Bitcoin (BTC) cenu prognoze 2019/2020/2025: nākotne jau ir šeit

 • Ir sākusies Bitcoin burvju fāze: USD 20 000 prognozēšana ir diezgan konservatīva.
 • Bitcoin ir potenciāls līdz 2019. gada beigām pārspēt visu laiku augstāko līmeni (ATH) nedaudz zem 20 000 USD
 • BTC / USD, lai izraisītu pilnvērtīgu FOMO, pārkāpjot 10 000 USD kritisko līmeni.

Atjauninājums – 2019. gada 12. septembris

 • Bitcoin cena turpina sašaurināties ar zemāku maksimumu zem 12 000 USD un augstāku zemāko līmeni zem 10 000 USD.
 • Bitcoin’s Bollinger Band iesaka iespējamās tirdzniecības iespējas no jaunattīstības izspiešanas.

BTC / USD cenu diagrammaBTC / USD cenu diagramma pēc Tradingview

Saturs:

 1. Ievads Bitcoin
 2. Problēmas, ar kurām saskaras Bitcoin
 3. Bitcoin prognoze 2019./2020
 4. Galvenie analītiķi / eksperti Bitcoin prognozēšana
 5. Tehniskā analīze
 6. Bitcoin nākotne
 7. Bieži uzdotie jautājumi par Bitcoin cenu

Ievads Bitcoin

Pēdējā desmitgadē lielākā daļa pasaules iedzīvotāju ir dzirdējuši par Bitcoin. Daži ir dzirdējuši par tās apbrīnojamajām funkcijām kā digitālā nauda un revolūcija, ko tā nes finanšu sektorā, bet citi par Bitcoin negatīvi dzirdējuši galvenokārt no kritiķiem. Tomēr daudzi runā par Bitcoin, neatliekot laiku, lai to saprastu un kā tas darbojas. Bitcoin ir bijis un joprojām ir finanšu sistēmas un sabiedrības globālās transformācijas atslēga. Šis raksts mēģinās ieviest Bitcoin visvienkāršākajā veidā un palīdzēs jums izprast kriptovalūtas tehnoloģiju, Bitcoin nākotni, kā arī dažādus ekspertus pārņemt Bitcoin cenu prognozi.

Bitcoin

Bitcoin parādījās gaismā pēc 2008. gada globālās finanšu krīzes ar mērķi attīstīt labāku finanšu sistēmu globālajai sabiedrībai bez valdības un finanšu institūciju iejaukšanās. Bitcoin galvenokārt tiek dēvēts par digitālo naudu, kuru nekontrolē neviena atsevišķa organizācija. To var izmantot vērtības glabāšanai, vērtības pārsūtīšanai, preču un pakalpojumu pirkšanai, un tam nav nepieciešama trešās puses atļauja. Daudzos gadījumos Bitcoin tiek dēvēts par “digitālo zeltu”, tomēr pretēji fiziskajam zeltam Bitcoin ir viegli pieejams, ātrāks un ar lielāku efektivitāti, īpaši uzglabāšanas ziņā. Bitcoin arī dalās ar astoņām zīmēm aiz komata un darbojas kā interneta nauda vai digitālā nauda. Atšķirībā no fiat valūtām, ar Bitcoin nevar manipulēt papildus tam, ka tā ir ierobežota prece, jo jebkad var pastāvēt tikai 21 miljons BTC.

Jums varētu patikt arī: Bitcoin Vs FIAT valūta, kas ir nepastāvīgāka?

Atskatoties uz iepriekšējo brīdi, Bitcoin izveidoja anonīma persona vai cilvēku grupa, kuras nosaukums bija Satoshi Nakamoto. Līdz šim Satoshi Nakamoto identitāte joprojām ir slēpta, taču Bitcoin bija pirmā kriptonauda, ​​kas tika izveidota pēc sākotnējā baltā papīra, kas publicēts 2009. gadā.

Kopš tās darbības sākuma Bitcoin tīkls nekad nav bijis uzlauzts. Tas pasaulei pierāda, ka Bitcoin protokols var izturēt laika pārbaudi. Tomēr cilvēki ir zaudējuši savu Bitcoin, jo tiek uzlauztas apmaiņas platformas. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs monētas uzglabātu pēc iespējas drošākā formā; vēlams aukstā maka krātuvē.

Blockchain

Bitcoin ir tikai aisberga virsotne, jo tehnoloģija aiz tā ir īsts darījums. Blockchain ļāva cilvēkiem mainīt Bitcoin kodu un nākt klajā ar labākiem kriptovalūtas tīkliem, piemēram, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin. Papildus tam, blokķēdes tehnoloģija pašlaik pārvērš pārvaldību, lielos datus, loģistiku, piegādes ķēdes nozares, veselības nozari un pat izglītības nozari utt..

Lasi arī: ‘Bitcoin Vs Blockchain’ ir tieši tāds pats kā ‘Facebook vs Net Neutrality’: Andreas Antonopoulos

Vienkāršāk sakot, blokķēde ir datu ieraksts, ko bieži dēvē par blokiem un kuri ir kriptogrāfiski saistīti viens ar otru. Katram blokam ir kriptogrāfiska jaucējsaite ar iepriekšējo bloku laika zīmogā un darījumu datos. Blockchain tika veidots kā nemainīgs un tāpēc izturīgs pret modifikācijām, padarot to par drošāko vērtības pārsūtīšanas veidu bez trešo personu pārtraukuma.

Problēmas, ar kurām saskaras Bitcoin


Cik daudz Bitcoin ir revolūcija, kuru mēs esam izpētījuši iepriekš, tam joprojām ir taisnīga daļa ierobežojumu, sākot ar grūtībām pieņemt lēmumus tā decentralizētā rakstura dēļ. Tas nozīmē, ka lēmuma pieņemšanai tai jāiegūst lielākās daļas kalnraču atbalsts. Dažiem jauninājumiem ir neatgriezeniski jāmaina kods, kas tiek dēvēts par cieto dakšiņu. Cietai dakšai uz Bitcoin protokola būtu nepieciešami vismaz 75% no visas jaukšanas jaudas.

Jums varētu arī patikt: Kas ir kriptovalūtas dakšas? – Viss, kas jums jāzina par cieto dakšiņu un mīksto dakšiņu

Otrkārt, Bitcoin darījumu apstrādes laiks ir bijis liels izaicinājums, un tas joprojām kavē vispārēju pieņemšanu. Lielāks darījumu laiks noved pie augstākām darījumu maksām, kas padara tīkla darbību dārgu. Sākotnēji Bitcoin tika izveidots, lai atbalstītu septiņus darījumus minūtē ar blokiem 1 MB. Bija priekšlikums palielināt bloka izmēru, tomēr priekšlikums neguva vilci, kas nepieciešama izmaiņu veikšanai. Tomēr tika izveidots plāksteris, ko dēvē par SegWit, lai izstrādātāji varētu palielināt tīkla darījumu jaudu, nemainot bloka lielumu. Privātums rada bažas arī daudziem, kuri būtu vēlējušies, lai viņu darījumi paliek ārpus sabiedrības uzmanības.

Bitcoin prognoze 2019./2020

Bitcoin ilgstoši ārkārtīgi samazinājās 2018. gadā. Tas bija lielisks piemērs ‘no lupatām līdz bagātībai un pēc tam tieši paklājos’. Iepriekšējā gadā 2017. gada Bitcoin veica parabolisku soli, kas ļāva tam pieaugt līdz neticamiem augstumiem, kas bija tuvu 20 000 USD. Tomēr lielā nepastāvība un atbalsta trūkums ļāva masveidā apgriezt ieguvumus. Gada laikā bija mēģinājumi atgūties, bet, tiklīdz tika pārtraukts 6000 ASV dolāru atbalsts, 2018. gada decembrī Bitcoin spirālē sasniedza jaunus 2018. gada zemākos līmeņus ap 3146 dolāriem.

Tomēr kopš 2019. gada sākuma Bitcoin turpina meklēt zaudēto godību, pārvarot galvenos šķēršļus augšupejai. Paaugstinoties līdz augstumam, kas ir tuvu 9000 USD, eksperti uzskatīja, ka Bitcoin ne tikai atrada dibenu, bet arī iegāja jaunu parabolisko soli, kas to novedīs līdz virsotnēm virs 10 000 USD.

Coingape prognozē, ka Bitcoin līdz 2019. gada beigām var pārspēt visu laiku augstāko līmeni (ATH) nedaudz zem 20 000 USD. Kad barjera 10 000 ASV dolāru apmērā ir novērsta, Bitcoin buļļiem būs iespēja koncentrēties uz līmeni, kas ir tuvu 15 000 ASV dolāru, un galu galā pievilkt cenu 20 000 ASV dolāru virzienā un sasniegt jaunus augstākos 23 500 USD. Pēc galvenā atbalsta aizstāvēšanas aptuveni 7500 ASV dolāru apmērā pēdējās dienās Bitcoin šobrīd tirgo 8558 USD.

Šo vērienīgo prognozi apstiprina pašreizējie notikumi nozarē. Ir daudzas finanšu iestādes, piemēram, JPMorgan un Fidelity, kas ienāk kriptogrāfiskajā telpā, lai piedāvātu pakalpojumus, kas saistīti ar digitālajiem aktīviem. Turklāt giganti, piemēram, Facebook, 2020. gadā sāks savus kriptotipus, savukārt milzīgas tehnoloģiju kompānijas, piemēram, AT&T ir sākuši pieņemt Bitcoin kā maksājuma iespēju. Šie ir citi ienākošie projekti, kas, savukārt, radīs lielāku pieprasījumu un atvieglos kriptovalūtu un citu digitālo aktīvu pieņemšanu, savukārt cena paaugstinās.

Populārāko analītiķu / ekspertu Bitcoin prognozes

Bitcoin beidzot ir nonācis vēršu fāzē, īpaši pēc tam, kad pirmo reizi 2019. gadā pieskārās augstākajām virs 9000 USD. Dažādi eksperti un analītiķi uzskata, ka buļļu rallijs ir tikai sākums un neapstāsies pie 20 000 USD. Xapo Wences Casares izpilddirektors, kurš arī sēž PayPal padomē, nesen atzīmēja, ka tuvākajā nākotnē Bitcoin palielināsies 250X.

Toms Lī:

Fundstrat, vadošās pētniecības firmas un dedzīgi ticīgo Bitcoin, dibinātājs ir parādījis pārliecību par notiekošo buļļu ralliju. Pēc Lī teiktā, Bitcoin vienmērīgi tuvojas neatgriešanās punktam. Viņa firmas dati liecina, ka, tiklīdz BTC / USD sasniegs 10 000 USD, tas izraisīs pilnvērtīgu FOMO, kas pašlaik apzīmēts kā “10. līmeņa FOMO”; kas apzīmē to pašu vērtību, kas pagātnē iezīmēja Bitcoin parabolisko kustību sākumu.

Maikls Novograts:

Nesenās prognozes Galaxy Digital dibinātājs un izpilddirektors saka, ka Bitcoin konsolidēs neseno peļņu no 7 000 līdz 10 000 USD. Viņš arī piebilst, ka impulss varētu paaugstināt cenu augstākos līmeņos. Novogratz uzskata, ka pašreizējā buļļu rallija galvenais virzītājspēks ir galvenā adopcija. Nozares attīstība un milzīgas tehnoloģiju firmas, kas veic ieejas kosmosā, palīdz validēt Bitcoin un kriptonauda.

“Turpinot, Bitcoin, iespējams, konsolidējas kaut kur no 7 000 līdz 10 000 USD. Jūs zināt, koki neaug līdz debesīm, ”ceturtdienas konferences sarunā sacīja uzņēmuma Galaxy Digital Holdings Ltd. izpilddirektors, kurā tika apspriesti uzņēmuma pirmā ceturkšņa finanšu rezultāti. “Ja es kļūdos, es domāju, ka kļūdos pretēji, ka ir pietiekami daudz uztraukuma un impulsa, ko tas varētu paveikt.”

Endijs Čeungs:

Operācijas vadītājs OKEx kriptovalūtas biržā nesen teica, ka Bitcoin pieaugums līdz 20 000 USD ir vienkārši konservatīva prognoze.

“20 000 ASV dolāru ir konservatīva prognoze par Bitcoin cenu 2019. gadā, kā jau teicu pagājušajā gadā,” viņš piebilda: “Mītiņš šeit neapstāsies, jo tirgū ienāk vairāk institucionālo investoru un sāk notikt 2020. gada samazināšanas efekts. Mēs esam saviļņoti, ka esam liecinieki šādai vērojamajai tendencei, un es ceru uz jaunu augstu, ko Bitcoin ir pelnījis. Bitcoin nav tikai monēta, bet gars, kas kavē kriptogrāfijas nozari. ”

Artūrs Hejs:

BitMEX, Bitcoin tirdzniecības kriptonauda biržas, līdzdibinātājs un izpilddirektors martā prognozēja Pirms 2019. gada beigām Bitcoin pieskarsies 10 000 ASV dolāru. Tomēr viņam buļļu mītiņam bija jāsākas gada ceturtajā ceturksnī:

“2019. gada karbonāde būs intensīva, taču tirgi atgūs USD 10 000. Tā ir ļoti būtiska psiholoģiskā barjera. […] 20 000 USD ir vislielākā atveseļošanās. Tomēr no 1000 līdz 10 000 dolāriem bija vajadzīgi 11 mēneši, bet mazāk nekā mēnesis no 10 000 līdz 20 000 dolāru atgriezās līdz 10 000 ASV dolāriem. ”

Džoijs Krugs no Pantera Capital

Tā kā Bitcoin cena turpina nedaudz svārstīties desmitiem tūkstošu dolāru reģionā, eksperti pastāvīgi nāk klajā ar pētījumiem balstītām cenu spekulācijām. Šoreiz, Džoijs Krugs no Pantera Capital ir ļoti vērīgs pret bitcoin un uzstāj, ka USD 42 000 pirms gada beigām ir “labs metiens”!. Skaidrojot savas metodes ārpus parastās tehniskās analīzes (TA), pie kuras mēs esam pieraduši, Džoijs un Morheds izmantoja virkni noturīgu un atkārtotu cenu darbību, lai nākamajos 3 gados nonāktu pie USD 300 000 par bitcoin cenu.

Bitcoin tehniskā analīze: 4 stundu diapazons

BTC / USD tirdzniecības pāra 4 stundu grafiks parāda aktīvu, kas lielāko daļu pēdējo 2019. gada piecu mēnešu ir pavadījis, meklējot augstākus līmeņus. Aprīlis un maijs līdz šim ir bijuši visveiksmīgākie mēneši, kad Bitcoin vairāk nekā divkāršoja tā vērtību sešdesmit dienu laikā. Ceļojums uz virsotnēm, kas nedaudz pārsniedz USD 9000, nav bijis bez kāpumiem un kritumiem. Tomēr izturība, ko demonstrē Bitcoin, turpina pierādīt investoriem, ka mēs esam vēršu rallija vidū.

BTC / USD 4 stundu diagramma

bitcoin 4 stundu BTC / USD diagrammaDiagrammas avots: Tirdzniecības skats

Pārkāpjot 9 000 ASV dolāru līmeni, Bitcoin veidoja augstu USD 9 086,93 (Coinbase vietnē). Cena mainīja tendenci uz leju, kur to nevarēja apturēt ar 8500 ASV dolāru atbalstu. Cena nokritās zem 50 eksponenciālā slīdošā vidējā (EMA). Turpmāki kritumi pārtrauca augšupejošo tendenču atbalstu, pirms atrada atbalstu EMA100 tuvu 8000 USD.

Apgrozījums no vitālā atbalsta pakāpās virs 8500 USD, bet augšupeja bija ierobežota zem 8600 USD. MACD, atkāpjoties atpakaļ pozitīvajā zonā, parāda, ka buļļi iegūst spēku. EMA100 atbalsta aizstāvēšana nozīmēja, ka BTC varēja laboties augstāk. Tomēr augoša ķīļa modeļa veidošanās nozīmē, ka tirgotājiem vajadzētu meklēt atkāpes. Korekcija virs USD 9 000 ļaus pircējiem vidējā termiņā koncentrēties uz USD 10 000.

Aplūkojot ikdienas grafiku, mēs redzam, ka Bitcoin ir izveidojis dubultu modeli pēc tam, kad tas pārsniedzis 8500 USD līmeni. Tas izskaidro, kāpēc korekcija virs USD 9000 nebija ilgtspējīga. Par laimi, atbalsts ir noteikts 8 000 ASV dolāru apmērā, taču tirgotāji tiek brīdināti apzināties, ka svārstīgums joprojām ir augsts un ir sagaidāmi bieži kritumi. Citas galvenās atbalsta jomas ir 7000 USD, 6000 USD un pat 5000 USD. No gaišākas puses Bitcoin joprojām ir bullish režīmā, kad MACD ir gandrīz horizontāls pie +589,49. Tāpēc mēs varam sagaidīt augstāku retracements, vienlaikus īstermiņā aizsargājot galvenos atbalsta līmeņus.

BTC / USD dienas grafiksDiagrammas avots: Tirdzniecības skats

Bitcoin nākotne – lielāka bilde

Lielākā daļa Bitcoin entuziastu un optimistu piekristu, ka Bitcoin pasaules ekonomikā ir gaišāka nākotne. Tieši pēc desmit gadu pastāvēšanas kriptovalūtu industrija ir devusi dažādām valdībām un centrālajām bankām negulētas naktis. Daži, piemēram, Ķīna un Indija, ir nolēmuši izvēlēties digitālo aktīvu vispārēju aizliegumu, savukārt tādas valstis kā Japāna, Malta un Šveice ir nolēmušas iekļaut jauno aktīvu klasi un to labot.

Jums varētu patikt arī: Facebook kriptovalūtas projekts ‘Libra Networks’ atver biroju Šveicē

Pašlaik ir satraukums par aprīlī un maijā notikušo mītiņu. Lielākā daļa investoru gaida BTC tirdzniecību virs 10 000 USD un tuvojas tās visu laiku augstākajam līmenim. Tikmēr mainstream ieviešana pieaug, jo Bitcoin bankomātu skaits pasaulē palielinās. Tiek ziņots, ka institucionālie investori pērk vairāk Bitcoin, savukārt vadošās bankas un tehnoloģiju firmas vienā vai otrā veidā plāno iesaistīties kriptogrāfijas nozarē. Tāpēc Bitcoin nākotne ir gaiša, jo īpaši tiem, kas skatās plašāku ainu.

Bitcoin cenu bieži uzdotie jautājumi:

Kāda ir pašreizējā Bitcoin (BTC) cena?

Pašlaik Bitcoin vērtība ir 8510 USD (2019. gada 1. jūnijs)

Kāda būs Bitcoin (BTC) cena rīt?

Ņemot vērā iepriekšminēto cenu analīzi, BTC paliks virs 8000 USD, bet augšupvērsts ierobežots – 10 000 USD.

Vai Bitcoin ir labs ieguldījums?

Bitcoin cena 2019. gada pirmajā ceturksnī vairāk nekā divkāršojās. Tiek prognozēts, ka līdz 2019. gada 31. decembrim peļņa pieaugs līdz 20 000 ASV dolāriem. Paturot to prātā, Bitcoin ir ieteicams ieguldījums. Tomēr ir ļoti svarīgi veikt vairāk pētījumu, pirms ieguldāt naudu jebkādos ieguldījumos.

Vai tuvākajā nākotnē Bitcoin vērtība kritīsies vai palielināsies?

Bitcoin pērn kritās līdz zemākajam līmenim, kas nedaudz pārsniedza 3100 dolāru, no maksimuma, kas ir tuvu 20 000 dolāru. Mēs esam redzējuši, ka tā atgūstas virs USD 9000. Eksperti saka, ka BTC ir atradis dibenu un prognozes norāda uz izaugsmi. Visticamāk, ka tuvākajā nākotnē Bitcoin pieaugs, tomēr esiet gatavs kustībām augšup un lejup.

Kāda būs Bitcoin vērtība 2020. gadā?

2020. gadā Bitcoin, iespējams, tirgosies no 20 000 līdz 30 000 USD.

Kāda būs Bitcoin vērtība 2025. gadā?

2025. gadā Bitcoin jums izmaksās vairāk nekā 50 000 USD.

Kur var nopirkt Bitcoin?

Bitcoin var iegādāties lielākajā daļā kriptovalūtu biržu un Bitcoin bankomātos pie jums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector