ChainLink cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: vai 20 SMA atkal rīkosies?

ChainLink, kas ir decentralizēts mezglu tīkls, kas, izmantojot orākulus, tulko datus un informāciju no blokķēdes avotiem / pasūtījumiem uz blokķēdes viedajiem līgumiem, izdevīgā laikā tika publiskots kriptovalūtām. Tas ir salīdzinoši jauns altcoin, kas pastāv tikai aptuveni 1,5 gadus, taču tas neapšaubāmi ir bijis bullish, jo līdz 2020. gada augustam tas ir pieaudzis no $ 1 līdz gandrīz $ 20. Tendence joprojām ir vērojama, bet saite ir atpalikusi no pārējās kriptogrāfijas tirgus, kas novembrī absolūti pieauga.

Decentralizētais orākulu tīkls ChainLink, kas ir veidots uz Ethereum, sāka darboties 2019. gada maijā, kad beidzās kriptovalūtu tirgus lielais kritums, kas turpinājās kopš 2018. gada sākuma, un šis tirgus atradās bullish gājiena vidū. Paplašinoties DeFi viedajiem līgumiem, ir pieaudzis arī pieprasījums pēc LINK / USD, un sagaidāms, ka šī tendence turpināsies, palielinoties Oracle jaudām un funkcijām.  

 

Izlasiet jaunāko atjauninājumu vietnē ChainLink cena 2021. gada prognoze

 

Nesenās izmaiņas saites / USD cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas +3.26 +29,6%
3 mēneši -2.24 -13,5%
6 mēneši +10.10 +243%
1 gads +11.83 +627%
3 gadi +13.24 +1324%

Faktori, kas ietekmē ChainLink 

Link, kas ir ChainLink tīkla monēta, sāka savu dzīvi no 1 USD, un tas nekavējoties sāka piesaistīt investorus / pircējus, kas līdz jūnija beigām nosūtīja cenu līdz 4,60 USD. Cena atkāpās zemāk, taču tā nekad nav nokritusies zem sākuma līmeņa, un ilgtermiņā LINK / USD izskatās diezgan bullish, jo pieaugošais pieprasījums citās galvenajās kriptovalūtās ietekmē pieprasījumu pēc Link monētām. Neskatoties uz novembra pēdējās nedēļas atkārtošanos, kas bija slikta nedēļa visām digitālajām valūtām pēc masveida pieauguma mēneša sākumā, galvenā tendence joprojām ir vērojama.

Drošība ir kriptovalūtu faktors, it īpaši pēc surogātpasta ChainLink tīklā septembrī. Slīdošie vidējie rādītāji ir atbalstījuši LINK / USD dažādās laika grafika diagrammās, un galīgais atbalsts ir bijis 20 SMA. Tagad cena ir atgriezusies pie šī mainīgā vidējā līmeņa, kas ir izšķirošais punkts šim kripto, jo tas ir līdzsvarā starp atlikušo bullish vai pagriešanos lācīgs nākamajās nedēļās un mēnešos.     

 

LINK / USD Prognoze 2020. gada 4. ceturksnis  LINK / USD Prognoze 1 gads LINK / USD Prognoze 3 gadi
Cena: $ 15,50-16

Cenu draiveri: Nesenais kriptogrāfijas skriešanās, tehniskais nodrošinājums, ChinLink drošība

     

Cena: 20 ASV dolāri 

Cenu draiveri: Kripto tirgus noskaņojums, DeFi darījumi, ChainLink Developments

Cena: 500-600 USD

Cenu draiveri: Oracle izmantošanas pieaugums, DeFi darījumi, kriptogrāfijas tirgus

  

ChainLink Live diagramma

ĶĒDES POSMS

ChainLink cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

LINK / USD jaunākie sasniegumi

ChainLink ir decentralizēts tīkls, kas ir veidots uz Ethereum blokķēdes un darbojas caur orākuliem. Tas būtībā ir kā tilts starp viedajiem līgumiem, kas nāk no orākuliem, un ārpusķēdes lietojumprogrammām, lai nodrošinātu piekļuvi ārpusķēdes resursiem, piemēram, tīmekļa API, datu plūsmām utt. Pieaugošais nesaderīgo blokķēžu skaits, API un datu kopas palielina vajadzību pēc labākas saziņas starp ārpus ķēdes un uz ķēdes finanšu pasauli. LINK ir priekšgalā šīs problēmas risināšanā, mezglu operatoriem piedāvājot decentralizētu orākulu tīklu. Viņus mudina sniegt pareizus datus, ievietojot LINK, savukārt nepareizie datu izplatītāji zaudē savus saites marķējumus tiem, kas sniedz pareizus datus. Palielinoties DeFi un nepieciešamībai pēc abu pasaules savietojamības, palielināsies ChainLink Oracle tīkla pieprasījums un izmantošana..

Google tendences un Github dev aktivitāte pēdējā gada laikā palielina LINK marķiera aktivitātes tendenci, kas daļēji izskaidro neseno LINK / USD kāpumu, jo aktivitāte LINK vadītajos orākulos DeFi pasaulē ir ārkārtīgi pieaugusi. Tomēr tas lielā mērā ir saistīts arī ar šogad palielināto spekulatīvo pieprasījumu pēc kriptogrāfijas, jo nenoteiktība tos ir pārvērtusi par drošu patvērumu. Mēs arī bijām liecinieki surogātpasta uzbrukumam ChainLink 30. septembrī, taču tīkls turpināja darboties normāli, tāpēc saites faktors būs arī paaugstināta drošība..

Tehniskā analīze – vai LINK / USD atjaunošana ir pabeigta?

 Zemākais līmenis kopš septembra ir kļuvis augstāks

 

Tiklīdz to iepazīstināja sabiedrību, LINK / USD kļuva lēcošs, līdz 2019. gada jūnija beigām palielinoties virs 4,50 USD. Bet augšupejošā tendence mainījās, un kriptogrāfijas tirgus atlikušo 2019. gadu tirgoja sāniski, diapazonā un cena atlēca no 1,40 līdz 4,60 dolāriem līdz 2020. gada martam, kad mēs redzējām avāriju, jo Eiropā sākās koronavīruss. Bet pēc sākotnējās panikas kriptonauda kļuva vērojama un LINK / USD pieauga. Jūlijā un augusta pirmajā pusē šī kriptogrāfija pieauga līdz 19,60 ASV dolāriem, bet septembrī atgriezās atpakaļ. Tomēr 20 SMA atkal tika atbalstīts nedēļas grafikā, paaugstinot cenu, taču pēc kārtējā novembrī notikušā lēciena cena ir samazinājusies, un tagad tā saskaras ar to pašu slīdošo vidējo rādītāju. Ja 20 SMA būs spēkā, pircēji varētu atgriezties vēlreiz. Ja nē, pārmeklēšana jāturpina zemāk.     

 Nedēļas diagrammā ir pabeigta atkāpšanās

Ikdienas LINK / USD diagrammā maģistrāles virzīja cenu uz augšu, saspiežot to pret diapazona augšdaļu 2020. gada jūnijā, un pēc tam nāca izlaušanās, kas izraisīja šīs kriptovalūtas pieaugumu jūlijā un augustā. Bet pircēji to noraidīja zem 20 USD, un cena atkāpās līdz septembra pēdējai nedēļai, kad viņi nolēma atgriezties. Tomēr kāpums oktobrī un novembrī, šķiet, ir vājš, salīdzinot ar citiem galvenajiem kriptotajiem, kas guva pārsteidzošus ieguvumus. Novembra pēdējā nedēļā cena atkāpās zemāk, un tagad tā tirgo nedaudz virs 50 SMA (dzeltenā) un 100 SMA (zaļā), kas iepriekš ir darbojušies kā atbalsts un pretestība. Apskatīsim, vai viņi turēs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me