EOS cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: EOS tirdzniecība lāču trijstūrī

EOS ir bloku ķēdes sistēma, kas līdzīga Ethereum. Tas tika izveidots 2017. gada beigās, un tā tirgus kapitalizācija no 2020. gada oktobra bija 2,68 miljardi ASV dolāru. Pirmajos dzīves mēnešos tas bija lieliski vadāms. Tas notika īstajā laikā, tieši pirms toreiz sākās kriptovalūtu “zelta skriešanās”. Kā mēs zinām, Bitcoin pieauga tuvu 20 USD, savukārt EOS / USD 2018. gada janvārī pieauga no 3 USD līdz 18,50 USD. Tad cena atkal samazinājās zem 4 USD, bet tā gada pirmajos mēnešos atkal pieauga. , kamēr pārējais kriptogrāfijas tirgus bija zemāks. EOS sasniedza augstāko līmeni 2018. gada aprīlī, pārsniedzot 23,30 USD, taču kopš tā laika tā ir bijusi ilgtermiņa lāču tendence, un situācija nešķiet pārāk daudzsološa, jo lielākos laika grafikos diagrammas veidojas lāču trijstūrī..   

 

Nesenās izmaiņas EOS / USD cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas +0,09  +3,4%
3 mēneši -0,35

-11,7%
6 mēneši -0.11 -4,0%
1 gads -0,61 -18,7%
Kopš 2017. gada +2.23 +531,5%

EOS ietekmējošie faktori 

EOS tehniskā aina nešķiet pārāk spilgta, jo kopš 2018. gada aprīļa šī tendence ir saglabājusies lēcīga, jo augstākie rādītāji kļūst zemāki un mainīgie vidējie rādītāji nodrošina pretestību retrace laikā. Nesenā cenu darbība arī EOS / USD neizskatās pārāk optimistiska, jo citas galvenās kriptovalūtas pieaug ievērojamā tempā, savukārt EOS samazinās kopš augusta. Tomēr EOS ir vērojama pozitīva attīstība, piemēram, “EOSIO biznesam”, kas vērsta uz uzņēmējdarbības pasauli, bet tajā pašā laikā ir arī bažas par daļu decentralizāciju, jo lielākais to subjektu īpatsvars, kas pārvalda ķēde galvenokārt atrodas Ķīnā.     

 

EOS / USD prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis EOS / USD prognoze: 1 gads EOS / USD prognoze: 3 gadi
Cena: 3 USD – 3,20 USD

Cenu virzītāji: Tehnika, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums, EOS noskaņojums

    

Cena: 4,50 USD – 5 USD

Cenu virzītāji: EOS pielāgošana biznesam, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums

Cena: $ 8 – $ 10 

Cenu virzītāji: Jauni notikumi no EOS, akcionāru emisija, kriptogrāfijas tirgus


EOS / USD tiešraide

EOS / USD

EOS cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

EOS / USD jaunākie sasniegumi

EOS darbojas uz EOS.IO sistēmas, kas ir decentralizēta blokķēdes sistēma, kas ļauj mitināt un izpildīt decentralizētas lietojumprogrammas vai Dapps, kā arī izstrādāt Dapps savā platformā. Kā minēts iepriekš, šī tīkla sistēma ir līdzīga Ethereum sistēmai, taču, kamēr Ethereum vēlas pāriet no darba pierādīšanas POW uz pierādījumu par likmēm, EOS jau darbojas ar POS, kas padara to lētāku nekā ieguve.

EOS neiekasē atsevišķus klientus par darījumiem, un tai ir iespēja piedāvāt 1 miljonu darījumu sekundē (TPS) un lielisku mērogojamību. Tā vietā tiek izmantota inflācija, kuras samazināšanu EOK sabiedrība nobalsoja no 5% līdz 1%. Bet pašlaik EOS jautājums ir lielas daļas akcionāru koncentrācija Ķīnā, kas padara to mazāk rentablu citiem dalībniekiem un arī mazāk demokrātisku. EOS tagad ir izlaidusi “EOSIO biznesam”, modelējot savu programmatūru, kas ietver Blockchain-as-a-Service (BaaS), uz versiju, kas koncentrēta uz uzņēmumiem. LimeChain izveidoja EOSLIME rīku pēc tam, kad saņēma EOS VC dotāciju, lai palīdzētu pielāgot esošu EOSIO moduli vai izvietot visu sistēmu.

Tehniskā analīze – mainīgie vidējie rādītāji turpina virzīt EOS / USD uz leju?

 

20 SMA 2020. gadā ir nodrošinājusi pretestību EOS

EOS tika izveidots īstajā laikā, 2017. gada beigās, kad kriptovalūtu pieaugums tikko sākās. EOS / USD pāris pieauga tā paša gada decembrī un 2018. gada janvārī, bet nākamajos divos mēnešos tas atkal samazinājās. Aprīlī mēs redzējām vēl vienu milzīgu pieaugumu, kas cenu paaugstināja līdz 23,30 USD. Kopš tā laika spiediens ir vērsts uz negatīvo pusi, un augstākas atzīmes katru reizi kļūst arvien vājākas. Tomēr ap $ 1.50 līmeni izveidojās atbalsta zona, kas turējās kopš 2018. gada beigām, un tas kopā ar lāču tendences līniju ir izveidojis lejupejošu trīsstūri. 20 SMA arī palīdz noturēt EOS ikmēneša diagrammā, un tas pēdējā laikā ir nodrošinājis pretestību retracei, neskatoties uz to, ka pāris reizes ir caurdurts.

 

Stohastika tagad ir pārpārdota un parādās nedēļas tabulā

Iknedēļas diagrammā ir redzama arī lāču tendence, un katru reizi augstākie punkti kļūst zemāki, kas norāda uz pārdošanas spiedienu, lai gan pārdevējiem nav izdevies sasniegt jaunus kritumus. Šajā laika posmā 100 SMA ir bijusi galvenā pretestība EOS / USD, kas 2020. gada februārī bija nodrošinājusi pretestību, noraidot cenu un mainot to uz leju, pēc doji svečtura zem tā, kas ir lācīgs reverss signāls pēc atgriezties augstāk. 100 SMA augustā atkal noraidīja cenu, jo stohastiskais rādītājs kļuva pārpirkts. Bet tagad stohastiskais produkts ir pārpārdots un pagriežas uz augšu, tāpēc mēs varam redzēt, ka 100 SMA līdz gada beigām būs augstāka atzīme un pēc tam vēl viens noraidījums un lāču maiņa.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector