IOTA cenu prognoze 2021. gadam: kriptos nepastāv otrais pieaugums

IOTA – prognožu kopsavilkums

IOTA prognoze: H1 2021. gads

Cena: 2,50 USD

Cenu virzītāji: Kripto tirgus noskaņojums, IOTA noskaņojums, Globālā politika

IOTA prognoze: 1 gads

Cena: 4,50 USD – 5,00 USD

Cenu virzītāji: pasaules ekonomikas atveseļošanās, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums, Post COVID-19

IOTA prognoze: 3 gadi

Cena: 10,00–11,00 USD

Cenu virzītāji: Kripto tirgus, Tehnika, IoT pieņemšana, Globālā politika

 

IOTA, kas sāka dzīvi 2016. gadā, februārī ir absolūti strauja. Tas pilnībā palaidis garām kriptogrāfijas pieaugumam 2020. gadā, kura dēļ Bitcoin pārsniedza 20 000 USD. Bet februārī tas beidzot panāca pārējo tirgu, jo cena pieauga no aptuveni 0,40 līdz 1,40 dolāriem. Uz īsu brīdi, 15. februārī, cena atkāpās zem 1 USD, bet nākamajās dienās tā atkal palielinājās virs 1,70 USD, kas liecina, ka šis bullish solis ir ilgtspējīgs. 22. februārī mēs redzējām vēl vienu kritumu zem 1 USD, bet cena atkal palielinājās virs 1,30 USD, kas apstiprina bullish aizspriedumus.  

IOTA ārkārtīgi guva labumu no kriptovalūtu tirgus pieauguma 2017. gadā, līdz tā gada decembrim strauji palielinoties no aptuveni 0,20 līdz 5,80 dolāriem. Cena galu galā samazinājās kopā ar pārējo kriptogrāfijas tirgu un divus gadus tirgoja uz sāniem. Bet, lai gan pārējais kriptogrāfijas tirgus pieaugums 2020. gada otrajā pusē pieauga, Iota turpināja tirgoties diapazonā, izlaižot neseno pieaugumu, kas Bitcoin otro reizi noveda līdz 20 000 USD.

Lietu interneta (IoT) ieviešana ir palielinājusies kopš COVID-19 pandēmijas sākuma, taču, neskatoties uz to, ka IOTA ir IoT darījumu sistēma, arī tas nav guvis labumu, kas investoriem rada jautājumus. Vismaz slīdošie vidējie rādītāji ir pārvērtušies no atbalsta par pretestību lielāku periodu diagrammās, tāpēc cerēsim, ka tie piedāvās atbalstu IOTA.

 

Pašreizējais IOTA / USD Cena: $

Nesenās izmaiņas IOTA cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
1 mēnesis +0,83 +186%
3 mēneši +0,94 +225%
6 mēneši +0,87 +204%
1 gads +1.01 +360%
3 gadi -0,98 -89%

 

Faktori, kas ietekmē IOTA

IOTA ir blokķēde, kas izstrādāta, lai apstrādātu darījumus starp savienotajām ierīcēm lietiskā interneta sistēmā, kuras mērķis ir savienot visas mašīnas un cilvēku finanses, ļaujot veikt tūlītējus automātiskos maksājumus. IoT ieviešana un attīstība ietekmēs IOTA, kas galvenokārt ir sagaidāms pozitīvs, lai gan tas, visticamāk, ietekmēs arī ilgtermiņā. Mērogojamība ir pozitīvs faktors IOTA, salīdzinot ar Bitcoin, lai gan tai ir savi jautājumi. Sistēmas drošība ir diezgan neaizsargāta, kas ir atturējusi investorus pievērsties šai kriptovalūtai.

IOTA cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Jaunākie IOTA / USD jaunumi

IOTA, kuras tirgus ierobežojums ir aptuveni 821 miljards USD, vērtības pieauguma ziņā ir atpalicis no citām galvenajām kriptovalūtām. Kaut arī lielākā daļa citu kriptogrāfiju strauji pieauga 2020. gada otrajā pusē, MIOTA lielākoties stagnēja, nepalielinot tirgus ierobežojumus, kas nav pārliecinoši jaunu investoru piesaistē. No vienas puses, IOTA varētu uzskatīt par nākotnes kriptovalūtu, jo IOTA ir lietu interneta tīkls. Viņi ir panākuši vienošanos paplašināt platformas lietderību starp savienotajām ierīcēm ar ievērojamiem uzņēmumiem, piemēram, Bosch un Volkswagen.  

Bet, no otras puses, IOTA kriptovalūta MIOTA nebūs ekskluzīva digitālā valūta norēķiniem visā tīklā. Šim nolūkam tiks izmantoti jebkuri altkoīni, tāpēc IOTA tīkls darbosies tikai kā tāds, kas nozīmē, ka MIOTA altcoin nav tieša labuma, lai gan ir priekšrocības no tā DAG tehnoloģijas mērogojamības. Šī tehnoloģija ļauj lietotājiem pārbaudīt 2 iepriekšējos darījumus, lai veiktu jaunu darījumu. IOTA tīklā darījumi ir saistīti kopā, kas ļauj ātrāk apstrādāt laiku un samazināt darījumu maksu. Tomēr IOTA neatbildēja 2020. gada kriptovalūtu pieaugumam, un fakts, ka dibinātājs un līdzpriekšsēdētājs Deivids Sønstebø bija spiests pamest Iota fondu pēc vienprātīga valdes lēmuma 2020. gada decembrī, nepalīdz. 

IOTA tehniskā analīze – cik ilgi mainīgie vidējie rādītāji saglabāsies?

 

 Lielākiem laika periodiem ieguvumi ir bijuši minimāli 

IOTA / USD 2017. gada beigās pieauga līdz ar lielāko daļu kriptovalūtu, palielinoties līdz 5.80 USD, bet līdz 2018. gada jūlijam tas bija atdevis visus šos ieguvumus, kritumam apstājoties ap 0,10 USD zonā, kur tā veidoja atbalsta zonu. . Šī zona ir pārvērtusies par galveno atbalstu. Pēdējo divu gadu laikā 20 SMA (pelēks) nodrošināja pretestību, bet 2020. gada jūlijā cenai izdevās paaugstināties virs šī slīdošā vidējā līmeņa, kas pārvērtās par atbalstu. Tomēr, kā minēts iepriekš, IOTA kopš 2020. gada augusta nevarēja sasniegt jaunus augstākos līmeņus, kas liek domāt, ka pircēji nav atbildīgi par šo altcoin.

 Augstākie rādītāji joprojām kļūst zemāki IOTA

Nedēļas diagrammā slīdošie vidējie rādītāji arī nodrošināja pretestību pāris gadus, īpaši 50 SMA (dzeltens), kas ilga līdz pagājušā gada vidum, kad cena pārsniedza šo līmeni. Šeit ir redzama arī atbalsta zona aptuveni 0,10 ASV dolāru apmērā, savukārt 20 SMA ir pārvērtusies par atbalstu, un cena pašlaik tiek tirgota tieši pie šī mainīgā vidējā līmeņa. Tagad jautājums ir par to, vai MA tiks sadalīti. Ja tie ir, mēs varētu redzēt niršanu līdz 0,10 ASV dolāriem no aptuveni 0,30 ASV dolāriem, kur tas šobrīd tiek tirgots. Ja nē, mēs varam sagaidīt atlēcienu, lai gan tas, visticamāk, nebūs pārāk augsts.     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me