2020. gada 4. ceturkšņa Bitcoin Cash Price Prognoze: Vai BCH drīz pievienosies Bitcoin augšupejošajai tendencei?

Bitcoin Cash BCH tika izlaists lieliskā laikā tieši pirms straujā pieauguma 2017. gada 4. ceturksnī. Tas sāka dzīvi pie 300 USD un līdz tā gada decembrim sasniedza 4 147 USD. Bet arī lejupslīde nākamajā gadā bija diezgan mežonīga, un dažos gadījumos [[Bitcoin]] skaidrā nauda nonāca zem 50 USD, jo Bitcoin kopienas uzbrukumi šķelšanās dēļ kaitēja tās reputācijai. Tas ir paturējis investorus piesardzīgu pret BCH, kas ir viens no iemesliem, kāpēc šī kriptonauda ir palikusi aiz citām galvenajām kriptovalūtām, neskatoties uz to, ka tā ir viena no pirmajām tirgus kapitalizācijas ziņā.

Izlasiet jaunāko atjauninājumu vietnē Bitcoin Cash Price 2021 Prognoze

 

Cena ir atgriezusies sākuma cenā, kopš 2019. gada maija tirgojoties ap USD 300, taču 2020. gada otrajā pusē tā aizkavējās ar strauju pieaugumu. Slīdošie vidējie rādītāji uztur arī šo altkoīnu vāju, kas nav laba zīme. , bet cerēsim, ka tā atradīs gribu virzīties pāri viņiem un pievienoties bullish skrējienam, ko mēs esam redzējuši kriptogrāfijas tirgū lielākajā daļā 2020. gada.

 

Nesenās izmaiņas Bitcoin Cash cenā

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas +56 +22,2%
3 mēneši +78 +33,9%
6 mēneši +70 +29,4%
1 gads +133 +76%
3 gadi -1,513 -83%

 

Faktori, kas ietekmē Bitcoin Cash

 

Noskaņojums ir galvenais kriptovalūtu tirgus faktors, kas šogad ir bijis diezgan pozitīvs, un arī BCH ir nosliece uz noskaņojumu. Mērogojamība lietotājiem ir pievilcīga, jo tā padara mazus darījumus lētākus, kas bija galvenais iemesls, kāpēc Bitcoin Cash 2017. gadā atšķīrās no Bitcoin. Konkurence ar Bitcoin ir arī būtisks BTC faktors, kur Bitcoin samazinās darījumu maksas, savukārt BCH plāno palielināt bloka lielumu, lai varētu veikt ātrākus darījumus, vienlaikus samazinot arī maksas. BCH pielāgošana lielām institūcijām vai investoriem būs vēl viens faktors, kas ietekmēs Bitcoin Cash cenu, piemēram, Paypal ieeja spēlē 2020. gada septembrī.  

Bitcoin Cash prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis Bitcoin Cash prognoze: 1 gads  Bitcoin Cash Prognoze: 3 gadi
Cena: 340 USD – 350 USD

Cenu virzītāji: Kripto statuss, BCH noskaņojums, tehniskie rādītāji

                                                                                     

Cena: 450 USD – 500 USD 

Cenu virzītāji: Kripto tirgus noskaņojums, Drošas patvēruma statuss kriptām, Mērogojamības progresēšana


                                                                  

Cena: 1500 USD

Cenu virzītāji: Kriptogrāfijas tirgus statuss, cita kriptogrāfijas konkurence, negatīva reputācija

                                                                              

Bitcoin Cash Live diagramma

BCH

 

Bitcoin Cash Price Prognoze nākamajiem 5 gadiem

Pēdējā Bitcoin Cash attīstība

Bitcoin Cash sāka savu dzīvi, tūlīt konkurējot ar Bitcoin, jo tā bija cietā dakša. Bitcoin bija mērogojamības problēma, un viņš nolēma izstrādāt Segregated Witness darījumiem SegWit2x, taču vairāki Bitcoin turētāji nedomāja, ka tas atrisinās darījuma laika problēmu, tāpēc viņi nolēma atdalīties un izveidot Bitcoin Cash. Viņi palielināja bloka lielumu no 1 MB līdz 8 MB un solīja ievērot Satoshi Nakamoto balto dokumentu mērķi.

Tas padara BTC par tiešu Bitcoin konkurentu. Tātad galvenais Bitcoin Cash veiksmes potenciāla elements būs tas, vai lietotāji nolemj, ka tieši palielināt bloku lielumu ir efektīvāk nekā SegWit. Darījumu ātrums BCH ir ātrāks – 11 000 darījumi sekundē TPS, un tas vēl vairāk palielināsies, jo Bitcoin Cash mērķis ir palielināt bloka lielumu līdz 32 MB.

Tomēr konkurence ar Bitcoin ir novedusi pie uzbrukumiem Bitcoin Cash, kaitējot tā reputācijai, kas ir bijis viens no galvenajiem faktoriem, lai BCH negūtu labumu no nesenā galveno kriptovalūtu pieauguma 2017. gada otrajā pusē. Bet tas nav pārtrauca atbalstu no lieliem investoriem, piemēram, Paypal, kas 2020. gada septembrī pieņēma BCH kopā ar trim citiem galvenajiem kriptotipiem. Bet atkal BCH neguva labumu no šīm ziņām. Arī kriptogrāfijas tirgus 2020. gadā ir guvis lielu labumu no jaunā drošā patvēruma statusa, taču vēlreiz Bitcoin Cash to nav izmantojis.  

Bitcoin Cash tehniskā analīze – vai MA uzturēs BCH / USD pakļautu vai drīzumā pārsniegs tos?

 

BCH / USD pēdējā laikā pārāk daudz cenšas lauzt MA

Kā jau minēts iepriekš, Bitcoin Cash nāca lieliskā laikā, tieši pirms kriptovalūtu lielā pieauguma sākuma 2017. gada beigās. Līdz tā gada decembrim tas pieauga no 300 USD, kur tas sākās, līdz 4 147 USD, taču tas smagi kritās 2018. gada sākums. Pēc neilga laika mēģinājuma mainīt cenu 2018. gada aprīlī / maijā cena līdz 2018. gada beigām nokritās līdz 75 USD. 2019. gadā mēs redzējām atlēcienu, bet kāpums apstājās ap USD 500 līmeni, kas otro reizi notika šī gada februārī. Galu galā 20 SMA (zaļš) arī panāca cenu ikmēneša diagrammā, un kopš tā laika tas ir nodrošinājis BCH / USD pretestību un to noturējis.

 

 Nākamais mērķis ir iepriekšējā pretestība 500 USD apmērā, ja MA tiek sadalīti

Nedēļas diagrammā mēs redzam, ka 20 SMA pārvērtās Bitcoin Cash pretestībā 2018. gada pavasarī, pēc tam, kad mēģināja mainīt augstāku, un tas turpināja virzīt cenu uz leju līdz 2019. gada aprīlim, kad cena pieauga virs tā. 50 SMA (dzeltenā krāsā) spieda cenu lielākajā daļā 2019. gada, savukārt 100 SMA (zaļā) ieguva savu kārtu 2020. gadā, un tas joprojām nospiež zemākas atzīmes. Tātad tehniskā analīze nenozīmē spilgtu priekšstatu par BCH / USD, taču, ja cena drīz pārspēs virs tās, jo tā nesen ir pielipusi 100 SMA, mēs varam redzēt izlaušanos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector