Monero monētu (XMR) prognoze 2021. gadam: vai XMR / USD turpinās pieaugt arī 2021. gadā? Galvenie faktori izskaidroti!

Monero monēta (XMR) – prognožu kopsavilkums

Monero prognoze: 2021. gada 1. ceturksnis

Cena: 280–300 USD

Cenu virzītāji: Simetriska modeļa izlaušanās

Monero prognoze: 2021. gada 2. ceturksnis

Cena: 360–400 USD

Cenu virzītāji: Bullish Engulfing, EMA atbalsts un MACD Crossover

Monero prognoze: 1 gads

Cena: 800 USD

Cenu vadītāji: Double Top Resistance, Bearish Correction

Tāpat kā Bitcoin un Ethererum, arī kriptovalūta Monero pēdējā laikā ir parādījusi dramatisku bullish tendenci. Ņemot vērā pagājušā mēneša sniegumu, XMR / USD pāris ir ieguvis + 150 USD, kas ir gandrīz 300%, lai tirgotos ar 220 USD. Sešu mēnešu laikā XMR / USD pāris gada laikā ir ieguvis + 150 USD jeb 273,54%. Pašlaik XMR / USD Tiešā cenu tabula liecina, ka Monero (XMR) tirdzniecība ir 198 USD. Monero tirgus ierobežojums ir 3 653 624 934 USD, un pašlaik apgrozībā ir 17 837 278 XMR.. 

 

Pašreizējais XMR / USD Cena: $

Nesenās izmaiņas Monero

Periods  Mainīt ($) Izmaiņas (%)
30 dienas  +42.73 30,94%
6 mēneši  +72.46 66,86%
1 gads  +114.73 173,54%

Monero Live Chart

Iesācējiem Monero (XMR) ir kriptonauda, ​​kas koncentrējas uz to, lai būtu izsekojama un privāta. Dažos galvenajos veidos dizains atšķiras no Bitcoin, taču to var saprast kā kriptonauda, ​​piemēram, Bitcoin. To var izmantot, lai pirktu un pārdotu lietas, un to var apmainīt pret citām monētām vai žetoniem. Kā jau minēts, Monero XMR monēta koncentrējas uz privātumu un anonimitāti, tāpēc darījumus ar XMR monētām var pilnībā anonimizēt, tāpat kā fizisko skaidru naudu. Monero tika izveidots 2012. gadā, un tā ir Bytecoin blokķēdes dakša, kas sākotnēji tika nosaukta par Bitmonero.

Viens no interesantajiem faktiem par Monero (XMR) ir tas, ka tas ir maināms, un jums ir pilnīga kontrole pār savu valūtu un darījumiem. Monero nav iepriekš iestatīta lieluma ierobežojuma, līdzīgi kā Bitcoin, kas nozīmē, ka ļaunprātīgi kalnrači var aizsprostot sistēmu ar nesamērīgi milzīgiem blokiem. Turklāt Monero (XMR) ir iestatīta kā viena no trim vislabākajām kriptovalūtām 2020. gadā, kā noteikts orākula laikā, un Monero iegūst savu privātuma politikas ievērošanu visā pasaulē.. 

Vai Monero ir labs ieguldījums 2021. gadā?

Saskaņā ar mūsu prognozēm Monero (XMR), iespējams, tirgosies strauji, un ir paredzams, ka tā cena strauji pieaugs, tāpat kā tās vienaudžu kriptonauda, ​​Bitcoin un Ethereum. Pašlaik Monero cena ir 193,42 USD, bet paredzams, ka līdz 2021. gada beigām Monero cena pieaugs līdz USD 460.


Kāpēc nopirkt Monero (XMR)? 

Monero tirgus kapitalizācija ir aptuveni 2,553 miljardi, un tā ir ierindota 14. vietā starp visām kriptovalūtām pēc tirgus ierobežojuma. Tāpēc lietotāji ir pārliecināti par tā turpmākās attīstības perspektīvām. Turklāt Monero, tāpat kā citi kriptogrāfijas, būtu jāvērtē kā vairāk nekā tikai maksājuma veids.

Šeit ir dažas būtiskas Monero priekšrocības:

Slepenība – Slepenība tiek uzskatīta par vienu no galvenajām Monero XMR monētas priekšrocībām. Vienreizējas adreses un zvana paraksti ļauj sūtītājiem un saņēmējiem slēpt savus darījumu maršrutus. Izmantojot Monero, lietotāji ir pārliecināti, ka viņu pirkumi un pārskaitījumi tiek nodrošināti no publiskām noplūdēm. Bez tam darījumi, kas veikti ar Monero, ir pasargāti arī no hakeriem. Ja hakerim tomēr izdodas uzzināt kādas no pusēm konkrētās adreses, sistēmas dalībnieks var noraidīt darījumu neskaidra rakstura dēļ.

Drošība – Darba pierādīšanas sistēma un blokķēde ļauj izslēgt darījumu izkrāpšanu vai nopietnus DDoS uzbrukumus. Monero (XMR) programmatūra darbojas uz Mac, Windows, Android, Linux un FreeBSD.

Investīciju potenciāls – Papildus tam, ka Monero (XMR) ir kriptonauda, ​​tas ir arī lielisks ieguldījumu rīks. Atgādināšu, ka Monero (XMR) vērtība no 2016. gada līdz 2018. gada martam palielinājās no 1 līdz 300 ASV dolāriem. Kopš tā izveidošanas kriptogrāfijas vērtība ir pieaugusi par 8900%. Tāpēc daudzi labākie eksperti iesaka XMR izmantot ieguldījumu portfeļos, jo tā ir viena no uzticamākajām un konfidenciālākajām kriptovalūtām.

Spēcīga kopiena – Neviena kriptovalūta nekad netiks uzskatīta par nepopulāru, kamēr pastāv kalnraču, baseinu, lietotāju un izstrādātāju kopiena. Ir vērts ziņot, ka daudzas projektu izstrādātāju grupas šobrīd ir iesaistītas jaunu projekta funkciju izveidē un ieviešanā. Kalnrači un parastie lietotāji ir iesaistīti arī Monero nākotnes apspriešanā. Vēl interesantāk ir tas, ka simtiem tūkstošu lietotāju visā pasaulē katru dienu izmanto XMR, padarot ikdienas tirdzniecības apjomu izcilu.

Darījuma ātrums – Šis ir mans mīļākais; vidējais monētu pārsūtīšanas laiks no vienas adreses uz citu prasa tikai 2 līdz 30 minūtes. Runājot par Bitcoin tīklu, pārsūtīšanas laiks varētu būt pat divas stundas (ar nedaudz noslogotu mempool). Monero ir uzticama alternatīva mūsdienu bankas pārskaitījumu sistēmām ar augstu privātuma līmeni.

Zemas komisijas maksas – Komisija nepārsniedz 0,05% no pārskaitītās summas. Savukārt tradicionālie pārskaitījumi var maksāt līdz pat 1% vai pat vairāk.

XMR / USD – faktori, kas ietekmē monero monētas (XMR) cenu

Šie ietekmējošie faktori palīdzēs jums izprast tirgu un prognozēt izaugsmes vai lejupslīdes periodus, pamatojoties uz pašreizējiem notikumiem. Prognozes parasti balstās uz tehniskās analīzes principiem. Neskatoties uz to, mums visiem vajadzētu saprast dažādus faktorus, kas var ietekmēt konkrēta aktīva cenu, kas savukārt ļauj mums pieņemt saprātīgus lēmumus par ieguldījumiem, pamatojoties uz mainīgiem notikumiem.

 Apskatīsim trīs vissvarīgākos faktorus, kas var ietekmēt Monero monētas cenu:

1. Piegāde un pieprasījums:

Attiecību starp piedāvājumu un pieprasījumu varētu uzskatīt par galveno faktoru, kas vienmēr ietekmēs Monero monētas cenu. Ir arī vērts atzīmēt, ka saistība starp piedāvājumu un pieprasījumu pati ir atkarīga no daudziem dažādiem faktoriem. Vienkārši sakot, aktīva cena samazināsies, ja piedāvājums ir lielāks par pieprasījumu, un otrādi, tas palielināsies, ja pieprasījums būs lielāks par cenu. 

1: Darījuma izmaksas (PoW / PoS) 

2: Apbalvošanas sistēma 

3: Kalnrūpniecības grūtības (hash rate) 

4: Monētu apgrozība 

5: dakšas (noteikumu izmaiņas)

2 – akciju tirgi:

Ir vairāku veidu jaunumi vai notikumi, kas negatīvi vai pozitīvi ietekmē kriptovalūtu tirgus.

Ļaujiet man padalīties ar dažiem galvenajiem jautājumiem:

i) Noteikumi: Valdības visā pasaulē kriptovalūtas sāk saprast kā juridiskus aktīvus, vai kā faktiskās valūtas. Tādā veidā viņi tos klasificē un eksperimentē ar normatīvajiem pasākumiem jaunajai aktīvu klasei. Regulatīvajiem pasākumiem kriptogrāfijas lielākajos tirgos ir jāatspējo cenas. Regulatīvos pasākumus, kas ierobežotu digitālo aktīvu izmantošanu, tirgus parasti pieņem slikti.

ii) Drošības pārkāpumi: Digitālo aktīvu lauks ir slavens ar drošības pārkāpumiem, ko veic hakeri, kuri šādā veidā nopelna lielas naudas summas. Tādējādi kriptovalūtu tirgu bīstamais stāvoklis parasti nosūta cenas no atbalsta līmeņa uz atbalsta līmeni ikreiz, kad kļūst zināmas ziņas par uzlaušanu.

iii) Aktuālie jautājumi:  Kad mūsdienu investori ienāk digitālo aktīvu telpā, šīm ziņām ir arī galvenā loma digitālo aktīvu cenu ietekmēšanā. Vairāk cilvēku sāk iesaistīties kriptos, lai nodrošinātu savu vērtību no nenoteiktības, ko rada tradicionālās sistēmas.

3 – Procentu likme

Tā kā kriptonauda nedod ieguldītājiem procentu maksājumus, pieaugošās procentu likmes padara digitālo valūtu mazāk pievilcīgu tirgus tirgotājiem. Ja federālās rezerves nosaka augstākas procentu likmes, kriptovalūtu cenas mēdz graut, jo tirgus investori pārvieto savu naudu no spekulatīviem ieguldījumiem. Ir vērts pieminēt, ka spēcīgākais ASV dolārs vēsturiski ir kaitējis kriptovalūtu vērtībai, un procentu likmju paaugstināšana kalpos tikai USD palielināšanai.. 

Tehniskā analīze – XMR / USD tirgo simetrisku trijstūra modeli – balsts izlaušanai

Pašlaik XMR / USD pāris tirgo ar spēcīgu bullish aizspriedumiem netālu no $ 200 līmeņa, un arī XMR / USD tehniskā puse šķiet diezgan bullish. XMR / USD pāris ir izveidojis augšupejošu kanālu ikdienas laika grafikā, kas, domājams, nodrošinās pretestību ap $ 210 līmeni. Trīs balto karavīru modeļa aizvēršana ikdienas grafikā atbalsta spēcīgu vēršu aizspriedumus investoru vidū; tomēr MACD un RSI liecina, ka Monero ir iegājusi pārpirktajā zonā. Pirms turpmākas bullish tendences turpināšanās tai vajadzētu būt nedaudz koriģētai. Tādējādi XMR / USD pāris var atgriezties līdz $ 177 (38,2%) Fibonači līmenim, pirms tiek veiktas papildu lecīgas likmes. No otras puses, izrāviens pie 177 ASV dolāriem varētu pagarināt lāču korekciju līdz 61,8% Fibo līmenim 157 ASV dolāriem. Augšpusē vērojams lēciens 210 USD apmērā varētu veicināt pirkšanas tendences līdz 287 USD līmenim..

XMR / USD – ikdienas diagramma – augšējā kanāla iestatījums ir pārkāpts

XMR / USD pāris ir noslēdzis simetrisku trīsstūra modeli, kas ikmēneša laika posmā palielina pretestību 200 USD līmenī. Ņemot vērā neseno cenu kāpumu, XMR / USD, visticamāk, ikmēneša laika posmā aizvērs vēršu sveci, kas apņem sveci, un, ja tas notiks, mēs varam redzēt, ka XMR / USD pārī turpinās bullish tendence. Augšpusē vērojams lēciens 200 USD apmērā varētu veicināt strauju pirkšanu XMR / USD pārī; tomēr pārim vajadzētu aizvērt dažas sveces ārpus simetriskā trijstūra modeļa, lai apstiprinātu modeļa izlaušanos. 

XMR / USD – mēneša diagramma – simetrisks trīsstūra modelis spēlē

Vadošie un atpaliekošie rādītāji, piemēram, mainīgie vidējie rādītāji, RSI un MACD, atbalsta pirkšanas tendences ikmēneša grafikā. Pašlaik XMR / USD tirgus cena ir gandrīz 200 USD, turot EMA 50 periodos, kas liecina par pirkšanas tendenci. Turklāt MACD un RSI vērtības tiek turētas arī pirkšanas zonā, attiecīgi virs 0 un 50, kas liecina par spēcīgu vēršu novirzi tirgotāju vidū. Pieaugošs lūzums 200 USD līmenī varētu pavērt papildu vietu XMR / USD pāra pirkšanas tendencei līdz 470 USD līdz 2021. gada vidum un vēlāk, gada otrajā pusē, un mēs varētu redzēt lācīgu korekcija XMR / USD līdz 270 USD diapazonam. 

2021. gadā pievērsīsimies uzmanīgāk tirgus fundamentālajai pusei, lai fiksētu visas izmaiņas XMR noskaņās. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector