Ethereum (ETH) cenu prognoze 2021. gadam: vai pircēji drīz pārtrauks 2017. gada augstāko līmeni?

Ethereum – prognožu kopsavilkums

Ethereum prognoze: H1 2021. gads

Cena: 2500 USD – 3 000 USD

Cenu virzītāji: tirgus noskaņojums, COVID-19, naudas plūsmas, globālā ekonomika

Ethereum prognoze: 1 gads

Cena: 3500 USD – 5 000 USD

Cenu virzītāji: Safe patvēruma statuss, Post COVID-19, Hawkish centrālās bankas?

Ethereum prognoze: 3 gadi

Cena: 25 000 USD

Cenu virzītāji: globālā ekonomika, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums, drošas patvēruma statuss

 

Tāpat kā lielākā daļa citu kriptogrāfiju, Ethereum turpina veidot jaunus augstākos līmeņus, jo tas salūza virs 2000 USD, sasniedzot $ 2,130, bet tagad, pēc tam, ir atkāpies līdz aptuveni 1500 ASV dolāriem nokritusi nedaudz zem 1 300 USD februāra pēdējā dienā, kas bija ļoti svārstīga diena. Ethereum bija pirmais, kas februārī atsāka strauju tendenci pēc atkāpšanās lielākajā janvāra daļā un atkal martā pēc atkāpšanās februāra pēdējā nedēļā. Februāra pirmajā nedēļā cena pārsniedza rekordlielāko līmeni – 1427 dolārus, jo pircēji paaugstināja cenu virs 2018. gada maksimuma. Šī mēneša sākumā ETH / USD sasniedza diezgan tuvu šim lielajam līmenim, bet tas beidzot to pārtrauca pēc īslaicīgas atkāpšanās. Tas bija liels psiholoģiskais šķērslis, kas jāizņem, savukārt otrais bija $ 2000 līmenis, kas liecina par turpmāku bullish impulsu Ethereum, savukārt Bitcoin pārsniedza USD 50 000 un tagad virzās uz USD 60 000. Drīz atjaunojās kriptogrāfiju straujais impulss, pēc tam, kad tesla nopirka šīs monētas 1,5 miljardu dolāru vērtībā, un Bitcoin pārsniedza USD 45 000, bet Ethereum veica jaunus maksimumus, tirgojoties par USD 1740. gadi, Sākot ar 9. februāri, Ethereum ir vēl daži gaidāmie notikumi, kā mēs esam uzskaitījuši zemāk, kas, iespējams, papildinās bullish impulsu.

Kriptogrāfijas tirgus bija spēcīga bullish brauciena vidū, kad mēs ievietojām savu iepriekšējo Ethereum ilgtermiņa prognozi, palielinoties no zem 100 USD martā līdz 400 USD līdz augustam, kas ir ļoti iespaidīgs vērtības pieaugums par 400%. Mans kolēģis Arslans prognozēja, ka straujais impulss turpināsies 2020. gada 4. ceturksnī, un viņam bija taisnība. Izņemot to, ka bullish skrējiens pārvērtās par kārtējo kriptovalūtu “zelta drudzi”, līdzīgu tam, ko mēs redzējām 2017. gadā, kaut arī zināmā mērā tas bija lielāks dažām digitālajām valūtām. Ethereum bija viena no šīm valūtām, un tā, kā parasti, pievienojās kriptogrāfijas tirgus pieaugumam, kuru vadīja Bitcoin.

Bitcoin janvāra sākumā pieauga virs 40 000 USD, savukārt Ethereum bija diezgan tuvu visu laiku augstākajam USD 1427, pēc lielākās Ether brokeru domām, lai gan pēc atkāpšanās janvāra otrās nedēļas pēdējās dienās mēs varam teikt ka Ethereum pircēji izgāzās ar pirmo mēģinājumu. Tomēr, spriežot pēc Ethereum pamatiem, un jo īpaši pēc pašreizējā noskaņojuma finanšu tirgos un kriptovalūtu tirgū, mēs varam teikt, ka nebūs ilgi, kamēr Ethereum pārspēs 2017. gada augstāko līmeni un kaut kad šogad izveidos jaunu , iespējams, drīzāk, nevis vēlāk, spriežot pēc cenu darbības un pēdējo mēnešu svārstībām.

 

Pašreizējais ETH / USD Cena: $

Nesenās izmaiņas Ethereum cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
3 mēneši +1,218 +235%
6 mēneši +1,415 +404%
1 gads +1,510 +493%
3 gadi +865 +79%
5 gadi +1,624 +9800%

Ethereum ir nonācis masveida vēršu kriptovalūtās vidū; lai gan lielākā daļa tirgus ir strauji pieaudzis, daži svarīgi kriptodarbinieki ir palikuši nemainīgi, un Ethereum ir viens no labākajiem altkoīniem, atpaliekot no [[Bitcoin]]. Tam ir diezgan daudz iemeslu, kad drošības apsvērumu dēļ digitālajām valūtām noskaņojums kļūst ļoti spēcīgs laikā, kad neviena valūta nav droša. Koronavīruss un pasaules ekonomikas lejupslīde ir pievērsusi investorus kriptonauda, ​​bet politiskās izmaiņas visā pasaulē ir arī pievienojušas papildu degvielu šim bullish impulsam, kas Ethereum ir guvis milzīgu labumu, jo tas ir piesaistījis lielus investorus. Arī citi pamati Ethereum ir bijuši pozitīvi, jo Ethereum 2.0 tiek pilnībā palaists, kas padarīs Ethereum tīklu uzticamāku, jo DeFi darījumu uzplaukums.

Gaidāmie notikumi, kas ietekmē Ethereum cenu

 

Gaidāmais Ethereum uzlabošanas priekšlikums (EIP) 1559

Gaidāmie pārveidojiet DNATags ™ no Ethereum uz Cardano Goguen.

 

Ethereum Live Chart

Ethereum cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

 

Kriptovalūtas pēkšņi pievērš visu uzmanību finanšu tirgos. Kaut arī noteiktas akcijas, piemēram, Amazon un Tesla, COVID-19 laikos ir darbojušās ārkārtīgi labi, kriptogrāfijas tirgus ir pārspējis visu. Šī tirgus vērtība ir daudzkārt palielinājusies, jo digitālās valūtas ir ieguvušas drošas patvēruma statusu. Bitcoin pagājušajā nedēļā pieauga virs 40 000 USD, savukārt Ethereum ir sekojis šim piemēram. Šajā rakstā mēs aplūkosim faktorus, kas uztur ETH / USD bullish, un nākotnes prognozes.

 

Ethereum pārvēršanās drošā patvērumā koronavīrusa laikā

 

COVID-19 ir izrādījies ārkārtīgi izdevīgs kriptovalūtām. Tradicionāli kriptovalūtas tiek uzskatītas par riska aktīviem to īsā dzīves laikā, kas nozīmē, ka to vērtība palielinās, ja tirgus noskaņojums ir pozitīvs un tirgotāji meklē lielāku peļņu no riskantākiem finanšu instrumentiem. Kad noskaņojums kļūst negatīvs, riska aktīvi kļūst lācīgi, un to darīja Ethereum, kad koronavīruss pirmo reizi Eiropā devās pagājušā gada februārī. Toreiz tirgi joprojām bija normālā režīmā, un kriptonauda kritās zemāk. Bet kopš 2020. gada marta vidus pasaule ir mainījusies, un kriptonauda no riska aktīviem ir kļuvusi par drošu patvērumu, pret kuru tirgotāji grūtību laikā vēršas pēc drošības..

Bitcoin kā vienmēr ir vadījis kriptogrāfijas tirgu, taču Ethereum ir guvusi taisnīgu peļņas daļu kā drošs patvērums gandrīz gadu. Visas valstis visā pasaulē piedzīvoja smagu avāriju 2020. gada pavasarī, bloķēšanas periodā, un, neskatoties uz vasaras atlēcienu, pasaules ekonomika joprojām cieš, un dažas ekonomikas, piemēram, Eirozona un ES, iespējams, virzās uz dubultu lejupslīde. Valdības un centrālās bankas ir izgāzušās pārmērīgas skaidras naudas summas nepārtraukti, un turpinās to darīt vismaz pāris gadus. Šajā vidē, pasaules ekonomikas sabrukumam un pārmērīgajam skaidras naudas apjomam tirgos, nevienu tradicionālo valūtu nav droši turēt, tāpēc tirgotāji un investori arvien vairāk pievēršas kriptonauda..

Bez ekonomiskajām grūtībām, globālā politika ir palīdzējuši arī strauji pieaugt kriptovalūtās. Rietumu politiskā ainava mainās, kas padara situāciju arvien neskaidrāku no ekonomiskā un sociālā viedokļa. Šķiet, ka planētas otrā pusē Ķīna vēršas pret privāto kapitālu un uzņēmējiem. Alibaba un Skudru grupas dibinātājs Džeks Ma kādu laiku nav redzēts, un daži pat apgalvo, ka viņš ir pazudis. Daži no līdzekļiem ir iesaldēti, un tas panikā rada citus bagātos Ķīnas valstspiederīgos, kuri savus līdzekļus pārskaita kriptovalūtās. Tātad digitālais tirgus gūst labumu no šī jaunā drošā patvēruma statusa, un, kā mēs paskaidrosim tālāk, Ethereum, iespējams, saglabās šo statusu, jo DeFi darījumi turpina pieaugt.

 

Operējamie DeFi darījumi ir lieliski piemēroti Ethereum

 

Pieaugošā nenoteiktība ieguldītājiem vai ikvienam, kam šajā jautājumā ir rezerves nauda, ​​ir izraisījis lielāku pieprasījumu pēc kriptovalūtām, kas savukārt ir palielinājis decentralizētās finanšu (DeFi) sistēmas izmantošanu. Faktiski šajā laikā DeFi darījumi ir absolūti pieauguši. Šī gada janvārī DeFi kopējā bloķētā vērtība (TVL) pirmo reizi pārsniedza 20 miljardus ASV dolāru. Tas nozīmē, ka sistēmā dažādos DeFi protokolos ir izvietots vairāk nekā 20 miljardu dolāru kapitāls. Šis pieaugums ir saistīts ar faktu, ka DeFi nav pakļauts centrālajām bankām un citām starpniekinstitūcijām.

Tas ir lieliski Ethereum, jo ​​liela daļa DeFi sistēmas ir veidota uz Ethereum tīkla. Tāpēc, jo ātrāk pieaug DeFi darījumi, jo vairāk Ethereum ieguvumu. Tātad Ethereum ekosistēmas straujais pieaugums pēdējā gada laikā ir galvenokārt DeFi pieauguma rezultāts. Pagājušā gada vidū DeFi darījumos fiksētā kopējā vērtība sasniedza miljardu dolāru. Tagad vērtība ir palielinājusies aptuveni 20 reizes, un sagaidāms, ka tas turpināsies arī nākotnē, jo pieaug investoru pieprasījums pēc kriptovalūtām, kas spēlē piesaista gan kalnračus, gan spekulantus..

Ethereum nākotnes darījumu apjomi turpina sasniegt rekordaugstu līmeni

Arī Ethereum mēneša apjomi ir pieauguši kopš 2020. gada vidus, un temps turpina pieaugt. Ethereum nākotnes līgumu apjoms decembrī sasniedza 257,06 miljardus ASV dolāru. Tas nozīmē pieaugumu par 4,4% salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi. Arī kriptovalūtu biržu spot apjoms decembrī sasniedza rekordaugstu līmeni – 379 miljardus USD. Visi šie dati nozīmē, ka Ethereum tīkls turpinās pieaugt, gūstot vēl lielāku labumu kriptonauda. Tas darbojas arī kā spilvens kriptogrāfijas tirgus avārijas gadījumā. Tādā gadījumā Ethereum zaudētu ievērojamu vērtību, taču tas joprojām krietni pārsniegtu pirmskoronavīrusu tirdzniecības līmeni. Ne tas, ka tas notiks drīz, bet mums tas vienkārši jāņem vērā.

 

Ethereum 2.0 un citi jauninājumi

 

Ethereum tīkls ir balstīts uz decentralizētu finansējumu, un DeFi ir pazīstams kā “Lego Money”. DeFi pasūtījumus var sadalīt atsevišķās daļās, kuras pēc tam var atkal ievietot kopā, lai izveidotu atšķirīgu pasūtījumu partiju. Viedie līgumi, decentralizētās lietojumprogrammas (DApps) un protokoli galvenokārt tiek palaisti decentralizētajā Ethereum tīklā.

Bet, palielinoties DeFi apjomam, 1. slāņa blokķēdes tīkli kļūst mazāk uzticami tik lielam darījumu apjomam. Šie darījumi no 2020. gada decembra pārsniedza 20 miljardus ASV dolāru, kā minēts iepriekš, tāpēc tie ir uz savām robežām. 1. slāņa blokķēdes jauda darījumu apstrādei ir diezgan ierobežota, kas nozīmē, ka darījumu skaits sekundē (TPS) ir ierobežots. Paredzams, ka tas tiks atrisināts, ieviešot Ethereum 2.0, kas tika ieviests 1. decembrī, taču tas vēl nav pilnībā darbojies. Pēc Vitālika Buterina domām, tas būtu pilnībā jāīsteno 2021. gadā.

Par Ethereum 2.0 cerības ir, ka tā kļūs par uzticamu superātru iepriekšējās Ethereum blokķēdes versijas versiju. Pāreja uz konsoles algoritmu Power of Stake (PoS) un 2. slāņa maksājumu kanālu sadrupināšana to ļaus. 2. slāņa maksājumu kanāli ir veidoti virs šiem esošajiem blokķēdēm. Tas ievērojami palielina darījumu ātrumu, kas nozīmē, ka 2. līmeņa darījumi būs piemērotāki maziem ikdienas mazumtirdzniecības darījumiem.

Tehniskā analīze

Ethereum sākās aptuveni 10 ASV dolāru apmērā, un tas tirgojās ap šo līmeni no 2015. gada līdz 2017. gada sākumam, kad tas sāka savu bullish soli, līdz tā gada jūnijam palielinoties virs 400 USD. Tas nozīmē vērtības pieaugumu par 4000%. Tā bija pirmā pazīme, ka šī kriptonauda būs iecienīta tirgus daļa un ka pircēji uzņemsies atbildību. Pēc vairāku mēnešu tirdzniecības starp 200 un 400 ASV dolāriem parādījās ārkārtas pieprasījums pēc kriptovalūtām, un Ethereum pieauga augstāk, līdz nākamā gada janvārim sasniedzot diezgan tuvu 1500 USD. Bet tas nebija pēdējais, un lielajam bullish solim sekoja liela lāču maiņa 2018. gadā, kas mēneša diagrammā pazemināja cenu līdz 20 SMA (pelēkajai), kur tā pieauga, lai gan atlēciens nebija ” t ilgst pārāk ilgi. Lāču tendence atkal atsākās, cenu noslīdot zem šī slīdošā vidējā, kas pārvērtās pretestībā, un tā tur saglabājās līdz pagājušā gada augustam. Kritums turpinājās, ETH / USD nokrītot nedaudz zem 100 USD, taču tas nebija piemērots pārtraukums, un tas atkal pieauga virs šī līmeņa. Tad Ethereum tirgojās uz sāniem līdz 2020. gada oktobrim, kad beidzot notika izlaušanās, ko pārstāv 3 lielie bullish svečturi..

Apskatīsim, kā šī mēneša svečturis nonāks bullish

Nedēļas laika grafikā apgabals ap $ 100 līmeni pārvērtās par atbalstu Ethereum, un tas ilga gandrīz 2 gadus, savukārt apgabals ap $ 400 nodrošināja pretestību, saglabājot cenu diapazonā līdz 2020. gada vasarai. arī palīdzēja saglabāt zemu cenu, vispirms 100 SMA (zaļa), kas nodrošināja pretestību, un pēc tam 200 SMA (violeta). Ethereum pagājušajā vasarā pārcēlās virs 200 SMA, jo pieauga pieprasījums pēc kriptogrāfijas, un pēc tam šis slīdošais vidējais pārvērtās par atbalstu. Pēc nelielas atgriešanās augusta un septembra laikā, neskatoties uz to, ka PayPal savā vietnē Ethereum pieņēma kā vienu no darījumu kriptotipiem, 20 SMA nokļuva nedēļas grafikā un sāka virzīt Ethereum augstāk. Galu galā straujais impulss paātrināja tempu, un janvāra sākumā mēs redzējām visu laiku lielāko nedēļas svečturi. Cena pieauga līdz 1340 USD, taču pašreizējā nedēļa izskatās lācīga. Tomēr šī svečtura izmērs ir tikai puse no iepriekšējā lieluma, kas nozīmē, ka pārdošanas spiediens šonedēļ vairs nav bijis tik spēcīgs kā pirkšanas spiediens pagājušajā nedēļā.

Kopš oktobra cena ir atstājusi 20 SMA

Ikdienas laika posmā kopš oktobra vērojama arī strauja tendence. Cena septembra laikā atkāpās, bet 100 SMA (zaļš) to panāca un nekavējoties pārvērtās par atbalstu. Tas sāka virzīt Ethereum augstāk, jo tas virzījās augstāk nekā pārējie slīdošie vidējie rādītāji ar 20 MA zemu (pelēks) un 20 SMA augstu (violets). Pirmās 10 janvāra dienas bija ārkārtīgi bullish, jo Ethereum vērtība gandrīz dubultojās, bet pēc tam, kad bija izveidots otrādi apgriezts āmurs, kas ir lācīgs reverss signāls, cena atgriezās atpakaļ. Tomēr, kā parādīja citas laika grafika diagrammas, šķiet, ka kritums ir apstājies pēc šīs vienas dienas avārijas. Tuvojas slīdošie vidējie rādītāji, un šķiet, ka pircēji atkal lec iekšā, cenai sākot pieaugt augstāk. Noslēgumā jāsaka, ka Ethereum pamatprincipi un tehniskie parametri ir augstāki, lai gan nopietna atkāpšanās nav no attēla. Bet vispārējā šīs kriptovalūtas īstermiņa un ilgtermiņa analīze ir vērojama.

Atvilkšana jau ir apstājusies

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me