ChainLink cenu prognoze 2021. gadam: operācija augstāka, pieaugot pieprasījumam pēc orākuliem

ChainLink – prognožu kopsavilkums

ChainLink prognoze: H1 2021. gads

Cena: $50 – 60 USD

Cenu virzītāji: Kripto tirgus noskaņojums Covid-19, Drošas patvēruma statuss, Stimulus programmas

ChainLink prognoze: 1 gads

Cena: 100 USD – 120 USD

Cenu virzītāji: ekonomikas atveseļošanās, Post COVID-19, drošas patvēruma statuss

ChainLink prognoze: 3 gadi

Cena: 200 USD – 300 USD

Cenu virzītāji: stingrāka monetārā politika, drošas patvēruma statuss, ekonomikas atveseļošanās

Chainlink dzīvi sāka pirms diviem gadiem, 2019. gada sākumā; un kļuva vērojams, tiklīdz tas tika iepazīstināts ar sabiedrību. Līdz pagājušā gada beigām cena bija pieaugusi virs 4,50 USD. Lielākā daļa šo ieguvumu tika zaudēti pēc tam, kad sekoja lāča atgriešanās, taču pircēji turpināja izmēģināt otrādi, katru reizi izvirzot augstākus augstākos līmeņus, un šķiet, ka viņi ir uzvarējuši cīņā; kad LINK / USD kurss pārsniedza 35 USD. Vidējie rādītāji ir lieliski strādājuši, nodrošinot atbalstu un paaugstinot cenu, taču galvenais pieauguma iemesls ir fakts, ka tirgotāji ir pievērsušies kriptovalūtām, kas darbojas kā drošs patvērums. kopš 2020. gada vidus. Atkāpšanās februāra pēdējā nedēļā joprojām bija mazāka nekā lielākajā daļā kriptogrāfiju, un pircēji jau atkal atsāk kontroli.. 

Ekonomiskā un politiskā nenoteiktība, ko koronavīruss ir izsaucis visā pasaulē, ir padarījis bīstamu kaut ko pirkt finanšu tirgos, izņemot kriptovalūtas, kuru skaits ir absolūti straujš, un saite nav izņēmums. ChainLink gūst labumu arī no tā, ka tai ir monopols Oracle tīklā, piemēram, Ethereum, un tīkls pēdējos divos gados ir strauji pieaudzis, jo eksponenciāli pieaug arī pieprasījums pēc digitālajiem maksājumiem un darījumiem. Tā kā pamati ir pilnīgi vērsti un tehniskajā attēlā nav redzamas atkāpšanās pazīmes pēc nesenā straujā pieauguma, ChainLink noteikti pakāpsies augšup, līdz sākotnēji 50 ASV dolāriem un pēc tam virs 100 ASV dolāriem.    

 

Pašreizējais SAITE / USD Cena: $

Nesenās izmaiņas pallādija cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
1 mēnesis +10.30 +46,4%
3 mēneši +19.10 +143,6%
6 mēneši +16.10 +98,2%
1 gads +28.20 +641%
2 gadi +31.50 +3000%

 

Faktori, kas ietekmē ChainLink

ChainLink ir decentralizēts mezglu tīkls, un vienīgais, kuram šajā jomā ir monopols, kuru dibinājis Sergejs Nazarovs, un tas pēdējos mēnešos ir palīdzējis piesaistīt milzīgu interesi. Vairāk nekā 415 kriptogrāfijas projektos vienā vai otrā veidā tiek izmantota ChainLink tehnoloģija. Tas pieauga par 100, salīdzinot ar 315, pagājušā gada novembrī, un to skaits turpinās pieaugt. Tirgus ierobežojums strauji pieaug un pašlaik ir 20,807 februāra vidū 13,807 miljardu ASV dolāru apmērā.

Tīkls caur orākuliem tulko datus un informāciju no avotiem / pasūtījumiem ārpus blokķēdes uz blokķēdes viedajiem līgumiem, un tīkla izmantošana strauji pieaug. Šis salīdzinoši jaunais altkoīns, kas ir tikai divus gadus vecs, kopš 2021. gada sākuma ir kļuvis ārkārtīgi bullish, jo tas ir pieaudzis no 1 USD līdz gandrīz 35 USD. Tendence joprojām ir vērojama vairāku faktoru ietekmē, piemēram, pozitīvs noskaņojums kriptonauda kā jaunajam patvēruma tirgum un ChainLink kā Oracle tīkla nodrošinātājam. Ekonomiskā nestabilitāte un nenoteiktība uztur lielāku pieprasījumu pēc kriptogrāfijas, kas vēl vairāk palielinās pēc ChainLink, tāpēc viss izskatās bullish.

ChainLink Live diagramma

ChainLink cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

ChainLink ir decentralizēts orākulu tīkls, kas izveidots uz Ethereum un kas sāka darboties labā laikā 2019. gada maijā pēc tam, kad bija beidzies lielais kriptovalūtu tirgus kritums 2018. gadā. Paplašinoties DeFi viedajiem līgumiem, ir pieaudzis arī pieprasījums pēc LINK / USD, un sagaidāms, ka tas turpinās to darīt, palielinoties orākulu jaudai un funkcijām. ChainLink pieņem dažādi uzņēmumi, tāpēc aktivitāte ChainLink tīklā ir palielinājusies, un ChainLink komanda plāno ieviest dažus jaunus un interesantus notikumus, kā arī dažas jaunas partnerības ar citiem   

ChainLink aktivitātes palielināšanās

ChainLink būtībā ir kā tilts starp viedajiem līgumiem, kas nāk no orākuliem, un ārpusķēdes lietojumprogrammām, lai piešķirtu piekļuvi ārpusķēdes resursiem, piemēram, tīmekļa API, datu plūsmām utt. Arvien vairāk nesaderīgu blokķēžu, API un datu kopas, pieaug arī vajadzība pēc labākas saziņas starp ārpus ķēdes un uz ķēdes finanšu pasauli. LINK ir priekšgalā šī jautājuma risināšanā, piedāvājot mezglu operatoru decentralizēto orākulu tīklu. Tas ir palielinājis aktivitāti ChainLink, jo Glassnode dati rāda stabilu jauno veidojamo adrešu un aktīvo pasīvo adrešu skaita pieaugumu. Tas parāda, ka kriptogrāfijas ChainLink tirgū ienāk jauni investori, jo cena turpina pieaugt, kas vēl vairāk veicina bullish impulsu.

Vēl viens interesants Santimenta izceltais rādītājs sniedz arī interesantu datu rādītāju. Tas parāda, ka arvien vairāk tiek izmantots jaunākais ATH, kas tika izveidots palielinātas žetonu apgrozības aizmugurē. Palielinājies arī snaudošo žetonu skaits, kas pārvietojas, tāpat kā unikālo adrešu darbības līmenis, kas ir bijis ilgtspējīgs.

Github dev aktivitāte un Google tendences arī uzrāda LINK marķiera aktivitātes pieauguma tendenci pēdējo sešu mēnešu laikā, un tā turpina uzņemt tempu, kas daļēji izskaidro neseno LINK / USD straujo pieaugumu kā aktivitāti LINK- DeFi finanšu sistēmā ārkārtīgi palielinās run oracle. Jā, tagad tā ir pārvērtusies par sistēmu un, iespējams, salīdzinoši drīz kļūs par galveno. Vēl viena lieta, kas ir saglabājusi ChainLink straujo impulsu, saskaņā ar Glassnode tīkla datiem ir LINK procentuālais daudzums viedajos līgumos, kas sasniedza 55,950% ATH. Izmantojot iepriekš minēto metriku, mums LINK ir tendence uz augšu.  

Gaidāms vietnē ChainLink

Decentralizētais Oracle tīkla izstrādātājs ChainLink, kas atšķiras gan no izplatītajiem, gan no centralizētajiem tīkliem, ir paziņojis, ka sadarbojas ar nozīmīgu mezglu operatoru, kas atrodas ES.  Vulcan Link saņēma dotāciju, lai ChainLink integrētu SKALE tīklā. SKALE ir “pilnībā” decentralizēts ar Ethereum tīkliem saderīgs 2. slāņa pierādījums (PoS). Pēc viņu domām, SKALE piedāvā visas decentralizācijas un darījumu ātruma priekšrocības, neapdraudot drošību blokķēdes platformās.

ChainLink publicēja emuāra ziņojumu par šo:

“Ar prieku paziņojam, ka Vulcan Link, ES bāzēts ChainLink mezglu operators un Web3 izstrādes un konsultāciju uzņēmums, ir izvēlēts kā kopienas dotācijas saņēmējs, lai ChainLink integrētu SKALE tīklā. Kā blokķēdes-agnostijas orākulu tīkls ChainLink atbalstīs SKALE tīklu, ļaujot to izstrādātājiem veidot modernākas viedo līgumu lietojumprogrammas, izmantojot reālās pasaules datus un API pakalpojumus, kas pieejami, izmantojot ChainLink Oracle. ”

ChainLink pārceļ Google un citu šādu izstrādes komandu paradigmu, kas platformas un lietojumprogrammas izveidoja virs protokoliem, kas nodrošina internetu, izsūcot visu vērtību. ChainLink uztver visu protokola slāņa vērtību pašā marķierī, jo tā ir veidota uz blockchain protokola. Turklāt ChainLink nav reālas konkurences, jo darbs pie ēkas šajā telpā tika uzsākts jau pirms Ethereum, kas nozīmē, ka ChainLink ir tā priekšrocība, ka viņš ir pirmais virzītājs, līdzīgi kā pats Bitcoin un Ethereum. Orākulu telpā dominē ChainLink, kam ir pilnīgs virtuālais monopols.

ChainLink kā maksāšanas un ieguldījumu līdzeklis

Galvenais iemesls, kāpēc kriptonauda tika ieviesta, bija to izmantošana kā maksāšanas līdzeklis, un tās ir nopelnījušas arī aktīvu ieguldīšanas statusu, jo arī tagad tās strādā kā drošas patvēruma vietas. Galvenie vārdi pieņem Link marķierus, lai varētu veikt maksājumus, piemēram, Deutsche Telekom AG, kas ir lielākais telekomunikāciju uzņēmums Eiropā ieņēmumu ziņā. Tas padara viņus par trešo lielāko datu sniedzēju Chainlink, kas piedāvā vienīgo oracle pakalpojumu, uz kuru paļaujas DeFi finanšu tirgus. Jā, Deutsche Telekom klusi ir ievērojami palīdzējis ar PoS bloku ķēdes infrastruktūru, un tas faktiski ir sācis glabāt, glabāt un nopelnīt kriptogrāfijas atlīdzības, papildus DeFi datu atbalsta nodrošināšanai.

Kā mēs zinām, ChainLink orākuli ir datu plūsmu sistēma. Viņi transportē datus viedo līgumu blokķēdes pasaulē, kas paļaujas uz jebkuru centralizētu avotu. T-Systems paziņoja, ka tā plāno vadīt ChainLink mezglu 2020. gada augustā, laikā, kad DeFi darījumi eksplodēja, jo pieaugošā nenoteiktība pievērsās investorus kriptonauda. Šajā laikā mēs esam bijuši liecinieki neticamam braucienam, kas joprojām turpinās. Tātad lielie vārdi pieņem ChainLink mezglu sistēmu, un Oracle līdzdibinātājs Sergejs Nazarovs saka, ka “tas ir tikai laika jautājums, kamēr citi lielie uzņēmumi un uzņēmumu uzņēmumi sekos Deutsche Telekom piemēram”. Viņš piebilda, ka “ChainLink ļauj tādām augstākajām infrastruktūras komandām kā T-Systems gūt peļņu no globāli izplatītās infrastruktūras un drošības zināšanām daudzās ķēdēs, kuras jau apkalpo Chainlink oracle.”

 Papildus tam, ka ChainLink tiek uzskatīts par darījumu līdzekli, tas tiek uzskatīts arī par ieguldījumu aktīvu. Viens no lielākajiem kriptogrāfijas aktīvu pārvaldniekiem pasaulē, Grayscale, kura aktīvu pārvaldība dažādiem produktu komplektiem ir aptuveni 26 miljardi ASV dolāru, ir iekļāvis vēl sešus trastus, tostarp tos, kas saistīti ar ChainLink, kurus nesen izveidoja Delaware Trust Company. mēnešus. Maikls Sonensheins, uzņēmuma Grayscale Investments izpilddirektors, saka, ka “Pelēktoņi vienmēr meklē iespējas piedāvāt produktus, kas atbilst ieguldītāju prasībām. Reizēm mēs veicam rezervācijas pieteikumus, lai gan iesniegšana nenozīmē, ka mēs produktu ievedīsim tirgū. Pelēktoņi paziņo un turpinās to darīt, kad jauni produkti būs pieejami investoriem. ” Bet, mēs zinām, ka daļa šīs naudas ieplūdīs Link, kas liks tai vēl vairāk novērtēt.

Tehniskā analīze – mainīgie vidējie rādītāji turpinās virzīt LINK / USD uz leju?

Dienas diagrammā LINK / USD tendence bija vērojama ar strauju pieaugumu, mainīgajiem vidējiem rādītājiem virzot cenu uz augšu ikdienas LINK / USD diagrammā, saspiežot to pret diapazona augšdaļu 2020. gada jūnijā. Tad nāca izlaušanās, kas to nosūtīja kriptovalūtas pieaugums jūlijā un augustā, kaut arī pircēji to noraidīja zem 20 USD, un cena atkāpās līdz septembra pēdējai nedēļai, kad viņi nolēma atgriezties. Bet kāpums oktobrī un novembrī, šķiet, bija vājš, salīdzinot ar citiem galvenajiem kriptotajiem, kas guva pārsteidzošus ieguvumus. Cena atkāpās zemāk, taču tā joprojām bija vērojama uz augšu līdz decembra pēdējai nedēļai, kad 200 SMA (purpursarkana) sasniedza cenu, un ChainLink pieauga augstāk, līdz februāra vidum sasniedzot 35 USD. 20 SMA (pelēks) pēdējā mēneša laikā ir nodrošinājis stabilu atbalstu, paaugstinot cenu.

20 SMA nav izdevies panākt februārī

Nedēļas diagrammā lielie darbi atbalsta sniegšanā ir arī vidējie rādītāji. 100 SMA (zaļš) to izdarīja pagājušā gada martā pēc sākotnējās koronavīrusa avārijas, un pēc tam 20 SMA augsts (pelēks) un 20 SMA normāls (purpursarkans) tika turēts kā atbalsts pirms pēdējās pārsprieguma. Tagad viņi pat nespēj panākt cenu. Iepriekš mēs redzējām trīs virzienus pēc bullish kustībām, taču šoreiz tas izskatās citādi. 

 Pieaugums turpinās ChainLink

ChainLink tiešraides ātrums

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me