EOS cenu prognoze 2020./2021/2025. Gads: Ceļojums uz 106 USD

 • EOS cenu prognoze ir pozitīva gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.
 • EOS pakāpeniski kļūst par līderi decentralizēto lietojumprogrammu nozarē.
 • EOS līdz 2019. gada beigām var svārstīties no 10 līdz 14 ASV dolāriem.
 • Ekstrapolējot 2019. gada cenu prognozi, mēs atklājam, ka EOS līdz 2020. gada decembrim varētu tirgoties no 20 līdz 30 ASV dolāriem.

Satura rādītājs:

 1. projekta pārskats
 2. Vai EOS ir Ethereum cienīgs konkurents?
 3. Skatiens uz priekšu
 4. EOS cenu prognoze 2019 – publikācijas un ekspertu viedoklis
 5. Spriedums
 6. 2020. gadam
 7. Nākamie 5 gadi
 8. EOS bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Raksta sagatavošanas laikā EOS svārstās aptuveni 4,16 USD. Pēdējo 24 stundu laikā tas ir koriģējis zemākos 3%. Tomēr tas ir ieguvis pamatu pret Bitcoin, lai radītu 1,20% zaudējumus. Cena atvēra dienas tirdzniecību 4,27 USD. Tas pieauga līdz maksimālajam līmenim ap USD 4,38, savukārt negatīvajā pusē tas ir pieskāries zemākajam līmenim – USD 4,2094. Ar tirgus kapitalizāciju 3,9 miljardu ASV dolāru apmērā EOS ir ierindota astotajā lielākajā kriptovalūtā tirgū. Pēdējo 24 stundu laikā 1,6 miljardi ASV dolāru ir apmainījušies ar rokām saskaņā ar CoinMarketCap datiem.

Diagrammas avots: Tirdzniecības skats

EOS kopējais piegāde ir 1 021 875 787 EOS žetoni, savukārt 925 175 782 EOS pašlaik ir apgrozībā. EOS tiek ļoti pirkts un pārdots OKEx kriptovalūtas biržā, izmantojot EOS / USDT tirdzniecības pāri. Birža komandēja 5,87% no visa tirdzniecības apjoma, precīzi samainot 98 248 834 USD. To izseko BW.com, kur 70 125 810 USD tika apmainīti, izmantojot EOS / USDT tirdzniecības pāri. DigiFinex ierindojas trešajā vietā ar tādu pašu tirdzniecības pāri 68 052 962 USD.

Diagrammas avots: monētu tirgus vāciņš

Citās saistītās ziņās MinerGate ir paplašinājis savu pakalpojumu apjomu un portfeli, lai kļūtu par EOS bloku ražotāju. Turklāt Lumi seifs parakstīja līgumu par tā lietotāju likšanu un balsošanu EOS ekosistēmā.

projekta pārskats

EOSIO, viens no vērienīgākajiem kriptovalūtas projektiem, sevi raksturo kā nākamās paaudzes un atvērtā koda protokolu. Sākotnējās attīstības stadijās kriptovalūtas entuziasts to dēvēja par ‘Ethereum killer’. Tomēr mēs apstiprināsim šo apgalvojumu, turpinot šo diskusiju.

EOS tika ieviesta tirgū, izmantojot sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) 2017. gada jūnijā. ICO vajadzēja gadu, lai kļūtu par garāko tirgū. Saskaņā ar balto grāmatu EOS ir iecerējis kļūt par blokķēdes tīklu, kas atbalsta miljoniem darījumu sekundē. Tajā pašā laikā veicot darījumus ar nulles maksu un vadot nozari decentralizētu lietojumprogrammu izvietošanas ziņā.

Tāpat kā Ethereum, EOS ir gudra līgumu veidošanas platforma, kas specializējas blokķēdē balstītās sistēmās, kas atbalsta komerciāla mēroga dApps izveidi, izmantojot EOSIO protokolu. EOSIO blockchain protokolu ir izstrādājis Block.one, pasaules līderis augstas veiktspējas blockchain programmatūrā.

EOSIO tika izlaists tirgū 2018. gada jūnijā. Tomēr attīstība joprojām turpinās, lai nodrošinātu tīkla optimizāciju, lai viegli attīstītu “uzņēmuma līmeņa blokķēdes risinājumus”. Vietne apraksta EOSIO kā:

“Blokķēdes platforma, kas paredzēta reālai pasaulei. EOSIO, kas paredzēts gan publiskām, gan privātām vajadzībām, ir pielāgojams, lai tas atbilstu dažādām biznesa vajadzībām dažādās nozarēs ar bagātīgām lomu drošības atļaujām, nozares vadošajiem ātrumiem un drošu lietojumprogrammu apstrādi.

EOS tīkls piedāvā kriptovalūtu nozares mērogojamību un ātrumu, lai panāktu latentumu un caurlaidi darījumos. Nulles darījumu maksa padara tīklu rentablu, optimizējot resursus. Tā kā mēs dzīvojam modernā pasaulē, EOS ir videi draudzīga, ilgtspējīga un energoefektīva.

Vai EOS ir cienīgs Ethereum konkurents?

EOS pakāpeniski pieaug, kļūstot par vēlamo platformu decentralizētai lietojumprogrammu izstrādei nozarē. Piemēram, starp top 30 dApps, 13 no tiem ir veidoti uz EOS. Ethereum notiekošā jaunināšana, šķiet, mudina izstrādātājus uz citiem protokoliem, piemēram, Tron (TRX) un EOS. Daži no lielākajiem un interaktīvākajiem EOS protokola dApps ietver EOS Knights, BetDice, ITAM Games, BigGame un Dragon Option.

Jaunākajā Ķīnas valdības izlaistajā bloku ķēdes rangā EOS saglabāja pirmo vietu. Ķīnas Informācijas un rūpniecības attīstības centrs sarindoja 35 blokķēdes projektus. Trons (TRX) ierindojās otrajā vietā, kamēr Ethereum samierinājās ar trešo pozīciju. EOS bija visaugstākais rādītājs – 148,5, Tron – 144,1 un Ethereum – 136,6.

Skatiens uz priekšu

Attiecībā uz turpmākajām norisēm EOS plāno līdz 2019. gadam ieviest asinhrono bizantiešu defektus (abFT). Tas ļaus uzlabot laika neatgriezeniskumu, ļaujot BP tieši sazināties savā starpā. Lai paliktu saskaņā ar balto grāmatu Block.one, ir paredzēts izveidot universālu resursu mantojumu (URI). URI veidos 4% inflācijas pamatu, kā norādīts baltajā grāmatā.

Turklāt Huobi, viena no vadošajām kriptovalūtas biržām, pašlaik strādā pie īpašas apmaiņas izlaišanas EOS. Sadarbība starp EOS kopienu un Huobi radīs Crypto Kylin Testnet; platforma blockchain projektu pārbaudei. Huobi strādā arī pie balsošanas platformas, lai nodrošinātu, ka EOS kopiena ir informēta par mezglu vēlēšanām.

EOS cenu prognoze 2019 – publikācijas un ekspertu viedoklis

Kriptovalūtas rādītāji 2019. gadā ir pārsteidzoši parādījušies. Pēc 2019. gada decembrī sasniegtajiem kritumiem tirgus 2019. gada pirmajā un otrajā ceturksnī ieguva lielu pieaugumu. Tomēr pašlaik svārstīgums ir ārkārtīgi augsts, tāpēc prognozes ir grūti pārspīlētas. Šajā sadaļā mēs izpētīsim citu publikāciju un personālu teikto par EOS prognozēšanu.

Apskatiet: Ripple Prognoze: 2019. gada prognozētā analīze & 2020. gads

Monētu slēdzis

Saskaņā ar CoinSwitch teikto, EOS ir lieliska platforma izstrādātājiem, lai izveidotu komerciāli balstītas decentralizētas lietojumprogrammas. EOS vērtība ir ļoti atkarīga no tā tehnoloģijas un tā, ko tā turpinās piedāvāt izstrādātājiem. CoinSwitch parāda savu optimismu attiecībā uz EOS cenu, sakot:

“EOS līdz 2019. gadam var pieskarties 15 ASV dolāriem. Business Insider prognozē, ka EOS attīstīsies kā visbriesmīgākā ICO Ethereum tīklā. EOS pūļa pārdošana un mērogojamība padara to par vienu no pieciem nozīmīgākajiem marķieriem atbilstoši tirgus kapitalizācijai. ”

Digitalcoin

Digitālā monēta savā EOS cenas prognozē paredz, ka EOS līdz 2019. gada beigām pieaugs līdz 7,68 USD. Platforma izmanto vēsturiskos datus, lai sniegtu EOS mēneša un mēneša prognozes, kā novērots zemāk redzamajā diagrammā. Augstākā EOS cena 2019. gada decembrī būtu 8,05 USD salīdzinājumā ar pašreizējo 4,16 USD cenu.

Maks. Ieguldītājs

WalletInvestor ir ļoti lācīgs attiecībā uz EOS cenu prognozēšanu, sākot ar 2019. gadu un pat pieciem gadiem. WalletInvestor prognožu eksperti redz, ka EOS pakāpeniski, bet vienmērīgi samazinās cenas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Digitalcoin īstermiņa prognoze Digitalcoin ilgtermiņa EOS cenu prognoze

Čanelija

Changelly eksperti uzskata, ka EOS tendence galvenokārt sekos vispārējai tirgus uzvedībai. Tomēr monētas unikālo īpašību un priekšrocību dēļ, visticamāk, tā izcelsies starp pārējām. Čanelijs saka, ka EOS pozīcija decentralizēto lietojumprogrammu nozarē veicinās tās izaugsmi, rūpniecībai augot. EOS potenciāls līdz 2019. gada beigām pieaugt līdz 14 USD, cena, par kuru tā apmainījās ar rokām 2018. gada februārī. Changelly negaida, ka EOS 2020. gadā pieaugs līdz 500 USD, taču ir pozitīvi, ka būs ievērojams pieaugums.

EOS cenu prognoze [Atjaunināts]

Kopš 2018. gada vidus EOS ir piedzīvojusi lejupslīdi. Bitcoin Haling sūkņa laikā cena pārsniedza horizontālo atbalstu attiecībā pret BTC. Kopš tā laika tas ir bijis konsolidēts, neatkarīgi no tā, vai tas ir lācīgs vai bullish, tas nav skaidrs. Atbalsta un pretestības līmeni iezīmē tendences līnija. Atbalsts ir kaut kur ap 0.00013-0.00015 BTC, savukārt pretestība ir aptuveni 0.0003-0.00033 BTC. 

EOS / BTC nedēļas grafiks par obligāciju (TradingView)EOS / BTC iknedēļas bilances diagramma (TradingView)

Turklāt tas kaitē ieguldītāju noskaņojumam, jo ​​citi altkoīni, tostarp Ethereum, sper bullish soli. Šie relatīvie zaudējumi no aktīviem ar taisnīgu risku mudina investorus pāriet uz citām kriptovalūtām. 

Tomēr EOS ir bijusi tendence aizkavēt cenu noteikšanu. 2018. gadā, lai gan lielākā daļa altkoīnu bija lācīgā tendencē, tas ap aprīli veica jaunu ATH. Lai gan šī tendence ir bijusi lācīga.

Jums varētu patikt arī: IOTA (MIOTA) cenu prognoze: cik augsta var būt IOTA?

EOS cenu prognoze 2020

EOS veiktspēja 2020. gadā, visticamāk, būs gaišāka nekā tā aina 2019. gadā. Paredzams, ka viss kriptonauda tirgus darbosies daudz labāk. Tāpēc, ekstrapolējot 2019. gada cenu prognozes, mēs atklājam, ka EOS līdz 2020. gada decembrim varētu tirgoties no 20 līdz 30 ASV dolāriem. Tomēr dažās vietnēs, piemēram, Tradingbeasts.com, EOS cena līdz 2020. gada beigām ir 16 USD. No otras puses, Theoofy.com prognozē, ka EOS 2020. gadā tirgosies ar 22 ASV dolāriem. Citā scenārijā publikācijā teikts, ka EOS tajā pašā laika posmā varētu būt no 7 līdz 9 ASV dolāriem..

Neskatoties uz daudzveidīgajām prognozēm, vairākums uzskata, ka EOS vērtība vismaz pieaugs. Tāpēc mēs varam teikt, ka EOS ir labs ieguldījums gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

EOS cenu prognoze 2020. gadam [Atjaunināts]

EOS lejupejošais trijstūris ir saglabājis kriptovalūtas lāču perspektīvu kopš tā papildināšanas 2018. gadā. Iespējamās tirdzniecības iespējas gada beigās būs stipri atkarīgas no trīsstūra izšķirtspējas.

Q4 vai milzīgu nepastāvību, ko izraisa Bitcoin, mēs varam sagaidīt atbalstu un pretestību līdz nākamajām 6-8 nedēļām. Tas, vai notiek lūzums, joprojām nav skaidrs, kura slīpums pagaidām ir lācīgs. Horizontālais atbalsts ir 2,1 USD, un pretestība šobrīd ir ap 50 periodu EMA (eksponenciālais slīdošais vidējais) pie 3,1 USD. 

EOS / USD Binance nedēļas grafiks (TradingView)EOS / USD nedēļas bilances grafiks (TradingView)

EOS cenu prognoze nākamajos 5 gados

Kā jau tika apspriests, EOS ir milzīgs izaugsmes potenciāls gan īstermiņā (2019. gada beigās), gan ilgtermiņā (tuvojoties 2025. gadam). CoinSwitch prognozē, ka nākamajos piecos gados EOS vērtība būs 106,77 USD. Šī ir ārkārtīgi spēcīga prognoze, bet to var sasniegt, vienlaikus to atbalstot dApps nozares izaugsmei, vispārējam kriptogrāfijas tirgus pieaugumam, kā arī EOS tehnoloģiju izaugsmei kopā ar simbolisku pieņemšanu visā pasaulē. Vēl viens faktors, kas, iespējams, ārkārtīgi sekmēs EOS izaugsmi, ir tā spēja pakāpties virs Ethereum un Tron konkurences. Tas sniegs milzīgu atbalstu no attīstības arēnas, vēl vairāk virzot to uz masveida pieņemšanu un pieņemšanu.

EOS cenu prognoze [Atjaunināts]

EOS cenu prognoze 2021. gadam

Izlaušanās no trīsstūra līdz 2021. gada beigām noteiks kriptovalūtas cenas impulsu 2021. gada sākumā. Iepriekšējie augstākie USD 5,4, 8,6 un 23 USD būs vēršu pretestības līmeņi. Turpmāk sniegtais izlaušanās mērķis varētu būt sākotnējā cenu atklāšanas posma atbalsts 2018. gadā aptuveni 0,5 ASV dolāri. 

EOS cenu prognoze 2022. gadam

EOS ikmēneša diagramma atklāj, ka 2,16 USD ir kritisks atbalsts buļļiem. Kaut arī atbalsts no apakšas joprojām ir neskarts, virkne zemāku augstumu no augšas atkal ir satraucošs signāls investoriem.

Tāpat kā lielākajai daļai kriptogrāfijas tirgus altkoīnu, arī EOS agrīnais pieaugums bija ātrs un astronomisks, kas atgādināja hiperviļņa beigu posmu. Tādējādi hiperviļņa izšķirtspēja liecinātu par atkārtotu uzkrāšanās līmeni pie 0,7 USD. Lai izveidotu bullish izredzes, ir nepieciešams, lai ikmēneša tuvums būtu virs USD 4,2 (augstāks mēneša grafikā). 

EOS / BTC mēneša grafiks par obligāciju (TradingView)EOS / BTC ikmēneša bilances diagramma (TradingView)

EOS cenu prognoze 2025. gadam

Piecu gadu EOS cenu prognoze ir atkarīga no daudziem faktoriem. 2019. gadā pēc ievērojamas eiforiskas uzkrāšanās Block.one paziņoja par ‘Voice’ sociālo mediju platformu. Šī gada 4. jūlijā komanda uzsāka decentralizētu sociālo mediju platformu. Cena jūlijā ir piedzīvojusi nelielu augšupejošu tendenci, taču tas varētu būt saistīts arī ar pozitīvo impulsu altkoīnos.

Pat 2019. gada sākumā EOS bija visveiksmīgākā kriptonauda ar augstāko rangu daudzos Ķīnas valdības un privāto organizāciju novērtējumos. Tomēr daudzi konkurenti vada tirgu, jo EOS turpina zaudēt tirgus daļu. Šķiet, ka viņu likme uz sociālo mediju platformu netiek spēlēta, kā paredzēts. Turklāt viņi uz to ir ieguldījuši daudz laika un naudas (apmēram 150 miljonus ASV dolāru).

Komanda arī cenšas ieviest uzņēmuma blokķēdes risinājumus EOSIO Latīņamerikā. Tas varētu darboties kā straujas līknes maiņas katalizators. Laiks, kuram, šķiet, tomēr iet uz beigām. Kamēr kriptovalūtas joprojām ir agrīnā fāzē, EOS ar konkurentiem atpaliek no tīkla efekta.  

EOS bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kāda ir EOS tirgus vērtība šodien (2019. gada 30. jūlijs)?

Pašreizējā EOS cena ir 4,16 USD.

Vai EOS samazināsies cena?

Pamatojoties uz iepriekšminētajām prognozēm, EOS līdz 2025. gadam pakāpeniski pieaugs pat tirdzniecības cena par 106,77 USD.

Vai EOS sasniegs 10 USD?

Ja cena sadalās virs dilstošā trijstūra pirms 2020. gada beigām, iespējams, ka EOS mērķis būs 10 ASV dolāri. Turklāt AOS EOS ir 23 ASV dolāri, ko varētu turpināt, ja turpinās. Neskatoties uz to, negatīva izlaušanās ir vēl viena iespēja, no kuras ieguldītājiem ir jānodrošinās.

Kāda ir pašreizējā EOS cena?

Rakstīšanas laikā EOS cena ir 2,4 USD. Marķiera tirgus ierobežojums ir 2,4 miljardi USD, un tā 24 stundu tirdzniecības apjoms ir 1,3 miljardi USD.

Kur es varu nopirkt EOS žetonus?

Jūs varat iegādāties EOSIO [EOS] kriptonauda biržās, tostarp Coinbase, Binance, Kraken, Bitstamp, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex un tā tālāk..

Varat arī likt EOS biržā, piemēram, Binance.

Vai EOSIO izdzīvos?

EOS izdzīvošanu garantēs decentralizēto lietojumprogrammu un tajā esošo žetonu pieaugums ķēdē. EOS izdzīvošanai vissvarīgākais ir pieaugošais bloku ķēdes pakalpojumu pieņemšana un žetonu izsniegšana.

Tomēr tādi konkurenti kā Tezos, Ethereum, Tron un tā tālāk ieguldītājiem rada milzīgu biznesa risku.

Vai EOS sasniegs 1000 USD?

Lai novērtētu 1000 ASV dolāru EOS, būtu nepieciešams 40 reizes lielāks ieguvums no iepriekšējās ATH. Ņemot vērā lietu valūtas mērogu, tas izskatās tālu. EOS piegāde ir aptuveni 1 miljards; līdz ar to triljonu dolāru vērtībai būtu nepieciešams lavīnas izmantošanas gadījums EOS, piemēram, iPhone. Tomēr tā varētu meklēt konkurenci ar Ethereum, kuras pašreizējā tirgus kapitalizācija atrodas uz ziemeļiem no 30 miljardiem USD.

Vai EOS var pārspēt Ethereum?

EOS var pārsniegt Ethereum un dominēt dApp tirgū.

Vai EOS protokols var avarēt?

Nē. EOS Block.one iebūvētais protokols ir izturīgs.

Kāda būs EOS cena 2020. gadā?

EOS līdz 2020. gada beigām būs robežās no 20 līdz 30 ASV dolāriem.

Kāda būs EOS vērtība 2025. gadā?

EOS līdz 2025. gadam tirgos 106,77 USD.

EOS ziņas:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me