Uniswap [UNI] cenu prognoze – vai tā atkal sasniegs ATH 8,65 USD?

Uniswap UNI marķieris ir kritis kopš tā izlaišanas. Marķieris, kas telpā radīja milzīgu satraukumu, joprojām saskaras ar daudziem šķēršļiem, lai sasniegtu jaunus visu laiku augstākos līmeņus. 

Saturs

 1. Par Uniswap
 2. Uniswap UNI marķiera palaišana
 3. UNI cenu salīdzinājums ar citiem pārvaldības žetoniem
 4. UNI cenu vēsture
 5. UNI cenu prognoze 2020. gadam
 6. UNI cenu prognoze 2021. gadam
 7. UNI cenu prognoze 2022. gadam
 8. Vai UNI žetons ir labs pirkums?
 9. Bieži uzdotie jautājumi

Par Uniswap 

Uniswap ir decentralizēts P2P apmaiņas automatizētais tirgus veidotājs (AMM). Tas ir veidots kā divi viedie līgumi par Ethereum. 

Atšķirībā no centralizētajām biržām, kurām ir vajadzīgs pircēja un pārdevēja rīkojums, lai izveidotu dzīvotspējīgu tirgu, Uniswap likviditāti nodrošina tieši likviditātes nodrošinātāji (LP). Tirgotāju un likviditātes nodrošinātāju nošķiršana novērš šķērsli žetona pumpēšanai. Ikviens vai jebkurš projekts var uzskaitīt marķieri vietnē Uniswap, lai veiktu tirdzniecību bez atļaujas. 

Uniswap kriptovalūtu pāri ir denominēti ETH; piemēram, YFI-ETH, DAI-ETH. Šo pāru likviditātes baseini tiek veidoti, izmantojot līdzīgus pārus. 

Uniswap UNI marķiera palaišana 

UNI marķieris palaišana 17. septembrī vētra pārņēma ne tikai DeFi ekosistēmu, bet arī visu kriptovalūtas telpu. Iepriekšējie lietotāji un likviditātes nodrošinātāji pakalpojumā Uniswap 17. septembrī pamodās vismaz par 1000 ASV dolāriem bagātāki. 

UNI pārsteiguma palaišana iepriekšējiem lietotājiem izraisīja lielu nepastāvību Uniswap pārvaldības marķiera cenā. 

Lietderīgums un stimuls pārvaldības žetonu turēšanai ir tas, kas labu projektu nošķir no slikta. Nesen tiek parādīti daudzi DeFi projekti, tāpat kā ICO mānija. Šie projekti liecina par milzīgu apjoma pieplūdumu agrīnajos likviditātes ieguves veicināšanas posmos. Tomēr drīz lauksaimnieki izlaiž savus žetonus tirgū, jo praktiski nav stimula šos žetonus turēt. 

Pārvaldības žetoni nodrošināt balsstiesības par projekta atjauninājumiem. Veiksmīgs projekts piesaistīs vairāk cilvēku, kas mēģina gūt labumu no tā pārvaldības, nekā projekts, kas paredzēts tikai ražas audzēšanai. 

UNI cenu salīdzinājums ar citiem pārvaldības žetoniem 

Salīdzinošais pētījums ar citiem pārvaldības marķieriem arī nav uzticams nesen konstatētā ražas audzēšanas trakuma dēļ, kas nākotnē varētu pieaugt vai samazināties. Turklāt, lai gan vispārējā ražas audzēšanas koncepcija prasa žetonu ievietošanu vai platformas izmantošanu, to vērtība katrā platformā tiek nodrošināta atšķirīgi.. 

Ņemiet vērā, ka decentralizētās lietojumprogrammas (DApps), piemēram, MakerDAO, Compound vai Aave, nav jaunas, taču pārvaldības marķieru uzplaukums ir. 

Ņemsim piemēru no COMP žetoniem, tie ir pārvaldības žetoni, kas tiek izplatīti aizdevējiem un aizņēmējiem platformās. Izplatīšana atlīdzina gan aizdevējus, gan aizņēmējus, kas sadalīti starp 50-50. 

īpašumtiesības > valdīšana

– Kails Deivijs (@ kyled116) 2020. gada 24. septembris

Būtībā pārvaldības pilnvarām nav nekādas nozīmes platformas darbībā. Tiešie ieņēmumi no platformas tiek nodoti likviditātes nodrošinātājiem un citiem tīkla dalībniekiem. Pārvaldības simboliskās atlīdzības ir papildu atlīdzības, kuras dažreiz rodas, sadedzinot daļu no šiem ienākumiem, vai arī tās varētu būt pilnīgi nošķirtas. 

Visbeidzot, paši pārvaldības žetoni pēdējo pāris mēnešu laikā ir astronomiski auguši. Atbalsts un pretestība nav noteikta ilgtermiņa diagrammās (nedēļas un mēneša).

YFIYFI / USD vienas nedēļas diagramma vietnē Poloniex (TradingView)

YFI, yEarn Finance pārvaldības marķieris sasniedza maksimumu ar 5500% pieaugumu kopš augusta. Arī citi, piemēram, Aave (LEND), SNX, MKR, dažu pēdējo mēnešu laikā ir pacēlušies ekstātiski. Tādējādi, nosakot DeFi uzplaukumu. 

Šādā vēršu tirgus vai cenu atklāšanas posmā viss ir iespējams, jo pastāv augsts riska: atlīdzības koeficients. 

UNI cenu vēsture 

Visu laiku augstākā UNI marķiera cena Binance ir 8.62 ASV dolāri 18. septembrī. Sākot ar marķiera cenu, tā svārstījās no $ 2.4 līdz $ 3.6. Pašā 17. datumā marķieris pieauga līdz augstākajam līmenim – 5,93 ASV dolāriem.

Uni cenu diagrammaUni cenu diagramma | Avots: MonētaGecko

 Pirmajās 20 palaišanas dienās marķieris ir bijis sarkanā krāsā no 13 no tiem. Atbalsts un pretestības līmenis 3,63 ASV dolāri ir bijuši kritiski UNI. 

UNI cenu prognoze 2020. gadam

Īsa UNI marķiera cenu vēsture un cenu svārstīgums apgrūtina cenu tendenču analīzi. Turklāt šo marķieru pārsteiguma palaišana ir pārsteigusi kriptovalūtas lietotājus. Tādējādi ap marķieri pašlaik ir daudz FOMO un FUD. 

Ikvienam, kurš ir pietiekami ilgi izmantojis kriptogrāfiju, marķiera palaišana parasti noved pie lejupslīdes, jo ieinteresētās puses un agrie investori atrod veidu, kā iziet no savām pozīcijām. 

Uni marķierisUNI / USD vienas dienas diagramma par obligāciju (TradingView)

Kopš darbības uzsākšanas UNI ir kritusi tendenci. Uniswap’s UNI pirmās dienas laikā pēc izlaišanas veica sarakstu ar populārākajām biržām, piemēram, Coinbase, Binance un FTX.. 

21 dienas vienkāršais slīdošais vidējais ir uzticams atbalsts buļļiem. Pēc 1. oktobra viltus izlaušanās UNI marķieris pārkāpa zem šī līmeņa. Izturība pret cenu 3,89 USD ir vissvarīgākā, lai lāča solis tajā laikā turēt īsas pozīcijas.  

Turklāt aizvēršana virs 50 SMA ir īpaši svarīga bullish gadījumam, jo ​​tas palielinās uzticību izlaušanai. Tirgotājiem jāpatur prātā potenciālās pretestības zonas ap $ 5. 

Četru stundu diagrammā cena sasniedz dilstošā trijstūra plāksnes galu, kas ir vēl lācīgāka. Dilstošā trijstūra modelis tiek atpazīts caur zemākiem augstumiem un horizontālu balstu, veidojot taisnleņķa trīsstūri. 

Uni cenu diagrammaUNI / USD 4 stundu grafiks par Binance (TradingView)

Modeļa atbalsts ir 3,65 USD, ja cena apstiprinās zem šī līmeņa, lejupejošā trijstūra mērķis ir 0,13 USD. 

Vispārējā ideja ir tāda, ka UNI marķierim ar laiku ir skaidrāk jādefinē savs atbalsts un pretestība, jo pašlaik par to ir daudz neskaidrību ar iespējamām ārkārtējām iespējām.. 

Ja cena sadalīsies virs lejupejošās pretestības, tā varētu sasniegt visus mērķus līdz pat pašreizējam visu laiku augstākajam līmenim (ATH) pie 8,65 USD. 

UNI cenu prognoze 2021. gadam

Ir pagājušas tikai trīs nedēļas kopš UNI marķiera palaišanas. Tādējādi, novērtējot marķiera cenu vienu gadu nākotnē, ar zināmām varbūtībām pilnībā paļaujas uz pamatvērtību. 

Iespējamie Uniswap scenāriji nākotnē ir:

 1. Uniswap turpina sekot līdzi centralizētās apmaiņas apjomam un gadā sasniedz 500 miljonus ASV dolāru. Šos ieņēmumus no maksām nopelnīs likviditātes nodrošinātāji, un tad biržas vadība būs vērtīgāka.
 2. DeFi telpas paplašināšana ārpus Ethereum vai vispārēja biržas izzušana noved pie likviditātes zaudēšanas, un pārvaldības marķierim nākotnē ir ļoti maza vērtība.
 3. UNI marķieris un platforma laika gaitā attīstās, lai citādi kalpotu tirgum. Pašlaik komanda ir koncentrējusies uz Uniswap platformu izveidi un to dara, izmantojot dotācijas un sabiedriskos labumus.

Turklāt Uniswap uzņemas arī tehnisko risku, kas rodas jebkuram viedam uz līgumu balstītam projektam, t.i., līgumus var izmantot. 

Pašlaik UNI žetonu ieguves stimuls darbojas par labu likviditātes palielināšanai. Tomēr, ņemot vērā Ethereum GAS augstās maksas, maiņas darījuma izmaksas pārsniedz 3 USD. Tas atbaida maza apjoma mazumtirgotājus platformā; tādējādi samazinot darījumu apjomu, kas ir vidējs ienākumu gūšanai. 

UNI cenu prognoze 2022. gadam

Decentralizēto finanšu nākotne ir ne tikai izstrādātāju un lietotāju, bet arī regulatoru rokās. Debates par vērtspapīru likumu piemērošanu ir apguvušas jaunu pagriezienu ar DeFi pārvaldības žetoniem. 

Ethereum, platformai, uz kuras tā ir veidota, arī ir izšķiroša loma projekta nākotnē. 

Ethereum gāzes cenas katru dienu svārstās atbilstoši pieprasījumam. Ja daudzi cilvēki mēģina vienlaikus izmantot Ethereum, tad gāzes cenas būs augstākas. Ja aktivitāte ir zema, tad gāzes cenas būs zemākas. 2. slāņa un ETH 2.0 ieviešana joprojām nav pieejama, tāpēc līdz tam brīdim joprojām pastāv šķērslis mazumtirdzniecības ieviešanai. UNI marķieris varētu piesaistīt lietotājus platformai, taču viņu panākumi ir savstarpēji saistīti, kas rada neskaidrības tirgotāju vidū. 

Kaut arī ieguvumi dažiem ir bijuši bagātīgi, ir bijuši arī daudzi gadījumi, kad paklājs ir arī agri izpārdots. Tādējādi regulējums varētu būt nepieciešams arī telpas organiskai izaugsmei. 

Lasiet arī: Ripple (XRP) cenu prognoze: x3 (1,0 USD) līdz 2020. gada beigām?

Vai UNI žetons ir labs pirkums? 

Ieguldīšana UNI žetonos pašlaik ir līdzvērtīga ieguldījumiem jaunizveidotajā uzņēmumā vai riska fondā. Lai gan izredzes izskatās gaišas, nākotnes veiksmes varbūtība slēpjas tumsā. Lai ierobežotu ārkārtas cenu kustības riskus, portfeļa diversifikācija palīdz palielināt peļņas varbūtību. Lietotājiem ir jācenšas ieguldīt tikai vienā kriptogrāfijā; turklāt ne tikai viens DeFi projekts. Uzmanība kosmosam ir tikai 6 mēnešus veca, ir vairāki veidi, kā ekosistēma var attīstīties.

Būdami vadošais DEX telpā, platformas pārvaldības marķieriem ir pienākums turēt atpazīstamību un vērtību tirgū. Tomēr UNI marķieri likviditātes iegūšanai beigsies 17. novembrī, kur mēs varēsim liecināt par izpārdošanas apstāšanos. Līdz brīdim, kad šķiet, ka piedāvājums pārsniedz pieprasījumu.  

Turklāt augstā inflācija pirmajos četros gados kopā ar ierobežotu pārvaldības žetonu izmantošanu samazina tās tirgojamību sākotnējā periodā. Ieguldītājiem ir arī rūpīgi jāpārbauda marķieru normatīvā perspektīva. 

Nevaru daudz komentēt par cenu tuvākajā laikā … &# 128293;

… bet es domāju, ka esmu tikai pārsteigts, ka cilvēki ir pārsteigti $ UNI nikns. &# 129412;

Visbiežāk lietotā lietotne, maksa ir lielāka par Bitcion, ir lielāka par daudziem CEX, un viena no labākajām Ethereum demonstrācijām.

Iemācies redzēt & pērciet īstos. &# 128064;

– DCinvestor.eth ⟠ aftab.eth (@iamDCinvestor) 2020. gada 18. septembris

Bieži uzdotie jautājumi

Q1. Kāda ir pašreizējā Uniswap (UNI) cena?

Pašlaik XRP Binance tirgo 3,20 USD.

Q2. Vai UNI sasniegs 10 USD?

Saskaņā ar iepriekšminētajām prognozēm ar organisku Uniswap platformas izaugsmi, UNI nākotnē var sasniegt 10 USD. 

Q3. Kur es varu nopirkt UNI žetonus?

Jūs varat iegādāties Ripple [XRP] kriptonauda biržās, ieskaitot Binance, Bitstamp, Okex, Poloniex un FTX.

Varat arī tirgot tā atvasinājumus tādās platformās kā FTX, Binance, Okex,un tā tālāk.

Q4. Rīt būs Uniswaps UNI cena?

Ciktāl tas attiecas uz tehniskajiem līmeņiem, UNI tirgos no 3.4000 līdz 3.000 USD.

Q5. Vai UNI marķieris ir lieliska ieguldījumu vērtība?

DeFi telpa kopā ar tās pārvaldības marķieri ir salīdzinoši jauna, lai precīzi izdarītu šāda veida spriedumu. Neskatoties uz to, saskaņā ar pašreizējo statistiku, ja kāds vēlas ieguldīt DeFi žetonos, UNI izceļas kā reāla iespēja. 

Q6. Vai Uniswap izdzīvos?

Uniswap ir decentralizēta platforma ERC-20 žetonu tirdzniecībai. Platformas izdzīvošana nerada draudus, tomēr tai ir tehniski un regulatīvi riski. 

Kļūda viedo līgumu projektēšanā var izraisīt līdzekļu zaudēšanu platformā. Turklāt regulatori var paziņot par izmantošanas ierobežojumiem savā valstī, kas samazinās tā tirgojamību. 

Q7. Vai UNI sasniegs 10 USD?

Pie USD 10 kopējais UNI tirgus ierobežojums būs USD 10 miljardi. Lai arī tas nav neiespējami, izredzes, ka tas tuvākajā nākotnē sasniegs 10 ASV dolārus, ir niecīgas, jo pat galvenās centralizētās Binance BNB monētas monētas pašlaik ir 4,2 miljardi USD.

Q8. Kāda būs Uniswap (UNI) vērtība nākamajos piecos gados?

Tiek prognozēts, ka nākamo piecu gadu laikā Uniswap tirdzniecība būs USD 8.00.

Q9. Vai nākamo piecu gadu laikā UNI žetons sliecas krist vai pieaugt?

Uniswap ir novatoriska platforma, kas varētu aizstāt centralizētās tirdzniecības platformas, tostarp tradicionālo vērtspapīru izlaišanu Ethereum. Tādējādi ir labas izredzes uz tā izaugsmi. Tomēr marķieru izplatīšanas process var kavēt cenu pieaugumu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me