Bitcoin (BTC) cenu prognoze 2021. gadam: vai Bitcoin tagad ir kļuvis par visaugstāko drošo patvērumu?

Bitcoin – prognožu kopsavilkums

Bitcoin prognoze: H1 2021. gads

Cena: 70 000 – 80 000 USD

Cenu virzītāji: tirgus noskaņojums, Elons Musks / Tesla, COVID-19

Bitcoin prognoze: 1 gads

Cena: 100 000 – 120 000 USD

Cenu virzītāji: Safe patvēruma statuss, Post COVID-19, Hawkish centrālās bankas

Bitcoin prognoze: 3 gadi

Cena: 150 000 – 200 000 USD

Cenu virzītāji: Pozitīvs riska noskaņojums, Drošas patvēruma statuss, Bitcoin attīstība, Globālā ekonomika

 

Kriptovalūtu pieaugums februāra lielākajā daļā bija spēcīgs, taču tagad, pēc lielākās atkāpšanās februāra pēdējā nedēļā, tas ir apstājies. Šajā tirgū ienāk vairāk lielu vārdu, jo Elons Musks gāja pastaigu līdz februāra vidum, pēc tam, kad bija runājis nedēļu agrāk, nosūtot Bitcoin virs 50 000 USD, sasniedzot 58 300 USD. Elons Musks kurš ziņojumā Reddit pozēja #Bitcoin, un drīz pēc tam parādījās pirmais pieaugums pēc janvāra pullback. Bitcoin veica pagriezienu janvāra pēdējā nedēļā, pēc tam, kad pagājušā mēneša lielākajā daļā tas bija atkāpies zemāk. Tas nāca no augstākajiem punktiem, bet atkal mainījās no zem 30 000 USD, kur, šķiet, ir izveidojusies atbalsta zona virs 29 000 USD līmeņa. Pēc tam cena pieauga augstāk, pakāpjoties līdz 38 000 USD, jo janvāra pēdējā nedēļa sākās. Elona Muska ziņojums bija viens no iemesliem 9 000 ASV dolāru lēcienam divās dienās.

Pēc straujā pieauguma janvāra pirmajā nedēļā nākamās nedēļas bija lēnīgas attiecībā uz Bitcoin, atkāpjoties no vairāk nekā 40 000 USD. Bet nerimstošais kriptos vērstais impulss atkal pavilka Bitcoin augstāk, kopā ar Elona Muska komentāru par Reddit. Šo pirmdien, februāra otrajā nedēļā, Musk’s Tesla uzņēmums nopirka masīvu USD 1,5 miljardu vērtībā Bitcoin un sagaida, ka sāks pieņemt šo kripto kā maksājuma veidu. Tas bija saskaņā ar a SEC iesniegšana šajā jautājumā ar Tesla teikto:

“Turklāt mēs sagaidām, ka tuvākajā nākotnē sāksim pieņemt bitkoinu kā maksājuma veidu par mūsu produktiem, ievērojot piemērojamos likumus un sākotnēji uz ierobežotu pamatu, ko mēs varam likvidēt vai ne, kad saņemsim.”

Šodien Bitcoin pievienojās veica vēl vienu spēcīgu bullish soli, jo pircēji pārsniedza janvāra sākuma maksimumu. Pašlaik Bitcoin tirgo apmēram 53 000 USD pēc tam, kad pirms kāda laika bija salauzts 50 000 USD, un augšupejošais impulss tikai palielinās tempu ilgtermiņā, neskatoties uz pēdējo atkāpšanos no augstākajiem punktiem, kuru cena bija zemāka par 50 000 USD. Šī atkāpšanās notika pēc tam Muska komentāri kas to ierosina Bitcoin nav gluži fizisks Zelts, kas cenu kādu laiku samazināja par vairāk nekā 15 000 USD, bet tā atkal pārsniedza 50 000 USD. tagad tirgojoties ar USD 550,00 un dodoties uz jauniem augstākajiem punktiem, kriptotēm atlecot pēc atkāpšanās februārī.

Pagājušais gads kriptovalūtu tirgū ienesa milzīgas pārmaiņas. Kriptovalūtas dažu mēnešu laikā no riska aktīviem pārvērtās par drošu patvērumu, strauji palielinoties kā nekad agrāk, un Bitcoin līdz šim bija ļoti liels. Saskaņā ar lielākās daļas Bitcoin brokeru viedokli šī kriptovalūta 2021. gada janvāra pirmajā nedēļā bija aptuveni 42 000 USD. Iepriekšējā ilgtermiņa Bitcoin cenu prognozē pagājušā gada septembrī mēs prognozējām, ka cena pieaugs, kā liecina norādes; tagad Bitcoin ir pārspējis mūsu prognozes. Ņemot vērā visu, kas notika pagājušajā gadā, ieskaitot nenoteiktību par pasaules ekonomikas un politikas nākotni, visas valūtas pieauga ārkārtīgi, un kriptovalūtas sāka pievērst lielu uzmanību, lai nodrošinātu drošību.

Kriptovalūtu tirgus strauji pieauga, īpaši 2020. gada pēdējos trīs mēnešos, un līdz šim impulss turpinās 2021. gadā, kas liecina par turpmāku augšupeju. Tomēr, lai gan Bitcoin ir absolūti strauji pieaudzis, dažas citas digitālās monētas ir sasniegušas rekordaugstu līmeni, kas var atbilst Bitcoin veiktspējai, un ir pat daži kriptogrāfiski, kas pilnībā izlaiž no straujas izaugsmes. Tātad, Bitcoin joprojām ir paketes līderis kriptogrāfijas tirgū, un tas piesaista lielu naudu no lielākajiem investoriem, kas to pārvērta par cienījamu ieguldījumu instrumentu.  

 

Pašreizējais BTC / USD Cena: $


Nesenās izmaiņas Bitcoin cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
3 mēneši +34,530 +178%
6 mēneši +41,430 +341%
1 gads +44,075 +487%
3 gadi +42 700 +465%
5 gadi +52,665 +9,244%

Tātad Bitcoin cenu prognoze un tehniskā analīze, kuru mēs šajā situācijā aplūkosim dziļāk, norāda uz turpmāku galvenā kriptogrāfijas impulsu, savukārt nesenie Bitcoin notikumi ir pozitīvi arī ilgtermiņā. Noskaņojums digitālo valūtu tirgū pēdējos mēnešos ir bijis ārkārtīgi pozitīvs, un tas tikai uzlabojas altkīniem, un tas izplatās arī 2021. gadā, tāpēc šī gada sākumā viss norāda uz Bitcoin, lai arī situācija var mainīties, tāpat kā tas notika pēc pirmā “zelta steigas”, kad tas avarēja 2018. gadā, taču mēs jūs regulāri informēsim par tiešajām forex un kriptovalūtu prognozēm.

Bitcoin, kas tiek uzskatīts par vissvarīgāko kriptovalūtu, ir pilnībā attaisnojis savu kriptogrāfijas tirgus līdera reputāciju, ko tas ieguva kopš dibinātāja Satoshi Nakamoto koncepcijas. Pēc straujas izaugsmes, ko mēs redzējām kriptogrāfijas tirgū 2017. gada beigās, kad Bitcoin gandrīz sasniedza 20 000 USD, cena atkal samazinājās un tirgojās diapazonā divus gadus, līdz 2020. gada pēdējiem trim mēnešiem, kad notika “zelta drudzis” kriptonauda atkal atgriezās, un mēs redzējām, ka Bitcoin strauji tuvojas 42 000 USD.  

Gaidāmie notikumi, kas ietekmē Bitcoin cenu

 

  • 20221.gada februāris Indijas valdība plāno aizliegt Bitcoin     
  • Gaidāmā Tesla, kas pieņem Bitcoin kā maksājumu
  • 20221.gada 4.-4.jūnijs    Bitcoin Pārcelšanās uz Maiami   

 

 

Bitcoin Live Chart

 

Bitcoin cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Kripto tirgus noskaņojums

Kriptogrāfijas valūtas tirgus noskaņojums iepriekšējos gados turpināja ieslēgties un izslēgties, pārvēršot tos par lēnām, pēc tam atkal lecot līdz 2020. gada beigām. Tomēr kopš pagājušā gada oktobra tirgus noskaņojums ir kļuvis diezgan pozitīvs attiecībā uz visu kriptogrāfijas tirgu. tas neliecina par pagrieziena pazīmēm. Pēc straujas izaugsmes, ko mēs redzējām šajā tirgū 2017. gada beigās, kam sekoja maiņa 2018. gada sākumā, noskaņojums kriptovalūtu tirgū līdz 2020. gada sākumam lielākoties bija neitrāls. Rezultātā lielākā daļa tirgoto kriptovalūtu tika tirgota. pārsvarā uz sāniem līdz 2020. gada sākumam. Pagājušā gada sākumā noskaņojums kriptovalūtu tirgū uzlabojās, un pirmajos divos mēnešos tie sāka vērsties lēcienā, bet koronavīrusa uzliesmojums Eiropā februāra beigās sākotnēji noskaņojumu padarīja negatīvu. , līdz marta vidum sūtot zemāk kritušos altkīnus. Bet toreiz mēs redzējām pēkšņu maiņu, un kopš tā laika noskaņojums kriptogrāfijas tirgū ir uzlabojies, kā jūs varat redzēt zemāk esošajā CryptoIndex 100.

CIX 100 indekss

Šis kriptogrāfijas indekss tika izveidots 2018. gada beigās, un sākotnēji tas palielinājās un samazinājās no 0.20 līdz 1 līdz 2020. gada oktobra beigām, kad notika izlaušanās. Paypal paziņojums par kriptovalūtu kā maksāšanas līdzekļa ieviešanu savā platformā palīdzēja oktobrī noskaņojumam vēl vairāk uzlaboties, taču izlaušanās notika novembrī, un 2020. gada janvārī CIX 100 indekss sasniedza 2,75 punktus. Pēdējo mēnešu laikā Bitcoin ir maksimāli izmantojis pozitīvo noslēpumu kriptogrāfijas tirgū, savukārt citi altkoīni, piemēram, Ripple vai Litecoin, nav guvuši lielu labumu. Ethereum dodas uz maksimumu 1420 USD.

Vai Bitcoin ir kļuvis par jauno zeltu?

2017. gada beigās finanšu tirgu un plašākas sabiedrības uzmanība pirmo reizi pievērsās kriptovalūtu tirgum, atzīstot to par atsevišķu un svarīgu tirgu. Bet, kad 2020. gads kriptovalūtām izrādās ļoti spēcīgs, un pozitīvais noskaņojums turpinās arī 2021. gadā, 2017. gads vairs neizskatās tik dramatisks. Varbūt avārija, kas sekoja 2018. gadā, pēc straujas izaugsmes 2017. gada beigās, bija dramatiska, taču šeit, FXLeaders, mēs neparedzam vēl vienu šādu avāriju kriptogrāfijas tirgū, it īpaši, ja runa ir par Bitcoin. Var būt dziļa atkāpšanās, teiksim, no 40 000 USD, kur tā tirgojās 10. janvārī, līdz 20 000 USD, kas iepriekš bija vislielākā pretestība. Bet mēs negaidām, ka atcelšana būs mazāka par 10 000 USD.

Iemesls tam ir tāds, ka šifrēšanas tirgus statuss, šķiet, ir mainījies. Digitālās valūtas tika uzskatītas par tirgu ar augstu risku, kur tirgotāji varētu ieguldīt pozitīva riska noskaņojuma laikā, ņemot vērā lielo svārstīgumu un lielās starpības. Tagad tirgotāji pievēršas kriptovalūtām brīžos, kad nenoteiktība ir liela, kas padara viņus par drošu patvērumu – un pat vairāk nekā tradicionālie, piemēram, JPY vai Gold, jo īpaši tāpēc, ka Japānas premjerministrs Sindzo Abe augustā pasniedza atkāpšanos no amata 2020. gadā nenoteiktība bija ļoti augsta koronavīrusa, ekonomikas sabrukuma, ASV politikas uc dēļ. Viss kļuva pārāk riskants pirkšanai, izņemot, iespējams, akciju tirgus, kas guva labumu no visām valdības un centrālo banku stimulēšanas programmām visā pasaulē. pasaulē.

Kriptovalūtu tirgū bija milzīgs bullish gads, absolūti pēc sava nopelna. Tā kā parastajām valūtām risks kļūst pārāk augsts, tirgotāji un investori pievērsās kriptogrāfijas tirgum, tādējādi piešķirot tam patvēruma statusu. Zelta un sudraba bullish tendence beidzās 2020. gada augustā, savukārt kriptonauda un it īpaši Bitcoin ir pozitīvi pieauguši. Tas ir piesaistījis lielākos investorus     

Bitcoin, kriptovalūtu tirgus līderis 

Kā mēs iepriekš paskaidrojām, digitālo valūtu tirgus pēdējos 2020. gada mēnešos ir kļuvis ārkārtīgi spēcīgs, un līdz šim šī tendence ir turpinājusies 2021. gada pirmajās nedēļās. Kriptogrāfijas tirgus beidzot ir sasniedzis 1 triljona dolāru atzīmi, kas šķita 2020. gada sākumā bija tāls ceļš. Pat pirms dažiem mēnešiem, 2020. gada oktobrī, kopējā kriptogrāfijas tirgus kopējā gripa bija tikai aptuveni 330 miljardi ASV dolāru, kas trīs mēnešus vēlāk bija tikai trešdaļa no vērtības. Bitcoin tirgus kapitalizācija uz 2021. gada 10. janvāri ir milzīgi 726 miljardi USD, kas veido lielāko daļu no visa tirgus, aptuveni 70%.   

Kopš sākuma Bitcoin ir bijis līderis kriptogrāfijas tirgū, jo tā bija pirmā digitālā valūta, kas sāka darboties. Ir bijuši daudzi kāpumi un kritumi, no Bitcoin cietajām dakšām iznākot jaunām monētām, skandāliem utt., Taču Bitcoin ir saglabājis savu līdera statusu šajā jaunajā tirgū, un patiesībā tas ir nostiprinājis savu statusu ar jaunāko pieaugumu, palielinot vērtības starpību un tirgus ierobežojumu salīdzinājumā ar citām kriptovalūtām. Tas patiešām bija Bitcoin, kas sāka strauju pieaugumu 2017. gadā un atkal 2020. gadā. Kā kriptogrāfijas tirgus līderis Bitcoin piesaista arī lielākās investīcijas.

Bitcoin ir pārspējis visus pārējos tirgus

Papildus investīciju mērķim tirgotājiem, kuriem patīk ieguldīt riskantos aktīvos, 2020. gada 4. ceturksnī Bitcoin piesaistīja lielus līdzekļus no lielām ieguldījumu sabiedrībām un privātiem un publiskiem institucionāliem investoriem, padarot savus pamatus vēl stabilākus. Patiesībā pēdējo mēnešu ralliju galvenokārt ir vadījuši lieli institucionālie investori, piemēram, MassMutual, kas 2020. gada decembrī nopirka 100 miljonus ASV dolāru, Skybridge Capital, kas ieguldīja 182 miljonus ASV dolāru, arī decembrī, un Gugenheima, kas pieteicās ieguldīt līdz 500 miljardiem USD vai līdz 10% no tā 5 miljardu USD makro fonda Bitcoin. Tas liek domāt, ka mēs neredzēsim tādu avāriju, kādu redzējām 2018. gada sākumā, jo tā ir liela nauda, ​​kas ieguldīta ilgtermiņā.

Iespējamie Bitcoin pieauguma negatīvie aspekti

Kaut arī kriptovalūtu veiktspēja 2020. gadā bija lieliska, ir daži faktori, kas varētu ierobežot vai palēnināt turpmāku Bitcoin pieaugumu. Papildus drošā patvēruma statusam, ko Bitcoin ir ieguvis pagājušajā gadā, viens no galvenajiem pieauguma iemesliem bija fakts, ka fiat valūta ir intensīvi plūstoša. Valdības un centrālās bankas ir izmetušas skaidru naudu, izmantojot monetārās un fiskālās stimulēšanas programmas, un daļa šīs naudas ir ieplūdusi kriptogrāfijas tirgū. Bet, lai gan bankas un valdības 2021. gadā nepieļaus pieskārienu, visticamāk, tās vairs nepaaugstinās paketes, salīdzinot ar līdz šim paziņoto. Bet viņi varētu ieteikt sākt beigt šīs programmas līdz 2022. gadam, kas negatīvi ietekmēs pieprasījumu pēc kriptogrāfijas.

Ieguves grūtības ir palielinājušās līdz ar cenas pieaugumu

Vēl viens faktors, kas nākamajos mēnešos varētu ietekmēt Bitcoin straujo izaugsmi, ir ieguves grūtības. Tā kā Bitcoin kļūst dārgāks, ieguves rūpniecības ieņēmumi ir palielinājušies, kopš augusta tie ir trīskāršojušies. Bet tas ir piesaistījis spēlei daudz vairāk kalnraču, īpaši liela mēroga institucionālus, piemēram, kalnrūpniecības firmas, piemēram, Riot Blockchain (RIOT) un Marathon Patent Group (MARA), kas 2020. gadā veica līdzīgus iepriekšējus pasūtījumus attiecīgi 31 000 un 90 000 mašīnām. Kalnrūpniecības mašīnu ražotāji nespēj sekot līdzi pieprasījumam, kas ir veicinājis pieaugošās kalnrūpniecības grūtības. Iepriekš redzamā diagramma parāda, ka, tā kā Bitcoin devās uz USD 40 000, grūtības pakāpās virs 20 triljoniem, un tas turpinās pieaugt, kas būs apgrūtinājums Bitcoin attiecībā uz pieauguma tempa saglabāšanu ilgtermiņā. Tomēr Bitcoin cenu prognoze nākamajiem ceturkšņiem joprojām ir vērojama. 

Tehniskā analīze

Tagad ir pārkāpts 40 000 ASV dolāru līmenis

Aplūkojot ikmēneša Bitcoin diagrammu, mēs redzam, ka cena vairākus gadus, līdz 2017. gada sākumam, tika tirgota ļoti stingrā diapazonā, izņemot lēcienu 2013. gada beigās, kas diezgan ātri atdzisa. Tas parāda, ka uzmanība digitālajām valūtām bija zema, līdz tā pieauga 2017. gadā. Slīdošie vidējie rādītāji sniedza atbalstu, taču 2017. gadā viņi zaudēja saikni ar cenu, lai gan pēc 2018. gada maiņas 50 SMA atkal sāka strādāt un pārtrauca samazināšanās. Bitcoīnam tika uzstādīts dibens virs 3000 USD, un 2019. gadā mēs redzējām atlēcienu līdz 13 847 ASV dolāriem. Tomēr atlēciens nebija ilgs, un nākamajam gadam šī tendence atkal kļuva lācīga, jo Bitcoin devās uz 3000 USD , pēc sākotnējās koronavīrusa avārijas. Bet, neskatoties uz caurduršanu, notika mainīgie vidējie rādītāji, un sākās lielais atlēciens, lai gan pieaugums bija oficiāls pēc 2017. gada augstākā līmeņa, nedaudz zem 20 000 USD.

10 SMA beidzot ir sasniegusi cenu ikdienas diagrammā

Bitcoin Live Rate 

Nedēļas diagrammā šī raksta augšdaļā 200 SMA (violets) bija galīgais atbalsts Bitcoin, lai gan mainīgie vidējie rādītāji un iepriekšējie atbalsta un pretestības līmeņi tagad ir zaudējuši nozīmi, jo pircēji negaida, kamēr viņi panāks, dodot priekšroku tirgoties pēc tīra noskaņojuma. Dienas grafikā 20 SMA, kas tika atbalstīti 2020. gada novembrī, pēc pirmā pieauguma oktobrī, un kopš decembra 20 000 ASV dolāru līmeņa pārtraukuma Bitcoin nav atskatījies, un 20 SMA nav spējis panākt. Tātad, diagrammas joprojām ir diezgan vērojamas janvārī, un Bitcoin cenu prognoze neliecina par lāču maiņu, kā mēs redzējām 2018. gadā. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector