Tron TRX cenu prognozēšana – prognozēta analīze

Tron TRX cenu prognozēšana – prognozēta analīze

Tronam ir elegantas iespējas gan 2019., gan 2020. gadā. Šīs cenu prognozes publicēšanas laikā vērienīgais projekts mainīja īpašnieku par USD 0,024. Tomēr pēdējo nedēļu laikā mēs esam redzējuši, kā kriptovalūtu tirgus nonāk bullish fāzē. Patiesībā lēciena impulsā investori un eksperti uzskatīja, ka tas ir paraboliskas kāpuma sākums, kāds bija 2017. gadā. Daži eksperti uzskata, ka korekcija ne tikai paaugstināsies līdz visu laiku augstākajam līmenim, bet arī radīs jaunus iespaidīgus augstumus. 2020. gada beigas.

Iepriekšminētajā prognozē mēs prognozējām, ka Tron līdz 2019. gada beigām pieaugs līdz 0,08 USD. Tomēr saskaņā ar tirgus stāvokli mēs 2019. gada beigām pielāgosim šo prognozi līdz 0,1 USD. Plašās bāzes bullish fāze kopā ar gaidāmo galvenie paziņojumi gan par Tron, gan par BitTorrent (BTT) padara mērķa sasniegšanu par 0,1 ASV dolāru diezgan konservatīvu. Ir svarīgi atzīmēt, ka mūsu prognoze par Trona sasniegšanu USD 0,2 apmērā līdz 2020. gada beigām joprojām pastāv, taču korekcija līdz USD 0,4 joprojām ir iespējama (piesardzīgi pret akūtām svārstībām).

 • Tron tagad ir cienīgs Ethereum konkurents pēc mainnet palaišanas 2018. gadā.
 • Tehniskās analīzes rezultātā Trons atrodas vērojama fāzē gan ilgtermiņā, gan īstermiņā.

Ļaujiet mums nedaudz uzzināt vairāk par visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Tronu – tas ir Tron cenu prognoze.

Tam piekristu visi dedzīgie kriptovalūtu tirgus sekotāji Trons (TRX) ir viens no vērienīgākajiem projektiem nozarē. Projekts ir nācis no valsts, kurā tam bija maz, ja vispār neeksistējošu lietošanas gadījumu, līdz tādam, ka tas sevi uzskata par lielākā altkoīna Ethereum (ETH) cienīgu konkurentu. Patiešām, varētu teikt, ka Trons ir ideāls piemērs “viltus, kamēr jūs to nesagatavojat”. Tāpēc Trona vērtības prognozēšana mums ir kļuvusi vēl svarīgāka.

Ja neskaita teātri, Trons šobrīd ir ierindots kā 11. lielākais digitālais aktīvs tirgū, kura tirgus kapitalizācija ir 1,5 miljardi ASV dolāru. Pēdējo 24 stundu laikā dati par CoinMarketCap parāda, ka kriptogrāfijas tirdzniecības apjoms ir 636 miljoni ASV dolāru. Lai gan Tron kopējais piedāvājums ir 99 281 283 754 TRX, apgrozībā pašlaik ir tikai 66 682 072 191 TRX žetoni.

Tron ir iekļauts lielākajā daļā vadošo kriptovalūtu apmaiņas platformu, ieskaitot lielāko Binance. Citas platformas, kas atbalsta Tron, ir OKEx, HitBTC, Huobi, CoinBene, Bitrue, Upbit, IDAX, Gate.io, Bittrex un Bitfinex..

Šajā rakstā mēs cenšamies sniegt mūsu cienījamiem lasītājiem pārskatu par Tron kriptogrāfijas valūtas projektu, iepriekšējo un turpmāko sniegumu, projekta nākotni, prognozēm, kā arī sadaļu BUJ, kur jūs varat ātri aprīkot sevi ar informāciju par Tron.

Saturs

 1. Tron cenu prognoze 2019. gadā
 2. Tron cenu prognoze 2020. gadā
 3. Tron cenu prognoze 5 gadi
 4. Tron 2018 īsumā
 5. Vai Trons vēl ir atradis dibenu?
 6. Trona nākotne
 7. Tron tehniskā analīze
 8. Bieži uzdotie jautājumi
 9. Tron projekta pārskats
 10. Tron seifs

Live Tron cena:

Tiešā cena = izmaiņas (5 min)

Tirgus ierobežojums 24 stundu apjoms 24 stundu VWAP 24 stundu maiņa

Tron Price Prognoze 2019

Cenu prognoze galvenokārt balstās uz pašreizējo projekta stāvokli un tā veikumu pagātnē. Trons nesen sasniedza 2,7 miljonus tīklā reģistrēto kontu (uzstādot jaunu rekordu). Pēdējo trīs mēnešu laikā Tron lietotāju skaits ir konsekventi pieaudzis. Vairākkārt Tron ir vadījis nozari attiecībā uz lielāko ikdienas onchain apjomu un ikdienas darījumiem. DApps skaits platformā nesen sasniedza 400, lai gan tas joprojām ir tālu no 2019. gada mērķa – 2000.

Viss kriptonauda tirgus pagarināja kriptogrāfijas ziemu 2019. gadā, kur digitālie aktīvi masveidā apgrieza 2018. gada decembrī sasniegto peļņu. Cenu kritums kopumā bija saistīts ar ieguldītājiem, kuri ieņēma aizmugurējo vietu pēc ilgstošā lāču spiediena. Bitcoin atbalstītais rallijs nespēja atdzīvināt altkīnus, kā tas bija paredzēts, līdz aprīļa sākumā mums bija izlaušanās.

Mūsu prognozes par Tron 2019. gadā 2019. gada beigās TRX ir USD 0,08. Turklāt Trons gada otrajā un trešajā ceturksnī sāks neticamu ceļojumu, lai pārvarētu tirdzniecības šķēršļus no 0,05 līdz 0,07 USD. Tīkls plāno parakstīt vairākas stratēģiskas partnerattiecības, tostarp baumas ar Liverpūles futbola klubu. Tas kopā ar pieaugošo attīstību privātuma, drošības un privātuma veicināšanas jomā turpinās piesaistīt investoru uzmanību.


Tron Price Prognoze 2020

Kaut arī pēc 2% zaudējumiem pēdējās 24 stundās Tron tirgo 0,024 USD, Tiek prognozēts, ka marķieris sasniegs USD 0,2 līdz 2020. gada beigām. Ir arī labi atzīmēt, ka citi tirgus eksperti līdz 2020. gada beigām TRX ir no 0,05 līdz 0,08 ASV dolāriem (TradingBeasts prognoze).

Tuvojoties 2020. gada beigām, buļļu rallijs sāksies aptuveni $ 0.21 un $ 0.30, dodot vietu bullish paraboliskajam virzienam, kā tas bija pieredzēts 2017. gada decembrī. No otras puses, Tron 2020. gadā mainīsies ar USD 0.4, tomēr investoriem vajadzētu sagaidīt milzīgas svārstības. gadā.

Tron Price Prognoze 5 gadi

Paredzams, ka Tron izraisīs institucionālos investorus 2020. gadā, jo īpaši ar plānu pārveidot TRX par iestādes līmeņa žetonu. Paredzams, ka daudzas organizācijas šogad izmantos blokķēdes tehnoloģiju, savukārt tas palielinās Tron (TRX) pieņemšanu, ko atbalsta dApps palielināšana. Prognozes liecina, ka pašlaik TRX ieguldījuma RI līdz 1523. gadam būs 1 536,75%, kas nozīmē, ka TRX, iespējams, tirgos par 0,54 USD tajā pašā gadā.

Tron 2018 īsumā

2018. gads bija neticams Tron, kā arī uzņēmuma emitētais žetons TRX. Turklāt, ievērojot viņu ceļvedi, tīkls sasniedza dažādus pagrieziena punktus, kas to ievietoja globālajā kartē un tieši konkurējot ar citām līdzīgām platformām, piemēram, Ethereum, EOS un NEO. Investori sagaidīja Tron piegādi, un tīkls pārspēja sevi.

Kādā brīdī pagājušajā gadā Tron tirgus daļa ievērojami pieauga, pēc tirgus kapitalizācijas to iekļaujot desmit kriptovalūtu desmitniekā. Tron Foundation arī izlaida mainnet, kas ļāva Tron pārsūtīt TRX žetonus no Ethereum uz savu protokolu. Pēc tam tīkls ievēlēja pārstāvjus, lai nodrošinātu tīkla decentralizāciju. Turklāt 2018. gads ir Trona gads iegūta failu koplietošanas platforma BitTorrent.

Mainnet palaišana paaugstināja Tron līdz Ethereum līmenim kā decentralizētu lietojumprogrammu (dApps) veidošanas platforma. Kā neatkarīga platforma Tron blokķēdi izmanto, lai pārbaudītu darījumus, vienlaikus izmantojot to, kas tiek dēvēts par netraucējošu iestādes pierādīšanas konsensa algoritmu. Vēl viens nozīmīgs Tron sasniegums 2018. gadā bija revolucionārā partnerība ar PornHub; vadošā vietne pieaugušajiem paredzētajam saturam, kurā katru dienu ir vairāk nekā 120 miljoni lietotāju. Tomēr 2018. gadā Tron kopiena bija liecinieku apdegumu, super pārstāvja vēlēšanu un neticamā projekta atlanta liecinieks.

Trona cenu prognozēšana

Diagrammas avots: Bitcoin Exchange Guide

Vai Trons vēl ir atradis dibenu?

Kriptovalūtas 2019. gadā, ieskaitot Tron, šķiet, ir atradušas ievērojamu atbalstu, lai izbeigtu kriptogrāfijas ziemu, kas dominēja tirgū visu 2018. gadu. Aplūkojot TRX / USD tirdzniecības pāru diagrammu, redzam, ka 2018. gada mēneša kritums, šķiet, ir atrada atbalstu 0,011 USD. Kopš tā laika Trons ir koriģējis tirdzniecības līmeni 0.0377, bet laika gaitā ir pārcēlies uz pašreizējo 0.0244 USD. Pozitīvi ir tas, ka peļņa tiek stingri ierobežota līdz USD 0,0400, paredzot, ka tirdzniecība uz sāniem būs gaidāma pēc pāris mēnešiem. Tāpēc, ir taisnība teikt, ka Trons ietriecās apakšā un pacietīgi gaida izlaušanos.

TRX / USD dienas grafiks

Trona cenu prognozēšana

Tron cenu prognozēšanas diagrammas avots: Tirdzniecības skats

Trona nākotne

Trons ir projekts, kuru daudzi mīl ienīst. Tomēr ir fakts, ka tajā ir ļoti dinamiska kopiena, kuru galvenokārt uztur un aktīvi iesaistās Trona dibinātājs Džastins Suns. Saulim apkārt ir interesanta mārketinga nojauta. Viņa mārketinga prasmes var padarīt skaudīgu pieredzējušu mārketinga ekspertu. Tomēr tā pati atklātība ir izrādījusies kaitīga projektam, piemēram, tiešie uzbrukumi starp Sun un Ethereum dibinātāju Vitāliku Buterinu.

Pēc ZyCrypto domām, Tron nākotne ir drūma, ja vien tīkls tuvākajā laikā nemaina taktiku. Piemēram, ziņojumos teikts, ka izplatīšanas laikā 90% aktīvu ir kanāls Tron Foundation, savukārt neliels daudzums monētu ir paredzēts nākotnes attīstībai.

Neskatoties uz to, saskaņā ar pamatprincipiem Tron nākotne joprojām ir gaiša un varētu kļūt gaišāka. Protams, nav nevienas ideālas komandas, un cilvēki, kas strādā aiz projekta, investoriem ir pierādījuši, ka var piegādāt jau agrāk, un nekas viņus neliedz atkārtot.

Jūs varētu interesēt arī Tron MainNet palaišana: neatstājot nevienu akmeni, lai kļūtu par jaudīgu kriptonauda

Tron cenu analīze

Apskatīsim tuvāk tehniskos līmeņus, ko parāda šis vērienīgais kriptovalūtas marķieris. Četru stundu diagramma parāda, ka Trons ir ne tikai spēcīgs atsitējs, bet arī potenciāls atgūties līdz aprīlī sasniegtajam augstumam. Pēc garās konsolidācijas fāzes visā tirgū sāka dīgt zaļi dzinumi. Trons līdztekus citiem digitālajiem aktīviem, kas pārsniedz 200 vienkāršo slīdošo vidējo rādītāju (SMA), iezīmējot kāju veidošanās sākumu gaidāmajam buļļu rallijam. Korekcija virs diapazona pretestības pie 0,0248 ASV dolāriem bija izlaušanās punkts, kas Tronam bija vajadzīgs, lai mērogotu līmeņus virs 0,0300 USD un pat pārbaudītu šķērsli pie 0,0320 USD.

Tron TRX / USD 4 stundu diagramma

Trona cenu prognozēšana

Tron Price prognozēšanas diagrammas avots: Tirdzniecības skats

Nespēja pārkāpt virs 0,3200 USD ļāva sagrautajiem lāčiem atgriezties, lai atriebtos, un Trons zaudēja milzīgu daļu no aprīlī uzkrātajiem ieguvumiem. Atbalsts 0,0260 ASV dolāru apmērā beidzot samazinājās lāča spiediena dēļ, savukārt kritums zem 200 SMA palielināja lāču ietekmi uz tirgu, kā rezultātā vēl samazinājās zem 23,6% Fibonacci līmeņa, kas tika ņemts starp pēdējo kritumu no 0,02786 USD līdz zemākajam USD 0,0221.

Aprīļa kritums atrada līdzsvaru zemā šūpoles laikā, pirms atkal pieauga, lai sāktu jauno maija mēnesi. Lai gan pēdējās pāris dienās Trons ir bijis vērojams, kriptogrāfija atkal ir sākusi tirdzniecību pretestības diapazonā pirms aprīļa pieauguma sākuma. Augšējo pusi ierobežo gan diapazona pretestība 0,0248 USD, gan 23,6% Fib līmenis. Mēs esam redzējuši pārtraukumu virs tendences pretestības, taču 50% Fib līmeņa īstermiņa atbalsts joprojām ir apdraudēts.

Tehniski Tron īstermiņā ir vērojams, taču tam nav atbalsta un katalizatora, lai noturētu izaugsmi līdz aprīļa augstākajam līmenim. RSI ir virs vidējā līmeņa un pat virzās augstāk par pieaugošo tendences līniju. Ir svarīgi, lai Tron pārsniegtu 200 SMA par USD 0,2600, lai mudinātu vairāk pircēju ieņemt pozīcijas, lai redzētu ievērojamu atveseļošanos, kas vidējā termiņā (līdz jūnija beigām) varētu sasniegt USD 0,035 un 0,0400..

Tron galvenie tehniskie rādītāji

RSI 4 stundas: 58.79

200 SMA 4 stundas: 0,0260

Īstermiņa tendence: Bullish

Ilgtermiņa tendence: Bullish

Galvenās atbalsta jomas: 0,0240, 0,0230, 0,02192 un 0,0210 USD.

Galvenās pretestības zonas: 0,0260, 0,02742 un 0,0320 ASV dolāri.

Tron Price bieži uzdotie jautājumi:

Kāda ir pašreizējā Tron (TRX) cena?

Trona vērtība pašlaik ir 0,0246 USD (vietnē Coinbase).

Kāda būs Tron (TRX) cena rīt?

Saskaņā ar iepriekšminēto tehnisko analīzi, visticamāk, Tron (TRX) rīt tirgosies virs 0,0250 USD.

Vai Tron ir ieteicams ieguldījums aktīvā?

Ņemot vērā šajā rakstā izpētītās prognozes, Tron ir labs aktīvs, kurā ieguldīt. Tomēr tas ir izdevīgāk ilgtermiņa turētājam vai citādi pazīstamam kā HODLers.

Kāda ir Tron prognozētā cena pēc pieciem gadiem?

Saskaņā ar iepriekšminēto prognozi, Tron, visticamāk, pēc pieciem gadiem tirgosies ar USD 0,54.

Vai Trons ir tendēts uz kritienu vai pieaugumu nākotnē?

Nākotnē mēs redzēsim, ka Tron tirgo daudz augstāk nekā pašreizējā cena. Tomēr kā kriptovalūtas tirgojams aktīvs būs gan kritums, gan kritums. Svarīgi ir tas, ka mums būs augstāki un zemāki līmeņi.

Kāda būs Tron cena 2020. gadā?

Tiek prognozēts, ka Tron līdz 2020. gada beigām tirgos 0,2 USD.

Kāda būs Trona cena 2025. gadā?

2025. gadā (precīzi pēc 6 gadiem) Trons samainīs rokas no 0,5 līdz 0,6 USD.

Var Tron Crash?

Tron, visticamāk, neizdosies, pamatojoties uz mūsu veikto analīzi par projektu. Trons ir kļuvis ne tikai lielāks, bet arī labāks. Tron izstrādātāji iepriekš nav vīlušies un noteikti negrasās sākt šodien.

Kur es varu nopirkt Tron (TRX)?

Jūs varat iegādāties Tron visās biržās, kas atbalsta TRX kā tirgojamu aktīvu, no kuriem daži ir minēti šeit.

Tron projekta pārskats

Trons sevi raksturo kā lielāko decentralizēto platformu kriptovalūtu pasaulē. Tīmekļa vietne saka, ka tā augstā caurlaide ir saistīta ar tīkla darījumu sekundē (TPS) uzlabošanu, “kas ikdienas lietošanai ir praktiski pārsniedzis Bitcoin un Ethereum”. Tron arī apgalvo, ka ir viens no mērogojamākajiem tīkliem nozarē tādā veidā, ka lietojumprogrammām Tron tiek piešķirtas dažādas izvietošanas metodes, pateicoties ārkārtīgi mērogojamiem un efektīviem viedajiem līgumiem. Turklāt platformai ir iespēja atbalstīt milzīgus lietotāju apjomus.

Papildu informācija Tron vietnē paskaidro, ka tīkls ir ticamāks tīkla struktūras ziņā: “Lietotāja aktīvs, patiesā vērtība un augstāka decentralizācijas pakāpe ir saistīta ar uzlabotu atlīdzību izplatīšanas mehānismu.”

Runājot par sniegumu, TRX visu diennakti konsekventi apstrādā 2000 darījumus sekundē (TPS). Tron’s TPS pundurē Ethereum 25 TPS, tajā pašā laikā tas ir gandrīz gigantisks, salīdzinot ar Bitcoin darījumiem sekundē, kas svārstās starp 3 – 6.

Tron Maki

Kriptogrāfijas maks ir būtiska jebkura kriptovalūtas tīkla sastāvdaļa, jo tā savieno lietotājus ar blokķēdi. Tas ļauj nosūtīt, saņemt un uzglabāt digitālos žetonus vai monētas papildus decentralizēto lietojumu neatņemamai sastāvdaļai (DApps).

Tron ir vairāki maku veidi un versijas, ieskaitot jaunizveidoto TronLink. Seifu galvenokārt izmanto DApps piekļuvē Tron protokolā. To var izmantot arī, lai nosūtītu un saņemtu TRX, TRC10 un TRC20 žetonus. Lietotājiem, kuri vēlas izmantot TronLink, ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt pārlūka paplašinājumu, kuru atbalsta Chrome. Pēc tam viņi var izveidot jaunu maku un atcerēties saglabāt privātās atslēgas drošībā.

TronLink lietotāja saskarne ir ļoti vienkārša un precīza, jo tā parāda konta adresi, atlikumu, joslas platumu, enerģiju, kā arī saglabāto žetonu skaitu.

Trona maks

Tron seifs, no otras puses, tas ir noderīgi mūsdienu lietotājam, kurš dod priekšroku viedtālruņa izmantošanai, lai veiktu gandrīz visu, ja vien tas ir balstīts uz internetu. Tron Wallet ir viens no vismodernākajiem makiem nozarē. Tas tiek piegādāts kā pilnīga pakete, kas dod lietotājam iespēju pārsūtīt kriptogrāfijas, parādīt darījuma konta vēsturi, izveidot savienojumu ar DApps papildus līdzekļu vākšanas un Super pārstāvja balsošanas atbalstam. Šajā makā ir atbalsts TRX un citiem žetoniem, kas darbojas Tron mainnet. Turklāt tiek atbalstītas dažādas platformas, tostarp tīmeklis, mobilais un darbvirsma.

Pirms jebkuru kriptovalūtu iegādes ir svarīgi veikt savus pētījumus, jo neviens nevar precīzi prognozēt cenu. Šis raksts ir paredzēts, lai palīdzētu veidot pamatu jūsu lēmumam ieguldīt Tron. Tomēr papildu pētījumi lielā mērā palīdzēs jums izdarīt pareizo spriedumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector