GBP / INR cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: Notiek atkārtota izsekošana, izmantojot tendenci Bullish

GBP ir nepastāvīga valūta, kas nozīmē, ka lielākā daļa pāru, kas ietver GBP, arī ir diezgan nestabili. No otras puses, Indijas rūpija pati par sevi ir diezgan svārstīga valūta, kas GBP / INR padara ārkārtīgi nestabilu. 2000. gadi jau bija nestabili, un šis pāris bija vērojams līdz 2006. gada beigām, pēc tam vērsās līdz 2010. gadam. Bet nākamā desmitgade kļuva vēl nepastāvīgāka, jo līdz 2013. gada augustam cena bija pieaugusi no zem 65 līdz 107. Tas bija ārkārtas straujš pieaugums, kas balstīts uz pamatprincipiem Indijā, bet cena sāka atgriezties no 2015. gada. Ledus tendence atkal atsākās attiecībā uz GBP / INR, un ikmēneša diagrammā joprojām bija atbildīgi pircēji, bet šķiet, ka kritums, kas sākās septembrī esi ceļā, tāpēc paskatīsimies, kas šim pārim ir uz galda.

Pašreizējais GBP / INR Cena:  $

Nesenās GBP / INR cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas -5.63 -6,3%
6 mēneši +0,75 +1%
1 gads +7.32 +8,1%
5 gadi -6.30 -6,9%
Kopš 2000. gada +23.73 +23,4%

 

Abu valūtu pamati ir palīdzējuši palielināt GBP / INR svārstīgumu. Indija ir neto eksportētāja, neskatoties uz to, ka tā ir attīstoša ekonomika, kas piesaista gan daudz ārvalstu investīciju, gan daudz naudas pārvedumu. Tas ir turējis Indijas rūpiju zem spiediena, it īpaši 2013. gada laikā, kad mēs redzējām milzīgu INR samazināšanos un visu INR pāru pieaugumu. GBP arī dzīvo pati par sevi, Brexit vēl vairāk palielinot nenoteiktību un nepastāvību. Pašreiz izredzes ir tādas, ka Lielbritānija pametīs ES bez tirdzniecības līguma, taču tas, iespējams, neizrādīsies tik slikti. 

GBP / INR prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis GBP / INR prognoze: 1 gads GBP / INR prognoze: 3 gadi
Cena: $ 85 – $ 87

Cenu virzītāji: Covid noskaņojums, ES un Lielbritānijas tirdzniecības sarunas, Tehnika

Cena: 95 ASV dolāri

Cenu virzītāji: Post Brexit, Post Covid situācija, globālā politika, riska noskaņojums

                                                                   

Cena: 105 ASV dolāri

Cenu virzītāji: Tirdzniecības pamati, tehnika, BOE, RBI

GBP / INR tiešraide

GBP / INR

GBP / INR cenu prognoze nākamajiem pieciem gadiem

COVID-19 un tirgus noskaņojums


Lai gan GBP nav tik liela riska valūta kā preču dolāri, tai patīk pulcēties, kad riska noskaņojums ir pozitīvs, un atkāpties, kad finanšu tirgos noskaņojums ir negatīvs. Bet, tā kā Indija ir attīstības tirgus, Indijas rūpija ir arī riska valūta. Tātad, tas novērš šī pāra riska faktoru, kas nozīmē, ka par GBP / INR galvenokārt atbild par pamatiem. Tomēr kopš marta GBP ir guvis lielāku labumu no COVID-19 noskaņojuma, jo GBP / USD kurss 19. martā ir bijis par 20 centiem augstāks no apakšas, savukārt USD / INR samazinājās no 77.50 līdz 72.50, kas nozīmē, ka INR tikai USD 5, kas ir tikai ceturtā daļa, salīdzinājumā ar GBP. Tā rezultātā GBP / INR martā palielinājās par vairāk nekā 13 centiem no krituma, lai gan, šķiet, ka COVID-19 tirdzniecība tagad ir beigusies, un citi pamati, piemēram, Brexit, pārņem.

Brexit

Runājot par citiem pamatelementiem, Brexit ir atgriezies uzmanības centrā pēc tam, kad koronavīruss ir aizēnojis, kas GBP ir bijis negatīvs. Pagājušajā gadā šajā jautājumā bija vērojams zināms pozitīvs progress, jo Boriss Džonsons pēc Īrijas robežas problēmas vidusceļa atrašanas ierosināja Brexit vienošanos ar ES. Bet, Brexit tagad ir nonācis uzmanības centrā, jo koronavīrusa sekas ir nomierinājušās, un no tā, ko mēs dzirdējām, GBP šķiet negatīva situācija. Abu pušu komentāri liecina, ka saspīlējums ir pieaudzis, jo Apvienotā Karaliste virzās uz scenāriju, kurā netiek slēgts darījums. Tie ir tālu no tirdzniecības līguma, un GBP diagrammas to atspoguļo. GBP / USD līdz septembra pēdējai nedēļai bija zaudējis 8 centus, un GBP / INR ir mainījies uz leju, zaudējot 5 centus. Šobrīd Apvienotā Karaliste dosies ārpus ES bez tirdzniecības darījumiem, un GBP / INR būtu jāturpina samazināties, ja vien progress nenotiek diezgan ātri. Pēc Apvienotās Karalistes valdības toni šķiet, ka premjerministrs Džonsons strādā pie tā, lai ES netiktu panākts tirdzniecības darījums. Ja tas tā ir, sagaidāms, ka GBP / INR turpinās atkāpties zemāk, iespējams, līdz tendenču līnijai, taču mēs sīkāk apskatīsim tehnisko analīzi zemāk esošajā sadaļā.

Tehniskā analīze – mainīgie vidējie rādītāji turpina virzīt GBP / INR uz augšu?

 

Vadošās iestādes atbalsta GBP / INR kopš 2000. gada

Kā redzams no ikmēneša diagrammas, GBP / INR ir bijusi vērojama uz augšu kopš 1990. gadiem. Diagrammā cena ir redzama zem 48 gadiem pagājušā gadsimta 90. gados, un tagad tā tirgojas divreiz augstākā līmenī, 2013. gadā palielinoties līdz 107, jo toreiz Indijas tirdzniecības deficīts pieauga. Tātad neviens nevar noliegt bullish aizspriedumus šajā pārī. Zemākais līmenis turpina pieaugt, kas nozīmē, ka pārdevēji kļūst vājāki, un pircēji straujāk lec uz aizmuguri. Arī slīdošie vidējie rādītāji ir paveikuši labu darbu, nodrošinot atbalstu zemākām sekām. 2000. gados 50 SMA (dzeltenā krāsā) ir paveicis labu darbu, saglabājot augšupejošo tendenci, taču 2008. gada finanšu krīze padarīja GBP diezgan lācīgu, un GBP / INR lauza 50 SMA un 100 SMA (zaļā krāsā). Tomēr kritums 2010. gadā apstājās, un bullish tendence atkal atsākās. 200 SMA (violets) kopš 2009. gada ir kļuvis par galveno atbalstu, neskatoties uz to, ka tas ir caurdurts, un tas pēdējo reizi mainīja cenu augstāk šī gada martā. Bez tam kopš 2009. gada ir izveidojusies tendenču līnija. Tirgotāji ievēro šos tehniskos rādītājus, kas ir labas vietas, kur ilgi turpināt GBP / INR. Ja Apvienotajā Karalistē nenotiks tirdzniecības darījums, iespējams, ka cena samazināsies līdz 200 SMA un tendenču līnijai, kuras abas ir 85,50. Tādā gadījumā mēs centīsimies iet ilgi, ja cena veido vēršu reverso signālu, piemēram, doji svečturis augustā, kas ir lācīgs reverss signāls. Tātad, mēs gaidīsim, kamēr zemākā atvilktne pilnībā piepildīsies par GBP / INR, un tad meklēsim nopirkt šo pāri.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector