zemākais 2020. gada augusta līdz 2021. gada janvārim). 

Kopš šī raksta Polkadot tehniskā perspektīva ir vērojama, jo šķiet, ka pircēji ir apņēmušies iegādāties katru nozīmīgo iegremdēšanu. Galvenie augšdaļas pretestības skaitļi 2021. gadam būs 20,00 USD, 25,00 USD un 30,00 USD; tie ir galvenie līmeņi konsolidācijai vai vidēja termiņa virsotņu veidošanai. Svarīgi atbalsta līmeņi būs ikdienas un iknedēļas 38% un 62% Fibonači retracements. Ja janvāra 19,38 ASV dolāru maksimums saglabājas ilgāku laiku, 38%, 50% un 62% DOT kalpošanas laika diapazona 13,01, 11,04 un 9,08 ASV dolāru retracements būs galvenās atbalsta jomas. Kamēr cena nenosaka būtisku korekciju un ilgstoši tirgo zem USD 10.00, 2021. gadam būs attaisnojama bullish tendence.

Polkadot janvārī atkāpās no 20 SMA

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector