Litecoin [LTC] cenu prognoze 2025. gadam

Litecoin [LTC] cenu prognoze 2025. gadam

  • Litecoin turpinās pieaugt arī gada otrajā pusē atlikušajos mēnešos.
  • Tiek prognozēts, ka līdz 2019. gada 31. decembrim Litecoin tirdzniecība būs tuvu 250 ASV dolāriem
  • Tiek prognozēts, ka piecu gadu laikā Litecoin svārstīsies no 1000 līdz 1200 ASV dolāriem.

Litecoin projekta pārskats

Litecoin ir bijis viens no galvenajiem kriptovalūtu nozares dalībniekiem kopš tā dibināšanas 2011. gadā kā ciets Bitcoin. Oficiālajā Litecoin vietnē ir norādīts, ka tā “Ir vienādranga interneta valūta, kas ļauj veikt tūlītējus, gandrīz nulles izmaksu maksājumus ikvienam pasaulē.” Tāpat kā daudzi citi nozares decentralizētie digitālie aktīvi, arī Litecoin ir atvērtā koda un darbojas kā globāls maksājumu protokols bez centrālo iestāžu iejaukšanās..

Kā viena no agrākajām kriptovalūtām pasaulē Litecoin ir kļuvusi par konkurentu citiem maksājumu tīkliem. To atbalsta pieredzējusi un aktīva attīstības komanda, un tam ir stabila ekonomika. Tomēr jaunās tehnoloģijas un jaunās kriptogrāfijas valūtas gadu gaitā ir kļuvušas spēcīgākas konkurences apstākļos.

Būdams Bitcoin dakša, Litecoin joprojām cieš no dažiem raksturīgiem jautājumiem, kas saistīti ar Bitcoin. Negatīvie ir tas, ka LTC konkurenti var izmantot jaunākās tehnoloģijas. Visā nozarē ir daudzsološākas jaunās blokķēdes, kuras ir ļoti pielāgojamas, un tām ir iespēja apstrādāt tūkstošiem darījumu sekundē, vienlaikus saglabājot minimālu darījumu maksu. Daži konkurenti bauda dinamisku kopienas un tirgotāju atbalsta tīklu un ir kļuvuši par draudu Litecoin.

Rising Above Bitcoin’s Influence

Lai gan Litecoin gadu gaitā ir sevi pierādījis kā stabilu kriptovalūtu, skaidras ceļa kartes trūkums un kopiena, kas notiekošo notikumu tumsā, aizēno tās tuvāko un ilgtermiņa nākotni. Daudzi kriptovalūtas entuziasti uzskata, ka Litecoin joprojām darbojas Bitcoin ēnā. Dažādi lietotāji saka, ka Litecoin patlaban neattīstās pati un gaida, kamēr Bitcoin izlaiž kodu, lai tā izstrādātāji to varētu ieviest Litecoin. Tas, protams, ir bez Litepay sāgas, kas pagājušajā gadā ļoti ietekmēja Litecoin.

Litecoin zaudē arī mārketinga ziņā, un tiek apgalvots, ka tai nav īpašas komandas, kas strādā ar mārketingu. Dinamiskas kopienas veidošana visā pasaulē palīdzētu palielināt izpratni visā pasaulē, kas vainagotos ar plašāku un plašāku LTC pieņemšanu.

Litecoin nākotne ļoti labi varētu būt saistīta ar pāris jomu attīstību; zibens tīkls (LN) un atomu mijmaiņas darījumi. Tomēr aktuālā informācija par šīm divām jomām joprojām ir jārisina. Litecoin dibinātājs Čārlijs Lī pirmajā ceturksnī teica, ka tīkls strādā pie privātuma un aizstājamības funkciju ieviešanas. Abas funkcijas būtu pievilcīgas lietotājam, taču privātums varētu kaitēt Litecoin, jo tirgotāji varētu sākt monētas izņemšanu no tirgus, lai ievērotu AML politikas.

Litecoin ieguve un uz pusi

Litecoin, piemēram, Bitcoin, ir iegūstama kriptonauda. Pašlaik kalnračiem tiek piešķirts 25 LTC par bloku. Tomēr ik pēc četriem gadiem (840 000 bloku) šī summa tiek samazināta uz pusi. Litecoin ir Scrypt monēta un galvenokārt ieguve, izmantojot aprīkojumu, kuru izstrādājuši lietojumprogrammu integrētās shēmas (ASIC) kalnrači, piemēram, Bitmain. Litecoin darbojas uz konsensa algoritma, kas tiek dēvēts par darba pierādījumu tāpat kā Bitcoin. Viena no visbiežāk izmantotajām ASIC iekārtām LTC ieguvei ir Bitmain Antminer L3 +, lai gan ir konkurents, kurš drīzumā laidīs klajā A4 + LTCMaster by Innosilicon.

Litecoin kalnračiem ir iespēja to izdarīt patstāvīgi vai pievienoties kalnrūpniecības baseinam. Kalnrūpniecības solo apgrūtina bloka atrašanu, bet ļauj kalnračiem saglabāt visu 25 LTC atlīdzību, ieskaitot maksu. Tomēr liels hash spēks prasīs ikvienu kalnraču, kurš dodas solo. Baseinu ieguve ļauj kalnraču grupai dot ieguldījumu jaucējspēkā un padara viņu ienākumus daudz stabilākus, bet nelielos apjomos.

Kā minēts ik pēc četriem gadiem, Litecoin piedzīvo uz pusi samazinātu notikumu, kurā ieguves ieguvumi tiek samazināti uz pusi. Litecoin ieguve tiek samazināta uz pusi pēc katriem 840 000, kas nozīmē, ka pēc 2019. gada puslaika kalnraču bloķēšanas atlīdzība tiks samazināta uz pusi līdz 12,5 USD. Plānots, ka pasākums notiks aptuveni vai ap to 2019. gada 6. augusts. Šis būs otrais Litecoin uz pusi mazākais notikums pēc 2015. gada 26. augusta notikuma.

Paredzams, ka notikuma ietekme galvenokārt būs saistīta ar kriptogrāfijas ieguves rentabilitāti. Līdz ar to, ja vēsturei kaut kas ejams, gaidāms cenu pieaugums. 2015. gadā pēc notikuma Litecoin vērtība dubultojās no $ 1,5 līdz $ 3. Līdzīgs pieaugums gaidāms pēc šī gada vingrinājuma uz pusi.

Litecoin masveida pieņemšana

Tiek uzskatīts, ka masveida kriptovalūtu ieviešana ir digitālo aktīvu vērtības virzītājspēks. Lāču tendence pagājušajā gadā negatīvi ietekmēja adopciju. Tomēr eksperti prognozē, ka atgūšanās no lejupejošās tendences noteikti izraisīs vispārēju pieņemšanu. Čārlijs Lī reiz teica, ka lāču tirgus laikā projekti vairāk koncentrējas uz attīstību:

“… Es domāju, ka nākotnē jūs ikdienā izmantosit kriptonauda, ​​un jūs, iespējams, pat to neapzināties,”

stāstīja Pensilvānijas universitātes Wharton skola.

Litecoin var izmantot, lai apmaksātu preces un pakalpojumus dažādās tiešsaistes tirgotāju platformās, kā arī fiziskās vietās visā pasaulē. Turklāt šobrīd LTC var viegli iegādāties biržās un apmaiņā ar citām monētām un fiat valūtām. Viesnīcu un ceļojumu nozarē ir uzņēmumi, kas pašlaik pieņem LTC kā maksājuma veidu.

Litecoin cenu prognoze 2019. gadā & 2020. gads

Litecoin pašlaik svārstās ap 115 ASV dolāriem, lai gan digitālais aktīvs maijā pieskārās maksimālajam līmenim ap USD 122. Pārkāpums no augstuma ir ļoti saistīts ar lāču spiedienu, kas ietekmē galvenās monētas, piemēram, Bitcoin, kas pārbaudīja atbalstu 7500 ASV dolāru apmērā pēc noraidīšanas no augstākajām virs 9000 USD.

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem kriptovalūtas, kuru cena ir 6,5 miljardi ASV dolāru, šobrīd ieņem piekto vietu tirgū. Tās 24 stundu tirdzniecības apjoms pēdējās 24 stundās ir 3,6 miljardi ASV dolāru, maksimālais piegādes apjoms ir 84 000 000 LTC, bet pašlaik apgrozībā ir tikai 62 097 626 LTC monētas..

Pēdējo divu mēnešu tendence investoram ir pierādījusi, ka atgūšanās no galējā krituma, kas novērots 2018. gadā, nav mirāža, bet gan iespēja. Kopš 2019. gada sākuma Litecoin ir vairāk nekā četrkāršojis savu vērtību, un šķiet, ka šis pieaugums vēl nebūt nav beidzies, jo īpaši ar pusi samazinošo notikumu turpat aiz stūra.

Koingape prognozē, ka Litecoin turpinās pieaugt arī atlikušajos mēnešos gada otrajā pusē līdz 2019. gada 31. decembrim tirgot gandrīz USD 250. Tas ir tāpēc, ka Litecoin jau ir ieguvis impulsu uz augšu un pieprasījums pēc monētas pieaugs, lai šī gada augustā publicētu pusi samazinošo notikumu.

Patiesībā 250 USD prognoze Litecoin ir diezgan konservatīva, un impulss palielināsies tuvāk 2020. gada sākumam. Litecoin mērķis 2020. gada pirmajā ceturksnī ir tirgot aptuveni 300 USD. Līdz 2020. gada 31. decembrim Litecoin nomainīs rokas tuvu visu laiku maksimumiem, ja ne pat aptuveni 500 USD. Palielinoties kriptovalūtas mainstream ieviešanai, Litecoin arī uzņems impulsu, jo pieaug pieprasījums pēc biržām. Kā piektā kriptonauda, ​​Litecoin joprojām ir saistīts ar Bitcoin vērtību un varētu pieaugt vēl augstāk pēc Bitcoin uz pusi samazināšanas notikuma, kur tiek prognozēts, ka Bitcoin sasniegs maksimumu virs 30 000 USD.

Litecoin cenu prognoze 2025. gadā un pēc tam

Pēc pieciem gadiem mēs ceram, ka Litecoin būs iznācis no Bitcoin ēnas. Situācija, kas ļaus tīklam pārvarēt savu ceļu nākotnē, runājot par attīstību, jauninājumiem un simbolisko vērtību. Paredzams, ka LTC kā “jaunais globālais maksājumu standarts patērētājiem un biznesam visā pasaulē” iegūs pievilcību. Tas jau ir pluss Litecoin, jo tam ir ātrāki apstiprināšanas laiki un zemākas darījumu apstrādes maksas.

Tiek prognozēts, ka piecu gadu laikā Litecoin svārstīsies no 1000 līdz 1200 ASV dolāriem. Palielinoties pieņemšanai un kriptogrāfijai kļūstot par labākām alternatīvām maksājumiem un ieguldījumiem, LTC vērtība piecu gadu laikā varētu sasniegt augstākus augstumus no 1500 līdz 2000 ASV dolāriem. Aplūkojot 10 gadu kopainu, Litecoin, visticamāk, svārstīsies no 5000 līdz 8000 ASV dolāriem.

Litecoin cenu prognoze [Atjaunināt]

Litecoin cena 2020. gadā ir sadalīta vienā bullish un citā bullish ceturksnī.

Cena bija zem 0,0054 BTC atbalsta ap gada atvēršanu, kas otrajā ceturksnī turpināja turpināties lāču turpinājumā. W.r.t. Bitcoin, cena ir konsolidācijā virs 0,0043 BTC. Tomēr tas joprojām tirgo zem 50 un 200 dienas EMA (eksponenciālā slīdošā vidējā), kas ir lācīgs.

LTC / BTC dienas grafiks vietnē Bitfinex (TradingView)LTC / BTC ikdienas diagramma vietnē Bitfinex (TradingView)

Skaļuma rādītājiem CMF (Chaikin Money Flow) un KVO (Klinger Oscillator) ir neliels lācīgs slīpums. Neskatoties uz to, šis gads ir samazinājies uz pusi, un tas ir novērojams arī iepriekš. USD skalā cena ir virs 2018 un COVID-19 zemākā līmenī, un tā nodrošina vēršu perspektīvu. 

Litecoin cenu prognoze 2020. gadam [Atjaunināts]

Pašlaik šķiet, ka cena ir tendence simetriskā trīsstūra iekšpusē ar trim iespējamiem iznākumiem USD skalā. 

Pirmkārt, sarkanais – ir lāču iespējas, ja cena sadalās zem trīsstūra. Pašlaik tas ir aptuveni 40 USD. 

Otrkārt, zils – tam ir lielāka iespējamība, ka tas notiks saskaņā ar pašreizējo nenoteiktību tirgos. Turpinot konsolidāciju līdz gada beigām, cena līdz gada beigām būs aptuveni 55 USD. 

Treškārt, alkatība – lēciens, kas pārsniedz tendences pretestību, LTC būs ārkārtīgi bullish ar sākotnējiem mērķiem aptuveni $ 140 un $ 180. 

LTC / USD nedēļas diagramma vietnē Bitstamp (TradingView)LTC / USD nedēļas diagramma vietnē Bitstamp (TradingView)

Litecoin cenu prognoze 2021. gadam

Izšķirtspēja no simetriskā trijstūra noteiks toni 2021. gada pirmajai pusei. Ja konsolidācija atbalsta un pretestības ietvaros turpināsies, mēs varam sagaidīt zemu un zemu nepastāvību. Neskatoties uz to, 2021. gada pirmajā ceturksnī, veicot izlaušanos abās pusēs, būs ievērojamas svārstības. 

Litecoin cenu prognoze 2022. gadam

Altkoinu ilgtermiņa ilgtspēja lielā mērā ir atkarīga no tā relatīvās kustības ar Bitcoin [BTC]. Svārstību modelis parāda tīkla efekta raksturlielumu pieauguma pazīmes. (Lielākā daļa kosmosa kriptovalūtu ir deģenerētas valūtas, kas nepārtraukti reģistrē jaunas zemākās vērtības, līdz tās sasniedz likviditātes līmeni.)

Litecoin [BTC] ir viena no nedaudzajām kriptovalūtām ar veselīgu svārstību īpašību. Pirms 2021. gada, ja cena ir spējīga pārkāpt virs 0,0075–0,0067 BTC līmeņa, mēs varam paredzēt mērķus aptuveni 0,02 BTC (160% pieaugums, salīdzinot ar BTC). 

LTC / BTC mēneša diagramma vietnē Bitfinex (TradingView)LTC / BTC mēneša diagramma vietnē Bitfinex (TradingView)

Litecoin cenu prognoze 2025. gadam 

Litecoin [LTC] ir uz maksājumiem balstīts lietderības marķieris, kas tika izstrādāts kā klons vai sudrabs uz Bitcoin zeltu. Tas darbojas arī vietnē PoW (Proof of Work) un ir salīdzinoši ātrāks un lētāks nekā Bitcoin. Litecoin fonds patlaban ir iecēlis Deividu Burketu, lai viņš pievienotu valūtai privātuma funkcijas, izmantojot MimbleWimble ieviešanu. 

Vai Litecoin [LTC] ir labs ieguldījums?

Litecoin fonds ir veicis progresīvu darbu Litecoin maksājumu pieņemšanā visā ASV. Sadarbībā ar sporta komandām un NASCAR komandām, fonds vēlas izmantot tūkstošgadīgo iedzīvotāju skaitu ASV. Bcash [BCH] ir viens no spēcīgākajiem Litecoin [LTC] konkurentiem. Salīdzinošā realizētā tirgus kapitalizācija liecina, ka arī ķēdes tiešais tuvums.

Litecoin un Bitcoin naudas tirgus kapitalizācija (Avots: Coinmetrics)Litecoin un Bitcoin naudas tirgus kapitalizācija (Avots: Coinmetrics)

Turklāt dibinātāji ar nepacietību gaida privātuma ieviešanu tā protokolā. Saskaņā ar Litecoin radītāju Čārliju Lī, naudas pamatos ietilpst privātums un uzrādītāja īpašības. Šis īpašums varētu izcelties starp citām vadošajām maksājumu valūtām, stiprinot kriptovalūtas pamatus. 

Tomēr, attīstoties Bitcoin otrā līmeņa maksājuma risinājumiem, kā arī palielinoties centrālo banku, stablecoīnu un CBDC bloku ķēdes risinājumiem, maksājumu marķieru tirgus samazinās.. 

Ekspertu atzinums par Litecoin cenu prognozēšanu

Lielākā daļa ekspertu un analītiķu uzskata, ka līdz 2019. gada beigām Litecoin tiks koriģēts augstāk. Paredzēts, ka impulss palielināsies 2020. gadā. Dažas autoritatīvas vietnes ir arī izlaidušas savas Litecoin prognozes, dažas no kurām tiks apskatītas šajā sadaļā.

Piemēram, CoinSwitch.co, vadošais kriptovalūtu apmaiņas apkopotājs, uzskata, ka “Tā kā valūta iegūst arvien lielāku popularitāti, var palielināties arī pieņemšanas koeficients. Tas jau ir augsts, salīdzinot ar pārējiem jaunpienācējiem. 2022. un 2023. gadā cena pieaugs diezgan augstu, kur tā var sasniegt 900 dolāru atzīmi. ”

Pēc Kellijas teiktā, BK Capital Management (LLC) Litecoin vadītājs līdz 2019. gada beigām tirgos aptuveni 500 ASV dolāru. Viņš piebilst, ka šī prognoze joprojām ir konservatīva un Litecoin tajā pašā laika posmā varētu pieaugt līdz 600 USD.

Steemit.com, slavena kriptovalūtu prognozēšanas vietne, prognozē, ka Litecoin līdz 2019. gada beigām tirgosies ar 3500 USD. Vietne saka, ka Litecoin iegūs impulsu tandēmā ar pārējo kriptovalūtu tirgu.

Vēl viens populārs kriptogrāfijas analītiķis Džordžs Tungs saka, ka Litecoin ir tālu no absolūtajiem griestiem. Viņš prognozē, ka Litecoin līdz nākamā gada beigām pieaugs līdz USD 1500 slieksnim.

Litecoin tehniskā analīze

Litecoin paliks neaizsargāts pret lejupslīdi, kamēr kritiskais līmenis pie 120 ASV dolāriem joprojām nebūs uzvarēts. Nesen pieaugošais lāču spiediens pārtrauca augšupejošo tendenci, kas kopš maija sākuma bija veidojusi augstāku augstāko līmeni. Tomēr, aplūkojot dienas grafiku, mēs redzam, ka, neraugoties uz zemāko korekciju, LTC / USD saglabājas virs sešus mēnešus ilgās augšupejošās tendences.

LTC / USD dienas grafiks

Turklāt jūnija kritums nebija zemāks par vēsturisko atbalstu, ko sniedza 30 dienu eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs (EMA). Kamēr cena saglabājas virs šī rādītāja, nākamajās sesijās pieaugs interese par LTC.

Papildu dati no dienas grafika parāda strauju impulsu, kas cenšas pacelties virs pārdevēju sastrēgumiem virs pašreizējās vērtības 114 USD. Ir svarīgi, lai pircēji īstermiņā palielinātu savus ierakstus, lai katapultētu Litecoin virs 120 USD. Galu galā RSI tendences liecina, ka Litecoin joprojām atrodas bullish fāzē. Neskatoties uz augšupejošo un lejup vērsto kustību, RSI ir veidojis augstāku augstu modeli kopš maija sākuma. Paredzams, ka rādītājs turpināsies ar tādu pašu tendenci visu jūnija mēnesi, un tas, iespējams, palielinās pircēju uzticību augšupejošajam tirgum. Tikmēr sākotnējais atbalsts ir noteikts par 100 ASV dolāriem, lai gan 80, 60 un 40 ASV dolāri būs noderīgi, ja notiks maiņa.

Litecoin cena bieži uzdotie jautājumi:

Kāda ir pašreizējā Litecoin (LTC) cena?

Litecoin vērtība pašlaik ir 111 USD (2019. gada 7. jūnijs).

Vai Litecoin [LTC] sasniedza 100 USD?

Ja līdz 2020. gada beigām cena sadalīsies virs ilgtermiņa simetriska trijstūra, ir ļoti ticama 100 USD vērtēšana Litecoin. Neskatoties uz to, konsolidācija un lāču pārrāvums ir citas iespējas, pret kurām ieguldītājiem ir jānodrošina.

Kāda ir pašreizējā Litecoin (LTC) cena?

Litecoin vērtība pašlaik ir 111 USD (2019. gada 7. jūnijs).

Kur es varu nopirkt Litecoins [LTC] ?

Jūs varat iegādāties Litecoin [LTC] kriptonauda biržās, tostarp Binance, Kraken, Bitstamp, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex un tā tālāk..

Varat arī tirgot tā atvasinājumus tādās platformās kā Binance, Kraken, Okex, Huobi un tā tālāk. Litecoin [LTC] ir pieejams arī daudzos kriptogrāfijas bankomātos.

Vai LTC izdzīvos?

Litecoin izdzīvošanu garantēs kriptovalūtas izaugsme ķēdē. Pieaugošā maksājumu, naudas pārskaitījumu un bankomātu pieņemšana ir vissvarīgākā LTC izdzīvošanai.

Tomēr stablecoins un centrālās bankas (CBDC) iespējoti bloku ķēdes projekti arī apdraud tā ilgmūžību, kā arī Bitcoin un Bitcoin Cash.

Vai LTC sasniegs 1000 USD?

Lai novērtētu Litecoin [LTC] 1000 USD vērtībā, būtu nepieciešams trīs reizes lielāks ieguvums no iepriekšējās ATH. Ņemot vērā tradicionālo finanšu tirgu mērogu, tas nav neiespējami. Tomēr būs nepieciešami visuresoši Litecoin maksājumi vismaz vienā attīstītajā vai jaunattīstības valstī vai pāris mazāk attīstītos reģionos.

Kāda būs Litecoin cena jūnija beigās?

Līdz 2019. gada jūnija beigām LTC / USD svārstīsies no 120 līdz 150 USD.

Vai ir izdevīgi pirkt un turēt Litecoin?

Kopš jūnija sākuma Litecoin vērtība ir pieaugusi vairāk nekā četras reizes. Saskaņā ar šī raksta prognozēm tā vērtība, iespējams, palielināsies līdz 250 USD līdz 2019. gada beigām un tirdzniecība virs 500 USD līdz 2020. gada beigām. Tāpēc LTC ir labs ieguldījums ilgtermiņa turētājam. Tomēr ir svarīgi ieguldīt tikai to, ko varat atļauties zaudēt, un pēc uzticamības pārbaudes veicot uzticamus pētījumus.

Vai Litecoin uz pusi izraisīs cenu pieaugumu?

Uz pusi samazināšana agrāk ir bijusi saistīta ar Litecoin un Bitcoin cenu rallijiem. Ja vēsture ir kaut kas iet, es ceru, ka Litecoin strauji palielināsies pēc pusi samazināšanās notikuma.

Vai Litecoin var izkļūt no Bitcoin ēnas?

Kā viena no vecākajām kriptovalūtām Litecoin gadu gaitā ir nobriedusi. Un jā, LTC var veidot savu ceļu attīstības un vērtības ziņā atsevišķi no Bitcoin. Tas sāksies ar unikālu jauninājumu virzīšanu, koncentrējoties uz mārketingu un dinamiskas kopienas augšanu visā pasaulē.

ATJAUNINĀŠANA: 2019. gada 2. jūlijs

1 stundas grafiks LTC / USD tirdzniecībai parāda, kā Litecoin mēģināja virzīties virs 61,8% Fib retracement, kas tika veikts starp pēdējo svārstību augsto 149,20 USD līdz zemo 107,80 USD. Korekcija pret $ 140 zaudēja tvaiku pie USD 137,79, atverot Pandora lodziņu. No šejienes pārņemtais lāču spiediens izraisīja masveida cenu maiņu ar 100 vienkāršo slīdošo vidējo (SMA) cenu 123,16 ASV dolāru vērtībā, un tas nesniedza atbalstu. Litecoin samazinājās vēl zem 115 USD un veidoja zemāko līmeni – 112,48 USD.

Tehniskais līmenis ir ļoti lācīgs, sākot ar relatīvā spēka indeksu (RSI) pie 37,61 un joprojām samazinoties pēc nespēja noturēties virs vidējā līmeņa. Moving Average Convergence Divergence (MACD) 1-h diagramma arī sūta lācīgus signālus, pozitīvajām atšķirībām slīdot uz negatīvo.

ATJAUNINĀŠANA: 2019. gada 5. jūlijs

Pēc korekcijas, kas pagājušajā nedēļā sākās no konsolidācijas starp 130 USD un 140 USD pretestības zonu, Litecoin tirgojas virs galvenā atbalsta apgabala. Litecoin jūnijā pieauga līdz jaunām virsotnēm, pieskaroties 150 USD uz augšu saskaņā ar Coinbase cenu datiem, tomēr pirktspējas samazināšanās un pārdošanas spiediena pieaugums noveda pie guvumu samazināšanas vingrinājuma.

Lai izkļūtu no lāču klāsta, Litecoin jāatrod atbalsts starp USD 130 un USD 140; solis, kas ļaus buļļiem nākamajās nedēļās koncentrēties uz $ 150 līmeni. Tehniski ir potenciāls atgūties, jo vidējā slīdošā konverģences novirze (MACD) nonāk pozitīvajā pusē.

Litecoin tirgus atjauninājums: īstermiņa mērķis tagad ir noteikts 60 USD līmenī

Litecoin pagājušās nedēļas lejupslīde nav unikāla, jo samazināšanās ir bijusi plaša. Iepriekš veiktā konsolidācija nesa pozitīvus augļus. Tā vietā sestā lielākā kriptonauda piedzīvoja sliktāko pagriezienu, nirot uz 50 USD. Zibspuldzes kritums sasniedza zemu aptuveni USD 50,27 (Coinbase), pirms sekla atjaunošanās.

Veidojot zemu nedaudz virs 50 USD, Litecoin buļļi centās atveseļoties. Tomēr augšupeja joprojām ir ierobežota – 56,00 USD. Gluži pretēji, impulss preses laikā ir nedaudz straujš, un LTC ir koriģēts virs tendences pretestības. Papildus tam cena ir virs 50 MA vienas stundas diagrammā un 21 EMA. Vienīgais šķērslis ir notīrīt $ 56 (diapazona ierobežojums) un pavērt ceļu korekcijai uz $ 60. No otras puses, 52, 00 ASV dolāri ir jauns īstermiņa atbalsts, savukārt 50 ASV dolāri būs noderīgi, ja samazināsies progress.

LTC / USD cenu diagrammaLTC / USD cenu diagramma Tirdzniecības skats

Litecoin cenu prognozes atjauninājums: 2019. gada 13. novembris

Ja 2019. gadā ieguldītājiem vajadzētu aizmirst 100 USD?

Ir pagājuši mazāk nekā divi mēneši, pirms mēs sākam jauno, 2020. gadu. Tomēr pašreizējais kriptogrāfijas tirgus stāvoklis nav īpaši iespaidīgs. Īpaši Litecoin nedarbojas tik labi, kā investori iedomājās, ka tas būtu novembrī. Tomēr mēs atzinīgi vērtējam buļļus par seklu korekciju no līmeņa, kas nedaudz pārsniedz 48 USD, līdz augstākajam par 60 USD.

Tikmēr Litecoin turpina atkāpties pēc noraidījuma 65 USD, cenā esot 61,09 USD. Šī ir otrā reize, kad Litecoin novembrī atgriežas no tā paša līmeņa. Augošā tendences līnija nav spējusi noturēt cenu, kuras tiešo augšupeju 4 stundu grafikā ierobežo 50 MA. 100 MA ir saskaņā ar piedāvājumu atbalstīt nedaudz virs 60 USD.

Tehniski Litecoin, visticamāk, turpinās sadalīties 60 USD virzienā. Pārtraukums līdz USD 50 diapazonam ir arī gaidāmais, pamatojoties uz lejup vērsto RSI. Ir iespējams mainīt ar RSI atgriešanos 70 virzienā kopā ar palielinātu bullish tirdzniecības apjomu.

LitecoinLTC / USD diagrammas avots Tirdzniecības skats, Krakena

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me