CAD / INR cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: vai atkal augšupējā tendence atsākas?

Kā riska valūtas gan CAD, gan INR rīkojas līdzīgi, ja noskaņojums tirgos ir pozitīvs vai negatīvs. Tomēr Indija ir BRIC jaunattīstības valsts ar augstu inflāciju, turpretī Kanāda ir attīstīta valsts, kas ir izdevīga CAD. Tātad, ja noskaņojums ir pozitīvs, CAD pulcējas grūtāk nekā INR, savukārt, ja noskaņojums ir negatīvs, CAD samazinās mazāk nekā INR. Tas ir saglabājis CAD / INR ilgtermiņa bullish tendenci. Pašreizējā cena ir divreiz lielāka par vērtību, kāda tā bija 2000. gadā, un tā ir pieaugusi no aptuveni 28 līdz 56, kur tā pašlaik tirgojas.

Šajā laikā mainīgie vidējie rādītāji ir paveikuši lielisku darbu, atbalstot šo pāri ikmēneša diagrammā un virzot tendenci augstāk. 2013. gadā pāris pieauga virs 65, jo INR avarēja, pateicoties vairākiem vietējiem un ārējiem faktoriem, kas izrādījās toksiski rūpijai. Bet, situācijai uzlabojoties, cena atkal samazinājās. Slīdošie vidējie rādītāji apturēja lejupslīdi un turpina virzīt šo pāri augstāk, un tagad CAD / INR saskaras ar pretestības līmeni 57-58, kas izlems, vai ilgtermiņa bullish tendence atkal oficiāli ieslēgsies.    

Pašreizējais CAD / INR Cena: $

Jaunākās CAD / INR cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas +1.16 +2,1%
3 mēneši +1.12 +2,0%
6 mēneši +2.09 +3,8%
1 gads +2.98 +5,4%
3 gadi +7.20 +12,9%

 

Faktori, kas ietekmē CAD / INR 

Jēlnafta ir nozīmīgs Kanādas eksports, kas nozīmē, ka jēlnaftas cenu svārstības ietekmē Kanādas dolāru. Palielinoties naftas cenām, palielinās arī CAD. Koronavīrusa bloķēšana ietekmēja visu pasauli, savukārt otrais vilnis ietekmē tikai Rietumus, kas ietekmēs attiecīgās valūtas, ieskaitot CAD. Ekonomiskie rādītāji ir svarīgi abām valūtām, lai gan pandēmija šogad ir skārusi visas pasaules ekonomiku. Tiešajām ārvalstu investīcijām Indijā ir liela nozīme valsts ekonomiskajā paplašināšanās procesā, lai arī tās ir pakļautas arī riska noskaņojumam, samazinoties grūtos laikos, piemēram, tādos, kādus piedzīvojam tagad.   

CAD / INR prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis CAD / INR prognoze: 1 gads CAD / INR prognoze: 3 gadi
Cena: $ 84 – $ 100

Cenu virzītāji: Covid-19, Risk Sentiment, RBI Rates, Bank of Canada                                   

Cena: 145,235 ASV dolāri 

Cenu virzītāji: Covid-19 tirgus noskaņojums, ekonomikas atveseļošanās, tirgu attīstība, USD korelācija

Cena: 221 USD

Cenu virzītāji: Inflācija, tirgu attīstība, RBI darbības, investoru noskaņojums

CAD / INR tiešraide

CAD / INR

CAD / INR cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Indijas rūpijas pamati

Indija ir viena no BRICK valstīm, tāpēc tā kā jaunattīstības valsts piesaista daudz ārvalstu investīciju. Tas nozīmē, ka tā saņem lielu daudzumu ārvalstu valūtu, kaut arī šāda likviditāte izžūst, tāpat kā 2013. gadā, tā ir neaizsargāta, tāpat kā tas notika 2013. gadā. Ārvalstu tiešās investīcijas Indijā bija aptuveni 50 miljardi gadā, bet ieplūdes reģistrēja 38% samazinājumu. , līdz 22,42 miljardiem USD 2012. – 2013. Pieauga arī inflācija, pieaugot no 2,5% līdz 3% līdz 4,8%.

Šo faktoru kombinācija, kā arī Indijas rezerves banka (RBI) izraisīja rūpijas kritumu zemāk. Šogad situācija izskatās vēl sliktāka, jo koronavīrusa un globālā sabrukuma dēļ ārvalstu investīcijas ir samazinājušās, savukārt inflācija kādā brīdī palielinājās līdz 7,6%, jo bloķēšana pārtrauca piegādes ķēdes visā pasaulē, it īpaši no Ķīnas, jo Indija ir galvenais Ķīnas preču importētājs. Tas tur Indijas rūpiju lāču, un šis valūtu pāris ir bullish.     

Kanādas dolāra pamati

Kā riska valūta Kanādas dolārs februārī un martā pirmajos COVID-19 pandēmijas mēnešos ieguva lielu triecienu. Jēlnaftas avārija aprīlī, kuras laikā ASV WTI bija tuvu -40 ASV dolāriem, vēl vairāk svēra CAD, taču kopš tā laika naftas cenas ir mainījušās, un kopš tā laika pāris ir bijis vērojams, kas ir devis labumu CAD. Tomēr krituma laikā Kanādā ekonomiskie dati vājinājās, un ziemā mēs, iespējams, redzēsim vēl vienu lejupslīdi, jo ekonomika nonāk vēl vienā slēgumā. CAD sajutīs svaru, un, ja nafta atkal samazināsies, jauno bloķēšanas dēļ tā pazeminās arī CAD. Bet šķiet, ka situācija ir nedaudz labāka nekā Indijā, tāpēc EUR / CAD kursam vajadzētu turpināties.   

Tehniskā analīze – augšupējā tendence ir palēninājusies, salīdzinot ar pirms 2013. gada

Tendence CAD / INR ir bijusi vērojama tik tālu, cik parādīts diagrammā. Tendence bija diezgan spēcīga līdz 2013. gadam, kad mēs redzējām pieaugumu iepriekš minēto iemeslu dēļ, bet pēc tam mēs redzējām atgriešanos līdz 2017. gada maijam, kad kritums beidzās. Šķiet, ka bullish tendence ir atkal atsākusies, taču tā nebūs oficiāla, kamēr 57.50 pretestība nav salauzta.

 

 100 SMA spiež USD / CAD augstāk

Kad tendence bija spēcīga, mazākie kustīgie vidējie rādītāji, piemēram, 20 SMA (pelēks) un 50 SMA (it īpaši dzeltenā krāsā), nodrošināja stabilu atbalstu šim pārim, virzot to augstāk. Bet pēc pullback, kas sekoja 2013. gada straujajam pieaugumam, 100 SMA (zaļš) pārvērtās par atbalstu ikmēneša diagrammā, neskatoties uz to, ka 2017. gadā tika īslaicīgi izurbts, un tieši šis mainīgais vidējais rādītājs šajā laika posmā spiež CAD / INR augstāk. diagramma tagad.

 EUR / CAD šoreiz pārkāpj virs pretestības

Nedēļas diagrammā mēs redzam, ka 100 SMA sniedza atbalstu kāpuma laikā, līdz 2013. gadam, tad, kad cena atkāpās zemāk, 50 SMA (dzeltenā krāsā) pārvērtās pretestībā, lai gan platība ap 46,50 pārvērtās par atbalstu CAD / INR. Kopš 2017. gada cena ir pakāpusies augstāk, taču temps nav tik spēcīgs kā pirms 2013. gada. Šajā diagrammā mēs redzam, ka cena tuvojas pretestības zonai pie 57.50, tāpēc mēs redzēsim, vai pircēji pārkāps virs tās, vai arī cena atkal samazināsies.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me