SwC Poker apskats

PROS:
Mīnusi:
 • Anonimitāte garantēta
 • Uzlabota divu faktoru pārbaude
 • Spēļu un turnīru dažādība
 • Noderīga un draudzīga sabiedrība
 • Zibens ātrā banku darbība
 • Maza spēlētāju bāze
 • Nav apsveikuma bonusa
PROS:
 • Anonimitāte garantēta
 • Uzlabota divu faktoru pārbaude
 • Spēļu un turnīru dažādība
 • Noderīga un draudzīga sabiedrība
 • Zibens ātrā banku darbība
Mīnusi:
 • Maza spēlētāju bāze
 • Nav apsveikuma bonusa
Līdz 50% Rakeback

Apmeklējiet vietni

Būdams labu pokera spēļu cienītājs, es jau kādu laiku spēlēju SwC Poker vietnē, izmantojot iespēju izmēģināt viņu platformu. Un tāpēc es nolēmu apkopot visu, ko atradu šajā SwC Poker pārskatā.

Tīmekļa vietnei ir plašs dažādu spēļu klāsts, visi mitināti uz jaudīgas platformas. Turklāt spēlētāji var pārbaudīt savus nervus lielajā turnīru sortimentā, kas pieejams katru dienu. Ja ar to nepietiek, platforma kalpo kā mājvieta šaurai pokera entuziastu kopienai, kas ir draudzīga un laipna ikvienam jaunajam dalībniekam. Tomēr šajā vietnē ir vēl daudz vairāk, kas padara to par vienu no labākajiem Bitcoin kazino, tāpēc izmantosim dažas minūtes kopā un redzēsim, ko šī vietne jums piedāvā.

SwC Poker vēsture

Vietne tika atvērta gandrīz pirms desmit gadiem. Tomēr tā ir izgājusi daudzas atkārtojumus, lai saviem spēlētājiem nodrošinātu stabilu un spēcīgu platformu, kas spēj apmierināt tās arvien pieaugošo auditoriju. Pašlaik vietne tiek saukta par SwC Poker 3.0. Veltījums un aizraušanās, kas radās tās tapšanā, ir vairāk nekā acīmredzama.

Gadu gaitā vietnes dibinātāji to ir bagātinājuši ar arvien vairāk un vairāk dažādām spēlēm. Vietni vada neliela kriptovalūtu entuziastu komanda, kas vēlas palikt anonīma. Pirms sāku detalizētu SwC Poker pārskatu, vispirms apskatīsim, kas tajā ir daži no labajiem un sliktajiem aspektiem.

Viegla reģistrācija, kas garantē augstu anonimitāti

Sākt savu braucienu Swc Poker ir diezgan viegli, un tam nevajadzētu aizņemt vairāk kā pāris sekundes. Viss, kas jums jādara, ir atrast lielo dzelteno pogu Spēlēt tagad sākumlapas augšējā labajā stūrī. Pēc tam SwC Poker vietne nodrošinās jums pieteikšanās lapu, kurā varat noklikšķināt uz pogas Reģistrēties. Tur vienkārši ievadiet vēlamo segvārdu, paroli, e-pastu un izvēles novirzīšanas kodu. Pārbaudes e-pasta ziņojumu nav, tāpēc varat doties spēlēt uzreiz.

swc pokera apskats

Izvēlieties sev piemērotāko platformu

Kopš brīža, kad dodaties uz viņu vietni, varat izvēlēties, vai vēlaties HTML versiju vai lejupielādējamu darbvirsmas klientu. Vietnes komanda ir domājusi par visu, tāpēc neatkarīgi no operētājsistēmas jums ir SwC Poker klienti gan Mac, gan Windows.

Nav svarīgi, uz kuru platformu jūs dodaties, jo gan HTML, gan lejupielādējamais klients nodrošina stabilu un drošu pokera vidi. Tomēr mēs noteikti iesakām lejupielādēt lejupielādējamu darbvirsmas klientu, jo tas kopumā izskatās labāk un ir daudz ātrāks nekā pārlūkprogrammas versija. Papildus tam tas nodrošina visu nepieciešamo informāciju (ieskaitot paziņojumus par turnīriem), kas glīti ievietots vienā nelielā iepakojumā, kas ietilpst 46 megabaitos..

Viss nepieciešamais ir tur

Kad esat pieteicies klientā, pamanīsit, ka SwC Poker nodrošina visaptverošu pilnu informāciju, kurā ir visa nepieciešamā informācija: bilance, spēlētāju skaits tiešsaistē, pieejamo galdu skaits un visas spēles un turnīri, kas pašlaik ir pieejami . Ikreiz, kad izvēlaties jebkuru pokera galdu, klients parāda visu nepieciešamo informāciju par to nelielā tērzēšanai līdzīgā lodziņā labajā pusē. Virs un zem spēļu saraksta jūs varat redzēt daudz filtru, kas ļauj jums atrast sev piemērotāko pokera spēli. Nav kļūdu vai kļūmju, ielādes laiks ir ātrs, un SwC Poker ļauj dažu sekunžu laikā pievienoties galdiem.

Plašs dažādu spēļu klāsts, kas piemērots visiem spēlētājiem


Pašlaik vietne piedāvā bagātīgu dažādu spēļu klāstu, ko var baudīt: Hold’Em, Omaha, OFC, Razz, 11 Card un daudzas citas atkarībā no jūsu vēlmēm. Likmes ir no 0,02 žetoniem līdz pat 4000.

swc pokera apskats

Ja jūs neapmierina parastās spēles, vienmēr varat doties uz turnīru lapu. Platforma jebkurā brīdī rīko vismaz divus turnīrus, un jūs varat arī reģistrēties gaidāmajiem. Balvu fondi ir no 1000 līdz 50 000 žetonu.

Cik daudz spēlētāju ir SwC Poker?

Vietne vienlaikus uzņem 50 un 100 spēlētājus. Lai gan tas var šķist diezgan mazs skaitlis, jums jāņem vērā fakts, ka vietne nesen tika atjaunota. Pozitīvi ir tas, ka lielākā daļa spēlētāju labi pārzina pokera mākslu, tāpēc lēnas spēles ar iesācējiem nenotiks. Papildus viņu pieredzei, kolēģi spēlētāji ir draudzīgi, labprāt palīdz, un, ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat tos sasniegt platformas tiešajā tērzēšanā..

Vai SwC Poker ir viltots?

Vietnes mērķis ir nodrošināt drošu un drošu vidi visiem spēlētājiem. Tāpēc SwC komanda vienmēr uzrauga jebkādas aizdomīgas darbības starp spēlētājiem, piemēram, krāpšanos, slepenu vienošanos vai jebkādu citu negodīgas spēles veidu. Turklāt vietne aizliedz izmantot robotus un programmas, kas varētu radīt negodīgas priekšrocības. Vietne arī aizliedz jebkāda veida konta pārdošanu. Ņemiet vērā, ka, lai arī jūs varat pārsūtīt žetonus citiem spēlētājiem, SwC Poker nav atbildīgs par žetonu nozaudēšanu vai krāpšanu.

SwC Poker Android un iOS lietotnes

Galddatora klients nav vienīgā lejupielādējamā programma, ko vietne mitina. Lietotāji, kuri vēlas ņemt līdzi savas iecienītās pokera spēles, var izvēlēties starp iOS un Android lietotnēm, kuras viņi var lejupielādēt turpat no mājas lapas. Lai gan tas ir vienkāršoti, lietotnē mitinās visas nepieciešamās opcijas, kuras varat atrast darbvirsmas lietotnē. Tabulas ir norādītas visaptverošā sarakstā, ir pieejama grupas tērzēšana, un jūs varat veikt iemaksu un izņemt, izmantojot opciju Iestatījumi.

Banku pakalpojumi SwC Poker

SwC ir Bitcoin ekskluzīva vietne. Minimālais depozīts ir 1 Satoshi (0,00000001 BTC). Tomēr visi jūsu iemaksātie līdzekļi tiek automātiski ieskaitīti kā pokera žetoni ar konversijas likmi 1 000 000 žetonu = 1 Bitcoin. Minimālā izņemšanas summa ir 0,005 BTC. Depozīti aizņem 14 minūtes, savukārt izņemšana aizņem 53 minūtes.

Bonusi un akcijas

SwC nepiedāvā nevienu laipnu prēmiju. Neskatoties uz to, ir pieejamas daudzas noderīgas reklāmas un izaicinājumi, kuros varat piedalīties. Visievērojamākais no tiem agrāk bija SwC Poker Saturday Special, taču tas tika pārtraukts. Tomēr jūs vienmēr varat piedalīties Krill Rewards programmā. Katru reizi, kad piedalāties izspēlētā spēlē, jūs nopelnāt Krila punktus. Krils var iegūt tādas atlīdzības kā rakeback un piekļuvi ekskluzīviem turnīriem.

swc pokera apskats

Tad ir fantastiskais Bad Beat Jackpot, kas sākas ar 100 000 žetonu sākotnējo balvu fondu. Katru reizi, kad zaudējat ar Aces Full vai Tens or Better rokā, jūs varat saņemt 35% no 100 000 žetonu džekpota. Katra roka, kas notiek bez zaudētāja, dod 20% no kopējā džekpota.

Veidojiet savu laimi no nulles

Tomēr labākie no bonusiem, kurus atradām, rakstot šo SwC Poker recenziju, ir 24/7 bezmaksas turnīri, kuru ieeja nemaksā neko, tomēr nes sev bagātīgas ikdienas balvas. Savā ziņā jūs varat teorētiski izveidot savu laimi, nekad nenoguldot, tikai piedaloties freerollos.

Galu galā, ja vietnē Twitch ir sekotāji, vietne ļauj jums savākt atlīdzības. Viss, kas jums jādara, ir jāpārvar noteiktas problēmas, straumējot Twitch. Izaicinājumi mainās katru dienu, tāpēc noteikti sekojiet viņu reklāmas lapai katru dienu. Ņemiet vērā, ka jums ir jābūt vismaz 1000 skatītājiem. Turklāt jums ir jāpārraida viss turnīrs no sākuma līdz beigām.

Vai ir valstis, kas neatļauj SwC Poker?

Vietne ir atvērta visiem spēlētājiem no visas pasaules, ieskaitot ASV. Runājot par valodām, vietne atbalsta angļu, čehu, vācu, spāņu, gruzīnu, itāļu, malajiešu, portugāļu, krievu un ķīniešu valodu.

Drošība un klientu atbalsts

SwC mērķis ir nodrošināt visiem spēlētājiem drošu un drošu vidi. Visi spēlētāju līdzekļi ir nošķirti, un jums nav jāsniedz nekāda informācija, izņemot jūsu e-pastu. Tomēr, ja vēlaties justies drošāk, vienmēr varat iestatīt divfaktoru autentifikāciju. 

Pēc savas SwC Poker pārskata beigām man jāatzīmē profesionālā un zinošā klientu atbalsta komanda. Vienreiz ar viņiem sazinājos, izmantojot viņu e-pasta adresi, [email protected], un viņi atbildēja mazāk nekā stundas laikā, sniedzot apmierinošu un noderīgu atbildi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector