Ethereum (ETH) cenu prognoze 2020. gadam: vai ETH / USD turpinās pieaugt arī Q4?

Kriptovalūtas tiek izmantotas kā pret inflāciju izturīga riska ierobežošana to decentralizētā rakstura dēļ. Koronavīrusa uzliesmojuma ekonomiskā ietekme ir novedusi investorus meklēt aktīvus, kas var piedāvāt pajumti akciju tirgus svārstību laikā. Nesenās otrās populārākās kriptovalūtas pieauguma iemesls bija nenoteiktība, kas saglabājusies saistībā ar bezprecedenta Federālās Rezerves monetārās atvieglošanas programmām.

Izlasiet jaunāko atjauninājumu vietnē Ethereum cena 2021. gada prognoze

 

Pasaules otrajā lielākajā kriptovalūtā Ethereum pēdējo trīs nedēļu laikā ir notikuši sprādzienbīstami cenu rādītāji, kur valūta pieauga no 232 USD līdz vietējam augstākajam 407 USD..

Ethereum izstrādātāji 4. augustā palaida ETH 2.0, kas pazīstams kā Medalla, pēdējo testnet. Pašlaik tīklam ir pievienojušies vairāk nekā 20 000 validatoru, un 3670 ir gaidīšanas režīmā. Tīkls neatbalsta reālo ETH; tomēr vairāk nekā 650 000 testa monētu ir ievietotas mietošanai. 

Medalla neizmantos īstu ETH, kā arī neiegūs reālas likmes. Tīkla mērķis ir tikai sagatavot otro lielāko kriptovalūtu kapitalizācijas ziņā pārejai uz vienprātības mehānismu, kas apliecina likmi..

Turklāt ceturtdien digitālās valūtas aktīvu pārvaldnieks Grayscale paziņoja, ka uzņēmums ir Ethereum Trust publiski iesniedzis Vērtspapīru un biržu komisijā (SEC) reģistrācijas paziņojumu 10. veidlapā..

 

Pašreizējais ETH / USD Cena:  $

Nesenās izmaiņas Ethereum cenā

Pēdējā laikā Ethereum ir kļuvis par vienu no vislabāk strādājošajām monētām pēc tam, kad tā martā ir atguvusi USD 90, bet augustā – USD 407. Šīs nedēļas sākumā. Pēc ārkārtīgi spēcīgā rallija pēdējās divās nedēļās ETH pieauga, gūstot peļņu, taču vēlīnās sesijās tas izdrukāja maiņas zīmi, kam sekoja tehniskā korekcija, kas joprojām turpinās. No jūnija līdz jūlijam ETH / USD uzrādīja strauju pieaugumu par 53,58%, no kuriem lielākais pieaugums tika nopelnīts jūlija pēdējās divās nedēļās. Augusta pirmajā nedēļā ETH / USD cenas samazinājās par 2.16%. Savukārt tas uzdod šādu jautājumu: kāda ir Ethereum cenu prognoze, visticamāk?

Ethereum prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis Ethereum prognoze: 1 gads Ethereum prognoze: 3 gadi
Cena: 602 ASV dolāri

Cenu virzītāji: 38,2% Fibonacci retracement, paaugstināta drošas patvēruma zelts, BTC (pozitīva korelācija).

 

Cena: 760 ASV dolāri

Cenu virzītāji: 50% Fibonači pagarinājums, COVID19 atkopšana, Fed likmju samazinājumi

Cena: 1 136 USD

Cenu virzītāji: 50 EMA atbalsts, W modeļa pabeigšana 

Ethereum Live Chart

ETH / USD 

ETH / USD Faktori, kas ietekmē Ethereum cenas

Ethereum (ETH / USD) ir otrs lielākais digitālais aktīvs, kura tirgus kapitalizācija ir USD 43,4 miljardi un ikdienas tirdzniecība ir aptuveni USD 11 miljardi. ETH / USD cenu pieaugumu varētu attiecināt uz pieaugošo blokķēdes aktivitāti, kas ir izraisījusi Ethereum darījumu maksu pieaugumu līdz augstākajam līmenim kopš 2018. gada. Kopš tā laika Ethereum cenas ir palikušas vērojamajā virzienā, un nesen , viņi pārsniedza $ 400 līmeni, kas ir augstākais kopš 2018. gada augusta. Apspriedīsim Ethereum prognozes pēc dažādiem avotiem.

Pagājušā gada laikā Ethereum ir izdzīvojis sīvas konkurences apstākļos. Kamēr smaga tautas pāreja to nospieda uz leju, DeFi uzplaukums neveiksmīgā laikā palielināja ETH. Ļoti gaidītā likmju pierādīšanas pāreja un Ethereum 2.0 sniedz atbalstu 2020. gadā.

Tālāk ir minēti daži faktori, kas nākotnē ietekmēs Ethereum cenu.

  • Peļņa no Ethereum blockchain darījumu maksām
  • Liels potenciāls izmantot Ethereum kā nodrošinājumu finanšu lietojumprogrammās Decentralized Finance (DeFi)
  • Tās izmantošana parastajos maksājumu kanālos, piemēram, tirdzniecības vietās un iepirkšanās tiešsaistē
  • ETH žetoni, decentralizētas apmaiņas un atlīdzības programmas 
  • Kriptovalūtas spekulatīvā tirdzniecība

Reddit līdzdibinātājs Aleksis Ohanians – 1500 USD

Kriptogrāfijas jomā Reddit līdzdibinātāja Aleksa Ohaniana vārdiem ir liela nozīme. Viņš ir ļoti optimistisks attiecībā uz BTC un citu kriptovalūtu nākotni. Viņš saka, ka viņš ir visvairāk vērsts pret Ethereum, vienkārši tāpēc, ka cilvēki to faktiski veido. Viņš prognozē, ka monētas vērtība pieaugs, galu galā sasniedzot 1500 USD līmeni. Saskaņā ar viņa interviju ar Forbes, viņš mīl Ethereum, jo ​​izstrādātāji bloku ķēdē veido reālas pasaules projektus.

deVere grupas izpilddirektors Naidžels Grīns 2500 USD

DeVere Group vadītājs Naidžels Grīns ir ārkārtīgi pārliecināts, ka ETH cena 2020. gadā sasniegs 2500 USD. Savu prognozi viņš pamato ar trim pamatelementiem: viedo līgumu popularitātes un izmantošanas pieaugumu un lielāku pieprasījumu pēc digitālajām valūtām, un viņš uzskata, ka DeFi paaugstinās ETH / USD cenas.

Tiešsaistes analītiķis, Bobijs Ulerijs – par 700% vairāk

Tiešsaistes analītiķis Bobijs Ullerijs uzskata, ka blokķēdes tehnoloģijai drīz būs daudz lielāka loma starptautiskajā tirdzniecībā un vispārējā ekonomikā. Viņš saka, ka Bitcoin un Ethereum katram piederēs 25% no visas kriptogrāfijas nozares. Viņš prognozē, ka abu populārāko kriptovalūtu kopējā tirgus kapitalizācija 2020. gadā sasniegs 4,5 triljonus dolāru. Tas nozīmē, ka, lai viņa prognoze piepildītos, Ethereum šī gada beigās būs jāpalielinās par vairāk nekā 700%..

Ark Capital dibinātājs Braiens Šusters 100 000 USD

Ark Capital LLC galvenais risinājumu dibinātājs iepazīstina ar augsto Ethereum ainu – viņš uzskata, ka tā sasniegs cenu 100 000 USD par monētu. Viņš teica, ka ETH galu galā tiks izmantots kā zelta aizstājējs, kā vērtības krājums, un ka tas sasniegs milzīgus 100 000 USD par monētu. Viņš arī teica, ka Ethereum platformas iespējas galu galā var novest pie tā, ka tā kļūs par sava veida digitālo dzimteni visām nākotnes valūtām.

Fraktāļu analīze – Ethereum varētu pārsniegt 1000 USD

Tirgotājs / analītiķis, kas pazīstams kā CryptoWolf, kopīgoja twitter diagrammu, kurā parādīta Ethereum makro cenu darbība, sākot no 2018. gada maksimumiem līdz šim. Rezultāti bija gandrīz identiski Bitcoin cenu aktivitātei, sākot no 2014. gada maksimumiem līdz 2016. – 17. Gada buļļa skrējiena sākumam.

Tā dēvētā “Fractal Analysis” paredzēja, ka Ethereum rallijs pārsniedz 1000 USD, visticamāk, 2021. gada vidū vai tuvojoties tā gada beigām. Tirgotājs, kurš izteica šo prognozi, ir tas pats, kurš tikai dažas dienas pēc marta avārijas prognozēja, ka BTC, iespējams, atgriezīsies pirms avārijas līmeņa. Viņš arī paredzēja notiekošo ETH izlaušanos.

Bitcoin pret Ethereum

Šonedēļ Ethereum cenas ir samazinājušās par 2,16%, pateicoties pēdējo divu nedēļu korekcijām un peļņas gūšanai, kad Ethereum pieauga par 64,21%, sasniedzot 12 mēnešu augstāko līmeni, pārsniedzot USD 400 līmeni. No otras puses, šīs nedēļas Bitcoin cenas atjaunojās līdz 2020. gada augstākajam līmenim – 11 392 ASV dolāriem. Korelācija starp Bitcoin un Ethereum atrodas pie 0,68, kā norādīts CoinPredictor ziņojumā. Šī korelācija tika novērtēta, pamatojoties uz abu kriptovalūtu cenu svārstībām pēdējo 100 dienu laikā.

Tomēr Skew komanda teica, ka īstermiņa korelācija starp Ethereum un Bitcoin pakāpeniski samazinās. Kritums varētu liecināt par 3 gadu augstas korelācijas beigām starp BTC un ETH. Ethereum korelācija ar Bitcoin ievērojami samazinājās 2017. gadā un pirms kriptogrāfiskā bullish cikla.

Pēc Bloomberg domām, Ethereum izredzes joprojām nav iespaidīgas. Viņi atsaucās uz savu mītiņu kā “spekulatīvu”, turpretī norādot, ka Bitcoin pieaugums balstījās uz stabilu pamatu. Ziņojumā tika norādīts, ka Ethereum ir jāsaskaras ar lielu konkurenci no līdzīgām kriptogrāfijas platformām un aptuveni 6000 tirgojamām monētām. Bloomberg pastāvīgi turpināja vērsties pret Bitcoin, norādot, ka tā zelta veida īpašības un palielinātais institucionālais pieprasījums ir izraisījis cenu kāpumu.

Viņi attiecināja Ētera atzinību uz DeFi kosmosa panākumiem, tāpat kā ar citām viedo līgumu platformām; sacensības kļūs tikai grūtākas. Lieta ir tāda, ka, runājot par profesionālu investoru pasauli, Ether nav skaidra pārdošanas punkta, piemēram, Bitcoin ierobežotā piedāvājuma.

Piektdien Weiss Rating noņēma troni no Bitcoin un ievietoja Ethereum kā galveno kriptonauda. Reitinga firma atjaunināja savu kopējo digitālo aktīvu klasifikāciju, pamatojoties uz faktoriem, tostarp pieņemšanu, tehnoloģijām, tirgus virzību un ieguldījumu risku. Veiss pirmajā vietā ierindoja Ethereum, kam sekoja Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) un Stellar (XLM).

ASV dolārs un Ethereum

Ethereum pieaugums varētu būt saistīts arī ar ASV dolāra palielināšanos, ko izraisīja bailes no ASV ekonomikas sabrukuma. Pārkarsušais akciju tirgus un ASV valdības nespēja vienoties par stimulu paketi COVID-19 ir mudinājuši tirgotājus vairāk ieguldīt cieto aktīvu, piemēram, zelta, vai kriptovalūtu, piemēram, Ethereum un Bitcoin, drošībā.. 

Ethereum beidzot var būt gatavs vēl vienam bullish noskaņojumam, jo ​​Ethereum izstrādātājs Hudsons Džeimsons sagaida, ka validatoru skaita pieaugums atsāksies. Viņš mudina uzmundrināt gaidāmo ETH 2.0 palaišanu.

 

Tehniskā analīze – vai mēs varam sagaidīt lāču korekciju Ethereum – ETH / USD?

Runājot par tirgus tehnisko pusi, Ethereum tirgo ar spēcīgu bullish tendenciozitāti, sasniedzot 422 USD līmeni. Mēneša laika posmā Ethereum ir pārkāpis dubultās augšējās pretestības līmeni USD 300, un tas pārsniedz arī 23,6% Fibonacci retracement līmeni 400 USD. par turpmāku pirkšanu Ethereum.

Aplūkojot Ethereum ilgtermiņa prognozi, otrs visvairāk tirgotais kriptogrāfijas pāris šķiet bullish. Augšējā pusē Ethereum var atrast savu nākamo pretestību aptuveni 602 ASV dolāru apmērā, kas iezīmē 38,2% Fibonači retracementu, savukārt 602 dolāru vērsts krustojums Ethereum cenu varētu novest pie 761,50 USD. Visticamāk, ka nākamā pretestība darbosies 911,46 ASV dolāru apmērā.

ETH / USD bullish engulfing, RSI un MACD – visi iesaka pirkt

Mēneša diagrammā 50 periodu eksponenciālais slīdošais vidējais norāda uz spēcīgu bullish aizspriedumu, bet tajā pašā laikā tas norāda arī uz spēcīgām lāču korekcijas iespējām, jo ​​tā vērtība paliek līmenī, kas ir tālu no pašreizējās tirgus cenas no 265 USD.

ETH / USD Fibonači retrements 

Attiecībā uz Ethereum cenu prognozi 2021. gada vidū mēs varam sagaidīt, ka Ethereum cenas samazināsies līdz 600 ASV dolāriem pēc lācīgas korekcijas, it īpaši pēc 50% Fibonači retracementa pabeigšanas. Tūlīt pēc 600 USD atbalsta līmeņa pārbaudīšanas nākamajos gados ETH / USD cena varētu pieaugt vēl augstāk – līdz 1142 USD. Nesenais bullish pārņemtais, trīskāršais dibena atbalsts pie 87 ASV dolāriem un virkne Doji sveces virs šī līmeņa visi atbalsta ETH / USD bullish aizspriedumus..

ETH / USD – 3 gadu prognoze – dominē bullish aizspriedumi

Šajā atjauninājumā mēs izpētījām daudz elpu aizraujošu prognožu un dažu slavenu speciālistu viedokļu kriptogrāfijas telpā. Katram no viņiem veikalā ir spēcīgs arguments, padarot vēl aizraujošāku vērot to, kas tuvākajā laikā 2020. gada beigās tiks atpūsts. Tie, kas redz bullish notikumu, šobrīd spēlē virves vilkšanu ar tiem, kas paredz lācīgu attīstību. Sagatavosimies gada otrajai pusei, uzmanīgāk sekojot tirgus būtiskajai pusei, lai atspoguļotu visas izmaiņas Ethereum noskaņojumos.

Veiksmi! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me