AUD / INR cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: vai atkal ir atsākusies augšupejošā tendence?

Indijas rūpija un Austrālijas dolārs ir riska valūtas; AUD ir preču valūta, savukārt INR ir jaunattīstības tirgus valūta. Tomēr ilgtermiņa pamati ir bijuši par labu AUD, tātad ilgtermiņa bullish tendence. Pēc avārijas INR 2013. gadā AUD / INR palielinājās par 62,50, jo deficīts Indijā pieauga, bet kopš tā laika tas ir samazinājies zemāk.

Tomēr koronavīrusa situācija ir ārkārtīgi palielinājusi nenoteiktību attiecībā uz katru valūtu. Tātad, kaut arī Austrālijas pamati vidējā termiņa nākotnē varētu būt neskaidri, tie nav ļoti pozitīvi attiecībā uz INR, kas bija AUD / INR maiņas iemesls. Šis pāris pašlaik tirgo virs 52, un šķiet, ka tas tagad virzās uz augstākajiem punktiem. Rodas jautājums, kāda varētu būt AUD / INR cenu prognoze?

Pašreizējais AUD / INR Cena: $

Nesenās AUD / INR cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas -0,60  -1,1%
3 mēneši +4.33 +8,2%
6 mēneši +14.84 +28,1%
1 gads +17.03 +32,2%
5 gadi +25.15 +47,6%

AUD / INR – faktori, kas ietekmē AUD / INR cenas

1990. gadu sākumā AUD / INR tirdzniecība bija zem 20, bet pēc tam tā sāka pastāvīgi pieaugt līdz 2013. gadam, kad tā sasniedza maksimumu. Tirdzniecības karš starp ASV un Ķīnu gan nepalīdzēja AUD situācijai. Tas bija iemesls otrās atkāpšanās apakšējās daļas posmam, ko pastiprināja koronavīrusa uzliesmojums šī gada pirmajā ceturksnī.

Bet Austrālijas dolāra indekss AXY kopš marta ir pieaudzis augstāk, kāpjot ap 17 centiem, kad noskaņojums uzlabojās, un pārvarot bullīšu maiņu INR, kā rezultātā AUD / INR pieauga par 13 centiem. Tātad šis pāris ir atgriezies ilgtermiņa bullish tendencē, un attēls norāda uz vēl lielāku augšupejošu impulsu, sākotnēji pakāpjoties virs 55 un pēc tam mērķējot uz 60 un visu laiku augstāko līmeni 62.50.  

AUD / INR prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis AUD / INR prognoze: 1 gads AUD / INR prognoze: 3 gadi
Cena: 50 ASV dolāri

Cenu virzītāji: Tehnika, COVID-19 pasākumi Austrālijā, noskaņojums finanšu tirgos

   

Cena: 50 ASV dolāri

Cenu virzītāji: Tehnika, COVID-19 pasākumi Austrālijā, noskaņojums finanšu tirgos

  

Cena: 64 ASV dolāri – 

Cenu virzītāji: Pamati Indijā un Austrālijā, RBI, RBA, globālā politika, riska noskaņojums

AUD / INR tiešraide

AUD / INR   

AUD / INR cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Pamati dod priekšroku AUD, salīdzinot ar INR 

Austrālijas dolārs ir guvis labumu no straujās Ķīnas ekonomikas paplašināšanās, jo Dragon Nation ir Austrālijas izejvielu tirgus galvenais eksporta galamērķis. Tas saglabāja Aussie pieprasījumu līdz 2013. gadam, savukārt Indijas rūpija tajā gadā kritās zemāk, jo tirdzniecības deficīts sasniedza visu laiku augstāko līmeni, radot INR spiedienu. Deficīts joprojām ir augsts, jo Indija ir neto importētāja, un tas INR ir pakļauts spiedienam, taču situācija ir mainījusies attiecībā uz preču dolāriem, jo ​​pēdējās desmitgades laikā galveno preču skaits ir samazinājies. Tā rezultātā arī Austrālijas dolārs ir samazinājies, un kopš 2018. gada situāciju ir pastiprinājis tirdzniecības karš starp ASV un Ķīnu.

Koronavīrusa uzliesmojums deva AUD vēl vienu lejupslīdi, jo preces kritās zemāk, ASV jēlnaftas kritumam līdz – 37,50 USD. Kopš tā laika preces un riska noskaņojums ir uzlabojies, kas Aussie ir kļuvis vērojams. Indijā deficīts joprojām ir augsts, savukārt inflācija kopš pagājušā gada vidus arī ir ievērojami pieaugusi, sākot no 2020. gada oktobra, pārsniedzot 6%. Papildus tam Indijas centrālā banka (RBI) šogad ir samazinājusi likmes, ar cerībām par turpmāku samazināšanu, jo ir iespējama turpmāka līdzīga rīcība. Tas viss saglabās INR lielāku spiedienu, savukārt AUD situācija ir diezgan neitrāla, tāpēc sagaidāms, ka AUD / INR turpināsies augšupejošā tendence.

Tehniskā analīze – vai vadošās iestādes nospiedīs AUD / INR zem atbalsta?

 

200 SMA notika, neskatoties uz to, ka tika caurdurts

Tehniskā analīze norāda arī uz vēl lielāku AUD / INR impulsu. Galvenā tendence ir vērojama, jo mainīgie vidējie rādītāji ir nodrošinājuši atbalstu šim pārim mēneša diagrammā kopš 2000. gadu sākuma. 90. gados šī tendence nebija pārāk spēcīga, taču tā paātrināja tempu 2000. gados un vēl jo vairāk līdz 2013. gadam. 2013. gadā cena veidoja otrādi apgrieztu āmura svečturi, kas ir pretējs signāls, pēc kura tas sākās mainīt uz leju. Bet 20 SMA (pelēks) turēja kā atbalstu līdz 2014. gadam, kad tas tika salauzts. Tomēr 100 SMA (zaļš) ieņēma savu vietu, un tas pārcēla šo pāri augstāk no 2015. gada līdz 2018. gadam, kad sākās ASV un Ķīnas tirdzniecības karš, kas sāpināja AUD. Tad nāca koronavīruss, un AUD / INR samazinājās līdz 41, atkāpjoties no vairāk nekā 21 centiem no augstākā līmeņa 62,50 – tikai trešdaļas vērtības.

 

Pirmajā mēģinājumā 20 SMA turējās nedēļas diagrammā

Tomēr retrace zemākais beidzās ar 41, un pēc tam notika lielā reversa. AUD / INR pakāpās vairāk nekā par 13 centiem, tuvojoties 55, bet septembra pēdējā nedēļā atkāpās zemāk. Lai gan, šķiet, ka nedēļas grafikā pullback ir pabeigts, stohastiskais rādītājs ir gandrīz pārdots un cena atlec no 20 SMA, kas ir kļuvis par atbalstu. Bet šī raksta augšdaļā esošā ikmēneša diagramma tagad ir pārpirkta, un zemākā atdeve varētu turpināties arī pēc septembra, iespējams, līdz cena sasniegs 100 SMA, kas iepriekš darbojās kā atbalsts, tagad stāvot 50. Tieši tur 200 SMA ( violets) stāv nedēļas grafikā, tāpēc izredzes ir, ka atkārtošanās var turpināties līdz 50 gadiem, pirms pilnīga vēršanās tendence atsāksies.     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me