IOTA (MIOTA) cenu prognoze – cik augstu IOTA var sasniegt?

IOTA (MIOTA) cenu prognoze

 • IOTA ir dzīvotspējīgs digitāls aktīvu ieguldījums, īpaši cilvēkiem, kuri aizraujas ar tehnoloģijām.
 • Tiek prognozēts, ka IOTA līdz 2019. gada beigām tirgosies no 0,8 līdz 1,00 USD.
 • Tiek prognozēts, ka IOTA līdz 2020. gada beigām tirgosies no 1,5 līdz 2,5 ASV dolāriem, pamatojoties uz zemāk esošajām cenu prognozēm rakstā.

Satura rādītājs:

 1. IOTA ievads
 2. Tangle tehnoloģija
 3. Lietiskais internets (IoT)
 4. Partnerattiecības
 5. IOTA cenu prognoze 2019./2020
 6. IOTA cenu prognoze nākamajos 5 gados
 7. Eksperts uzņemas IOTA cenu prognozi
 8. IOTA (MIOTA) tehniskā analīze
 9. IOTA bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

IOTA ievads

IOTA ir viena no lielākajām kriptogrāfijas valūtām, kas izvēlējušās ne tikai risināt nākotni, bet arī izcelties klātbūtnē. Šis projekts pilnīgi citādi aplūko uzticības vērtību un īpašumtiesības; mēs mazliet iedziļināsimies detaļās.

IOTA ir atvērtā koda digitālais aktīvs, kuru emitē bezpeļņas fonds, kas pašlaik atrodas Berlīnē, Vācijā. Tīkls koncentrējas uz to, lai ļautu mašīnai sazināties ar mašīnu. Turklāt IOTA var izmantot ikdienas aktivitātēs preču un pakalpojumu pirkšanai, kā arī tirdzniecībai. Ir svarīgi atzīmēt, ka darījumi IOTA platformā ir bez maksas un notiek gandrīz tūlītējā ātrumā, nodrošinot reālu iespēju citiem izveidotajiem tīkliem, piemēram, Bitcoin un Ethereum. IOTA ir nostiprinājusies arī mikromaksājumu jomā (maksājumi zema centa apgabalā), kur Bitcoin un Ethereum nevar sniegt pakalpojumus.

Tangle tehnoloģija

Atšķirībā no Bitcoin un Ethereum starp citām kriptovalūtām, kas darbojas blokķēdē, IOTA dibinātāji dažādu blokķēdes trūkumu dēļ nolēma palaist kriptogrāfiju platformā, kas nav bloķēšanas ķēde, kas tiek saukta par Tangle. Tangle darbojas gandrīz līdzīgi blokķēdei, taču bloki nav izlīdzināti tādā pašā “tradicionālajā” veidā. Tangle gadījumā “katrs bloks ir jāapstiprina ar vismaz diviem darījumiem, lai tas būtu derīgs un tiktu izpildīts,” raksta Altcoin Magazine. Citiem vārdiem sakot, darījumi nenotiek noteiktā secībā, bet notiek paralēli, un tādēļ ir iespējama atklāta mērogošana. Ar pieaugošo darījumu skaitu ir arī apstiprināšanas ātrums. Scenārijs, kas nav iespējams, runājot par blokķēdēm.

Tangle tiek saukta par datu struktūru, kas izveidota, izmantojot savienojumus starp visu tīkla mezglu virsgrāmatām. No tehniskā viedokļa Tangle ir “virzīts aciklisks grafiks – DAG (dt. Gerichteter azyklischer Graph)”.

IOTA uzskata, ka dati ir vērtīgi tikai tāpēc, ka ir derīgi, un tas to nodrošina, “kam ir kriptogrāfiski drošs vienotas patiesības avots”.

Lietiskais internets (IoT)

IOTA paredz, ka līdz 2025. gadam darbosies 75 miljardi ierīču, un tas svārstās no “sīkiem sensoriem uz ceļiem un tiltiem līdz valkājamai elektronikai, mobilajiem tālruņiem”, kas visi virza pasauli uz savienojumu. Visu šo ierīču kopsaucējs ir patērētie dati. IOTA fonds turpina izpētīt lietu internetu kopā ar nulles maksas darījumiem, lai nodrošinātu, ka visas šīs ierīces reāllaikā sadala tīklā kopīgi tehnoloģiskos resursus.

IOTA partnerattiecības

Visi kriptovalūtu projekti pasaulē vēlas saņemt apstiprinājumu dažādās nozarēs un ekonomikās visā pasaulē. Viens no veidiem, kā panākt šo vispārēju pieņemšanu, ir partnerību veidošana. Partnerattiecības dod kripto vairāk lietderības gadījumu un validāciju reālai lietošanai. Partnerattiecību un sadarbības parakstīšanas ziņā IOTA nav atpalicis. Šobrīd IOTA ir sadarbojusies ar tādām firmām kā Cisco, Volkswagen, Samsung, Innogy, F6S, Luxoft, Sanktpēterburgas Politehnikums, Taizemes valdība, Evernym, Paragon, Satoshi Pay un jaunākā partnerība ar Land Rover.

IOTA var sasniegt savu potenciālu, tikai iekļaujot stratēģisko partnerību atbalstu. Saskaņā ar to uzņēmums 2019. gadā ir sadarbojies ar galvenajiem nozares līderiem. Piemēram, tīkls nesen sadevās rokās ar Dell un Linux, lai izstrādātu platformu, kas tiks izmantota datu uzticamības novērtēšanai..


Ir svarīgi atzīmēt, ka IOTA kā tīkls brauc ar ticamiem un uzticamiem datiem. Partnerība ar Dell un Linux Foundation ietver arī citas formas, piemēram, IBM, edge’s MobiledgeX resursu tirgu, kā arī globālo IT uzņēmumu Unisys.

IOTA fonds, meklējot tehnoloģiju meistarību, paziņoja par elsotu tehnoloģiju firmas Link Labs, Inc. iegādi. Link Labs ir pazīstams ar to, ka piedāvā jaudīgas, plaša mēroga tīkla tehnoloģijas, kas palīdz darboties IoT. IOTA izmantos patentētās tehnoloģijas, cenšoties izveidot bezvadu tīklu IoT.

IOTA cenu prognoze – Coingape

IOTA, kas pēc tirgus kapitalizācijas šobrīd ir 18. lielākā kriptonauda, ​​tirgus ierobežojums ir 825 miljoni ASV dolāru. Pēc 12,93% zaudējumiem pēdējās 24 stundās tā vērtība ir 0,29 USD. IOTA maksimālā piegāde ir 2 779 530 283 MIOTA, savukārt 2 779 530 283 MIOTA pašlaik ir apgrozībā.

Atskatoties uz IOTA sniegumu 2018. gadā, kriptonauda saglabāja lejupslīdes tendenci no visu laiku augstākā līmeņa, kas tika publicēts 2017. gada decembrī, aptuveni 6,5 USD. Atgūšanas mēģinājums notika 2018. gada maijā pēc tam, kad IOTA atrada atbalstu aptuveni USD 1,00, bet impulss zaudēja tvaiku līdz USD 3,00.

Kritumi, kas sekoja maija mēnesim, pazemināja vēl vairāk, līdz 2018. gada decembrī veidoja atbalstu aptuveni USD 0,2 apmērā. Kopš pagājušā gada decembra IOTA turpināja virzīties uz atveseļošanos, it īpaši ar vispārējo augšupejošo tendenci visā tirgū kopš sākuma Lai gan cena ir skārusi augstāko līmeni ap 0,59 ASV dolāriem, notiek atjaunošana, pašreizējai tirgus vērtībai cenšoties atrast līdzsvaru 0,388 ASV dolāru apmērā.

IOTA 2019 cenu prognoze

Kā jūs zināt, kriptogrāfijas tirgū 2019. gadā ir notikušas izmaiņas parādībās, salīdzinot ar visu pagājušo gadu novēroto tendenci. Bitcoin pārsniedza USD 10 000 un jaunos 2019. gada augstākos līmeņus sasniedza USD 13 800. Kā parādīts iepriekš, IOTA ir ievērojami atjaunojusies, lai gan joprojām ir ilgs ceļojums, pirms mēs to varam redzēt 2017. gada decembra virsotnēs.

Šobrīd mēs neiekļūsim tehniskā attēla sīkumos. Tomēr, tāpat kā pārējais kriptovalūtu tirgus, arī IOTA šajā gada otrajā pusē, visticamāk, turpinās augošo tendenci. Tiek prognozēts, ka līdz 2019. gada 31. decembrim Bitcoin nokārtos virs 20 000 USD; solis, kas varētu izraisīt pozitīvu reakciju lielākajai daļai digitālo aktīvu, tostarp IOTA.

Tuvojoties 2019. gada beigām, Koingape prognozē IOTA tirdzniecību no 0,8 līdz 1,00 ASV dolāriem. Tā faktiski ir ļoti konservatīva prognoze, pateicoties faktam, ka mēs atrodamies vēršu tirgū. Turklāt IOTA fonds turpina paplašināt partnerattiecības, cenšoties panākt lielāku pieņemšanu. Nesenā sadarbība ar Land Rover liecina, ka IOTA spēj pievienot vērtību visiem cilvēkiem, pat tiem, kuri neizmanto kriptonauda.

IOTA cenu prognoze 2020. gadam, 5 gadi un pēc tam

Ļoti spējīga komanda, kas atbalsta IOTA attīstību, ir arī rādītājs, kas nodrošina tehnoloģiju pievienoto vērtību pasaules ekonomikai. Es negaidīju ballistiskas cenas pieaugumu, taču pakāpeniska augšupejoša tendence turpināsies arī 2020. gadā. Konservatīva prognoze no 1,5 līdz 2,5 ASV dolāriem ir vieta, kur IOTA varētu apmainīties ar rokām līdz 2020. gada beigām. Tomēr nākamajos piecos gados būtu jārēķinās ar milzīgu izaugsmi, kad lietu internets kļūst arvien pievilcīgāks. Tāpēc līdz 2024. gadam IOTA var pieaugt par USD 5 un USD 10, izmantojot tehnoloģiju attīstību, piemēram, AI, 5G un mašīnmācīšanos.

IOTA cenu prognoze [Atjaunināts]

IOTA pēdējos divos gados ir demonstrējusi deģenerētu cenu darbību. Kopš pagājušā gada cena ir pieaugusi zem 50 periodu EMA ar uzkrāšanos divos paralēlos diapazonos. Kopš 2017. gada kriptogrāfijas burbuļa altkoīns pēdējos divos gados nav spējis savākt ievērojamu bullish impulsu.

Atbalsts un pretestības pagrieziens pie 0.0000407 BTC būs izšķiroši, lai izveidotu pozitīvu tehnisko perspektīvu. Pirmais mērķis un pretestība no šī līmeņa būtu 0,00009604 BTC.

IOTA diagramma pēc TradingViewIOTA / BTC nedēļas diagramma par obligāciju TradingView

Cenu prognoze 2020. gadam

Ar avāriju COVID-19 IOTA izlauzās zem atbalsta no lejupejošā trijstūra. Tā kā tam ir izdevies pacelties virs tā, atgūstoties tirgum, marķierim joprojām ir ievērojams pretestības līmenis.

Atbalsts un pretestība no paralēlā diapazona no 0,20 līdz 0,52 ASV dolāriem ir kritiski svarīgi ieguldītājiem. Iespējamās turpmākās cenu darbības diapazonā ir norādītas zemāk redzamajā diagrammā.

IOTA / BTC nedēļas diagramma vietnē BitfinexIOTA / BTC nedēļas diagramma vietnē Bitfinex

Aplūkojot uzkrāšanās kanālu BTC skalā, mēs varam sagaidīt, ka cena turpinās progresēt korelācijā ar Bitcoin. Iepriekš minēto līmeņu pārrāvums tomēr varētu izraisīt precīzākas IOTA cenas tendences.

Cenu prognoze 2021. gadam

Apjoma rādītāji nedēļas skalā strauji pieaug, jo cena cenšas virzīties pāri 50 periodu EMA (eksponenciālais slīdošais vidējais). CMF (Chaikin Money Flow) koeficients ir pozitīvs, un arī Klingera oscilators pārspēj zaļo krāsu slīdošo vidējo līmeni.

IOTA iknedēļas PA apjoma rādītājiIOTA iknedēļas PA apjoma rādītāji

Pozitīva fundamentāla attīstība un lietojumprogrammu ieviešana darbosies kā pozitīvs katalizators skrējiena turpināšanai. Neskatoties uz to, kriptogrāfijas vēršu tirgū paziņojumus par attīstību var izmantot kā maldu, lai piesaistītu pircēju apjomu. 

Cenu prognoze 2022. gadam

Lai izveidotu izaugsmes impulsu, altkoīnam jāsvibrē starp buļļiem un lāčiem ap galveno punktu Bitcoin skalā. Pašlaik IOTA nav izdevies noteikt šo galveno punktu. Pārrāvums no 10 000 sats līmeņa būtu labvēlīgs apgabals MIOTA, lai cenu ziņā iegūtu galveno atpazīstamību kriptogrāfijas aprindās, kā arī inovāciju un FinTech nozarē.. 

IOTA bullish mērķu augšējie līmeņi ir USD 2,3 un USD 4,0 (šūpoles virsotnes ap ATH). 

Cenu prognoze 2025. gadam

IOTA piegāde ir vēl viens iemesls, kāpēc ieguldītājiem jāuztraucas, jo akcijas tiek mazinātas. Neskatoties uz to, visa pirmsmīnu piegāde ir izlaista tirgū. Tādējādi, atšķirībā no Ripple XRP, mēs varam sagaidīt mazāk bailes no izgāztuvēm, kontrolējot intereses. IOTA piegāde ir vairāk nekā 2,7 miljardi, kas ir mazāk nekā ADA 26 miljardi un TRX 66 miljardi. Neskatoties uz to, vairākas reizes lielāks nekā ETH un Tezos. 

No vienas puses, IOTA cena zem 1 USD piesaista vairāk privāto investoru. Tomēr bagātīgā piedāvājuma dēļ sākotnējie investori turpina radīt bažas par lielu izpārdošanu.

 

Cardano, Ethereum, IOTA, Tezos un Tron salīdzinošais piegādeCardano, Ethereum, IOTA, Tezos un Tron salīdzinošais piegāde

Eksperti uzņemas IOTA cenu prognozi

Daudzi kriptovalūtu nozares cilvēki saka, ka IOTA ir viens no visvairāk nenovērtētajiem projektiem. Lielākā daļa no viņiem argumentu pamato ar spēcīgu tehnoloģiju, kas darbina marķieri. Viena lieta, kas aizkavē IOTA, ir adopcijas trūkums.

Džons Makafē

Saskaņā ar strīdīgo Džons Makafē, IOTA piedzīvos vislēnāko izaugsmi visā kriptogrāfijas tirgū. MacAfee nav IOTA cienītājs un prognozē, ka tā pieaugs ar ātrumu 10% gadā.

IOTAAvots: Twitter

Finder.com

Finder.com, kriptovalūtas prognozēšanas vietne liecina, ka IOTA nākotnē varētu braukt uz unikālās IoT platformas. Tomēr tā panākumi būs atkarīgi no platformas spējas nodrošināt IoT alternatīvu blokķēdei.

“Ja IOTA var nodrošināt veiksmīgu alternatīvu IoT bloku ķēdei, noteikti ir pieejams ievērojams tirgus, kurā varētu tikt izmantots.”

DecentralPos

Pēc DecentralPost, kriptogrāfisko ziņu vietne, “tāpēc IOTA prognoze 2019. gadam var būt mērķis no 1,25 līdz 1,30 dolāriem. Bet tam nav garantijas. ”

Monētu slēdzis

Saskaņā ar CoinSwitch, pasaules lielāko kriptovalūtu apmaiņas apkopotāju, kas pašlaik atbalsta vairāk nekā 300 monētas un 45 000+ tirdzniecības pārus, IOTA 2019. gadā ir augsts izaugsmes potenciāls. CoinSwtich arī iesaka IOTA ieguldījumiem.

“IOTA ir daudz potenciāla nākotnes atdeve, un līdz 2019. gada beigām tā varētu sasniegt aptuveni 4,20 USD. IOTA ir viena digitālā valūta, kas būtu jāņem vērā, meklējot digitālu valūtu ar daudzsološu nākotni, kurā ieguldīt.”

Čanelija

Tūlītēja kriptovalūtas birža, kas nav apcietinājums, piedāvājot piekļuvi vairāk nekā 140 digitālajiem aktīviem. Čanelija darbojas kā starpnieks starp kriptovalūtas biržām un lietotājiem. Tas ir pazīstams arī ar ekspertu prognozēm par kriptovalūtas cenu veiktspēju oficiālajā emuārā. Runājot par IOTA, Changelly saka, ka investoriem nevajadzētu gaidīt strauju vērtības pieaugumu, jo lietu internets attīstības stadijā joprojām ir ļoti agrs un tā ietekme uz cenu ir ilgtermiņa. Savā spriedumā par IOTA (MIOTA) cenu prognozēšanu Changelly norāda:

“Mūsu IOTA (MIOTA) cenu prognoze 2019. gadam ir cenu diapazons 1–1,5 USD robežās, ja tirgus turpina virzīties uz augšu. Līdz 2020. gadam izmaksas var pieaugt līdz USD 4-10. Tomēr nopietna izaugsme būtu gaidāma nākamajos 5–10 gados, kad lietu internets tiks pieņemts masveidā, vienlaikus attīstot nepieciešamās palīgtehnoloģijas, piemēram, AI, paplašinātās realitātes un 5G mobilos tīklus.

Tradingbeasts.com

Vietne, kas paredzēta digitālo aktīvu cenu prognozēšanas nodrošināšanai. Tas bieži atjaunina prognozes un katru mēnesi sniedz prognozi par katru aptverto kriptogrāfiju, izmantojot vēsturiskos datus ar lineāru un polinomu regresiju kombināciju. Kas attiecas uz 2019. gada decembri:

“Tiek prognozēts, ka IOTA cena līdz 2019. gada decembra sākumam sasniegs 0,38 USD. Paredzamā maksimālā cena ir 0,55 USD, minimālā cena 0,38 USD. IOTA cenu prognoze mēneša beigām ir 0,44 USD. ”

Visbeidzot, Cryptoinfobase savā jaunākajā IOTA (MIOTA) prognozē MIOTA izaugsmi saista ar IoT progresu:

“IOTA ir visdziļākā tehniskā un organizatoriskā bāze. Attiecīgi viņu marķiera popularitāte pieaugs. Panākt cenu 1 USD par monētu ir 2019. gada pirmā pusgada beigu mērķis. Iespējams turpmāks straujš pieaugums, taču ne tik lielā mērogā. ”

IOTA (MIOTA) tehniskā analīze

IOTA, tāpat kā lielākā daļa tirgū esošo kriptovalūtu, aprīlī, maijā un jūnijā ievērojami koriģējās uz augšu. Pirms retracement sākuma jūnijā cena sasniedza augstāko līmeni virs 0,50 USD. Sākotnēji notika konsolidācija starp 0,38 un 0,42 dolāriem. Tomēr, palielinoties nestabilitātei un lāča spiedienam visā tirgū, lielākā daļa kriptovalūtu, tostarp IOTA, ievērojami nirušas zem vairākiem galvenajiem atbalsta līmeņiem 0,38, 0,34 un 0,30 dolāru.

Ir izveidojusies zemākā cena 0,2850 USD apmērā, kas ļauj veikt korekciju, kas atbalstu atguvusi 0,30 USD apmērā. MIOTA / USD pašlaik tirgo 0,3058 USD karoga modeļa ietvaros, kura izlaušanās var izraisīt turpmāku izaugsmi. Tomēr ir acīmredzams, ka impulss samazinās uz augšu, jo iespējamā kustība īstermiņā būs sānis.

Konverģences novirze no slīdošās vidējās vērtības (MACD) virzās uz augšu no zemākajiem līmeņiem, kurus tā sasniedza 15. jūlijā ap -0,01341. Pieaugošā novirze uz ziemeļiem ir galvenais rādītājs, ka pircēji ir pārsvarā un turpmākajās sesijās viņi kontrolēs. Lai gan relatīvā stipruma indekss (RSI) ir atguvies no pārpārdotā (-22,61), tas nav spējis izlauzties pāri pārpirktajam. Tā vietā tas ir horizontāli aptuveni virs 40, signalizējot par sānu tirdzniecību un galvenajām kustībām ap $ 0.30 līmeni.

IOTA tehniskā aina ir pozitīva, lai gan izaugsme nebūs strauja un ballistiska. Investori var sagaidīt kustības augšup un lejup; tomēr ļoti iespējams, ka augstāks zemais modelis.

IOTA – bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kāda ir pašreizējā IOTA (MIOTA) tirgus vērtība?

Rakstīšanas laikā IOTA tirgo 0,3058 USD. (2019. gada 16. jūlijs).

Kāda ir IOTA cenu prognoze līdz 2019. gada beigām?

Coingape prognozē, ka IOTA līdz 2019. gada beigām svārstīsies no 0,8 līdz 1,00 USD. Tomēr citi eksperti un analītiķi ir piešķīruši IOTA lielāku vērtību, kā redzams iepriekš.

Vai jūs ieteiktu IOTA ieguldījumiem?

Jā. IOTA ir dzīvotspējīgs investīciju digitālais aktīvs, īpaši cilvēkiem, kuri aizraujas ar tehnoloģijām, mašīnmācīšanos, mākslīgo intelektu, kā arī lietu internetu (IoT). Tas nozīmē, ka ieguldītājam nevajadzētu gaidīt īstermiņa atdevi, bet nākamo piecu līdz desmit gadu laikā jāaplūko plašāka aina. Citiem vārdiem sakot, IOTA ir laba ilgtermiņa ieguldījumiem.

Ko IOTA maksās līdz 2020. gada beigām?

Tiek prognozēts, ka līdz 2020. gada beigām IOTA tirgosies no 1,5 līdz 2,5 ASV dolāriem, pamatojoties uz rakstā minētajām cenu prognozēm.

Vai MIOTA [IOTA] sasniegs 10 USD?

Ja līdz 2020. gada beigām cena sadalīsies virs ilgtermiņa simetriska trijstūra, ir ļoti ticama 100 USD vērtēšana Litecoin. Neskatoties uz to, konsolidācija un lāču pārrāvums ir citas iespējas, pret kurām ieguldītājiem ir jānodrošina.

Kāda ir pašreizējā IOTA cena?

MIOTA [IOTA] cena rakstīšanas laikā ir 0,27 USD. Marķiera tirgus ierobežojums ir 760 miljoni USD, un tā 24 stundu tirdzniecības apjoms ir 17 miljoni USD.

Kur es varu nopirkt MIOTA [IOTA]?

Jūs varat iegādāties MIOTA [IOTA] kriptonauda biržās, tostarp Binance, Bitfinex, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex un tā tālāk..

Varat arī tirgot tā atvasinājumus tādās platformās kā Binance, Okex, Huobi un tā tālāk.

Vai IOTA izdzīvos?

IOTA izdzīvošanu garantēs kriptovalūtas izaugsme ķēdē. Ir pārpilnība platformu, kas piedāvā platformu decentralizētu lietojumprogrammu palaišanai. IOTA ir priekšrocība salīdzinājumā ar citām blokķēdēm, jo ​​tā izmanto DAG arhitektūru un tādējādi var piedāvāt lielāku mērogojamību. Lai nodrošinātu ilgtspējīgu izaugsmi, tīkla drošība kopā ar dalībniekiem ir būtiska.

Vai IOTA sasniegs 1,00 USD?

MIOTA [IOTA] 1,00 USD vērtējums vienkārši būtu tirgus kapitalizācija, kas pārsniedz 270 miljardus USD. Ņemot vērā lietderību un mēroga decentralizēto lietotni un platformu, šķiet, ka tas ir diezgan tālu. Pirmkārt, tai jāskatās, lai Ethereum tiktu nojaukts par galveno viedo līgumu platformu, kuras tirgus kapitalizācija pārsniedz USD 30 miljardus.

Kāda ir pašreizējā Litecoin (LTC) cena?

Litecoin vērtība pašlaik ir 111 USD (2019. gada 7. jūnijs).

Cik daudz IOTA tiks novērtēts pēc pieciem gadiem?

Es ceru, ka līdz 2024. gadam IOTA līdz nākamo piecu gadu beigām svārstīsies no 5 līdz 10 ASV dolāriem. Vērtības pieaugums varētu būt lielāks atkarībā no IoT un ar to saistītajām IOTA tehnoloģijām.

Kā izskatās IOTA cena 2020. gadā?

IOTA, tāpat kā citas kriptovalūtas, ir ļoti korelē ar Bitcoin. Tāpēc ir iespējams kapuci, ka buļļu rallijs pēc Bitcoin samazināšanas uz pusi 2020. gadā pozitīvi ietekmēs IOTA. Paredzams, ka IOTA līdz 2020. gada beigām palielināsies līdz līmenim, kas pārsniedz 3,0 USD.

Vai IOTA tehnoloģija ir uzticama?

IOTA ir visnenovērtētākā kriptogrāfija tirgū. Tās tehnoloģija to izceļ no pārējiem, jo ​​tā nav balstīta uz blokķēdi. Tomēr tehnoloģija neapšaubāmi ir viena no labākajām alternatīvām blokķēdes tehnoloģijai.

Kas par mērogojamību?

IOTA ir veidota tā, lai tā būtu bezgalīgi pielāgojama, ja runa ir par sekundē nosūtīto darījumu skaitu.

IOTA marķiera pieņemšana

IOTA joprojām ir pievilcīga kā maksāšanas līdzeklis esošajām un gaidāmajām decentralizētajām lietojumprogrammām. Jaunākajā mēģinājumā panākt, lai marķieri plaši izmantotu lietojumprogrammās starpplatformu mērogā, IOTA izstrādātājs ievieš maksājumu platformu, kuru var izmantot jebkurā spēlē vai lietotnē. Jauno sistēmu var izmantot dažādās platformās, tostarp iOS, Android, Windows, WebAbb, Xbox un PlayStation 4.

IOTA cenu prognozes atjauninājums: 2019. gada 14. novembris

MIOTA / USD izlīdzinās sevi gada beigu rallijam

IOTA ir samazinājusies līdz 0,20 USD. Tomēr cenu darbība pēdējās dienās, šķiet, gatavojas ievērojamai izrādei, tuvojoties gadiem. Konsolidācija starp $ 0,2550 un $ 0,2600 deva izlaušanos, pārbaudot 0,2700 USD piegādes zonu.

Lai gan IOTA ir atkāpies līdz 0,2650 USD (pašreizējais tirgus), cena joprojām pārsniedz divu nedēļu lejupejošās tendences. 100 mainīgais vidējais rādītājs ir piemērots, lai piedāvātu atbalstu 0,26 ASV dolāru apmērā, savukārt 50 stundu SMA 1 stundas laikā turas pie 0,2586 USD.

IOTA jau ir parādījusi potenciālu gada beigu rallijam. Tomēr korekcija virs 0,30 ASV dolāriem parādīs bullish fāzes sākumu. Tikmēr noturēšanās virs 0,25 USD ir tikpat svarīga vēršiem īstermiņā. Gadījumā, ja notiek maiņa, 0,2450 USD – 0,2500 USD noderēs, lai apturētu zaudējumus.

CenaIOTA / USD diagramma TradingView, Binance

IOTA cenu prognozes atjauninājums: 2019. gada 26. novembris

IOTA sevi piesaka kā “bez atļaujas izplatītu virsrakstu jaunai ekonomikai”. Tīkls ir izstrādāts, lai veicinātu lietu interneta (IoT) nākotni. Tajā ir jūtamas mikrotransakcijas bez jūtām, kā arī mašīnu datu integritāte. IOTA lepojas ar to, ka ir trūkstošā saite tajā, ko solīja sasniegt blokķēdes tehnoloģija:

“Centralizēti tīkli, kas ļauj atklātus jauninājumus un vienādranga darījumus bez starpniekiem vai maksām.”

Izmantojot Tangle tehnoloģiju, IOTA var novērst neefektivitāti cīņā pret blokķēdes tehnoloģiju.

IOTA pašlaik cenšas atrast grunts pēc tam, kad turpinājās lejupslīde no jūlijā izliktā $ 0.55. Tomēr dubultdibena modeļa veidošanās norāda uz izlaušanos pirms 2019. gada beigām. Turklāt tehniskā stāvokļa uzlabošanās liecina, ka IOTA ir galvenā atkopšanas iespēja. Augšupvērstais mērķis pirms gada ir 1,0 USD, bet es prognozēju konservatīvāku gada beigu cenu 0,55 USD.

IOTA diagrammaIOTA diagramma pēc Tirdzniecības skats, Binance

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector