Top 10 kriptonauda

Pēdējoreiz atjaunināts 2018. gada jūlijā

Finanšu pasaule mainās, un liels spēļu mainītājs ir kriptonauda. Iedomājieties, ka mazāk nekā 5 sekundēs sūtāt naudu draugam no otras pasaules malas, kur bankas izmantošana prasītu apmēram trīs līdz piecas dienas. Blokķēdes tehnoloģijas ietekme uz globālo tirdzniecību ir milzīga.

Kriptovalūtas ne tikai nodrošina ātru naudas pārskaitījumu, bet daudzas kriptovalūtas ir devušas eksponenciālu cenu pieaugumu, kas ir pārspējis visdrošākās cerības.

Kaut arī Bitcoin bija kriptonauda, ​​kas to visu aizsāka, tagad ir vairākas citas novatoriskas tehnoloģijas, kas ir gatavas nozares virzībai uz priekšu. Papildus tam, ka tas ir veids, kā nodot vērtību, daudzi iekļauj jaunus aizraujošus veidus, kā izmantot blokķēdes tehnoloģiju, kas varētu ļoti labi mainīt pasaules darbību.

Kriptovalūtas kopumā ir atkāpušās no 2017. gada beigām. Bet kopumā ir daudz tādu, kas piedāvā dažas lieliskas ieguldījumu iespējas, pamatojoties uz to, ko tās var piedāvāt. Daudzi analītiķi salīdzināja pašreizējo atgriešanos ar 2014. gadu, kur gudriem investoriem bija iespēja nopirkt pirmo lielo Bitcoin kritumu.

1. Ripple (XRP)

Ripple XRP marķieris joprojām ir mūsu ilgtermiņa favorīts. Cena, iespējams, nesasniegs augstāko līmeni, taču tā joprojām ir vairāk nekā divkārša, nekā mēs bijām 2017. gadā. Apskatiet to eToro ikdienas Ripple diagramma, lielisks kripto (un sociālo) brokeris:

XRP / USD dienas grafiks

Ripple ikdienas diagramma

Neskatoties uz plašu kriptovalūtu izpārdošanu, Ripple XRP marķiera popularitāte turpina pieaugt.

Šis lielais cenu pieaugums ir padarījis pulsāciju trešo lielāko kriptovalūtu pēc tirgus kapitalizācijas (pēc bitcoin un ethereum).

Salīdzinoši runājot, Ripple ir patiešām spēcīgs, salīdzinot ar citām galvenajām kriptovalūtām. Īpaši Bitcoin, kas ir samazinājies no saviem maksimumiem gandrīz par trim ceturtdaļām.

Citi pozitīvie Ripple (XRP) aspekti ietver neticami ātrus un lētus darījumus. Ripple tīkls ir arī daudz stabilāks un uzticamāks nekā Bitcoin un lepojas ar nevainojamu mērogojamību. Izmantojot Ripple, nav darījumu sastrēgumu vai kavēšanās ar darījumu nokārtošanu.

Ripple tika izveidots, lai ļautu bankām un citām finanšu iestādēm veikt reāllaika globālos maksājumus un nodrošināt pēc pieprasījuma likviditāti, kas nepieciešama šī mērķa sasniegšanai.

Mēs redzam, ka arvien vairāk finanšu iestāžu un maksājumu pakalpojumu sniedzēju Ripple tehnoloģiju iekļauj savās platformās.

Svarīgs apsvērums ieguldījumiem Ripple ir tā ievērojamā lietderība banku nozarē, kas vēl ilgu laiku varētu pozitīvi ietekmēt tā cenu.

Tomēr paliek jautājumi par to, vai XRP tiks klasificēts kā vērtspapīrs, kam būs būtiska ietekme nākotnē.

Lai iegūtu vairāk informācijas par pulsāciju un kāpēc tai ir tik liels potenciāls, ieskatietiesLabākās kriptovalūtas, ko ieguldīt 2018. gadā’.

2. NEO

No visām šajā rakstā minētajām kriptovalūtām Ķīnā bāzētā NEO pēdējā laikā ir saņēmusi diezgan daudz uzmanības.

NEO bieži tiek salīdzināts ar Ether (ETH) un Ethereum tīklu, taču tas faktiski ir daudz attīstītāks nekā Ethereum. Lai gan abi tīkli atvieglo viedos līgumus, NEO ir daudz drošāki, mērogojamāki un vieglāk lietojami.

Lai tas būtu vienkārši, pieņemsim, ka NEO ir ātrāks, gudrāks un daudzpusīgāks nekā Ethereum tīkls. Izstrādātājiem ir arī vieglāk strādāt ar NEO nekā ar Ethereum, jo ​​NEO atbalsta vairākas programmēšanas valodas, savukārt Ethereum darbojas tikai ar Solidity.

NEO pašlaik ir ierindota kā 13. lielākā kriptogrāfijas monēta, kas ir nedaudz uz leju, bet joprojām spēcīga. Sekojiet šai izcilajai kriptovalūtai!

3. Ēteris / Ethereum (ETH)

Ēteris (Ethereum), kaut arī joprojām ir jauna tehnoloģija, jūtas kā viens no vecajiem pakāpieniem. Tas nenozīmē, ka tas nav labs ieguldījums, jo tā lietderība un lietotāju bāze tikai turpina paplašināties. Ethereum tīklam ir vairāk lietderības nekā Bitcoin, un tas lepojas ar ātrāku darījumu norēķinu.

Attiecībā uz investīciju vērtību Ether (Ethereum), šķiet, ir lielāks potenciāls nekā Bitcoin. Tas piedāvā lielāku tirdzniecības apjomu un lielāku tirgus kapitalizāciju (Ēteris šobrīd ir otrais lielākais kriptogrāfiskais tirgus kapitalizācijas ziņā).

Kaut arī daudzas no mazākajām un jaunākajām kriptovalūtām ir atkāpušās, Ethereum šajā nozarē joprojām ir augsts. Uzziniet, kā tirgot ēteri.

4. Litecoin (LTC)

Litecoin ir stabila kriptonauda, ​​kas turpina tirgoties aptuveni līdzīgā līmenī kā 2017. gada beigās.

Litecoin tika dibināts 2011. gadā, un kopš tā laika klājas labi. Pašlaik tas ir sestais lielākais kripto pēc tirgus kapitalizācijas, un joprojām ir lielie divi (Bitcoin un Ethereum).

Litecoin darījumu apstrādes ātrums ir daudz ātrāks nekā Bitcoin darījumu apstrādes ātruma ziņā, un tā tīkls ir pielāgots lielai mērogojamībai. Lai gan Litecoin ir lēnāks nekā Ripple, tam arī nav problēmu ar darījumu apstrādi.

Litecoin var viegli integrēt sistēmās, izmantojot Bitcoin, jo tas ir saderīgs ar Bitcoin API. Tas ievērojami palielina Litecoin popularitāti kā stabilu un ērtu alternatīvu Bitcoin.

Pasaule arvien vairāk lieto Litecoin, it īpaši Austrumos. Divas galvenās kriptogrāfijas biržas Honkongā un Dienvidkorejā iekļauj Litecoin savā piedāvājumā 2018. gadā, un vairāk tirgotāju visā pasaulē sāk pieņemt Litecoin maksājumus.

Paredzams, ka Honkonga turpinās iegādāties vairāk Litecoin.

FX līderi piedāvā spēcīgus tirdzniecības signālus ne tikai par forex, precēm un indeksiem, bet arī par kriptovalūtām. FX Leader tirdzniecības signāli ir vienkārši un ērti lietojami. Pārbaudiet mūsu Kriptovalūtas mājas lapa.

5. Domuzīme

Dash ir 144. lielākā kriptogrāfija pēc tirgus kapitalizācijas. Ņemot vērā plašo izpārdošanu, tas ir saglabājies salīdzinoši labi.

Papildus spēcīgajai vērša tendencei spēlē arī citi iemesli ieguldīt Dash

Dash ir ātrāks un lētāks nekā Bitcoin un ka arvien vairāk tirgotāju sāk pieņemt Dash maksājumus. Dash (DAS) ir pierādījis sevi kā labu skrējēju. Apskatīsim, ko tas dos nākotnē!

6. Kardano

Tā kā tirdzniecība ar Cardano sākās 2017. gada oktobra sākumā, Cardono joprojām ir aptuveni 7 reizes augstāka pašreizējā līmenī. Pašlaik šī ārkārtīgi jaunā monēta ir astotā lielākā kriptogrāfija tirgus kapitalizācijas ziņā.

Cardano pamati joprojām ir stabili un norāda uz spēku ilgtermiņā.

7. NEM (XEM)

NEM, kas pēc tirgus kapitalizācijas ir ierindota kā 17. lielākā kriptonauda, ​​ir viena no skatāmajām kriptovalūtām. NEM joprojām nav sasniedzis augstāko līmeni 2018. gada sākumā, taču pēdējā laikā joprojām ir plaši atspoguļots plašsaziņas līdzekļos.

NEM ir daudz efektīvāks nekā Bitcoin, tam ir vairāk izmantojumu nekā daudzām citām kriptovalūtām, ieskaitot Bitcoin, un tam var piekļūt programmētāji, kuri ne vienmēr ir profesionāli kriptogrāfijas arēnā.

8. Bitcoin (BTC)

Lai gan bitcoin šobrīd nav mūsu kripto numur viens, kurā ieguldīt, to noteikti nevajadzētu ignorēt. Lielā Bitcoin priekšrocība ir tā, ka tā ir plaši pazīstama pat to cilvēku vidū, kuri neko daudz nezina par kriptonauda. Daudzi kriptogrāfijas tirgus jaunpienācēji sāk savu piedzīvojumu, iegādājoties Bitcoin, visu kriptovalūtu lielo brāli.

Cenā ir novērota ievērojama korekcija, taču viens no galvenajiem elementiem ir tas, ka joprojām ir ierobežots piedāvājums tikai ar 21 000 000 vienībām. Tas ir svarīgs faktors, kas, domājams, veicinās cenu pieaugumu vēl daudzus gadus. Kas ir Bitcoin?

Bitcoin joprojām ir kripto numur viens ne tikai tirgus kapitalizācijas ziņā, bet arī cenu ziņā. Bitcoin tirdzniecības apjoms ir vismaz divkāršs nekā jebkura cita kriptogrāfiskā summa.

Bez šiem punktiem Bitcoin pieņem tūkstošiem uzņēmumu un tirgotāju visā pasaulē, un tam ir tirgojams nākotnes līgums. Uzziniet, kā tirgoties ar Bitcoin.

9. Zvaigžņu (XLM, Zvaigžņu lūmeni)

Zvaigžņu Lumens relatīvi labi darbojās 2018. gadā. Tā tirgus ierobežojums ir pieaudzis, padarot to par 7. lielāko kripto šobrīd. Uz augšu no pagājušā gada 10. datuma. Tāpat kā Ripple (XRP), tas spēj ievērojami paātrināt pārrobežu maksājumus.

Stellar jau ir parakstījis dažus lielus klientus, piemēram, IBM, kas gūs labumu no ātrākiem un lētākiem starptautiskiem maksājumiem. XLM jau ir darbojies izcili labi, un paredzams, ka tas turpināsies, it īpaši, ja vairāk institucionālo spēlētāju Zvaigžņu sistēmu izmantos savu maksājumu optimizēšanai.

10. OmiseGo (OMG)

OmiseGo ir sistēma, kas balstīta uz Ethereum vai maksājumu kanālu, caur kuru patērētāji var maksāt tirgotājiem daudzās dažādās fiat un kriptovalūtās. Tirgotājs saņem maksājumus vēlamajā valūtā un pat nezina, ar kuru valūtu maksā klienti. Pašlaik OmiseGo sadarbojas ar McDonald’s Taizemē, lai pilnveidotu savus maksājumu procesus.

OmiseGo projekta mērķis ir padarīt lētus un viegli pieejamus maksājumus cilvēkiem, kuriem nav kredītkartes vai debetkartes, it īpaši Dienvidaustrumāzijā.

OMG marķiera vērtība ir palielinājusies kopš tā izveides un joprojām ir pieaugusi no 2017. gada, kas nozīmē, ka tas ir spēcīgs salīdzinoši, salīdzinot ar plašākām kriptonauda. Tas joprojām ir nedaudz spekulatīvāks, ņemot vērā faktu, ka tas ir ierindots 20. vietā pēc tirgus ierobežojuma, taču tā pielietojums turpina paplašināties.

Secinājums

Kriptovalūtu tirgus ir nepastāvīgs un pilns ar iespējām. Katru dienu šajā aktīvu klasē ieplūst milzīgs kapitāls, kas uztur kopējo ilgtermiņa bullish impulsu.

Cilvēkiem, kuri vēlas ieguldīt kriptovalūtās, ir lielas iespējas, taču viņiem vajadzētu pienācīgi pārvaldīt risku, lai saglabātu savu kapitālu.

Laba stratēģija tiem, kas uzskata, ka kriptonauda ir nākotnes vilnis, ir a pieeja pirkt un turēt. Ja jūs nezināt, kura ir labākā kriptovalūta, kurā ieguldīt, iespējams, vēlēsities sadalīt savu risku un iegādāties vairāku kriptovalūtu portfeli. Līdzīgi investoram ar daudzveidīgu akciju portfeli.

Lai šodien sāktu ar kriptogrāfisko tirdzniecību, ieskatieties šajos galvenajos kriptovalūtu brokeros. Ieguldījumi kriptovalūtās ir patiešām aizraujoši! Piedalieties kriptogrāfijas tirgū šodien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me