Dash (DAS) cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: vai atbalsts turēsies?

Kriptogrāfijas valūta Dash, kas 2014. gadā sākās kā Bitcoin dakša ar nosaukumu XCoin, Darkcoin un visbeidzot Dash, 2017. gadā pieauga par vairāk nekā 1500 ASV dolāriem, tāpat kā visas kriptovalūtas, kuras vada Bitcoin, šajā gadā bija sākušas aptuveni 10 USD un pieauga virs 1600 USD, jo zelta drudzis digitālajām valūtām sasniedza maksimumu. Bet zelta drudzis beidzās, tiklīdz sākās 2018. gads, un kopš tā laika DASH / USD cena ir samazinājusies, un tagad tā saskaras ar ilgtermiņa atbalsta zonu aptuveni no 37 līdz 38 ASV dolāriem.

Tehniskais attēls Dash buļļiem nešķiet daudzsološs; augstākie rādītāji ir kļuvuši zemāki, un tehniskie rādītāji nodrošina pretestību augstāka laika grafika diagrammās. Viena no lāčainākajām pazīmēm ir fakts, ka, lai gan citas galvenās kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum, kopš marta ir palielinājušās, Dash ir stagnējis, un pārdevēji septembrī pārbaudīja negatīvās puses. Tas atstāj mums lāču tendenciozitāti pret Dash.  

 

 

Pašreizējais DAS Cena: $

Pēdējās izmaiņas domuzīmes cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas -4.52  -6,7%
3 mēneši -3.22 -4,7%
6 mēneši -14.45 -21,2%
1 gads +10.30 +15,1%
3 gadi +62.40 +91,8%

 

 

Tātad cenu darbība un [[DAS]] diagrammas norāda uz leju, un arī pamati nav pārāk daudzsološi. Dash komanda oktobrī paziņoja, ka Dash nav jāuzskata par privātuma valūtu, kas ir krasā pretstatā tam, ko Dash iestājās sākumā. Tomēr tam nebija lielas ietekmes, lai gan joprojām pastāv spiediens uz negatīvo pusi.

Tātad, neskatoties uz to, ka Dash sadarbojas ar Secure Digital, lai piedāvātu tirdzniecības iespējas ārpus biržas galda, veicot dažus papildu uzlabojumus un kriptogrāfijas tirgus pieaugot kopš marta, pircēji neizrāda lielu uzticību šim altcoin, kas neliecina par gaišu nākotni kā lietas šobrīd stāv.    

 

Dash prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis Dash prognoze: 1 gads Dash prognoze: 3 gadi
Cena: $ 80 – $ 85

Cenu virzītāji: Dash Sentiment, USD korelācija, tehniskie rādītāji


                                

Cena: 40 USD – 45 USD 

Cenu virzītāji: Tehniskā analīze, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums

                                                                       

Cena: 180 USD – 200 USD

Cenu virzītāji: Dash Developments, Crypto Market Sentiment, Dash Sentiment, Global Events

Dash Live Chart

DAS

 

Dash Price Prognoze nākamajiem 5 gadiem

DASH / USD jaunākie sasniegumi

Dash ir bijis gan pozitīvs, gan negatīvs, lai gan tirgi nav pārāk koncentrējušies uz pamatiem. Kā minēts iepriekš, Dash kopā ar Monero un ZCash tika uzskatīts par uz anonimitāti vērstu kriptovalūtu, taču Dash komanda to visu izmeta oktobra sākumā. Dash Core grupas TKO Fernando Gutierrez sniedza šādu paziņojumu Cointelegraph, kad viņam jautāja, vai Dash jāsaglabā privātuma statuss: 

“Nē, Dash ir maksājumu kriptonauda, ​​lielu uzmanību pievēršot lietojamībai, kas ietver ātrumu, izmaksas, lietošanas ērtumu un lietotāju aizsardzību, izmantojot izvēles privātumu.”

Tas neko labu neliecina par kādreizējo drošības statusu, taču šķiet, ka Dash amatpersonas to pārceļ no drošas / anonīmas kriptovalūtas uz vieglāku, ar kuru var veikt darījumus. Viņi ir noslēguši jaunu likviditātes partnerību ar Secure Digital Markets. SDM regulē FINTRAC Kanādā, un tā ir globāli vērsta digitālo aktīvu tirdzniecības platforma iestādēm. SDM ir veicis vairāk nekā 2 miljardus ASV dolāru digitālo aktīvu pārskaitījumos bez receptes (ārpusbiržas). Ar šo jauno partnerību SDM palīdzēs institucionālajiem investoriem pirkt, pārdot un tirgot Dash, izmantojot Secure Digit Markets OTC galdu.

Pasta, viens no Dash Core Group izstrādātājiem, paskaidroja Dash Core v0.16.0.1 izstrādi, kas ir gatavs mezglu operatoru izvietošanai. Šie uzlabojumi būs obligāti visiem Dash masternodiem un kalnračiem, un tie ietver apstiprināšanas metodes atbilstošai masternode īpašnieka programmatūrai un augstāku anonimitātes līmeni, izmantojot PrivateSend un seifa saskarnes uzlabojumus. Dash ir sadarbojies arī ar Taurus.io, kas ir Meksikas kriptovalūtas birža, lai atbrīvotu pirmo kriptogrāfiskās Visa debetkarti Latīņamerikā, taču, kā jau teicām, tas neietekmē cenu darbību.

Tehniskā analīze – vai vadošās iestādes nospiedīs DASH / USD zem atbalsta?

Kā liecina mēneša diagramma šī raksta augšdaļā, DASH / USD 2017. gadā pieauga par vairāk nekā 15 000%, sākot no apmēram 10 līdz 1570 ASV dolāriem. Bet straujš pieaugums beidzās ar šo gadu, un 2018. gadā kriptogrāfijas tirgus sabruka, velkot Dash ar to. DASH / USD 2018. gadā zaudēja gandrīz visu savu peļņu, taču bāze izveidojās aptuveni no 37 līdz 38 ASV dolāriem. Izņemot pagājušā gada decembra straujo kāpumu, augstie līmeņi turpina pazemināties, un 20 SMA (pelēks) nodrošina pretestību ikmēneša diagramma. Pāris reizes tas ir caurdurts, taču nav salauzts, jo virs tā nav redzami svečturi, kas būtu aizvērušies. Tātad, 20 SMA uztur spiedienu uz DASH / USD negatīvo pusi.  

 

Dash diapazons kļūst arvien šaurāks

Nedēļas laika grafikā 20 SMA sniedza atbalstu straujas kustības laikā pirms 2018. gada. Bet šis mainīgais vidējais rādītājs tika salauzts pēc lielās maiņas 2018. gada februārī, un DASH / USD cena ir palikusi zem visiem mainīgajiem vidējiem rādītājiem kopš tā laika. Tagad 100 SMA (zaļš) paliek galvenā pretestība nedēļas diagrammā. Tas noraidīja cenu jūlijā / augustā un mainīja Dash zemāku. Atbalsts 37 ASV dolāru vērtībā šoreiz atkal notika, taču spiediens joprojām ir negatīvs, tāpēc mēs nedomājam, ka tas ilgs pārāk ilgi, jo Dash nav guvis labumu no pēdējos vairākos kriptogrāfijas tirgos vērojamā impulsa. mēnešus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector